Personeel Personeel Personeel Personeel Personee «MANPOWER I|HI Q O !ATERDAG 16 DECEMBER 2000 Ruigrok "de Stier" Hekwerk bv beseft dat haar kwaliteitsproduct alleen tot stand kan komen dankzij de inzet van de medewerker(ster)s. Het is dan ook niet meer dan logisch dat het bedrijf zorgt voor optimale arbeidsomstandigheden. Daarom geldt ook voor deze functies: Een zeer afwisselende baan in een goede organisatie. Een informele werksfeer in een hecht team van collega's. Een gedegen inwerkperiode, opleiding en begeleiding. Een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Horecamedewerkers m/v voor een congrescentrum in Noordwijkerhout. De mogelijkheden in dit congrescentrum zijn zeer divers. Je kunt aan de slag als restaurantmedewerker, maar ook als barmedewerker. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om I of meerdere dagen of avonden per week te werken. Ben je gastvriendelijk, gemotiveerd, in het bezit van zwart-wit kleding en geïnteresseerd? Kom dan snel even langs. Informatie:(071) 5 13 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 2I2 Cateringmedewerkers m/v voor diverse grote cateringbedrijven in Leiden en omge ving. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voorbe reiden van de lunch, het bedienen van het buffet, een voudig kassawerk en het schoonhouden van de werkvloer. Je bent in het bezit van zwart-wit kleding, enkele uren per week beschikbaar en gemotiveerd. Ervaring is een pre, maar geen noodzaak. Ben je verder flexibel en vind je het leuk om in een groep te functio neren, kom dan snel langs voor je mogelijkheden. Informatie:(07l) SI3 27 43, ChantalVerplancke Leiden, Stationsplein 2I2 tempo-team uitzendbureau www.tempo-team.nl e looking for PROFESSIONALS Greens Only is an import/export company specialized in j curgreen and tropical flowers. j We offer to a sales professional the following: contacts in whole Europe via the phone, telefax, e-mail and computer; salary accordingly to your knowledge and your success. We expect: knowledge about the business with perishable goods; English, French, Italian, Spanish, Dutch or any other language fluently. Please contact: Greens Only Europe B.V. Silvia Gassmann Achterweg 2, 1424 PR De Kwakel Tel.: 0297-381812 Fax: 0297-381819 E-mail: GREENSON@EURONET.NL Op zoek naar een nieuwe uitdaging Traffic Medewerker Bedrijfsbureau m/v Voor de marktleider op het gebied van afstandsonderwijs te Leiderdorp zijn wij op zoek naar een Traffiee Medewerker Bedrijfsbureau. Je begeleidt de productie van lesmateriaal van het begin tot het eind. Dat houdt in datje verantwoordelijk bent voor de planning, maar ook voor de administratieve afwikkeling. Wat vraagt Manpower? Je bent flexibel, enthousiast en je bezit een gezonde dosis werk lust. Je vindt het leuk om projectmatig te werken en communi ceert graag met je collega's. Je hebt een opleiding op MBO- niveau en beschikt over de nodige computerkennis. Wat biedt Manpower? Een afwisselende functie met toekomstperspectief in een dyna misch bedrijf met meer dan uitstekende arbeidsvoorwaarden. Interesse? Neem contact op met Manpower, Prinsessekade 3-4, Leiden, (071) 512 0 4 34. r vacatures op www.manpower.nl. Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. Da#ad Weidse»' il0«:>Klla - De Stichting Kinderopvang Oegstgeest (SKO) is een professionele kinderopvangorganisatie. Onze organisatie bestaat momenteel uit drie kindercentra voor dagopvang aan 0-4 jarigen, een centrum voor buitenschoolse opvang aan 4-12 jarigen, een tienercentrum voor 11-16 jarigen, een peuterspeelzaal en een gastouderbureau. De SKO zoekt in verband met uitbreiding van de buitenschoolse opvang zo spoedig mogelijk: Creatieve Een Enthousiaste GrOGPSlGIQGr Hfl/V Inspirerende Voor gemiddeld 27,5 uur per week Tevens roepen wij kandidaten op voor de functie van oproepkracht, ter vervanging van groepsleidsters bij buitenschoolse opvang of dagopvang. Wij zijn een enthousiast en zelfstandig team dat ontwikkeling en collegialiteit belangrijk vindt. Momenteel staat de realisatie van ons nieuwe gebouw centraal: een ideale speel- en werkomgeving voor kinderen én