L M U C tempo-team uitzendbureau Justitie Bewaarder AU 5Tars ZATERDAG 23 DECEMBER 2000 907 Penitentiaire Inrichting 'De Geniepoort' De Penitentiaire Inrichting 'De Geniepoort' is een moderne en dynamische organisatie die de zorg heeft voor en de beveiliging van 288 gedetineerde volwassen mannen. De inrichting bestaat organisatorisch uit twee units die als bestemming hebben een Huis van Bewaring en een Gevangenis. De inrichting wil allround zijn toegerust om wisselende vragen vanuit de strafrechtsketen professioneel aan te kunnen. Vanuit de gedachte van competentiemanagement wordt van het personeel brede inzetbaarheid en flexibiliteit verwacht. Daar tegenover wil de organisatie haar personeel, ruim 240 personeelsleden, stimuleren tot mobiliteit in het kader van de individuele loopbaanplanning e beveiligingstaken de veiligheidsvoorschriften U v der portiersdiensten/statische posten, u registreert en co panelen. Voorts bent u belast met de indirecte bewaking, fouilleert gedetineerden, regelt het gedetineerden verkeer binnen de ii troleert in- en uitgaande personen, goederen en voertuigen en u draagt zorg v| i bewaakt de orde, rust en veiligheid in de inrichting en draagt zorg voor het na richting en u houdt toezicht bij diverse activiteiten. Tenslotte neemt u deel aanl werkoverleg. Functie-eisen LBO/MAVO of gelijkwaardig denk- en werkniveau, bereidheid tot het volgen van interne opleidingen en het werken in onregelmatige dienst; beschikken J goede lichamelijke conditie; stressbestendig en een flexibele werkhouding. U dient van onbesproken gedrag te zijn [niet in aanraking zijn geweest met het Ministerie van Justitie] Leeftijd minimaal 19 jaar. Salaris Een salaris van minimaal f 2714,- en maximaal f 4045,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag. Standplaats Alphen aan den Rijn. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort, v uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren Bijzonderheden Een sporttest, psychologisch onderzoek, medisch onderzoek en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer M.F. van Dalen, Coördinator Beveiliging, te bereiken onder telefoonnummer [0172]4; Sollicitatiewijze Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen en onder vermelding van vacaturenummer 0322, richten aan de Penitentiaire Inrichting 'De Geniepoort', ter attentie v. Personeel Organisatie, Postbus 762, 2400 AT Alphen aan den Rijn. Justitie: Oprechte koers Frans Roozen Bollentuinen Is een bekende tuinattractie in Vogelenzang. Het bedrijf kent een voorjaarsseizoen met buiten- en binnenlandse groepen en een zomerseizoen met thema's en evenementen. Wij verzenden bloembollen voor particulieren en bedrijven. Vanwege uitbreiding is de volgende vacature beschikbaar. OFFICE MANAGER M/V U geeft leiding aan de medewerkers binnen de administratie. De office manager stelt procedures vast en beheert de automatisering. U houdt de financiële administratie bij en verzorgt de personeelsadministratie. De office manager maakt deel uit van het managementteam. Het gewenste niveau is minimaai MBO+ met ervaring. Kennis van "Word" en "Excel" strekt tot aanbeveling. Salaris: ±f 70.000 per jaar, afhankelijk van opleiding en ervaring, met goede secundaire voorwaarden. Een profiel van de functie kunt u aanvragen bij L. F. M. Roozen. U richt aan hem ook de sollicitatiebrief. Adres: Vogelenzangseweg 49, 2114 Bl^J^elenzang. Tel. 02^^^^^45. E-mail: info@fransroozen.nl. kantoor Assistent personeelszaken m/v voor een farmaceutisch bedrijf in Leiden. In deze part time functie organiseer je vergaderingen van de onder nemingsraad en notuleer je deze ook. Je registreert en verspreidt correspondentie en je ondersteunt de afde ling PR. Daarnaast behoort het tot je taken om de Human Resource manager te assisteren bij het op zetten van trainingen en je bent vervangend gastheer/gastvrouw bij de maandelijkse introductiecursus. Heb je een MBO- opleiding achter de rug, bij voorkeur aangevuld met een secretariele cursus en heb je twee jaar werkervaring dan kom je in aanmerking voor deze afwisselende functie. Kun je je goed redden in het Engels en ben je vaardig in notuleren dan nodig ik je uit op de vestiging langs te komen. Informatie:(071) 5 I 2 06 88, Michelle de Koning Leiden, Stationsplein 212 Sales assistent m/v voor een meubelzaak in Noordwijkerhout De functie kan zowel fulltime als door twee parttimers ingevuld worden.Tot je taken hoort ondermeer het maken van offertes en het beantwoorden van de telefoon. Daarnaast verzorg je de correspondentie bij de organisatie van beurzen en marketing a Voor