Personeel Personej HÜC Medewerker bedrijfsbureau Welke accountant houdt de vinger aan de pols? VOORSCHOTEN O r\ COATINGS VERKOPER BINNENDIENST MET "PRAATJES" northgo ZATERDAG 16 DECEMBER 2000 Als wereldwijde professionele dienstver lener op het gebied van Assurance en Con sultancy werkt KJPMC in Nederland met 50C0 medewerkers. Biimen de Regioprak tijk .Amstelveen opereert een accountancy- groep die zich specifiek richt op de sector maatschappelijke organisaties. Cliënten zijn onder ineer organisaties in de gezond heidszorg, fondsenwervende instellingen, lagere overheid en overige not-for-profit- organisaties. Professioneel gezien is KPMG - en speciaal deze groep - betrokken bij interessante adviestrajecten bij de betref fende organisaties. De groep is uiterst succesvol en verster king is dan ook bijzonder welkom. Voor de gezondheidsportefeuille zoeken we professionals die hun bijdrage willen leve ren aan maatschappelijke ontwikkelingen op bijvoorbeeld het gebied van landelijk zorgbeleid van de overheid. Supervisor m/v De functie Organiseren, leiden, uitvoeren en adviseren zijn de vier kernelementen van deze functie. Je organiseert zelfstandig een opdracht, geeft leiding aan en coacht verschil lende teams en bent ook zelf uitvoerend actief bij complexe opdrachten. Verder strekt je werk zich uit tot het uitvoeren van adviesopdrachten. Terwijl je je tevens bezighoudt met risicomanagement. De eisen Met een gevorderde postdoctorale studie accountancy en ervaring in controle en advisering bij organisaties in de gezondheidszorg stel je je serieus kandidaat voor deze functie. Belangrijk is dat je 'hart' hebt voor je klanten, je werk en KPMG. Je manifesteert je als een gedreven, marktgerichte professional. En je tekent voor betrokkenheid bij uitda gende opdrachten. Cezien de mogelijkheden bij KPMG moet je de drive en het potentieel bezitten om je persoonlijk en professioneel te blijven ontwikkelen. Manager m/v De functie Als manager ben je de spil in onze cliëntenrelaties. Je legt een grote betrok kenheid aan de dag bij projecten en initiatieven van organisades in de gezondheidszorg. Je weet wat er leeft bij deze cliënten en vertaalt dit naar de diensten van KPMC. Je bent volwaardig sparringpartner voor onze cliënten. Daarnaast ben je natuurlijk ook verantwoor delijk voor de goede voortgang en uitvoering van controles en bijzondere opdrachten. Een deel van je tijd besteed je aan risicomanagement. Voor je medewerkers vervul je een cruciale rol in de begeleiding van hun ontwikkeling. Tbssen de bedrijven door weet je ook nog tijd te vinden voor de verwerving van nieuwe opdrachten. De eisen Als de aangewezi kun je bogen óp kennis van lingen. Verder komen je pers nan/vrouw voor deze functie bezit je het RA-diploma en •rvaring met controle en advisering bij gezondheidsinstel- ïskenmerken overeen met het profiel van de supervisor. Poor meer informatie over dezeJuncties kun je contact opnemen met Yvonne Wilders, directeurtele foon (020) 656 72 48 en 06-53848908, en met Linda Noë,pz manager, telefoon (020) 656 79 59 en 06-51569652. Je kunt ook meteen een sollicitatiebrief met c.v. sturen naar KPMG, t.a.v. mevrouw L. Noë, Burgemeester Rijnders/aan 20, 1185MC Amstelveen. E-mail: noe.linda@kpmg.nl Meer informatie over KPMG vindje op internet: www.kpmg.nl KPMG Verheldert Twee assistent-controleurs die initiatiefrijk zijn De regionale Keuringsdiensten zijn verantwoordelijk voor het uitvoeren van handhavings- en signalerings- taken. Elke regio heeft een afdeling Handhaving, een afdeling Signalering en een afdeling Beheer en Ondersteuning. De hoofdtaak van de afdeling Hand having is het houden van toezicht, het opsporen van overtredingen en het sanctioneren van geconstateerde overtredingen. De afdeling Handhaving bestaat uit een aantal (buitendienst)teams, een microbiologisch en chemisch laboratorium en een bedrijfsbureau. Ter versterking van de buitendienst zoeken wij voor de Regio Noord-West twee assistent-controleurs voor 36 uur per week. Inspecties uitvoeren Als assistent-controleur komt u te werken in een van de buitendienstteams. Binnen het team is teamwork essentieel, zowel met de teamleider als met de collega-controleurs. U ondersteunt de controleurs, die de wettelijke bepalingen op het gebied van levensmiddelen handhaven. Zo voert u inspec ties uit en bemonstert u producten. Daarnaast verzorgt u de administratieve afhandeling hiervan en levert u algemene bijdragen aan de taken van het team. U hebt mbo werk- en denkniveau. Kennis van uitvoeringsbepalingen, inspectiemetho den en vaardigheid in het toepassen daarvan is een pre. Bovendien hebt u affiniteit met het nemen van monsters. U bent in staat om zelfstandig uw werk te plannen en uit te voeren, maar u functio neert net zo goed in teamverband. Daarnaast hebt u goede contactuele en communicatieve vaardigheden, oog voor kwaliteit en bent u leergierig. U bent in het bezit van een rijbewijs. U bent bereid om een deel van uw werkzaamheden buiten kantoortijden te verrichten. