Wónen Wonen Wónen Wonen Wonen Bob" Oudshoorn Eindelijk een hypotheek waarbij u bepaalt wat u wilt! EH STEEN-GOED Makelaardij o.g. bv A ZATERDAG 9 DECEMBER 2000 keuze uit meer dan 30 basismodellen vanaf 200.000 bezoek de info-avond van Bouwbedrijf Dinsdag 12 december doorlopend van 19.00 tot 21.30 Hooijschuur Hotel Purmerend, Purmerenderweg 232, Zuidoostbeemster Wormer HET HUISMERK VAN DE BETERE AANNEMER Uw vrijstaande huis mag niets minder zijn dan uw droomhuis. Hoe dat er uit kan gaan zien, kunt u komende dinsdag zelf bekijken. Livingstone organiseert namelijk een info-avond waar u kennis maakt met de vele mogelijke modellen vrijstaande woningen. Mis het niet en verwezenlijk uw dromen met een partner waar u op kunt bouwen. Het kopen van een huis is een belangrijke stap en ongetwijfeld een van de leukste beslissin gen in een mensenleven. U bent alleen of samen vaak maanden in touw, met een speurtocht naar juist dat ene huis waarin u zich thuis voelt. Maar ook als u van plan bent om uw bestaande pand te verbe teren of te verbouwen, gaat u natuurlijk niet over een nacht ijs. U hebt ongetwijfeld lang nagedacht over de wensen en eisen waaraan uw nieuwe stek of de nieuwe financieringsvorm voor uw bestaande huis moet voldoen. Het zijn allemaal persoonlijke afwegingen. Een individuele beslissing bij uitstek, waarbij u zelf de touwtjes helemaal in handen wilt hebben. Groot aanbod, weinig ketize Als u vervolgens een keuze moet maken uit de juiste financierings vorm, hangt de vlag er opeens heel anders bij. Dan blijkt vaak dat u door de bomen het bos niet meer kunt zien. De keuze in hypo- thekenland is immers enorm. En de ene belofte is vaak nog indruk wekkender dan de andere. Toch zijn het meestal kant-en- klare financiële producten, waarbij uw eigen inbreng tot een mini mum is beperkt. Want maatwerk en flexibiliteit vormen niet de sterkste kanten van de hypotheken die worden aangeboden. Het kan ook anders UniHaave is een nieuwe naam in opvallende oplossingen voor ver zekeringen en financiële dienstver lening. Maar wel een naam waar achter ruim 25 jaar ervaring staat. Bij UniHaave gaan ze er vanuit dat iedere situatie vraagt om een andere aanpak. De UniHaave Life Invest Hypotheek is daar een mooi voorbeeld van. Bij de ontwikkeling van deze unie ke hypotheekvorm is men er van uit gegaan, dat de klant zelf moet kunnen kiezen welke financiële constructie hem of haar het beste past. Met andere woorden, de vrij heid die de klant nodig heeft om het huis of de financieringsvorm van zijn of haar dromen te verwe zenlijken, moet z'n weerslag heb ben in de juiste hypotheek. De UniHaave Life Invest Hypotheek biedt alle ruimte voor persoonlijke voorkeuren en oplossingen. Totale flexibiliteit noemen ze dat. Betrouwbaar en betaalbaar Het uitgangspunt bij de UniHaave Life Invest Hypotheek is dat u spaart door te beleggen in uitgekiende, streng geselecteerde beursgenoteerde fondsen. Deze beleggingsfondsen hebben de afgelopen jaren bewezen een hoog rendement te bieden, waardoor ze een veilige basis vor men voor de opbouw van het benodigde vermogen. Maar er is meer. Want zoals de naam al aangeeft kunt u sparen op basis van een verzekering, dat noe men ze de Life-variant. Met de Invest-variant belegt u direct in effecten. En om de keuze' voor u nog aantrekkelijker te maken, kan ook voor een gemengde vorm worden gekozen: de Life Invest- variant. Het verschil zit in de fisca le behandeling (zie verder). In alle varianten bestaat de mogelijkheid te sparen c.q. te beleggen met een gegarandeerd