Personeel Personeel 1 ,e j Medewerker particulier cliëntenadvies 1$ï WK ABN'AMRO De bank de koning Ben jij onze 'rots in de branding' tempo-team uitzendbureau Test Engineer jDAC 16 DECEMBER 2000 Rijnlands Zeehospitimn bn bir- dcrc locatie. Dai is hei Ri|nlands Zechospir Gelegen midden in de duinen en vlakbij d< boulevard in Katwijk aan Zee, bieden we z met een lichamelijke of meervoudige handicap. Ii dc loop der tijd is er veel veranderd Ook 1 ome medewerkers. Eén ding is echter gebl frisse wind. Die waait nog altijd even krachtig ah Bij de vuurtoren links af! Soms kom je er eentje tegen: een plek waar je meteen verliefd op bent. De Drieplassenweg 17 in Katwijk aan Zee. een gezellige badplaats in de duin en bollenstreek, is zo n plek. Tenminste als we af mogen gaan op de mening van onze bewoners, de bezoekers en de vele medewerkers die de weg wisten te vinden naar onze organisatie. Iets wat niet zo moeilijk is trouwens. Er rijden rechtstreekse bussen vanuit Den Haag (40 minuten). Haarlem (ruim een uur) en Leiden (25 minuten). Ambitieuze medewer kers stappen uit bij de witte vuurtoren (halte vuurbaak). Dat kan niet i. Bui én bin GcZOchtl (z-)verpleegkundigen, verzorgenden en groepswerkers met Zeebenen! erplecghuis naar woonhuis. ialiseerd centrum voor hart- e ngencentrum wonen 110 mei Het Rijnlands voorzieningencentrum: van Het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit drn ttuni. een revalidatiecentrum en een gespet longrevalidatie Bij het Rijnlands V sen met een lichamelijke en/of meervoudige handicap. We werken met units van zo n 8 tot 12 bewoners, samengesteld naar het profiel van de hulpvraag. Deze profielen variëren van het streven naar een zo groot moge lijke zelfstandigheid tot aan begeleiding naar een zo prettig mogelijke woonomgeving. Op dit moment zijn we op zoek naar nieuwe collega's. Enthousiaste mensen met een duidelijke visie op individuele zorg en die bovendien graag meewerken aan vernieuwing. Er staat namelijk heel wat te gebeuren. Om te beginnen willen we de bewoner en de woonsfeer - meer dan ooit - centraal stellen. We zijn al een eind op weg. Wc besteden veel aandacht aan de persoonlijke wensen en de vrijetijdsbesteding van de bewoners. We experimenteren met het integreren van huiselijke bezighe den in de woongroepen (denk aan: koken, de was en boodschappen doen). Maar we zijn er nog niet Om te transformeren in een 'echt' woonhuis hebben we |ouw hulp nodig. pioniersmentaliteit? We zijn op zoek naar mensen die - net als wij - graag werker de leefwensen van onze bewoi jtandiging mogelijk? En: kuni seren? We zeiden het al: we zi bewoner en het ontdekken vai et een echte pioniersmentaliteit Mensen an verbetering van de zorg. Hoe kunnen we s het beste vorm geven? Is verdere verzelf- we het werken met zorgplannen opumali- er nog niet. Een ding is wel duidelijk: de ajn of haar mogelijkheden staat centraal! Je bent welkom aan boord... als je je kunt vinden in onze aanpak. Je hebt een opleiding op MBO- of HBO-niveau (richting: verzorgende, verpleegkunde of sociaal pedagogisch werk) en je kent je kwaliteiten. Je weet wat je waard bent en waar je nog aan moet werken. Waarom je voor ons zou moeten kiezen? Heel simpel: omdat wij je alle ruimte bieden. We vinden het namelijk van groot belang dat onze medewerkers zich kunnen ontplooien. We bieden cursussen en trainingen aan en hebben een aantal opleidings- plekken beschikbaar voor mensen die willen doorstromen naar een hoger niveau. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-gehandicaptenzorg. Aanmonsteren? Stuur je sollicitatiebrief met CV, onder vermelding van vacaturenummer 200067, binnen veertien dagen naar het Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 599, 2220 AN Kacwijk. Wil je eerst meer informatie? Bel dan van dinsdag t/m donderdag tussen 10.00 en 12.00 uur met Anjo Kooien, teamleider, telefoon (071) 40 60 100, pieper 83, of met Petra Pont, teamleider, pieper 81 We kijken uit naar je reactie' gesteld. iging van ondernemers in het carrosseriebedrijf, een actieve brancheorganisatie met in totaal zo'n 15000 werknemers bij zijn aangesloten. Op tal van terreinen cretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar leden: >che aangelegenheden, techniek en innovatie, scholing en opleiding, kwaliteits-, public relations, bedrijfsadvisering en -begeleiding etc. De Sectie Schadeherstel vertegenwoordigt met ruim 1500 leden de grootste ledengroep binnen FOCWA. Door deze sectie wordt ook het secretariaat van de Stichting Brancheplatform Auto 8t Schade (BPA) gevoerd. Bij de Sectie Schadeherstel is plaats voor een SECRETARESSE Voor 3.dagen per yyeek (in.principe dinsdag, donderdag 6 sbiow DE FUNCTIE Je draagt zorg vc van de sectie schadeherstel en de secretaris van de stichting BPA. Je bent belast met het voorbe