Personeel Persone Raad vanState fg Noordhollands Dagblad Sportverslaggever (v/m) Eindredacteur (v/m) Lm fW H m je, but w™ bloer v veili I (T\ fi<i ZATERDAG 9 DECEMBER 2000 De Raad van State behoort met onder andere de Eerste en Tweede Kamer en de Algemene Rekenkamer tot de Hoge Colleges van Staat. De Raad van State adviseert de regering over wetgeving en spreekt recht in bestuursrechtelijke geschillen. Werken bij de Raad van State betekent werken in een organisatie die volop in beweging is. Binnen deze organisatie, die een rijke historie heeft van ruim 450 jaar, werken ongeveer 460 ambtenaren. In de dienst Financieel Economische Zaken en Ondersteunende Diensten (FEZ/OD) zijn de facilitaire werkzaamheden ondergebracht van de Raad van State. Onder deze directie valt de afdeling Organisatie en Informatievoorziening, bestaande uit 14 enthousiaste medewerkers. De groep bestaat uit een helpdesk, secretariaat, O&l-adviseurs, Systeemontwerper en Technisch systeembeheerders (Oracle/Unix/NT/Netwerk). De afdeling 08tl is naast haar beleids- en adviestaken verantwoordelijk voor de ICT-dienstverlening en de ICT-infrastructuur. De ICT-infrastructuur bestaat uit een viertal HP-UX machines, 11 Windows NT-servers en 500 pc-werkplekken, verdeeld over drie locaties. Het gebruikte netwerk is een Giga-Ethernet-Netwerk. Het standaard Relationeel Database Management Systeem is Oracle. Hierin is een aantal informatiesystemen ontwikkeld ter ondersteuning van de bedrijfsprocessen. Binnen onze afdeling O&l bestaat de behoefte aan een Coördinator Gebruiks- en beheers- ondersteuning m/v functie-inhoud U bent primair verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling Gebruiks- en beheers- ondersteuning. U draagt zorg voor het opstellen van de prioriteiten binnen het kader van de gemaakte afspraken. Tevens draagt u zorg voor het, volgens de ITIL-systematiek, beschrijven, normeren en evalueren van de werkwijzen en procedures binnen de afdeling, rekening houdend met configuratiemanagement, problem manage ment en change management. Daarnaast biedt u eerste- en tweede lijnsondersteuning aan gebruikers van de systemen en biedt u ondersteuning bij het beheren van het lokale netwerk. functie-eisen U bent in het bezit van een relevante hbo- opleiding en u hebt kennis van en ervaring met ITIL Practioner (Configuratiemanagement, Help Desk, Problem Management en Change Management). U hebt goede contactuele en schriftelijke salaris Aan de functie is een salaris verbonden van maximaal 6957,- bruto per maand (schaal 10 van het BBRA 1984), exclusief 8% vakantietoeslag. informatie en sollicitatie Nadere informatie over de functie kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer P.J. Winters of de heer E.J. van Voorden van de afdeling O&l, telefoon 070 - 426 44 26 of 426 44 05. Sollicitaties kunnen tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling, mevrouw mr. J. Heijmans, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Deze vacature wordt in- en extern gepubliceerd. Acquisitie naar aanleiding van deze functie wordt niet op prijs gesteld. IN DEN HELDER m,„ den helde? h*t altijd. DE STAD WAAR MAR,NE-??- flVoO^M TE GOLFEN Gelachen om die stereotiepe onzin? Solliciteer dan. Op voorwaarde datje nieuws ziet, nieuws herkent en soms nieuws kunt maken, zonder zelf het onderwerp te worden. En in staat bent om dat nieuws prettig leesbaar op papier te kunnen zetten. Want de hoofdredactie van het Noordhollands Dagblad zoekt een fulltime Editie Helderse Courant Deze sportverslaggever is verantwoordelijk voor de vrijwel dagelijkse sportpagina. Daarbij kan hij of zij hulp inroepen van een aantal medewerkers, zonder te veel op hen te leunen. Het gebied rond Den Helder, inclusiefTexel, biedt alle gangbare sporten. Het gros speelt zich af op amateurniveau, maar met name op het gebied van basketbal en tafeltennis spreekt Den Helder ook nationaal een woordje mee. Interesse in en liefde voor sport zijn uiteraard vanzelfsprekende eisen. Evenals een rhooie pen, de bereidheid om onregelmatig en vrijwel elk weekend te werken, organisatietalent, verant