Leidsch €1Dagblad Leidsch Dagblad ZATERDAG 16 DECEMBER 2000 905 o 11 t Erelijst als atleet afstand: 1500 meter Derde op het Europese kampioenschap outdoor Derde op het Wereldkampioenschap indoor Eerste op het Europese kampioenschap indoor Tweede op het Europese kampioenschap indoor Derde op het Europese kampioenschap indoor Nederlands recordhouder op de 1500 meter inde Drie maal Sportman van Leiden (1985, 1986 en Loopbaan als conditietrainer: Hockeydames Amsterdam (hoofdklasse) Looptrainer van-tennissters Amanda Hopmanms Jeugdtrainer bij hockeyvereniging LOHC Voor de derde maal organiseert het Leidsch Dagblad negen loopclinics op zaterdagochtend. De data voor 2001 zijn: 27 januari, 10 februari, 24 februari, 10 maart, 24 maart, 7 april, 5 mei, 19 mei en 2 juni. Wat houdt dat in? Bijna vijf maanden hardlopen onder deskundige leiding van topatleet Han Kulker, Leidsch Dagblad journalist Tim Brouwer de Koning en looptrainer Frans Kortekaas. waarom? Om de 10 of 21,1 kilometer op zondag 10 juni tijdens de Leidse marathon tot een goed einde te brengen. Hoe? Door middel van 9 clinics op zaterdagochtend van 9.00 tot 11.30 uur. De eerste bijeenkomst is op zaterdag 27 januari. Alle lopers krijgen speciaal lopers-logboek mee naar huis. Waar bestaat een clinic uit? Uit een korte lezing, over onder meer voeding, kleding, trainingsschema's, medische begeleiding met medewerking van diverse deskundige, gevolgd door een afgewogen weg-, baan- of duintraining. Voor wie? beginners als ook de iets gevorderde loper/loopsters leeftijd maakt niet uit - testloop aan het begin van het programma bepaalt in welke groep en in welk tempo u traint Waar? Het verzamelpunt voor de eerste trainingen is de Leiden Road Runners Club aan de Voorschoterweg in Leiden (nabij Bastionhotel). Daarna worden er ondere andere baantrainingen gehouden bij Leiden Atletiek. 125 gulden voor de 9 clinics en gratis deelname aan de Singelloop op vrijdag 20 april en aan de 10 of 21,1 kilometer van de Leidse Marathon op 10 juni. Wat krijgt u voor 125 gulden? Deelname aan negen clinics olv Han Kulker, Tim Brouwer de Koning en Frans Kortekaas Kopje koffie/thee per clinic Deskundige begeleiding op het gebied van training, voeding, kleding en schoeisel Een lopers-logboek waarmee u thuis uit de voeten kunt Speciaal functioneel loop T-shirt Startbewijs voor de Singelloop op vrijdagavond 20 april Startbewijs voor de Leidse Marathon op zondag 10 juni voor de resp. afstanden van 10 of 211 km. Inclusief de chip voor tijdregistratie bij de Leidse Marathon Wie volgt? Het Leidsch Dagblad volgt de leden van het LD-marathonteam op de voet met regelmatige publicaties in de krant. informatie? Leidsch Dagblad, Jacquelien Massaar, Telefoonnummer: 071- 535 63 62 JA, ik trail Leidsch Dagblad mee met het arathonteam 2 O O 1 Maat T-shirt EU s EU m EE 1 EU xl Woonplaats: Telefoonnummer: Leeftijd: man/vrouw Neemt de uitdaging aan en gaat meetrainen voor de: EE halve marathon of EE 10 km om tenslotte op zondag 10 juni mee te lopen met de Leidse Marathon. De kosten bedragen 125,- Betaling: EE per bank EE per giro EE bij de eerste clinic Aankruisen wat van toepassing is De volledig ingevulde bon vóór 20 januari toesturen naar: Leidsch Dagblad t.a.v. het Leidsch Dagblad Marathonteam Antwoordnummer 10050, 2300 VB Leiden (een postzegel is niet nodig) Of faxen naar: 071 - 535 63 69 DE WERELD OM JE HEEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 8