reiden, coördineren, notuleren en uitwerken van vergaderingen van diverse besturen en werkgroepen. Daarnaast assisteer je de adjunct secretaris in de afhandeling van klachten over en voor leden, en ondersteun je de secretaris van de stichting BPA bij de ontwikkeling van nieuwe projecten. Tenslotte verricht je alle overige voorkomende werkzaamheden die bij de functie horen zoals het voeren van een contractadministratie, het beheren, wijzigen en onderhouden van relatiebestanden e.d. JE PROFIEL Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand met een afgeronde middelbare schoolopleiding, bijv. Havo, en secretaresse-opleiding, met kennis van en ervaring met automatisering (o.m. Word en Lotus Notes). Je hebt een serviceverlenende en flexibele instelling, bent accuraat en beschikt over goede redactionele en communicatieve vaardigheden. WAT BIEDEN WE Het gaat om een in hoge mate zelf standige functie, met ruimte voor eigen initiatief. FOCWA is een infor mele organisatie, waar een positief kritische inbreng en een gezonde dosis humor op prijs worden gestelct Je salaris en bijkomende arbeidsvoorwaarden zijn prima. Wil je meer weten over deze functie? Bel dan met Ben Geerlings, adjunct secretaris of Hanny Heemskerk, office manager. Telefoon 0252 - 265 222. Is je belangstelling gewekt? Stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatie brief naar FOCWA, t.a.v. Hanny Heemskerk, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Wil je meer weten over FOCWA: zie ook www.focwa.nl Z7 Vink Zonen B. V. is al meer dan 85 toonaangevend als handels- weming in intern transport, magazijn- tilingbedrijfsuitrusting en kantoorinrich- Uisse valt vooral op door het brede miment en de kwaliteit van artikelen die middel van een kleurrijke catalogus "len aangeboden. de gestage groei van het bedrijf zijn opzoek naar kandidaten die zich, thuis in een dynamische en taakstellende wisatie. ISO 9002'j HUSSE is onderdeel van de WT-groep met vestigingen in België, tda, Denemarken, Duitsland, Groot- tonnië, Finland, Frankrijk, Hongarije, hnd, Italië, Japan, Kroatië, Luxemburg, •'co, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, k Portugal, Slowakije, Slovenië, 3l7/e, Tsjechië, Verenigde Staten, (den, Zwitserland. ^rneer informatie: www.vinklisse.nl www.takkt.de VINK LISSE HEEFT RUIMTE VOOR "EEN NIEUWE UITDAGING" Ben je aan iets nieuws toe in een andere omgeving en vind je het leuk om in teamverband .te werken? Reageer dan snel! Want wij zijn op zoek naar kandi daten voor de functie van: COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) In deze veelzijdige functie vervul je samen met je collega's administratieve werkzaamheden, zoals het controleren en boeken van orders, het onderhou den van het adressenbestand. Tevens ben je commercieel bezig bij het onder steunen van de telefonische verkoop. Wij zoeken collega's die in teamverband kunnen werken met ruimte voor zelfinitiatief, accuraat en servicegericht zijn, een middelbare opleiding hebben gevolgd. Wij bieden flexibele werktijden, ruime moderne kantooromgeving, een mooie kans om je (verder) te ontwikkelen in een commerciële functie, een informele werksfeer en een persoonsgericht management, gerichte interne opleidingen, goede salariëring en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in deze functie? Bel, schrijf, fax of e-mail dan t.a.v. Sylvia Boekkooi, Vennestraat 11-b, Postbus 28,2160 AA LISSE. Telefoon (0252) 461301 Telefax (0252) 41 77 01 E-mail: sylvia.boekkooi@vinklisse.nl ABN AMR0 behoort met meer dan 3500 kantoren in ruim 70 landen tot de acht grootste banken ter wereld en tot de top 5 van Europa. Nederland kent ABN AMRO als De bank. Overal aanwezig. Breed georiënteerd. En met een veelzijdig pakket bank en verzekeringsdiensten voor zowel de zakelijke als de particuliere markt. ABN AMRO is hierdoor een vooraanstaande bank van internationale stan ding en reputatie. De kracht van de bank wordt op de eerste plaats bepaald door de mensen die er werken. Vanuit die visie creëert ABN AMRO een omgeving waarin medewerkers zich kunnen ontwikkelen. Zowel professioneel als persoonlijk. ABN AMRO stimuleert ondernemingszin en eigen initiatief Het verleggen van grenzen is een gezamenlijke ambi tie van de bank en haar werknemers Teamgeest en een open werkklimaat zijn daarbij onontbeerlijk. Je werkomgeving: rayon Leiden. Voor de kantoren in en rond Leiden is ABN AMRO op zoek naar commerciële talenten m/v met een mbo-opleiding voor de functie van medewerker particulier cliëntcnadvies. voor 24 tot 36 uur per week. Je gaat aan de slag in een rayon waar we een vooraanstaande positie op de particulierenmarkt hebben. Een functie met een veelzijdig karakter. Variatie kenmerkt je takenpakket in deze job. Je adviseert particuliere relaties over