ersoneel Personeel Personeel w 1 Bakker O N Machinale Houtbewerkers INTOS Interieurmakers biedt als dynamisch, eigenwijs, ple zierig en informeel bedrijf ruime kansen aan talentvolle en enthousiaste medewerkers. J-*, TANDARTS ASSISTENTE gemeente fu leiderdorp gemeente in een middelgrote, f 'vliegende keep' Medewerker Boekhouding m/v AKZO NOBEL J16 DECEMBER 2000 Bouwen met Gesman is bouwen met zekerheid. Dit bewijzen onze projecten keer op keer. Om deze zekerheid te kunnen garanderen, vragen we nogal wat van de mensen die bij ons werken. Werken bij Gesman betekent dat op kantoor de handen uit de mouwen gestoken worden en op de bouwplaats de hersenen worden gebruikt. Er zijn uitdagingen genoeg voor mensen die willen aanpakken. Voor zulke mensen hebben wij altijd plaats. Wij vragen voor onze werkplaats waar o.a. kleinschalige machinale timmerwerken en interieurbouw wordt gerealiseerd Interesse? Bel of e-mail voor meer informatie naar de heer G.J.W. van Middelkoop. bouwen, onderhoud, ontwikkelen, adviseren Ondernemingsweg 3, Alphen aan den Rijn Tel.: 0172 - 421991 E-mail:g.gesman@gesman.nl of kijk op www.gesman.nl nsfierieurmakers is een internationaal georiënteerd 3t speciaalmeubilair en projectinrichting ontwik- yp produceert en wand- en plafondbetimmeringen I voor kantoren, winkels, warenhuizen, hotels, its, praktijkruimtes en woonhuizen. Onder de TECX-ray Protection worden stralingswerende swanden geproduceerd en verkocht, die interna- lorden toegepast in ruimtes waar gewerkt wordt jenstralen. Intos heeft een geheel ei gen stijl ontwikkeld die sterk afwijkt van de mees te collega-bedrijven. Intos is vanaf de ontwerpfase in staat een project volledig te organiseren, maar heeft geen eigen designers in dienst. In-house disciplines zijn o.a. engineering, tekenen, produktontwikkeling, pro- dukt- en projectmanage ment en natuurlijk produk- tie en implementatie van speciaalmeubelinterieurs. Vaak is Intos hoofdaanne mer en de totaal verant woordelijke voor een werk inclusief bouwkundige in stallaties. Om deze reden werken wij vaak al in een heel vroeg stadium samen met de klant of de archi tect aan de voorontwikke ling van een project. Deze werkwijze zorgt dan ook voor een hechte en lang durige klantrelatie. Opdrachtgevers die van deze aanpak gebruik ma ken zijn onder meer De Bij enkorf, Stadhuis Amster dam (Stopera), Universiteit van Amsterdam, Randstad Uitzendbureaus, Gemeente Almere en de ING-bank Nederland. Momenteel zijn wij bezig, door middel van nieuw bouw (2.000 m2), met uit breiding van onze produk- tie en opslag capaciteit. Voor de afdeling financiële administratie van ons bedrijf zoeken wij een assistent financial controller De functie - verzorgen van de projectadministratie en verkoopfacturering; - debiteurenbeheer en invoeren bank- mutaties; - assisteren bij het opstellen van de maandrapportage, de jaarrekening en de (liquiditeits)begroting; - zelfstandig opstellen van diverse rapportages; - vervangen van de controller bij diens afwezigheid. De functie-eisen - opleiding op MEAO/HEAO niveau; - leeftijd tot ca. 35 jaar; - minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - ervaring met word en excel; - zelfstandig kunnen werken en analytisch inzicht. