Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Algemeen Directeur (m/v) Icappe SPAARD' ^PLECT Poeliers medewerker J Warmond FLOOR. :ATERDAG 16 DECEMBER 2000 international Kappé International is een bedrijf dat zich richt op o.a de verkoop van parfum, cosmci zonnebrillen en drogisterijartikelen op de lokale en internationale travel-retail markt. Eén van haar werkmaatschappijen, Kappé Nederland, houdt zich met name bezig mei retailactiviteiten op de luchthaven Schiphol en de lokale markt In verband met groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een enthousiaste en energieke: fi'$? directiesecretaresse m/v In deze functie speel je een belangrijke rol in de ondersteuning van de directeur financiën logistiek, de marketing manager cn de manager P&O. Omdat je met verschillende vakgebieden in aanraking komt heb je een zeer afwisselende functie. Naast taken zoals bijvoorbeeld het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, verzorgen van corre spondentie en het maken van afspraken, vind je het vooral ook een uitdaging om te We timmeren flink aan de weg met succesvolle winkels, in aantrekkelijke product categorieën cn in een leuke omgeving. Samen met je collega die werkzaam is ten behoeve van de directeur retail vorm je bij veel activiteiten de spil in onze organisatie Ook stem je regelmatig zaken af met het directiesecretariaat van Kappé International. Wij zoeken daarom een collega die beschikt over verantwoordelijkheidsgevoel en die gestructureerd en nauwkeurig kan werken. Je voelt je prettig in een dynamische werk omgeving en bent niet bang om initiatieven tc nemen. Je communiceert gemakkelijk in het nederlands en engels in zowel woord als schrift. We bicden je een veelzijdige functie waarin groei en persoonlijke ontwikkeling voorop staan, een plezierige werkomgeving en goede arbeidsvoorwaarden. Indien je belangstelling hebt voor deze functie, ontvangen we graag je reactie. Deze kun je sturen naar Kappé Nederland, t.a.v. Josje Vermolen. Postbus 3065. 2130 KB Hoofddorp. Accountmanagers (m/v) voor onze nieuwe vestigingen in Beverwijk, Hoofddorp en Leiden De Accountmanager is onze klanten van dienst met Persoonlijke Financiële Planning. In deze functie werk je veelvuldig in de avonduren. Wij vragen: Wij bieden: HBO-niveau Uitgebreide opleiding Commercieel Auto van de zaak I Drive om te scoren Vast salaris goede provisie (100.000+) De procedure Stuur je motivatie en c.v. binnen 7 dagen aan mevrouw N. Busbroek, Vondellaan 8E, 1942 U BEVERWIJK, 0251-26.06.00 of e-mail naar: Natasja.Busbroek@spaarselect.nl Voor meer info: www.spaarselect.nl Gevraagd per januari Gebroeders Arnmerlaan v.o.f. Zoeterwoude Tel.: 071/5801409 of 070/3551711 De naam 'VaPro' staat voor Vakopleiding Procesindustrie en omvat meerdere organisaties: de Stichting VaPro vervult een aantal 'wettelijke taken' t.b.v. het reguliere MBO-onderwijs Proces- en Laboratoriumtechniek, de Stichting BePro treedt op als particuliere onderwijsinstelling voor opleidingen en cursussen en de VaPro BV is uitgever van les- en leermiddelen. Daarnaast maken van de VaPro .ook deel uit enkele branche-opleidingsinstituten zoals Sork en Rewic. De VaPro-organisaties zijn kennisintensieve bedrijven met een platte organisatie structuur. In totaal werken er zo'n 70 medewerkers en bedroeg de totale omzet in 1999 ruim 18 miljoen gulden. De huidige algemeen directeur zal per 1 september 2001 terugtreden. Daarom zoekt de VaPro een Als eindverantwoordelijke geeft hij op collegiale basis, samen met de directeur Ontwikkeling en directeur Buitendienst, leiding aan de organisaties vanuit de functies: - statutair directeur van de BV, onder toezicht van een Raad van Commissarissen - secretaris/penningmeester van de Stichtingen, rapporterend aan de Besturen. Kandidaten zijn in het bezit van: - brede technologische kennis op WO-niveau en uitgebreide ervaring in de (proces)industrie - kennis van moderne bedrijfseconomie en organisatie - kennis van en ervaring met ICT-toepassingen en mogelijkheden - ondernemerschap voor de BV en ondernemende eigenschappen voor de Stichtingen - affiniteit met opleidingen in technische branches. Vanwege de gewenste ervaring is de leeftijd tenminste 35 jaar De functie wordt gewaardeerd met een jaarsalaris van tenminste 160.000.