stan- daardspaarvormen, termijndeposito's, betaalrekeningen, huisfondsen en consumptieve kredieten. Ook licht je verzekeringsportefeuilles van particulieren door en verstrek je adviezen over zaken in dit verband. Verder neem je aanvragen voor consumptieve krediet vormen in behandeling. Je verzamelt de nodige gegevens en beoordeelt de aanvraag We verwachten ook dat je afzetmogelijkheden signaleert voor niet-standaard particuliere producten en diensten, terw ijl je ook overschrijdingen op betaalrekeningen behandelt, kas/balietransacties uitvoert en diverse administratieve werkzaamheden voor je rekening neemt. Ook met herintreders maken we graag kennis. Je professionele bagage. Basis voor succes in deze functie is havo- of mbo-niveau Daaraan voeg je een wervende commerciële instelling toe Je weet goede contacten met relaties te onderhouden, bent stressbestendig, representatief en flexibel en vindt het plezierig in een team te werken Ook ben je bereid de nodige opleidingen te volgen. De waardering die je verdient. ABN AMRO weet kennis, commerciële feeling en ambitie naar waarde te schatten. Dat wordt duideli jk door je ontwikkelingsmogelijkheden bij de bank De waardering blijkt ook uit prima de voorzieningen. Naast een goed salaris mag je rekenen op arbeidsvoor waarden als 8% vakantietoeslag, een 13e maand, winstdeling, een premievrij pensioen en studiefaciliteiten. Informatie en sollicitatie. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Rob van Wittmarschen. telefoon 071-566 05 50. Als je wilt. kun je ook direct solliciteren Stuur dan binnen 14 dagen een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae naar ABN AMRO Bank N V. afdeling personeelszaken (CA 9006). t a.v. mevrouw I.J. Steinvoord, postbus 29,2000 MC Haarlem. Of reageer per e-mail ingeborg.steinvoord@nl.abnamro.com Kijk op Internet voor meer informatie over ABN AMRO als werkgever: www.abnamro.nl/werken/. Ben je op zoek naar een kantoorfunctie? Dan ben je bij ons aan het goede adres. Want uitzendbureau De Koning is dé specialist in Leiden en omgeving. Voor een tijdelijk of vast dienstverband. Fulltime of parttime Bij De Koning kun je altijd terecht.* Intern Adviseur Verzekeren Voor een gerenommeerde bank in Leiden. De werkzaamheden zijn o.a. ondersteunen van de adviseurs schadeverzekeringen bij de commerciële voorbereiding van de marktbewerking, afhandeling en nazorg van verzekeringscontracten, actief beheer voeren, uitvoeren van productacties en toezicht houden op de werkzaamheden van de Assistent Intern Adviseur. Heb je relevante werkervaring, ben je in het bezit van een diploma Assurantie A en heb je HBO-niveau, neem dan snel contact met ons op. Assistent Accountmanager Voor een gerenommeerde bank in Leiden. De werkzaamheden zijn o.a. voorbereiden van relatiebezoeken en commerciële acties, onderhouden van cliëntcontact en beheren van toegewezen relates, uitvoeren van controles op juridische zekerheidsvraagstukken en verrichten van ondersteunde werkzaamheden t.b.v. het verkoopteam. Heb je werkervaring en ben je in het bezit een relevante NIBE-diploma, reageer dan snel op deze fulltime functie. UITZEND U R E A U Tempo-Team zoekt voor de post een groot aantal nieuwe medewerkers (m/v) voor de kerst- en nieuwjaarsperiode. De werkzaamheden bestaan uit het sorteren en verspreiden van de post. Je spreekt en leest Nederlands en kunt nauwkeurig werken. Er zijn full- en paruime mogelijkheden zowel overdag, 's avonds als 's nachts. Wil je iets bijverdienen, kom dan langs bij de onderstaande vestigingen of meld je nu aan via tempo-team.nl. Leiden, Stationsplein 212,(071) 512 64 43 www.tempo-team.nl GLI Gaming Laboratories International) is een test laboratorium voor speelautomaten dat al meer dan 10 jaar speelautomaten test en certificeert voor landen over de gehele wereld. Door toenemende groei en om Europese klanten beter te kunnen ondersteunen is ruim twee jaar geleden een Europese vestiging geopend in Hillegom. Van uit hier worden speelautomaten van Europese klanten getest en ge certificeerd voor onder meer Amerika, Europa en Afrika. Door het internationale karakter van het bedrijf bestaat de mogelijkheid om naar deze landen te reisen voor trainingen of het testen van de auto- Voor deze technische en uitdagende.functie zijn wij op zoek n Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkpenode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit automaten. vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers: uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd en ervaring Mogelijkheid tot reizen. Gevraagd: Afgeronde MTS/HTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; beheersing van de Engelse taal; beheersing van de Spaanse taal is een pre. Wie durft Wij nodigen u uit om te reageren naar: GLI Europe BV Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 41