groepsleiding! Wij willen graag samenwerken met iemand die: Kennis en inzicht heeft in het werken in groepsverband met 4-12 jarigen Contacten weet te onderhouden met ouders Een flexibele en positieve werkhouding heeft Creatieve en uitdagende ideeën graag uitwerkt Graag meedenkt in ontwikkeling en beleidsvoorbereiding Participatie van kinderen belangrijk vindt Goede samenwerking weet te waarderen en creëren Wij bieden niet alleen een uitdagende werkomgeving met geweldige collega's: Begeleiding en deskundigheidsbevordering 'op maat' Salariëring en rechtspositie volgens de CAO-kinderopvang Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals spaarloonregeling, studiefaciliteiten, reiskosten, kinderopvangmogelijkheden Sollicitatiebrieven voor 5 januari 2001 sturen aan: Stichting Kinderopvang Oegstgeest, t.a.v. Sollicitatiecommissie Buitenschoolse Opvang Lavendelhof 12343 CW Oegstgeest. Voor meer informatie: Frances Houtman, hoofd BSO/Tienercentrum, tel: 071-5159803 INGEDUT? TIJD VOOR WAT ANDERS! De Zandloper - een basisschool met twee locaties dichtbij duin en strand in IJmuiden - zoekt per 8 januari of zo spoedig mogelijk daarna een leer kracht voor groep 7 (25 leerlingen). Wat wij vragen: Een enthousiaste leerkracht (m/v) die inlevingsvermogen heeft naar kinderen en ouders, - een goede communicatie belangrijk vindt, - ervaring heeft in midden- en bovenbouw, - flexibel is, - gevoel voor humor heeft, x - (w)meer wil genieten van zijn/haar werk. WAAROM WACHTEN? WIE DURFT? Wat wij te bieden hebben? - enthousiast team met jongere en oudere leerkrachten, - fijne collega's om mee te werken, - een gezellige school in opbouwfase, - een baan waar goede afspraken en ruimte voor eigen initiatieven hand in hand gaan, - goede begeleiding. Voor informatie kunt U contact opnemen met Peter Ranzijn, directeur De Zandloper, Tel. 0255-511708/513547 of 06-28448205 (school), 075-6161694 (privé). Schriftelijke reacties: Stichting BBV, Postbus 393, 1970 AJ IJmuiden of via e-mail: zandloper-k@hetnet.nl. Burgemeester en wethouders van de gemeente Bennebroek roepen kandidaten op voor de functie van lid van de commissie bezwaar- en beroepschriften Algemeen De commissie heeft tot taak advies uit te brengen aan het gemeentebestuur over te nemen beslissingen op inge komen bezwaar- en beroepschriften. Benoeming vindt plaats door de ge meenteraad op voorstel van burge meester en wethouders. De kandidaat mag geen deel uitma ken van of werkzaam zijn onder ver antwoordelijkheid van een bestuurs orgaan van de gemeente Benne broek. Ook wordt van de kandidaat vernacht dat deze geen lid is van een in Bennebroek opererende politieke Samenstelling De commissie bestaat uit een voorzit ter, twee burgerleden en twee raads leden De commissie wordt bijge staan door een ambtelijk secretaris. De vergaderingen (ca. zes keer per jaar) vinden in het algemeen plaats in de avonduren. Functie-eisen Van het lid wordt verwacht dat deze: - beschikt over deskundigheid en werkervaring op bestuursrechtelijk gebied, waarbij kandidaten met een juridische opleiding op acade misch of vergelijkbaar niveau de voorkeur genieten - ervaring heeft met de behandeling van bezwaar- en beroepschriften - goede communicatieve en sociale vaardigheden heeft - beschikt over kennis van of erva ring met gemeentelijke organisa ties en de ambtelijke en bestuur lijke verhoudingen daarin. Vergoeding De leden van de commissie ontvan gen per bijgewoonde vergadering een vergoeding. Informatie en sollicitatie Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer D.N. Stuur man, ambtelijk secretaris van de commissie, telefoon (023) 5847771 Als u geïnteresseerd bent in deze functie dan zien wij uw schriftelijke reactie, binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad, met belangstelling tegemoet. U kunt deze richten aan: burgemeester en wethouders van Bennebroek, postbus 48,2120 AA Bennebroek, onder vermelding van 'vaca ture lid cie. bezwaar en beroep' op de enveloppe. IPA-ACON GROEP IPA-ACON GROEP is een middelgroot accountant advieskantoor. Onze 30 medewerkers zijn bezig m gevarieerde opdrachten die zich richten op