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Ronald Timmerman, tel. (023) 531 90 39. Je sollicitatiebrief met CV kun je vóór 31 december 2000 richten aan INTOS Interieur makers bv, t.a.v. Fieke van Hulst, Postbus 141, 2000 AC Haarlem of e-mailen aan fieke.hulst@intos.nl Op diverse plaatsen in ons bedrijf kunnen wij versterking gebruiken. Als je het idee hebt dat je voldoende capaciteiten hebt om'op één van ondergenoemde afdelingen te werken, aarzel dan niet en neem contact op met Maarten Wieringa (maarten.wieringa@intos.nl). Hij maakt snel een afspraak met je voor een kennismakingsgesprek en een rondleiding door ons bedrijf. INTOS kent de afdelingen financiële administratie, relatiebeheer, projectleiding, calculatie, werkvoorbereiding, autocad, meubelmakerij, montage en transport opslag. Met name kunnen wij versterking gebruiken bij projectleiding meubelmakerij werkvoorbereiding/autocad montage INTOS hecht zeer aan een eigen cultuur, die te typeren is als communicatief, eigenwijs, betrouwbaar, plezierig en informeel met korte communicatielijnen. Wij selecteren dan ook in eerste instantie op iemands persoonlijkheid en pas daarna op leeftijd, opleiding en ervaring. 1 N fr TERIEUR MAKERS INTOS Interieurmakers biedt naast uitstekende primaire en secundai re arbeidsvoorwaarden een leuke, uitdagende en zelfstandige baan met volop mogelijkheden voor ei gen ontwikkeling. INTOS Interieursmaker bv Waarderweg 44 Haarlem Postbus 141 2000 AC Haarlem T (023) 531 90 39 F (023) 531 48 21 E intos@intos.nl W www.intos.nl Tandartspraktijk te Noordwijk, zoekt per 1 maart 2001 (fulltime/parttime) Taakomschrijving: Het assisteren bij patiëntenbehandeling Het maken van afspraken Licht administratief werk Verwacht wordt: Mavo- of Havo-niveau Goede communicatieve vaardigheden Zelfstandig kunnen werken Handvaardigheid Ervaring is prettig maar niet vereist Een gemotiveerd type met zin in een interessante en afwisselende baan in onze praktijk waar 3 tandartsen en 4 assistentes werkzaam zijn. Schriftelijke sollicitaties binnen 3 weken richten aan: J. W. Coenraads Nederveen (Tandarts) Garenhof 15 2201 LR Noordwijk Als mail-order huis, gespecialiseerd in de verkoop van tuinartikelen. zijn wij actiefin een groot aantal Europese landen. Voorts maken enkele tuincentra deel uit van onze groep. Wij bieden werkgelegenheid aan ca. 1250 medewerkers. administratief medewerkers m/v Op ons hoofdkantoor in Lisse hebben wij enkele vacatures voor energieke mede werkers. Ervaring met MS-office, het kunnen werken in teamverband en gezond ver stand zijn, naast uw opleiding op MB0/HAV0-niveau, uw belangrijkste kenmerken. Wilt u een interessante functie binnen een dynamisch bedrijf? Uw toekomstige collega's op de afdelingen productielogistiek, marketing of bedrijfsadministratie zijn belangstellend om u te leren kennen Uiteraard bieden wij naast het voorgaande een goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons voor informatie (0252-438328) of richt uw sollicitatie aan: De Tuinspecialist B.V. T.a.v. Personeelszaken Postbus 600 2160 AP Lisse Werken in een burgergerichte dynamische organisatie met korte lijnen, waarin 'ontwikkeling' centraal staat. Dat is werken bij de gemeente Leiderdorp! Wie zich kan vinden in ons hoge ambitieniveau en bovendien samenwerkingsgericht is, past hier uitstekend! De afdeling Kabinet. Bestuurlijke- en Managementondersteuning (KBM) is een servicepunt in de organisatie dat ondersteuning biedt aan burgemeester en wethouders en directie Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van (administratief medewerker m/v) voor 18 uur per week De functie: Als administratief medewerker ondersteunt u in eerste instantie het directiesecretariaat Daarnaast springt u waar nodig bij op het secretariaat van burge meester en wethouders en van de adjunct-gemeentesecretaris. Het gaat om licht administratief werk, zoals het maken van af spraken en archiefwerk Uw profiel: Flexibel en zorgvuldig zijn trefwoorden