rendement. Kortom, met de UniHaave Life Invest Hypotheek hebt u alle vrijheid om zelf te bepalen wat u wilt. Een aantrekkelijk voordeel van deze hypotheek is ook nog eens, dat u kunt rekenen op interessante premiebedragen en een zeer scherpe rente. Duidelijkheid en flexibiliteit We hebben eerder al aangegeven dat u kunt kiezen uit een aantal basisvarianten. Met de Life-variant hebben we het eigenlijk over een gemengde verzekeringsvorm en met de Invest-variant over een combinatie van een overlijdens- risicoverzekering en een directe belegging in beursgenoteerde beleggingsfondsen. In het schema kunt u zien hoe de vork in de Persoonlijk en bij de tijd De UniHaave Life Invest Hypotheek is dus echt een product van deze tijd en compleet afgestemd op de wensen en eisen van iedereen die op zoek is naar- een flexibele, uitermate persoon lijke financieringsvorm. De hypotheek is uiteraard goed afgestemd op de nieuwe belasting wetgeving 2001, waarbij het zogenaamde "boxhoppen" tot de mogelijkheden behoort. Met boxhoppen wordt bedoeld dat u, afhankelijk van uw financi ële situatie van dat moment, besluit om maatregelen te nemen die er voor zorgen dat u in een andere box wordt belast dan daar- Bijvoorbeeld door te switchen van een hypotheekvariant die belast wordt in box 1, naar een variant met belasting in box 3. De UniHaave Life Invest Hypotheek biedt u de flexibiliteit, om gedu rende de hele looptijd van de hypotheek wijzigingen aan te U bepaalt bij de beleggingen ook nog eens zelf of u veel of zelfs geen enkel risico wilt lopen. En u hebt zelfs de mogelijkheid om bij De flexibiliteit van de UniHaave Life Invest Hypotheek blijkt onder meer uit het feit dat u niet alleen kunt kiezen uit een aantal basis varianten, maar ook in welke beleggingsfondsen u wilt beleggen, dat u bepaalt welke verzekerings dekking u bij overlijden wilt hebben en dat u zelf kunt aan geven wanneer u aanpassingen in uw hypotheek wilt aanbrengen. Maar ook op het terrein van de risicoverzekering, de premiebeta ling, de beheervergoeding en de aan- en verkoopkosten bij beleg gen, heeft deze hypotheek een streepje voor als het gaat om duidelijkheid, heldere afspraken en lage kosten. Zoals eerder vermeld is deze hypo theek natuurlijk niet alleen geschikt voor de financiering van nng. Als mogelijkheden goed bekijkt, is het wellicht ook een intéressant alter natief voor uw huidige hypotheek. voldoende inleg door te groeien mogensbeheer door een van de beste vermogensbeheerders van de wereld. Vrijblijvende en op maat gesneden informatie Meer vrijheid en flexibiliteit is in hypothekenland nauwelijks denk baar. Wilt u tot in detail weten hoe de mogelijkheden voor u uitpak ken, loopt u dan eens binnen bij het kantoor van het Financieel DienstenCentrum (FDC) Gangetje 12-14, 2311 ER Leiden Want pas in een vrijblijvend persoonlijk gesprek zal u echt duidelijk worden wat de UniFfaave Life Invest Hypotheek voor u in petto heeft. De UniHaave Life Invest Hypotheek is exclusief ver krijgbaar bi] het Financieel DienstenCentrum. COEBELWEG 149 Schitterend gelegen luxe 3-kamer hoekappartement met lift op de 4e etage; vrij uitzicht over de Korte Vliet. Centrale entree met videobewaking. Berging in de onderbouw en eigen parkeerplaats. Oppervlakte circa 100 m2. Indeling: entree, ruime hal, toilet, bergkast met w.m.a. en C.V.-ketel, woonkamer, open keuken met alle apparatuur, 2 slaapkamers, badkamer met 2 wastafels, ligbad en aparte douche, schuifpuien naar balkon (west). Voorzien van C.V.-gas en boiler, volledig geïso leerd. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 525.000,- k.k. EDUARD VAN BEINUMSTRAAT 75 In Zuid-West gelegen 3-(voorheen 4) kamerapparte ment met balkon. Indeling: entree, hal, woonkamer met open keuken, laminaatvloer, balkon, badkamer met toilet, wastafel meubel en douche, 2 slaapkamers. Voorzien van kunst stof kozijnen met dubbel glas, gaskachel en geiser. Het appartement heeft een grote berging 6x4) in de onderbouw; hier is eventueel een kamer van te maken bereikbaar via het appartement. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 270.000,- k.k. ALEXANDER ADAMSKISTRAAT 13 In rustige straat gelegen hoekwoning met voortuin en patio, aangebouwde stenen berging en achterom. Door de aparte indeling is deze woning geschikt voor diege nen die een slaapkamer en badkamer beneden willen. Indeling: entree, hal, toilet, ruime L-vormige woonkamer met openslaande deuren naar de binnentuin, open keuken met apparatuur, provisiekast, slaapkamer, bad kamer met ligbad en 2e toilet. 1e etage: overloop, bad kamer met douche, 2 slaapkamers, berging. Voorzien van dubbel glas en C.V. combiketel. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 469.420,- k.k. ORANJEBOOMSTRAAT 1 In centrum gelegen met fraai uitzicht: 2- (voorheen 3-) kamerappartement met zonnig balkon (zuid) op de 1e etage aan het eind van de galerij (dus rustig) met lift en berging in de onderbouw. Indeling: entree, hal, open keuken, L-vormige woonkamer met balkon, trap in de woonkamer naar zoldertje (te gebruiken als b.v. slaap- vide of studeerhoek). Zoldertje en trap kunnen ook ver wijderd worden. Halletje waaraan grenzend toilet, bad kamer met ligbad en w.m.a.. slaapkamer. Servicekosten 175,- per maand, voorzien van laminaatvloer, c.v.- gascombiketel en dubbel glas. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 349.000,- k.k. PIJLSTAARTPAD 3 Ideaal voor watersportliefhebbers! Goed onderhouden geschakelde woning (type land huis) met inpandige garage/berging; het betreft hier een split-level woning met zonnige tuin gelegen aan OPEN VAARWATER met EIGEN AANLEGSTEIGER Indeling: entree, royale hal, toilet, woonkamer met open haard voorzien van parketvloer en schuifpui naar de tuin, op hoger niveau gelegen complete woonkeuken met balkon. De garage/berging is tevens via de hal bereikbaar 1e Etage: grote slaapkamer met loggia en vaste kasten (eventueel te verdelen in 2 kamers), apart toilet, badkamer met ligbad, douchecabine en w.m.a., via trapje naar 2e slaap/studeerkamer. Op de kapver- dieping bevinden zich de 3e slaapkamer, overloop met bergruimte en badkamer met ligbad en 3e toilet. Voorzien van airconditioning op de slaapverdiepingen, nieuwe C.V. combiketel HR, dubbel glas en hardhouten kozijnen Oplevering: in overlég. Vraagprijs: 1.190.000,- k.k. BRUNITA J. GEMMEKELAAN 15 Ruim tussenherenhuis gelegen in de gewilde wijk Boschgeest met uitzicht over plantsoen, voor- en zonni ge achtertuin, vrijstaande stenen schuur en achterom. Indeling: entree, gang, toilet, stookruimte, kelderkast, vernieuwde woonkeuken met apparatuur, woonkamer met open haard. De gang en keuken zijn voorzien van een nieuwe plavuizen vloer. 1e Etage: overloop, 4 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet. Veel kastruimte. 2e Etage: overloop met bergruimte, kleine en grote zolderkamer. Vliering. Voorzien van gedeeltelijk dubbel glas, C.V. gas en gas- boiler. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 649.000,- k.k. PINKSTERBLOEMLAAN 112 Op de 2e (top)etage gelegen 3-kamerappartement met zonnig balkon en berging op de begane grond. Het appartement is voorzien van een lift, extra brede deuren en automatisch openslaande tussendeuren. Indeling: entree, gang, toilet, woonkamer met balkon, open keuken, bijkeuken met opstelplaats C.V. ketel, 2 slaapkamers, luxe (vergrote) badkamer met hoekligbad, aparte douche, bidet en design radiator. Het appartement is voorzien van een lichte laminaat vloer, C.V.-gas combiketel en dubbel glas. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 360.000,- k.k. de vlietstede b.v. makelaardij in onroerende goederen LD 9-12-2000 Dè makelaar voor de Vlietstreek - Uw verkoopopdracht heeft altijd onze persoonlijke aandacht - Bij aankoopbegeleiding verzorgen wij desgewenst een bouwkundig rapport - Taxatierapport binnen 24 uur gereed Leidseweg 37, 2252 LA Voorschoten. Tel. 071-5614684, Fax 071-561 7806. E-mail: vlietstede.25064(?nvm.nl Makelaardij Hypotheken Assurantiën LEIDEN VERDISTRAAT 169 Ruim, opgezette 2-kmr. app. (voorm. 3 kmrs) op de 3e woonlaag gelegen metr ale woonkmr. Het app. is geheel geschilderd en voorzien van C.V. install. Uitzit* er op een fraai stuk groenvoorziening. Indeling: Entree, hal met bergkast en meterkast, toilet met fonteintje, rq, woonkmr, keuken, slaapkmr. v.v. inbouwkast, badkmr. v.v. douche en wastafel,i kon aan achterzijde. Kelderberging op de begane grond. Aanvaarding in overleg VRAAGPRIJS: 263.000,- K, BOERHAAVELAAN 195 Goed onderhouden 2-kamerappartement op de vijfde etage gelegen, met riantb kon op het zuiden. Aparte berging op de begane grond. Indeling: Entree, hal met bergkast, woonkmr met parketvloer en toegang tott kon, half open keuken, slaapkamer, badkamer v.v. douche/wastafel/toilet. Aanvaarding: in overleg. VRAAGPRIJS: 274.000,- K. BURGGRAVENLAAN 81 TE LEIDEN. In de Professorenwijk gelegen 5-kamerappartement op de 3e en 4e woonlaag Nabij Station Lammenschans en uitvalswegen gelegen. Verwarming d.m.v.; moederhaard Indeling 3e etage: Entree, gang, toilet, badkamer v.v. douche/wastafel/wasm.a sluiting, woonkmr, voorkmr. v.v. inbouwkast, achterkmr., v.v. inbouwkast ent gang tot balkon, keuken, v.v. geiser/afzuigkap/electr. oven gaskookplaat sen inbouwkast, achterkmr., v.v. inbouwkast, voorkmr, v.v. inbouwkast. 4e etage: Zolderkmr met Velux dakraam, zeer royale bergruimte, bergruimte. Aanvaarding in overleg. VRAAGPRIJS: 363.000,- K, ZIJLSINGEL 19 TE LEIDEN Aan singel gelegen gemoderniseerd woonhuis met fraai uitzicht over water, Ankerpark en de Zijlpoort. In directe omgeving van uitvalswegen en centr, Achtertuin 10m diep gelegen zuid-oosten. Indeling: Entree, hal, toilet, woonkmr met houten vloer, aangeb. keuken meti soleerde muur en ingeb. app.: afzuigkap, koelkast, vriezer, vaatwasser, maj tron/oven, afgesloten trap naar de 1e etage. 1e etage overloop met vaste voorkmr, achterkmr met vaste kast, moderne badkmr met ligbad en wasm.E en aparte douche (licht grijs). Via vlizotrap naar de 2e etage, alwaar zolder/b ruimte bevindt. Aanvaarding: in overleg. VRAAGPRIJS: 368.000,- K, HOGE RIJNDIJK 207 Uitgebouwde en geheel luxe verbouwd 5-kamerwoonhuis met voor- en achten circa 12 meter diep en op zuidwesten gelegen met stenen berging en achterom woning is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd. Indeling begane grond: Entree met witte vloertegels, modern toilet met fonte (cremkl. sanitair en witte bet.) uitgeb. woonkmr. en keuken, woonkmr. met gre vloer, open haard en moderne witte open keuken met zwart aanrechtblad me navlgd. inb. app.: gascomf, combimagnetron, vaatwasser, koelkast met vrieze close-in-boiler. 