-. Voor nadere inlichtingen kunt u zich (uitsluitend schriftelijk) wenden tot de heer Th. D. van der Wijk, de huidige directeur van de VaPro. Sollicitaties kunt u ook aan hem richten: p/a VaPro, Overgoo 1, 2266 JZ te Leidschendam, onder vermelding van 'sollicitatie' of per e-mail: t.vdwijk@vapro.nl. Voorschoten De Gevers Deynoot is een groeiende school. Een Protestants Christelijke Basisschool gelegen in het centrum van het dorp. momenteel gehuisvest op 2 locaties Binnenkort wordt begonnen met de bouw van een nieuw schoolgebouw. Onze school telt ruim 200 leerlingen. Het enthousiaste team bestaat uit 14 personen. Het bestuur van de Protestants Christelijke Schoolvereniging te Voorschoten zoekt voor één van haar drie basisscholen, de P.C.B. Gevers Deynoot, Schoolstraat 114 te Voorschoten, met ingang van 26 maart 2001 een groepsleerkracht voor groep 5 (M/V) (i.v.m. zwangerschapsverlof; 1,0 wtf) Voor de vacature zoeken wij iemand die: - een positieve, protestants-christelijke levensovertuiging heeft en daaraan vorm en inhoud weet te geven in de onderwijspraktijk - ervaring heeft met lesgeven in de onder- en middenbouw - goede sociale en communicatieve vaardigheden bezit - initiatiefrijk, inspirerend en representatief is Ook diegenen die een parttime aanstelling prefereren worden uitgenodigd te solliciteren. De mogelijkheid bestaat dat de aanstelling na de zomervakantie als parttime aanstelling gecontinueerd wordt. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. H. Jonk (directeur), tel. 071 - 5612497 (school) of 071 - 5617613 (privé). Sollicitatiebrieven met CV en referenties kunt u binnen 14 dagen na verschij nen van deze advertentie richten aan het bestuur t.a.v.: mevrouw A. de Vries, Ter Wadding 20, 2253 LX Voorschoten. RHPS ZOEKT PRETTIGE MENSEN RHPS is een klein ietwat vrijbuiterig bedrijf dat drukregelventielen maakt voor de chemie, farmacie, voedings-, halfgeleider- en gasindustrie. Klein als we zijn, zijn we internationaal gezien toch een vrij grote naam op ons gebied. Wij worden beschouwd als een specialist en zo zien wij onszelf ook. Omdat de zaken lekker lopen zoeken wij nieuwe mensen. Ons motto is: "niet kletsen maar poetsen". Dat moet je wel aanspreken. Wij zoeken een: ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT Wat doet die duizendpoot zoal: mailings en nieuwsbrieven maken in Publisher digitaal fotograferen van onze produkten katalogusbladen maken in Publisher verzenden van produktinformatie inkopen van kantoorartikelen inkooporder administratie assisteren bij orderverwerking archiveren corresponderen Wij zoeken iemand met: ruime administratieve ervaring minimaal mbo werk- en denkniveau ruime ervaring met Word, Olitlook en Excel taalgevoel goede kennis van het Nederlands en het Engels een nauwkeurige instelling IEMAND DIE TEKENAAR CONSTRUCTEUR WIL WORDEN Tekenen bij RHPS betekent voortdurend bezig zijn met nieuwe dingen. Het is druk, de klanten vragen veel en wij willen veel. Je leert het produkt kennen door mee te draaien in de test- en assemblage afdeling. Het tekenen leer je al doende door te beginnen met eenvoudig tekenwerk. Indien nodig krijg je een cursus Autocad 3-D. Er valt veel te maken maar dat ligt aan jezelf. Doe je het goed dan laten wij dat blijken. Wal vragen wij van je: mts-wtb niveau dat je een sleutelaar bent, 2 rechterhanden dus een goed technisch inzicht dat je houdt van aanpakken Wat bieden wij: veel vrijheid van handelen als je het aankunt een ongedwongen werksfeer een bedrijf zonder rangen of standen ruime werkplaatsen in een nieuw pand een goed salaris Heb je belangstelling Stuur een brief met c.v. naar RHPS b.v. t.a.v. Ben Romeijn, Hoefbladstraat 16- 18, 2153 EX Nieuw Vennep. Of stuur een e-mail naar ben@rhps.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld' De gemeente Warmond heeft zo'n 5.300 inwoners en is rijk aon natuurschoon. Door de bekende Kagerplassen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en watersport. De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten opzichte van Amster dam, Leiden en Den Haag. De gemeente zoekt voor haar kantine in de sporthal een ondernemende horeca-exploitant De sporthal De Geest is een nieuwe hal die in 1 999 in gebruik is genomen. De hal is gelegen in de Geestlaan 27 te Warmond. Het beheer en verhuur van de hal valt onder de verantwoordelijk heid van de gemeente. Deze taak wordt dan ook door de gemeente uitgevoerd. Voor de exploitatie van de kantine in de sporthal zijn wij op zoek naar een ondernemende horeca-exploitant. De sporthal kan door de exploitant tijdens Wij verwachten van de toekomstige exploitant dat hij/zij: - in het bezit is van minimaal het di ploma sociale hygiëne - initiatieven neemt om sport gerela teerde activiteiten te organiseren in de vrije uren - op een enthousiaste wijze de exploi tatie van de kantine verricht. de vrije uren gehuurd worden voor sport gerelateerde activiteiten. Daarnaast vin den wij het van belong dot de sport kantine geopend is tijdens alle sport activiteiten. Ook bieden wij de mogelijkheid om in cidenteel ti|dens grotere evenementen de catering von het Sociaal Cultureel Centrum te verzorgen. Het Sociaal Cul tureel Centrum wordt naar verwachting in november 2001 opgeleverd. