Personeel Personeel Personeel Gemeente ÉQI Zoeterwoude "I MENNENS analist medische microbiologie m/v (Dm r *r (Bijna) afgestudeerd? Bedrijfskundig Medewerker Consulta ZATERDAG 16 DECEMBER 2000 Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 médewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dart 120.000 patiën ten de poliklinieken en worden ongeveer 14.500 patiënten op genomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekèithuis terecht, vrijwelalle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddénhuis en de renovatie van andere delen van het ziekenhuis zijn recent gestart. Het Diaconessenhuis ligt in een groene ahigeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl Voor de afdeling Medische Microbiologie van het Diaconessenhuis Leiden zijn wij op zoek naar enthou siaste, dynamische medewerk(st)ers voor de functie van Wat wordt je functie: Je bent een teamlid en medever antwoordelijk voor het reilen en zeilen van de afdeling, inclusief deelname aan weekend- en bereikbaarheids diensten. Je wordt gedurende een periode verantwoor delijk voor je eigen aandachtsgebied dat in de loop van de tijd rouleert. Kwaliteit vinden we belangrijk en we implementeren een kwaliteitssysteem. Binnenkort starten we met het verrichten van audits. Wie zijn wij: We doen microbiologisch onderzoek voor klinische en poliklinische patiënten, maar ook voor patiënten van huisartsen en verpleeghuizen. Alle micro biologische bepalingen en infectieziekten komen bij ons aan bod. Op alle drie de locaties wordt microbiologisch onderzoek verricht. Daarnaast heeft ieder lab zijn eigen specialiteiten, zoals: moleculaire biologie, virusserologie, tuberculose, parasitologie, mycologie, etc. Als je dat leuk vtndt, kun je behalve op je eigen lab ook op één van de andere twee labs werken om bijvoorbeeld een ander specialisme te leren of bij te houden, of om eens met andere collegae te werken. Wij zijn een enthousiast team van het medisch microbiologisch laboratorium van het Diaconessenhuis Leiden. Ons laboratorium heeft zojuist een ingrijpende renovatie ondergaan. Wij werken nauw samen met de teams van de microbiologische laboratoria van het Bronovo Ziekenhuis Leiden en het Juliana Kinder ziekenhuis en het Rode Kruis Ziekenhuis te Den Haag. Ziekenhuishygiënisten maken deel uit van het team. Wat vragen wij: Je hebt het HLO-diploma Medische Microbiologie. We zoeken collega's die hun vak leuk vinden en enthousiast willen meewerken aan het uitbouwen van de samenwerking tussen de afdefingen medische microbiologie. Wat bieden wij: De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen, de functie is conform de FWG inge deeld in functiegroep 45 (maximaal 4.961,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband). Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privéproject, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast W beschikt het Diaconessenhuis over een eigen kinderopvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie en sollicitatie: Informatie kun je krijgen bij Natasja van Kollenburg, hoofdanalist, telefoonnummer 071 - 517 83 84, e-mail: mmb@diac-leiden.nl. Richt je sollicitatie en CV, o.v.v. vacaturenummer 220, vóór 2 januari 2001 aan Dienst Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw M. Hengeveld, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via e-mail: imb@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden De gemeente Zoeterwoude is voor het team Bestuurlijke en Facilitaire Dienst verlening (BFD) van de sector Middelen op zoek naar een enthousiaste en ambitieuze hbo-er voor de functie van teamleider m/v voor 36 uren per week Het team BFD heeft een boeiend en gevarieerd takenpakket, dat onder meer bestaat uit algemene en bestuurlijk/juridische zaken, integrale veiligheid, interne zaken en secretariële ondersteuning. Het team bestaat uit 12 enthousiaste medewerk(st)ers. Uw taak: Tot uw werkzaamheden behoren de dagelijkse werkleiding van het team waarbij u - mét het team - zorg draagt voor een goede vervulling van de