Floriande na EH Bedrijfsgebouwen Twins in Klei-0os •even uw bedrijf karakter. u Nog enkele appartementen TE HUUR Verkoop woningei le Binnenvestgrach Leider m BON Ik wil graag een maximale h\pothcekhcrckenin2 van het A ZATERDAG 9 DECEMBER 2000 VRIJE VESTIGING Gebouw Citadel Ruime driekamerappartementen in een fraai gebouw met slechts drie appartementen per woonlaag. Grootte circa 86 tot 96 m2 per appartement. Ruim balkon op het zuid westen of oosten. Het gebouw is voorzien van een lift. Prijzen vanaf 385.000,- v.o.n. (excl. bouwrente) Van Groenigen Makelaardij telefoon 023-5612341 Van Nieuwkoop Makelaars telefoon 023-5612345 Rijnstraat 43-45 te Katwijk Circa 270 m2 kantoorruimte Het betreft hier een kantoorpand gelegen op een markante lokatie aan een doorgaande weg. Openbaar vervoer direct voor het pand. Het geheel is op de begane grond en de eerste verdieping in diverse kantoorunits opgedeeld. De zolder is geschikt om als archiefruimte te gebruiken. Dit kantoorpand beschikt o.a. over vloerbedekking, cv-verwar- ming, verlichting, een tweetal pantry's, diverse sanitaire voorzie- ningen, lamellen en een alarminstallatie. Aan de achterzijde van het onroerend goed bevindt zich een tuin, welke direct aan het vaarwater, de Overrijn, grenst. Huurprijs: 62.500,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting. nvm'BOG Omschrijving le Binnenvestgracht 22: Geheel in oude stijl gerenoveerd drie kamerappartement gelegen op parterre van monumentaal herenhuis nabij het centrum van Leiden. Indeling: centrale entree met berging en meterkast Hal, woonkamer met open keuken en schouw, badkamer voorzien van douche, wastafel, toilet en w.m.a. Twee ruime slaap kamers met openslaande deuren naar aangrenzende tuin. le Binnenvestgracht 22a: Geheel in oude stijl gerenoveerde vier- kamer maisonnette gelegen op eerste Dienst Bouwen en Wonen en tweede verdieping taal herenhuis nabij het centrum van Leiden. Indeling begane grond: centrale entree voorzien van berging en meter kast en trap naar eerste verdieping. Eerste verdieping: hal, gang, toilet, L-vormige woonkamer met openslaan deuren naar ruim terras, aparte keuke Tweede verdieping: overloop, drie slaap kamers, badkamer voorzien van douch wastafel, 2e toilet en w.m.a. Belangstellenden kunnen het pand bezichtigen op woensdag 13 en dinsd 19 december van 15.00 tot 17.00 uu Inschrijving kan uitsluitend geschiedt door middel van door de notaris besch baar gestelde inschrijfformulieren. Het inschrijfformulier dient ingevuld en ondertekend in een gesloten enveli te worden ingeleverd uiterlijk op 8 januari 10.00 uur ten kantore v; notaris Meiners, Rapenburg 43 te Leiden. Inschrijfformulieren en schriftelijke informatie is op werk dagen verkrijgbaar aan de informatie balie in het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Inschrijfformulieren en informatie kunnen ook worden verkregen op de bezichtigingsdagen. BEDRIJFSHUISVESTING TE HUUR Rijnsburgerweg 31e te Leiden Circa 125 m2 kantoorruimte Het betreft hier een zeer representatieve kantoorruimte gesitueerd op de began grond van een karakteristiek pand, gelegen nabij het NS-station. Het onroerend goed beschikt o.a. over een parketvloer, tapijt, cv-verwarming, toi let, pantry en een entree aan de voor- en achterzijde. Tot het ge huurde behoren tevens een kelder-/opslagruimte van ca. 25 m2 en een zestal parkeerplaatsen. Huurprijs: Kantoorruimte: 350,- per m2 per jaar NVM'B Kelderruimte: 240.- per m2 per jaar Parkeerplaatsen: 2.500,- per plaats per jaar Prijzen te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting en servicekosten Hoeveel tuin kun je ze verstandig geven met 3.805,- netto per maand? Je gunt je kinderen alle ruimte, maar je moet natuurlijk rekening houden met je financiële situatie. Dus als we u voorrekenen hoever u kunt gaan met uw hypotheek, zoeken we altijd naar een verstandige balans. In ons advies gaan we tot een verantwoord uiterste, zodat u straks voldoende overhoudt om ruim van te leven. SVLVIA ROOD (31) AANSTAANDE MOEDER Financieel Dienstencentrum Zeker voor uw hypotheek. Leiden - Gangetje 12-14 - Tel. 071-5160070 Financieel Dienstencentrum. Stuur mij informatie. Naam Adres Postcode/Woonplaats Deze bon in een gesloten enveloppe zenden aan Financieel Dienstencentrum Leiden, Antwoordnummer 104412300 WB Leiden. -jPs. /j Nog 1? units te koop. Alfa Bèta: goed voor ondernemen op niveau! Met de ontwikkelingen van de twee Bedrijfsgebouwen Twins wordt bedrijventer rein de Klei Oost fraai op de kaart gezet van ondernemend Nederland. Het betreft hier twee stijlvol vormgegeven bedrijfsgebouwen, Alfa Bèta. Direct gesitueerd aan het begin van de ontsluitingsweg van de Klei Oost, het nieuwe bedrijventerrein in Rijnsburg. Samen met de bedrijventerreinen 't Heen (Katwijk) en 's-Gravendijck (Noordwijk) vormt dit straks e'én groot aan eengesloten gebied volop commerciële dynamiek. AHa Bèta bieden veelzijdige bedrijfsruimte, waaronder bedrijfshallen vanaf IS© gelijkmatig verdeeld over begane grond en verdieping, en een tweetal zeer in bet oog springende bedrijfsumts mei kantooretage. De moderne strakke architectuur staat voor een representatieve uitstraling. De lokatie is uitstekend te noemen en parkeerruimte komt er volop voor de deur. Wat goed is komt snel. Bedrijfsgebouwen Twins bieden volop kansen op een fraaie nieuwe werkplek in Klei Oost. Meer weten? neem dan contact op met Basis Bedrijfshuisvesting (tel.; 0715233277). En...„wie hei eerst komt wie het eerst maalt nietwaar?! Te koop units vanaf 295.000. v.o.n.. te*vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting. OUWEHAND BOUW GROEP BV EHdBHZHna Basis Bedrijfhuisvesting Srhipholweg 9e 2316 XB LEIDEN tel 071 523 32 77 fax: 071 521 24 94 info@basis.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 46