de ma van midden- en kleinbedrijf, overheid en non-profit Wat wij zoeken zijn: MEDEWERKERS ADMINISTRATIE-EN CONTROLEPRAKTIJK (1 Wij vragen: opleidingsniveau PD, MBA, SPD, MEAO (BE), HEAO (BE of Overige profielkenmerken: grote zelfstandigheid commerciële en communicatieve instelling; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; alert signaleringsvermogen; inzet en flexibiliteit; Wij bieden; een professionele werkkring; uitstekende arbeidsvoorwaarden; goede carrièremogelijkheden. Ben je geïnteresseerd, stuur dan je schriftelijke reactie naar: IPA-ACON GROEP t.a.v. mevr.Y.L.R. Meeuwesen-Verbunt Postbus 6222 2001 HE Haarlem tel. 023-5319539 fax 023-5311700 e-mail info@ipa-acon.nl AA); Collis is een jong automatiseringsbedrijf mett medewerkers. Collis heeft een professioneel ei karakter en biedt naast goede arbeidsvoorv/ï iz« een actieve en stimulerende werkomgeving. M iï teel zijn wij op zoek naar een office manager Als office manager heb je een gevarieerd takenj Je bent verantwoordelijk voor administratieve zaamheden, zoals het directiesecretariaat, def ring en de personeelsadministratie. In de uiti ei daarvan stuur je een medewerkster aan. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor PR-ac ten zoals het organiseren van trainingen en be l het ontwikkelen van nieuwe brochures ei hoyden van de website. Kortom, je bent een spil in de organisatie, di denkt, vooruitdenkt en initiatieven neemt. Je op HBO-niveau, bent accuraat en beschikt over visatievermogen. Je bent representatief en con catief en je beheerst zowel Nederlands als Enge kun je omgaan met Word, Excel, Outlook en A( Voor meer informatie kun je bellen met Derk Grood, telefoon (071) 5813636. Richt je sollicita Collis, t.a.v. Derk-Jan de Grood, De Heijderwegi xz Leiden. De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, - Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. De afdeling Fiscaal Juridische Zaken en de afdeling Belastingen zijn per 1 sep tember 2000 één afdeling Belastingen geworden. De reorganisatie is mede dankzij enorme inzet en enthousiasme van de medewerkers binnen een jaar gerealiseerd. De afdeling Belastingen is onderverdeeld in een stafgroep beleid/beheer en de volgende vier taak groepen: taakgroep relatiebeheer, taak groep WOZ, taakgroep betaling en inning en taakgroep bezwaar/beroep. De cultuur en sfeer binnen de afdeling belastingen is te beschrijven als: een open, eerlijke en positief kritische hou ding ten opzichte van elkaar, de wil om met een team tot goede resultaten te komen en humor op de werkvloer. a functie Taxateur (V/m) voor 34 uur per week Functie-inhoud - taxeren; - taxatietechnische ondersteuning; - analyseren marktgegevens; - periodieke hertaxatie/controle; - informatieverstrekking contacten; - overige werkzaamheden, zoals het deelnemen aan het landelijk taxatie- overleg, het inwerken van nieuwe medewerkers en het geven van advie zen m.b.t. managementinformatie. Functie-eisen: - HBO werk- en denkniveau; - SVM-diploma; - WOZ-diploma; - kunnen omgaan met Word/ Excell Om de functie goed te kunnen uil 6f fenen dient de kandidaat over d gende gedragsvaardigheden te beschikken: - klantgerichtheid; - overtuigingskracht; - samenwerken; - schriftelijke uitdrukkingsvaardigh: Het salaris voor deze functie is afhai kelijk van opleiding en ervaring bedraagt maximaal 6.587,50 brut; per maand (schaal 10) bij een 34-ui werkweek. Nadere informatie kan worden inge wonnen bij mr Jacqueline Abspoel- Jonkhout, Hoofd Belastingen, telefoon 071-516 27 02. Om de mobiliteit van de Leidse ami f naren te bevorderen zal aanstelling plaatsvinden in algemene dienst. Bij gelijke geschiktheid verdienen vrouwen en leden van etnische min heden de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties kur.t u bin: 14 dagen na verschijnen van dit bla richten aan het stafbureau PICOFi de Bestuursdienst, ter attentie van Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BD 00/27. Mailen kan natuurlijk ook: richt de n picof@xs4all.nl aanleiding van deze adv et op prijs gesteld. Bestuursdienst Leiden

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38