beleidsmatige en vakinhoudelijke taken; de beleidsontwikkeling en -uitvoering met name op bestuurlijk/juridisch gebied; het ontwikkelen/invullen van de juridische controlfunctie, het secretariaat (adviseursfunctie) van de commissie bezwaar- en beroep schriften; kabinetszaken; de coördinatie van de raadsvoorbereiding, het secretariaat van de raadscommissie Middelen; hef deelnemen aan interne en externe overleggen Wat vragen wij: hbo-opleiding in bestuurlijk/juridische richting, ruime ervaring op het bestuurlijk/juridisch terrein en in het bijzonder met bestuurlijke (beleids)processen in een gemeente; managementvaardigheden en -ervaring; affiniteit met de facilitaire dienstverlening; automatiseringskennis; goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden, u bent initiatiefrijk en heeft gevoel voor politiek/bestuurlijke verhoudingen. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris maximaal f 7.646,- bruto per maand (niveau 10a, salarispeil 01-01-2001) bedragen. Bij uitstekende functievervulling is een uitloopperiodiek (in niveau 1 1) mogelijk. Waf hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikke lingsmogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer. Kinderopvang. Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure Geïnteresseerd? Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer J.J.M. van der Sman, hoofd sector Middelen, tel. (071) 580 63 30 of mevrouw W.A.M. Zoetemelk-van der Hulst, gemeentesecretaris, tel. (071) 580 63 11 De kennismakingsgesprekken worden gehouden in week 3. Richt binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief aan het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude, onder vermelding van "teamleider BFD" in de linker bovenhoek van de enveloppe Acquisitie stellen wij niet op prijs. Gevraagd voor taxicentrale regio Duin en Bollenstreek beslist nette taxichauffeurs vanaf 30 jaar m/v op oproepbasis Liefst i.b.v. taxipas Voor dag/avond en nachtdiensten Alleen schrift, reac.: Br.o.nr. 300928 2001 Een Nieuw Jaar met Nieuwe Kansen Wellicht is dit het juiste moment om een nieuwe baan te kiezen en een nieuwe uitdaging aan te gaan Bent u in het bezit van diploma PDB MBA SPD HEAO AA/RA en heeft u ook nog enige ervaring, kom dan eens praten bij: Accountantskantoor Bunnig B.V, Vijf Meilaan 135 A 2321 RK LEIDEN Tel. 071-5311321 De Leidse Onderwijsinstellingen kent iedereen. Met ruim 200 vaste medewerkers en 1 200 docenten en auteurs, biedt de LOI ruim 350 opleidingen aan (waaronder officiële MBO- en HBO-opleidingen). Het spreekt voor zich dat de logistieke organisatie van afstands onderwijs een goed geoliede machine moet zijn. De postafdeling van de LOI is te vergelijken met een middelgroot postkantoor. We zorgen ervoor dat de 100 000 cursisten die zich jaarlijks bij ons inschrijven, de juiste lessen op tijd ontvangen. Maar ook zorgen we ervoor dat het huiswerk verwerkt wordt en sturen we het weer terug naar de cursisten met commentaar van de docent. Om onze logistieke service te blijven vervolmaken, zijn wij op zoek naar: Als chef Logistieke afdelingen hebt u de directe leiding over de logistieke afdelingen, bestaande uit: Input/out put (postkamer, data entry en printing), Orderpicking (assemblage en verzameling) en de magazijnen. U coördineert de dagelijkse activiteiten. U zoekt continu naar verbeteringen van de processen. Ook bent u verantwoordelijk voor de personeelszorg van deze afdelingen. Ten slotte wordt u de rots in de branding van de logistiek manager, met wie u dagelijks overleg hebt. Enthousiaste chef Logistieke afdelingen met vooruitziende blij Een leuke en afwisselende functie met toekomstperspecti n in een vooruitstrevende organisatie. Dankzij een goed inwerkprogramma, de informele werksfeer en de prettigj collega's voelt u zich al snel op de juiste plaats. De arbeidsvoorwaarden zijn meer dan uitstekend met o.{ flexibele werktijden, een prima salaris en een aantrekkelij winstdeling. 