Personeel Personeel Personeel Personeel Personei verkopers m/v L U M C vaklieden SlaapkamerCentrum Junior cuntr( Al EKDAC, 16 DECEMBER 2000 zowel part-time als full-time Het SlaapkamerCentrum is een dynamischezichzelf vernieuwende onderneming met 7 vestigingen in de Randstad en een hoofdkantoor gevestigd te Leiderdorp. Voor onze filialen op het Meubelplein Leiderdorp en Lisse zijn wij op zoek naar nieuwe collega's voor de nevenstaande functie met de volgende bijbehorende werkzaamheden. De man of vrouw die wij zoeken dient een representatief voorkomen te hebben, klantgericht te handelen en is gewend om zijn of haar zaken correct af te wer ken. Ervaring in de verkoop (van meubelen) is een pré, doch wordt niet vereist. U heeft plezier in de omgang met klanten en heeft gevoel voor stijl,- kleur- en stofcombinaties. Het aantal dagen en uren wordt in overleg met u vastgesteld. Wij bieden een interessante werkkring, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO de Woninginrichting. v schriftelijke sollicitatie binnen Het SlaapkamerCentrum, t.a.v. de directie. Postbus 129, 2350 AC Leiderdorp. Telefoon: 071-5810555 Slaapcomfort voor iedereen! vaklieden.net investeert in jouw toekomst. Samen met Raad Registeraccountants Belastingadviseurs B.V. zoeken we voor de uitbouw van onze organisatie in Leiden e vakliedeo.net is een jonge en dynamische groep van bedrijven op het gebied van flexibele arbeid in de bouw. Naast autonome groei maken acquisities deel uit van onze groeidoelstelling. Als junior controller werk je aan de totole financiële administratie van de groep. Je bewaakt de voortgang van administratieve processen en geeft leiding aan een aantal parttime medewerkers bij het opstellen van management-informatie. Je zit dicht op de commer ciële activiteiten van de front offices en verkrijgt in korte tijd verregaand inzicht in de structuur en strate gie van de groep. De sfeer is open en resultaatgericht. Vereist is een (bijna) voltooide bedrijfseconomische opleiding op minimaal HBO-niveau. Wij bieden persoonlijke b leiding door een senior controller van Raad- Zo blijl jezelf ontwikkelen en groei je mee met onze organist tie. Reacties graag per e-mail naar Rob Smit: Rob@RAADaccountants.nl RAAD Registeraccountants Belastingadviseurs B.V Alexine Tinnepad 105, 2553 TS Den Haag vaklieden net Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeerverweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIENST INFORMATIE EN ADMINISTRATIEVE ZAKEN (DIAZ) De DIAZ vervult binnen het LUMC een centrale rol op het gebied van de informatie voorziening, financieel beheer en administratie. Binnen deze dienst is met ingang van I februari 2001 plaats voor een: Afdelingshoofd Medische Administratie m/v 36 uur per week Vac.nr. 00.R.43.50.LD Afdeling Medische Administratie De afdeling Medische Administratie is een onderdeel van de DIAZ en is verdeeld iri 4 secties: te weten de Medische Documentatie, de Productieregistratie, de Facturatie en het Centraal Medisch Archief. In totaal zijn hier ongeveer 45 personen werkzaam. De voornaamste verantwoordelijkheden bestaan onder andere uit: ondersteuning van de bedrijfsvoering; voeren van de verantwoordingsadministratie; uitoefenen van de declaratiefunctie en de verzorging van diverse interne- en externe rapportages. Allerlei ontwikkelingen op automatiseringsgebied en nieuwe regelgeving dragen ertoe bij dat binnen de afdeling diverse veranderingsprocessen gaande zijn. Wij zijn dan ook op zoek naar iemand die het als een uitdaging ziet om leiding te geven aan een-derge lijke afdeling binnen een complexe organisatie. Functie-inhoud: - geeft leiding aan de afdeling Medische Administratie; - draagt zorg voor alle personele, organisatorische en budgettaire kwesties betreffende de Medische Administratie; - initieert en neemt deel aan diverse interne- en externe overlegvormen; - levert een bijdrage aan de beleidsontwikkeling. Functie-eisen: - academisch niveau of HBO-niveau met aanvullende vakgerichte opleidingen; - ruime kennis op gebied van administratieve organisatie; - aantoonbare kennis en ervaring op het gebied van automatisering; - aantoonbare leidinggevende capaciteiten, bij voorkeur binnen de gezondheidszorg; - creativiteit en een flexibele houding; - bij voorkeur ervaring in het managen van veranderingsprocessen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 9.044,- bruto per maand bij een werkweek van 36 uur (schaal 12 RRAZ), afnankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband Het betreft een tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A.P.A. Hoogeveen, RA, wnd Directeur Financiën, (071- 526 38 47, e-mail a.p.ahoogeveen@lumc.nl) Deze advertentie verschijnt tegelijkertijd intern en extern. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIENST INFORMATIE EN ADMINISTRATIEVE ZAKEN (DIAZ) Binnen de DIAZ is de sectie Facturatie verantwoordelijk voor de financiële afhandeling van de verleende patiëntenzorg. Jaarlijks wordt een bedrag van ca. 400 miljoen gulden gedeclareerd; dit zijn de opbrengsten van omstreeks 26.000 opnames, 380.000 poli- klmiekbezoeken en 7 miljoen medische verrichtingen. Wij zijn voor de sectie Facturatie op zoek naar een enthousiaste: Medewerker Facturatie (m/v) 24 uur per week Vac.nr 00.R. 42.50.LD Functie-inhoud: v - controleren van de nota's en zorgdragen voor een correcte en tijdige verzending; - het beantwoorden van telefonische vragen naar aanleiding van de facturen; - afhandeling van geretourneerde facturen van zorgverzekeraars en patiënten; - alle verdere voorkomende administratieve handelingen. Functie-eisen: - MBO-opleiding; - accuratesse en flexibiliteit; - ervaring met administratieve werkzaamheden binnen de gezondheidszorg of zorg verzekeraar; - goede contactuele eigenschappen; - affiniteit met diverse softwarepakketten. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f. 4.152,- (schaal 5) bruto per maand bij een fulltime aan stelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C. Ouwehand, wnd, hoofd Facturatie (071 - 526 16 l2ofe-mailc.ouwehand@lumc.nl) Deze advertentie verschijnt tegelijkertijd intern en extern. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie.Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care, alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Bij zowel Urologie/Ongevalschirurgie/Thorax-chirurgie/Orthopedie als bij Heelkunde zijn op dit moment vacatures voor: Verpleegkundig teamleden m/v (zowel fulltime als parttime) Vac.nr 00.L.70.50.LD Wij zoeken collega's die: - actief meedenken in het verpleegkundig beleid van de afdeling; - zich positief kritisch kunnen opstellen; - een bijdrage leveren aan de goede sfeer op de afdeling; - bereid zijn, om zonodig, op één van de andere locaties in te springen; - reeds ervaring hebben opgedaan als verpleegkundige, zo mogelijk in één van deze specia lismen. Kortom: enthousiaste collega's met humor en een gezonde werkinstelling. Wij bieden een uitdagende baan met ontwikkelingsmogelijkheden. Functie-eisen: Diploma verpleegkundige A of HBO-V. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.830,- bruto per maand (schaal 7) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I 'jaar; mét uitzicht op een 'vast dienstverband, j Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.A.M. Keijzer verpleegkundig hoofd a.i. van de organisatorische eenheid Urologie/Ongevals chirurgie/Thoraxchirurgie/ Orthopedie (071 - 526 91 II, pieper 9141) en door de heer D. van Duyn, verpleegkundig hoofd a.i. van de organisatorische eenheid Heelkunde (071 - 526 91 II, pieper 9886). Heelkunde Voor het stafsecretariaat van de afdeling Heelkunde zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Secretaresse m/v (fulltime, 36 uur per week) Vac.nr. 00.L69.50.LD Functie-inhoud: - het verrichten van secretariaatswerkzaamheden voortvloeiend uit patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek; - het bijhouden van de agenda van de stafartsen; - het verzorgen van de correspondentie (Nqderlands/Engels); - het voorbereiden van congressen, symposia, conferenties, vergaderingen en onderwijsacti-j viteiten; - het van concept of band typen van wetenschappelijke publicaties, syllabi en teksten voor lezingen. Functie-eisen: - HAVO/VWO-diploma; - diploma medisch secretaresse, bij voorkeur NAMS; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met tekstverwerking en databestanden; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - enige jaren relevante ervaring; - flexibiliteit en zelfstandigheid; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.378,- bruto per maand (schaal 6) bij een fulltime aanstelling, w Dienstverband: De aanstelling geschiedt, voor een periode van I jaar; met uitzicht op eeh vast dienstverband! Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.F.M Hanselman-Verbeek,' managementassistent Heelkunde (071 - 526 40 05) De vacature wordt gelijktijdig intern en extern bekend gemaakt. Interne kandidaten genie ten voorrang. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8% Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u bi twee Weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34