1e verdieping: Overloop, voorsl. kmr., achtersl.km. met ball achtersl.kmr. met balkon, moderne badkmr. met douche, toilet en wast. met bel (wit sanitair witte wandtegels en zwart gemêleerde vloertegels) en handoel radiator. Vaste trap naar 2e etage. 2e verdieping: Overloop, berging en zoldert; met dakkapel. Aanvaarding in overleg. VRAAGPRIJS: 528.000,- K. GROENHOVENSTRAAT 18 In 1999 volledig gerenoveerd royaal statig 8 kamer-hoekherenhuis met zcxr achtertuin met schuur en achterom. Indeling: Begane grond: Entree met dubb. opensl. deuren naar de gang met derobbe en provisiekast, modern toilet met fonteintje (wit sanitair en witte bete ling) voorkmr. met zwart marmeren schouw en suite met achterkmr. en zwart meren schouw en dubb. opensl. deuren naar de tuin, moderne gesloten ken met alle inbouwapp. De beg. gr. en de 1e etage hebben visgraat parketvloerea etage: Overloop met royale kast met wasm.-pansl. en HR ketel (1999), moderat let met fonteintje (wit sanitair en wifte betegeling), voorkmr. met erkertje, zwart ia meren schouw en vaste kast, voorzijkmr. met vaste kast, achterkmr. met du' opensl. deuren naar terras, zwart marmeren schouw en vaste kast, moderne b kmr. met vloerverwarm., douche en 2 wast. (wit sanitair en witte betegeling! etage: Overloop garderobekmr., met 8 vaste kasten, voorkmr. met zwart man ren schouw en 2 vaste kasten, voorzijkmr. met zwart marmeren schouw, bad-; met vloerverw., ligbad, douche, toilet en wastafel (wit sanitair met witte betegel' Aanvaarding in overleg. VRAAGPRIJS 1.475.000,- K. LEIDERDORP FLUITEKRUIDZOOM 26 In de wijk "Voorhof" gelegen royale semi-bungalow met fraaie achtertuin zuiden en zonneterras. Het pand heeft een aanpandige garage met achtergelei berging. Uitdrukkelijk heeft de 1e verdieping veel lichtinval door gebruikmaking' lichtkoepels. Indeling Begane grond: Entree, hal, toilet met fonteintje, was/stookruimte, af schermd plaatsje. U-vormige woonkamr. (excl. open keuken) v.v. open has grote schuifpui convectorput en open keuken v.v. afzuigkap elektrische kc< plaat combimagnetron vaatwasser, koelkast, inpandige-garage met verw. e tra lichtkoepel, inpandige berging met lichtkoepel. 1e verdieping: Overloop lichtkoepel, voorslaapkamer, (voorm. 2 kmrs) badkmr. v.v. 2 wastafels toilet bad bidet lichtkoepel, achterslaapkmr. (voorm. 2 kmrs.) v.v. kastenwand stf kast schuifpui geeft toegang tot balkon, aparte doucheruimte met vaste wast mechanische ventilatie. Aanvaarding in overleg. VRAAGPRIJS: 995.000,- K, OEGSTGEEST VAN ASSENDELFTSTRAAT 16 Goed onderhouden woonhuis in rustige woonstraat, nabij uitvalswegen geleg Het pand heeft een ca. 15m diepe achtertuin met achterom op het noorden, de hele dag zon. Indeling beg.gr.: Entree, gang met toilet, woonkmr v.v. betonnen bak en ha vloer met kruipruimte parketvloer kachel kunststof pui achterzijde pand dubbele beglazing, keuken. 1e verdieping: Overloop met toilet, voorslaapkmr, achterslaapkmr met wasts badkmr (licht betegeld v.v. douche wastafel balkonnetje). 2e Verd.: Zolderkamer met wastafel, zolderberging met wasm.ruimte. Aanvaard' In overleg. VRAAGPRIJS: 615.000,- K. BEDRIJFSMATIG ONROEREND GOED GEVRAAG! I Voor een relatie zoeken wij op korte teriri circa 250 m2 kantoorruimte op Al stand I voorkeur in Leiden. Maak vrijblijvend een afspraak met j onze hypotheekadviseur Saskia v.d. Vee Pi iaa iia r\A a nono da i Zaterdag is ons kantoor geopend van 11.00 14.00 W St. Jorissteeg 4 - postbus 1014, 2302 BA Leiden Tel. 071 - 513 24 43 514 22 47 N

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 52