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u terecht bij mevrouw I. van Holland, sectorhoofd Burgerzaken, telefoon (071) 3061110. Wij nodigen belangstellenden uit bin nen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethou ders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Acquisitie no or oonleiding von deze vacature wordt niet op prijs gesteld. JkM Hylgro is een dynamische en flexibele projectorganisatie die met elke opdrachtgever een tandem naar succes vormt. Voor onze telefonische dienstverlening in regio Hoofddorp en regio Den Haag zoeken wij zowel parttime als fulltime: COMMUNICATIEVE TALENTEN Jouw mogelijke taken Telefonisch advies geven Telemarketing activiteiten Het geven van voorlichting Wij vragen Een opleiding op minimaal MBO niveau of minimaal 2 jaar telefonische werkervaring Prettige en enthousiaste collega's Wij bieden Een salaris overeenkomstig jouw ervaring Een inspirerende werkomgeving Mogelijkheid tot doorgroei en vast dienstverband Stuur je brief met c.v. naar Hylgro, afd. Personeelszaken t.a.v. Paula Daalhof, Postbus 48, 2800 AA Gouda of mail naar info@hvlgro.nl. tel.: (0182) 521517 Meer info over deze vacature? www.hygro.nl —(?ar£; FLOORCARE Natuursteenrenovatie is een dynamisch bedrijf dat zich door geheel Nederland en Vlaanderen bezig houdt met hei renoveren en (groot) onderhoud van natuurstö vloeren e.d. Voor onze buitendienst zoeken wij een enthousiaste en serieuze AANKOMEND NATUURSTEEN SCHUURDEH (heet bij ons assistent renovateur) Functie inhoud: - het, samen met een volleerde renovateur, schuren, polijsten, impreg ren, kristalliseren, repareren van natuurstenen vloeren, wanden en trappen. - je wordt voor de uitvoering van deze werkzaamheden intern c - standplaats Noordwijkerhout) (met als werkterrein voornamelijk West-Nederland Functie eisen: - tussen de 20 en 35 jaar - representatief uiterlijk, flexibele instelling, paniekbestendig - serieus, precies en praktisch ingesteld - woonachtig iri Bollenstreek of direkte omgeving Sollicitaties: Heb je zin in deze uitdaging bel of schrijf dan zo spoedig mogelijk iu FLOORCARE Natuursteenrenovatie, t.a.v. de heer A. A. Morssink, Postbus 108. 2210 AC Noordwijkerhout. Voor meer informatie bel dan tijdens kantooruren: telefoon (0252) - 377043 Durf jij de uitdaging aan? Ben jij energiek genoeg? Om één van onderstaande vacatures te vervullen binnen de MEFRA Groep, ontwikkelaars en producenten van bouwsystemen binnen de bouwsector, standplaats op ons hoofdkantoor te Warmond Padox Warmond: Directiesecretaresse (m/v) Jij hebt in je bagage: een afgeronde opleiding op MBO niveau of een gerichte secretare opleiding enige ervaring bij een internationaal zakelijk dienstverlenend bedri; je bent representatief en uitdrukkelijk het gezicht van onze organis organisatorisch ben je sterk en hebt ervaring met agendaplanning stressbestendig en initiatiefnemend uitstekende beheersing van Nederlands, Duits en Engels in woord: geschrift Administratief medewerker (m/vj Jij hebt in je bagage: een PDB of een MEAO opleiding enige ervaring in een internationaal zakelijk dienstverlenend bedrijf ervaring met salarisadministratie of hiervoor opgeleid willen word» ervaring met debiteurenbeheer goede beheersing van Exact/Excel Wat bieden wij jou: een fulltime functie waarbij parttime bespreekbaar is een spilfunctie met veel afwisseling volop ruimte voor zelfontwikkeling en verruiming van je takenpakke: een dynamisch en gezellig team een goed salaris met dito secundaire voorwaarden DE SOLLICITATIEPROCEDURE Stuur binnen 14 dagen een korte brief met een volledig curriculum naar Padox Warmond, postbus 412360 AA te Warmond t.a.v. de heer J. N. Mastemaker, deze kunt u ook bellen voor nadere inlichtingen op tel.nr. 071-3019204.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44