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Ons aanbod Afhankelijk van uw kennis en ervaring bedraagt uw salaris maximaal 4.477,- bruto per maand (schaal 6 BBRA 1984) bij een volledige werkweek van 36 uur. Het vakantiegeld bedraagt 8% van het jaarsalaris. Daarnaast krijgt u leer- en opleidingsmogelijkheden. Er wordt een auto ter beschikking gesteld. Verder kunt u rekenen op een tegemoetkoming in de ziekte kostenverzekering en voorzieningen als ouderschaps verlof en een spaarregeling. Nog vragen? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de team leider food, de heer D. Lamas, telefoon 020 - 524 46 00. Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 31 december a.s. richten aan: de Keuringsdienst van Waren Noord-West, t.a.v. mevrouw M. Rozemeijer, personeel- en organisatieadviseur, Hoogte Kadijk 401, 1018 BK Amsterdam, onder vermelding van vacature nummer NW/00/11. Werken bij de Keuringsdienst van Waren betekent op een directe manier bezig zijn met de volks gezondheid. Niet vanaf de zijlijn, maar met de neus boven op de ontwikkelingen in de gehele productieketen van levensmid delen en consumentenartikelen. De Keuringsdienst van Waren (voorheen Inspectie W&V) is ontstaan uit een fusie tussen de Inspectie Gezondheidsbescher ming/Keuringsdienst van Waren en de Veterinaire Inspectie. Deze organisatie is met ruim 900 medewerkers een onderdeel van het ministerie van VWS. De Keuringsdienst van Waren controleert de naleving van relevante wettelijke voorschriften, onderzoekt gezondheidsbedrei gende situaties en consumenten klachten en adviseert beleids- instanties. Naast de Algemene Directie in Den Haag omvat de Keuringsdienst van Waren 5 Regionale Diensten: Noord, Oost, Zuid, Noord-West en Zuid-West. Elk van deze diensten heeft een basistakenpakket en doet daarnaast dienst als landelijk kenniscentrum op een speciaal aandachtsgebied. Bovendien beschikt iedere dienst over een eigen laboratorium. De overheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Ook mensen met een handicap en leden van etnische minderheidsgroe peringen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. gemeente Voorschoten (circa 23.000 inwont een woongemeente aan de Vliet veel ruimte, groen en water, tussen Den Haag en Leiden. O O PAREL AAN DE VLIET De organisatie bevindt zich in een vernieuwingsproces waarbij een optimale dienstverlening aan de burgers het uiteindelijke doel is. Belangrijke instrumenten hierbij zijn integraal management, vernieuwing van de beleids- en beheerscyclus en cultuur verandering. De organisatie telt circa 200 medewerkers en kent de sectoren openbare werken, welzijn en middelen. AMBITIE EN DAADKRACHT? Kom dan onze organisatie versterken als voor 28.8 uur per week (op termijn is een volledige functie mogelijk) De afdeling. De bewoners en bedrijven van de Gemeente Voorschoten staan voor het Uitvoerend Bedrijf (UB) centraal. Zij zijn de klanten aan wie de diensten worden geleverd. De andere klant van het UB is de gemeentelijke organisatie, die de opdrachten formuleert en aan het UB geeft. Het UB voert in hoofdzaak het beleid uit van reini ging, groen en onderhoud. Door het bedrijfsbureau van het UB (3 medewerkers) worden alle administratieve en finan ciële taken verricht. De functieMomenteel is het bedrijfsbureau in opbouw. U levert een bijdrage aan het opzetten van alle administratieve processen. Als medewerker van het bedrijfsbureau voert u de gehele financiële bedrijfsadmini stratie. U helpt mee met het opstellen van de jaarlijkse bedrijfsbegroting, jaarrekening en periodieke rapportages. Verder behandelt en bewaakt u de procedure van afhande ling van klachten van opdrachtgevers, burgers en bedrijven. U rapporteert aan het hoofd bedrijfsbureau en handelt de lopende zaken af bij haar afwezigheid. U verstrekt infor matie en rapporteert regelmatig aan de werkleiders van de