deze functie heb je MBO-werk en -denkniveau en ben je bekend met het MS-Office pakket Ook moet je Engels in woord en geschrift goed beheersen en ben je communicatief vaardig. Heb je al enige ervaring als secre taresse en spreekt bovenstaande omschrijving je aan, stap dan binnen op de vestiging. Informatie:(071) 512 06 88, Imke Vos Leiden, Stationsplein 212 Commercieel medewerker m/v voor de binnendienst van een groot bedrijf in Leiden op het gebied van rente, hypotheken en sparen. Als com mercieel binnendienst medewerker ben je verantwoor delijk voor de administratieve afhandeling en verwerking van de contracten richting het hoofdkantoor. Jij onder neemt daarnaast actie op aangeleverde lijsten zodat je betalingsachterstanden op kunt lossen.Ten slotte plan je ook de agenda's van de accountmanagers en maak je brieven voor de vestigingsmanager. Ben je in het bezit van een klantgerichte, commerciële instelling en heb je doorzettingsvermogen? Neem dan contact op met onderstaande contactpersoon. Informatie:(07l) 512 06 88, Ingrid van Haasterecht Leiden, Stationsplein 212 detailhandel Kassieres m/v voor verschillende supermarkten in Leiden en omgeving. Ben je klantvriendelijk en houd je ervan om met mensen om te gaan dan is deze baan wat voor jou! Ervaring met kassawerk is natuurlijk in je voordeel,maar niet noodza kelijk. Ben je part-time of full-time beschikbaar,kom dan lang bij Tempo-Team Uitzendbureau. Informatie:(071) 5 I 2 64 43, Sandra Flor Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Magazijn/baliemedewerkers m/v voor verschillende bedrijven in Leiden en omstreken. Het gaat om order pikken vanaf lijsten en het klaar zetten van bestellingen.Heftruckervaring is een pré. Verder heb je een goede kennis van de nederlandse taal en ben je klantvriendelijk. Houd je van aanpakken en ben je full-time beschikbaar,meld je dan aan bij Tempo Team Uitzendbureau. Informatie:(07l) 512 64 43, Sandra Flor Leiden, Stationsplein 212 "magaziin en transport" Magazijn/baliemedewerkers m/v voor verschillende bedrijven in Leiden en omstreken. Het gaat om order pikken vanaf lijsten en het klaar zetten van bestellingen. Heftruckervaring is een pré. Verder heb je een goede kennis van de nederlandse taal en ben je klantvriendelijk. Houd je van aanpakken en ben je full-time beschikbaar, meld je dan aan bij Tempo-Team Uitzendbureau. Informatle:(07l) 512 64 43, Sandra Flor Leiden, Stationsplein 212 tempo-team tempo-team.nl met tempo-team all stars haal je er meer uit. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht Stichting Europdonor De Stichting Europdonor is een kleine afdeling 15 medewerkers) die adviseert en bemiddelt met betrekking tot zoekopdrachten van trans plantatiecentra t.b.v. 'eukemiepatiënten naar onverwante beenmerg- donors of navelstrengbloedeenheden. De zoekopdrachten betreffen patiënten uit zowel binnen- als buitenland. Vanwege het ingewikkelde afstootmechamsme is uitwisseling van donors wereldwijd noodzake lijk. Mn Nederland coördineert Europdonor werving en selectie van vrijwillige beenmergdonors. Europdonor heeft intensief contact met bloedbanken, weefseltypeer- laboratöria, transplantatiecentra in binrren- en buitenland en met bui tenlandse zusterorganisaties. Wereldwijd is Europdonor verantwoor delijk voor de registratie en zoekfaciliteiten van de 6,8 miljoen inter nationale beenmergdonors en navelstrengbloedeenheden. Ook voert Europdonor het secretariaat van de internationale World Marrow Donor Association (zie ook www.bmdw.org). Voor aanvulling en uitbreiding van de sectie automatisering zoeken wij een: Medewerker Automatisering m/v (36 uur per week) Vac.nr 00.W.41.51 .LD Functie-inhoud: - het bijdragen in de verdere ontwikkeling van de operationele en nieuw te ontwikkelen systemen; - het opleiden en ondersteunen van de gebruikers; - het beheer van internet- en intranetapplicaties; - het beheer van de operationele systemen en datacommunicatie: - het beheer van de hardware en de standaard software, Functie-eisen: - hogere beroepsopleiding (HIO/HTS) of gelijkwaardig niveau: - goede communicatieve vaardigheden; - beheersing van de Engelse taal (mondeling en schriftelijk); - ervaring met 4GL-tools, object-georiënteerd programmeren en internet; - ervaring en kennis van Wmdows98, WindowsNT4, Paradox 4,0, HTML, Delphi, CGI- applicaties, Office97; - minimaal I jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 6.788,- bruto per maand (schaal 10 RRAZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werk ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer H.G.M. van der Zanden (071 - 526 80 02 of e-mail: zanden@europdonor.nl). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 Immunohematologie en Bloedtransfusie De sectie Weefseltypering en Transplantatie - Immunologie van de afdeling Immunohematologie en Bloedtransfusie heeft een vacature voor een: Kernanalist m/v (36 uur per week) Vac.nr 00.W.39.51.LD Functie-inhoud: - het verrichten van laboratoriumwerkzaamheden op het gebied van de transplantatie-antigenen; - deze antigenen worden met behulp van cellulogische technieken (weefselkweek) op witte bloedcellen bepaald. Functie-eisen: - opleiding op HLO-niveau (klinisch-chemisch of medisch); r bij voorkeur ervaring met weefselkweek. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.922,- bruto per maand (schaal 7 RRAZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding -en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling ^geschiedt voor een periode van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw M. Oudshoorn, (071 - 526 38 22). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 Klinische Oncologie Op de afdeling Klinische Oncologie, vindt patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek op het gebied van kanker plaats. De afdeling Klinische Oncologie wordt gevormd door de subafdelingen Medische Oncologie en Radiotherapie. Het stafsecretariaat van de afdeling ondersteunt de vaste stafleden en bestaat uit een managementassis tente en vier secretaressen. Op het secretariaat van de subafdeling Medische Oncologie is een vacature voor een: Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac.nr. OO.K.26.51 .LD Functie-inhoud: - secretarieel verzorgen van correspondentie en wetenschappelijke publicaties, zowel in het Nederlands als in het Engels; - het secretarieel begeleiden van onderzoeks- en onderwijsprojecten; - bijhouden van agenda's en archieven; - verdere secretariaatswerkzaamheden, waaronder telefoon- en post- behandeling. Functie-eisen: HAVO-niveau, aangevuld met een secretariële opleiding; - uitstekende typevaardigheid en ruime ervaring met Word en (even tueel) Powerpoint; - goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - zowel in teamverband als zelfstandig in een veelzijdige omgeving kunnen werken; - werkervaring als secretaresse in een soortgelijke instelling strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.461,- bruto per maand (schaal 6 RRAZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werk ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: -- Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw E.M. Stoopman, management-assistente/hoofd secretariaat (071 - 526 30 57). Aangezien de secretaresse zal gaan werken voor de subafdeling medische oncologie, kan nadere informatie over de functie in relatie tot het genoemde vakgebied worden ingewonnen bij mevrouw dr S. Osanto en prof dr J.W.R. Nortier, (071 - 526 34 64). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne rondel zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 Nierziekten, Dialyse-afdeling Op de Dialyse-afdeling worden patiënten, waarvan de nierfunctie verloren is gegaan, behandeld met nierfunctievervangende therapie (hemodialyse, peritoneaaldialyse). Bij deze behandeling is een groot aantal disciplines (artsen, verpleegkundigen, technici, maatschappelijk werkers, diëtisten) betrokken. De secretaresse van de afdeling speelt zowel voor de poliklinische patiënten als het personeel een belangrij ke rol in het totaal van de zorgverlening. Voor de Dialyse-afdeling vragen wij een: Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac.nr 00.K.27.51 .LD Functie-inhoud: - verwerkën van uitslagen; - het maken van afspraken en het bijhouden van de agenda's; - het verzorgen van medische correspondentie, protocollen, manu scripten en verslagen; - organisatorische werkzaamheden t.b.v. de afdeling. Functie-eisen: - secretaresse opleiding; - bij voorkeur ervaring met het gebruik van MS Word en Excel; - kennis van de medische terminologie en Engelse taal; - ervaring met patiëntenzorg; - goede contactuele eigenschappen; - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152,- bruto per maand (schaal 5 RRAZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkerva- Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt dooi de heer J, van der Linden, verpleegkundig hoofd Dialyse-afdeling (071 - 526 37 69). Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toe passing, Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief er enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dez< advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 26