in deze afwisselende functie. U kunt werken met Office 97-en u bent in staat aan de hand van korte aanwijzingen zelfstandig correspondentie af te handelen. Daarnaast heeft u relevante werkervaring en bent u beschikbaar op dinsdag, donderdagochtend en vrijdag. Wij bieden: Een salaris dat afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring (maximaal f 4 338,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling) Verder zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing zoals een uitstekende ziektekostenverzekering, collectieve verze keringen en kinderopvang. Inlichtingen en sollicitaties: Nadere informatie over deze functies kunt u krijgen bij mevrouw T. Zantingh, telefoonnummer (071) 545 48 21 Uw sollicitatiebrief kunt u tot en met woensdag 27 december 2000 richten aan het College van burgemeester en wethouders van Leiderdorp. Postbus 35. 2350 AA Leiderdorp onder vermelding van 'vliegende keep Postbus 35 2350 AA Leiderdorp Akzo Nobel, met de hoofdzetel in Arnhem, levert wereldwijd producten voor de gezond heidszorg, verven en lakken en chemische producten. Momenteel telt de onderneming ongeveer 68.000 medetverkers in 75 landen. Over 1999 bedraagt de geconsoli deerde omzet (exclusief Acordis) ca. EUR 12 miljard (NLC 26 miljard). Acordis, de voormalige vezelactiviteit van Akzo Nobel, is per eind 1999 overgedragen aan CVC Capital Partners. De B.V. Car Refïnishes van Akzo Nobel is al 25 jaar een van de wereldmarktleiders op het gebied van autoreparatielakken. In meer dan 125 landen worden deze lakken onder de naam Sikkens verkocht. Het hoofdkantoor van de B V Car Refinishes bevindt zich op de locatie Sassenheim, waar tevens het grootste deel van de productontwikkeling, productie en distributie plaatsvindt Uw werkterrein Binnen de afdeling Finance Control wordt u ingezet bij het team van de boekhouding De boekhouding bevindt zich momenteel in een ontwikkelingsproces waarbij zich een verschuiving zal gaan voordoen van een doe- afdeling naar een meer denk- en implementa- tiegerichte afdeling. Uw belangrijkste werkzaamheden zijn: Een actieve bijdrage leveren aan het ontwikkelingsproces van de afdeling Adviserende rol m.b.t. Financiële processen. Het initiëren van verbeteringen. Het onderhouden van tussenrekeningen Het uitvoeren van activa- en projectadmini stratie. Het verwerken van memoriaalposten. De back-up worden voor aangifte BTW en Intrastat. Uw profiel U heeft een proactieve houding en een oplei ding op MBO »of HBO-niveau. U heeft affini teit met automatisering en kan uitstekend om gaan met het MS-Office pakket, kennis van SAPR/3 is een pre. U bent een teamplayer en daarnaast ook in staat om zelfstandig te werken. Verder beschikt u over goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen Gezien de inhoud van de functie is werkerva ring binnen een grote organisatie gewenst. Wat wij bieden Een interessante fulltime baan in een informele werkomgeving, waarbij ruime aandacht wordt besteed aan je persoonlijke ontwikkeling, zowel binnen de functie als via het aanbieden van een zeer breed opleidingenpakket. Naast een goed salaris biedt Akzo Nobel je een uitstekend pak ket secundaire arbeidsvoorwaarden Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Steven Hijmans, telefoon 071 - 308 69 78. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 januari richten aan Akzo Nobel Car Refinishes B.V.. t.a.v. de heer S. Hijmans. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Reageren kan ook per e-mail: po.cr@akzonobel.com Creating the right chemistry

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 27