7H1 U beschikt over een afgeronde logistiek/technische opleiding op MBO-niveau en hebt ruime ervaring in een planningsfunctie. U hebt leidinggevende capaciteiten en affiniteit met geautomatiseerde (plannings)systemen en spread sheetprogramma's. Daadkracht en zelfstandigheid kenmerken uw karakter. Uw analytisch vermogen en vooruitziende blik stellen u in staat de activiteiten nauwkeurig in te plannen. Door uw standvastige persoonlijkheid en uitstekende sociale vaardig heden geeft u op inspirerende wijze leiding aan uw medewerkers. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Hebt u nog vragen? Bel dan even met dhr. E. van Hees (071) 54 51 107. Wilt u gelijk solliciteren? Stuur dan binnt twee weken uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naai Leidse Onderwijsinstellingen, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 4200, 2350 CA Leiderdorp. Of e-mail je brief naar personeelszaken@loi.nl Met de LOI kom je er wél! OE TUTENBERG De Tiltenberg re Vogelenzang is een centrum voor meditatie en bezinning Naast het aanbieden van accommodatie aan groepen kent De Tiltenberg een eigen programma Op het gebied van Christendom. Vrouwenspiritualiteit en Zenboeddhisme volgen gasten cursussen van een weekend ot meer dagen De Tiltenberg is in ontwikkeling en zal de komende aren uitgroeien lot een centrum met veel activiteiten Daarvoor is het nodig de organisatie professio neel uit te bouwen De boekhouding wordt uitgebouwd tot financiële informatie Wij zoeken een: medewerkster Financiën (v/m) voor 24 uur per week, over 4 of 5 dagen verdeeld Haar taken liggen op het gebied van: crediteuren en debiteurenadministratie kasbeheer en kascontrole coderen en muteren van diverse dagboeken bijdragen aan de managementinformatie overige bijkomende administratieve werkzaamheden. Het gaat om een zelfstandige functie, waarbij wordt samengewerkt met een adviseur/administrateur. Gevraagd: praktijkdiploma boekhouden of MEAO-economie relevante ervaring in computerboekhouding en kennis van MS Officie (Word, Excel) systematisch, accuraat, stressbestendig en het overzicht kunnen bewaren zelfstandig kunnen werken affiniteit met de doelstelling en activiteiten van De Tiltenberg Wij bieden: inschaling tussen 3.297 - 4.212 bij fulltime aanstelling, afhankelijk van ervaringsjaren een boeiende werksituatie met goede secundaire arbeidsvoorwaarden v mogelijkheid deel te nemen aan cursussen Geïnteresseerden kunnen een uitgebreid informatiepakket aanvragen. De administratie is gesloten tussen 23 december en 1 januari. Een eerste ronde zal plaatsvinden op 11 of 12 januari. Reacties voor 1 januari aan: mevr. drs. D. Vernooij, directeur De Tiltenberg, Zilkerduinweg 375, 2114 AM Vogelenzang tel.: 0252-517044 internetsite: www.tiltenbero.nl emaiil: oraanisatie@tiltenberQ.nl staalkabel-, hijs- en heftechniek Mennens Amsterdam BV heeft al meer dan 100 jaar ervaring op het gebied van staalkabels-, hijs-, en heftechniek en lacht- en scheepsequipment. Wij zijn offi cieel aangesteld om hijs- en hefmiddelen te testen en te certificeren. Samen met onze 5 zusterbedrijven, gevestigd te Groningen, Hengelo, Schiedam, Dongen en Terneuzen, zijn wij toonaangevend in Nederland. Tevens is ons bedrijf als een van de enige in deze branche ISO-, VCA- en EKH gecertificeerd. Ter versterking van ons verkoopteam buitendienst zijn wij op zoek naar: Vertegenwoordigers alsmede junior vertegenwoordigers Functie omschrijving: Op de afdeling verkoop zijn accounts regionaal verdeeld. In nauwe samenwer king met uw binnendienstcollega realiseert u de gebudgetteerde omzet en mar ge. Het is een zelfstandige functie voor iemand die het een uitdaging vindt om bestaande contacten uit te bouwen en met zijn/haar technische marktkennis weet te scoren. Profiel: - Middelbaar commercieel/technisch niveau (leeftijd ca. 25 tot 35 jaar) - Liefst aantoonbare ervaring in de buitendienst - Zelfstandige werkhouding en goede communicatieve vaardigheden - Rijbewijs B - Woonachtig in de regio Amsterdam/Utrecht Verkopers binnendienst Functie omschrijving: In nauwe samenwerking met de rest van het verkoopteam ondersteunt u onze