verschillende taakvelden binnen het UB. Uw profielU heeft een financiële opleiding op MBO- niveau, bijvoorbeeld MEAO of MBA. U heeft ervaring met het zelfstandig voeren van een bedrijfsadministratie. Bij voorkeur heeft u ervaring met Exact. De software pro gramma's Word en Excel kennen geen geheimen voor u. O O Ons aanbod: Een goed salaris met een maximus 5.555,- (schaal 8) bruto per maand bij een 36 ai werkweek, 4.444,- bij een 28,8-urige werkweek), een voorlopige waardering. De functie wordt mom definitief gewaardeerd. Goede secundaire arbeid; waarden, waaronder een goede pensioenvoorzieniibf het ABP, een ziektekostenverzekering bij het IZA spaarloon- en spaarpremieregeling, flexibele werktij 1C studiefaciliteiten. Bij bijzonder goede functieven bestaan (op termijn) mogelijkheden voor een funt ie ringspremie of -toelage. De overige gemeentelijke ar voorwaarden en rechtspositie zijn uiteraard van i sing. Informatie: Voor nadere informatie over de f kunt u bellen naar Jacqueline Ockeloen-van Wetten, ïn bedrijfsbureau, telefoon (071) 5600 683. Kijk ooke )e onze internetpagina, www.voorschoten.nl. Sollicitatie: Uw sollicitatie, onder vermeldin w vacaturenummer 2000.18, kunt u vóór 10 januari richten aan de heer A.P. Spitsbaard, Manager Uitvi^ Bedrijf, Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijl1 sen voor iedereen. Daarom wordt de voorkeur gege11 Be hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigA ró SPA ARM SELECT Callcenter-managers (m/v) /oor onze nieuwe vestigingen in Beverwijk, Hoofddorp en Leiden De Callcenter-manager haalt, door een goed wervingsbeleid en het intensief trainen en motiveren van zijn mederwerkers, het maximale uit zijn callcenter. In deze functie werk je' veelvuldig in de avonduren. Wij vragen: Wij bieden: HBO'-niveau /l Goed salaris bonus >1 Commercieel Zl Uitgebreid opleidingstraject s Gedreven persoonlijkheid Z Werken in een jong team De procedure Stuur je motivatie en c.v. binnen 7 dagen aan mevrouw N. Busbróek, Vondellaan 8E, 1942 U BEVERWIJK, 0251-26.06.00 of e-mail naar: Natasja.Busbroek@spaarselect.nl. Voor meer info: www.spaarselect.nl PARTNERS IN VERF Keek Coatings B.V. is een groothandel en Importeur van bouwverven met vestigingen in Leiden en Haarlem. Voor de vestiging Leiden zijn. wij op zoek naar een Dat die "praatjes" van betekenis moeten zijn moge duidelijk wezen, immers moet hij onze klanten zowel bij de balie als aan de telefoon informeren over de producten en diensten die wij voeren. Die moet hij kunnen uitleggen, offreren, en natuurlijk verkopen. Wij bieden een zeer uitdagende en zelfstandige baan met goede toekomstperspectieven, een prima salaris en secundaire areidsvoorwaarden, en natuurlijk een prettige werksfeer in een moderne huisvesting! Ervaring in of met de verfbranche, goede contactuele eigenschappen en een representatief voorkomen is wat wij van hem verwachten. HOE SOLLICITEREN? Bel of stuur een korte, bondige brief met C.V. aan: Keek Coatings B.V. Postbus 1127 2302 BC Leiden t.a.v. dhr. P. Schoneveld tel: 071 -5310111 06-53589290 Of e-mail naar: p.schoneveldkeekcoatinas.nl De bestuurscommissie van de open |Uj scholengemeenschap Northgo zoel: collega voor de functie: TECHNISCH ONDERWIJSASSIST (biologie en scheikunde) Het betreft een betrekking in een tijdelijk dienstverband wegens ging van ziekteverlof. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. De inhoud van de functie: - het ondersteunen van de docent bij het verrichten van eenvoudij routinematige onderwijsinhoudelijke taken - het begeleiden van leerlingen bij verwerving van vaardigheden jjj - het leverën van een praktische organisatorische bijdrage aan hei je klassenmanagement - het verrichten van overige werkzaamheden die verband houden met de functie Voor de functie is een relevante opleiding op MBO-niveau gewei lu Er is sprake van een functie met schaal 6 als maximum. Schriftelijke reacties binnen tien dagen te richten aan: mw. drs. L. Jongeling, rector o.s.g. Northgo, Postbus 429, 2200 AK Noordwijk. Telefoon: 071-3647232. RI-NAUI REM- enTRAILERSE Vraagt: Gemotiveerde ervaren BEDRIJFSWAGENMONTEUI BEDRIJFSWAGENMONTEUI Allround TRAILERMONTEURS Geboden wordt Goede salaris(sen) Goede arbeidsvoorwaarden Secundair en primair Goede werksfeer Uw reactie aan: Dhr. R. J. van Zuydam, tel.: 06-5324360 Gyroscoopweg 3A - 1042 AB Amsterdam Tel.: 020-6115386 Fax: 020-6135185 _iW

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36