vertegenwoordigers. Technische affiniteit is noodzakelijk om hierin goed te func tioneren. Teamgeest en gedrevenheid zijn een pré. Liefst enige kennis van de Engelse en Duitse taal. U voelt zich verantwoordelijk voor uw klanten en weet zijn/haar wensen in daadwerkelijke verkoopresultaten om te zetten. Ter versterking van onze afdeling inspectie/reparatie zijn wij op zoek naar: Enthousiaste buiten en binnendienstmonteurs Functie omschrijving - affiniteit met kraaninspecties en reparaties hijs- en hefmiddelen - gevoel voor elektrische installaties - rijbewijs B(E) - grote zelfstandigheid - klant- en servicegericht - goede communicatieve vaardigheden Mennens biedt u een prachtige werkomgeving, een 13e maand alsmede diverse scholingsmogelijkheden op kosten van het bedrijf behoren tot de secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw sollicitatie inclusief CV naar: Mennens Amsterdam BV, postbus 8051, 1005 AB Amsterdam of per E-mail naar amsterdam@mennens.nl Werken aan zee, jouw nieuwe uitdaging? De Baak zoekt een Manager receptie m/v fulltime Functieomschrijving leidinggeven aan io collega's coachen van het team aannemen/beoordelen van medewerkers optimaliseren van presentatie en kwaliteit uitvoeren van receptietaken coördineren van administratieve processen Functie-eisen +/- 3 jaar ervaring bij voorkeur in de facilitaire dienstverlening minimaal MBO+ niveau, praktijkgericht klantgericht en servicegevoelig representatieve uitstraling goed kunnen werken in teamverband goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal Wat heeft de Baak jou te bieden collegiale, open sfeer een bijzondere werkomgeving afwisselend werk in een creatieve onderneming uitstekende arbeidsvoorwaarden mogelijkheid tot het volgen van opleidingen Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de Manager Hotel Service Centrum. Alex van 't Hooft, 071 369 0177. a.vanthooft@debaak.nl Je kunt je schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan de Baak. Management Centrum vno-ncw afdeling personeelszaken, t.a.v. mevrouw T.A. Roodenburg. Postbus 69.2200 AB Noordwijk Bij de Baak. Managemen v Centrum vno-ncw kunc managers, bestuurderse ondernemers zich ontwil op alle managementgebi )l door het volgen van open programma's, leertraject maat en ontmoetingshui komsten. Kenmerkend voor de Ba; 11 het voortdurend zoeken nieuwe,uitdagingen om, sluiten op ontwikkelingei het bedrijfsleven, ook internationaal. De Baak groeit en bloeit zoeken naar jonge en ei talenten voor ons hotel Noordwijk dat beschikto faciliteiten om opleiding bijeenkomsten soepel en professioneel te laten v< De Baak heeft vestigingeni Noordwijk, Den Haag en Van Houten partners Van Houten partners is een midddelgroot organisatieadviesbureau voor het MKB, opereert landelijk en is gespecialiseerd in de begeleiding bij de invoering van kwaliteitsborgings- en veiligheidssystemen zoals ISO-9000, VGA, HACCP en Waarborg. Algemene adviesdiensten, zoals het opstellen van marketingplannen en begeleiding bij bedrijfsovernames, gaan een steeds grotere rol innemen binnen het dienstenpakket. De uitdaging Je talenten inzetten binnen ons bedrijfsbureau in een organisati 01 waarin je in grote mate van zelfstandigheid krijgt. Je gaatje ini functie bezighouden met het ontwikkelen van nieuwe adviesdiensten, het aansturen van onze adviseurs en het daadwerkelijk begeleiden van klanten. Je profiel - BE/CE/B I opleiding op HBO niveau - Commerciële en klantgerichte instelling - Betrokken en enthousiaste persoonlijkheid - Initiatiefrijke teamplayer Je persoonlijkheid en vaardigheden zijn belangrijker dan je en Ons aanbod Van Houten en partners biedt je een uitdagende functie, binnen - jong team, met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kun je bellen met telefoonnummer: 071 - 5613637 Je sollicitatie met c.v. stuur je naar Van Houten en partners, t.a.v. mevrouw Hanneke Heemst Leidseweg 59, 2253 AA Voorschoten. E-mailen kan natuurlijk ook: h.heemskerk@vanhouten.nl.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32