woordelijkheidsgevoel, doortastendheid, creativiteit en het vermogen mensen meer te laten zeg gen dan ze eigenlijk willen. De verslaggever maakt deel uit van het negen personen tellende redactieteam van de Helderse Courant, één van de acht edities van het Noordhollands Dagblad. Hij of zij moet een rijbewijs hebben en in of nabij Den Helder gaan wonen. Ronald den Boer, redactiechef van de Helderse Courant (0223-610600), weet meer te vertellen. Dan hebben wij niet de juiste plek Echter, last van jeukende handen en opkomende ergernis bij het z ondermaatse verhalen in kranten? Heel goed. Want de hoofdredactie van het Noordhollands Dagblad zoekt een (60%) Verenigde Noordhollandse Dagbladen BV Edisonweg 10 1821 BN Alkmaar Telefoon (072)5196 196 Telefax (072) 5127 811 Dagbladuitgeverij Verenigde Noordhollandse Dagbladen BV is een zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie BV Iemand die liefde heeft voor de Nederlandse taal, iemand die een goed verhaal herkent en opwaardeert en een slecht stuk door de kwaliteitszeef laat vallen. De stressbestendige eindredacteur krijgt alle denkbare kopij van alle deelredacties van het Noordhollands Dagblad onder ogen en zal die indien nodig moeten fatsoeneren. Dat geldt vanzelfsprekend voor taal en stijl, maar niet in de laatste plaats voor de inhoud. Daarom is het een voordeel als de eindredacteur een verslaggeversachtergrond heeft en in staat is anderen uit te leggen waarom een stuk niet deugt. De eindredacteur speelt ook een belangrijke rol bij het oplossen en/of ondervangen van pro blemen die zich kunnen voordoen bij het verwerken van de kopijstroom. Het werk zal in principe in de avonduren worden verricht, in één van de twee teams van de uit elf personen bestaande eindredactie die werkzaam is op de centrale redactie in Alkmaar. De chef van de eindredactie, Arie Booy (072-5196257), geeft graag nadere informatie over de functie. Het Noordhollands Dagblad verschijnt in acht edities, van Texel tot het Noordzeekanaal, met een totale oplage van 150.000. Zo'n 135 vaste journalisten zorgen dagelijks voor nieuws, achtergronden, meningen, service en amusement op internationaal, nationaal, regionaal en plaatselijk gebied. Schriftelijke sollicitaties voor bovenstaande vacatures kunnen worden gericht aan Noordhollands Dagblad, t.n.v. personeelsconsulent Juul Priester, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar. Of per e-mail: personeel.organisatie@vnd.hdc.nl. De sollicitatietermijn sluit op 27 december 2000. Wij zijn op zoek naar een innovatieve Voor zo'n 4.000 kwekers uil J gehele wereld is Bloemen\ Flora, met vestigingen in Rijr en Eelde, dé afzetorganisi hun sierteeltproducten. 0 afnemers zijn voornamelijk handelaren en exporteurs, onze bloemen en planten i het buitenland exporteren Evenals de kwekers rekene zij op commerciële en logi<j diensten van topkwaliteit. 1 totaal 750 medewerkers rea Bloemenveiling Flora een on i van ruim 1 miljard gulden. 3 die de afdeling logistieke veilzaken komt versterken voor 38 uur per week. Het Stafbureau logistiek ondersteunt de afdeling logistieke veilzaken door het uitvoeren van projecten en het geven van adviezt betrekking hebben op het verbeteren van de effectiviteit en de efficiency van de afdeling. Veel projecten hebben onder meer raakvl met techniek, bouwzaken, automatisering maar ook met de logistieke bedrijfsvoering. Uw werkzaamheden hebben betrekkingi huidige en de toekomstige organisatie. Als projectleider bent u eindverancwoo.rdelijk voor alle projectfasen: probleemdefinitie, uitvoering, implementatie en evaluatie, de aansturing en coördinatie van teams die de projecten uitvoeren, en de uiteindelijke resultaten en kosten. U verricht haalbaarh: studies, kosten/baten analyses etc. Uw werktijden zijn in beginsel bepaald van 7.00 tot 15.30 uur Wij zoeken een innovatieve collega met een afgeronde HBO/academische opleiding (logistiek/techniek) en enige jaren relevant! werkervaring met leidinggeven in projecten. Als professional staat u stevig in de schoenen, bent u communicatief vaardig en resul gericht. Voorts bent u een teamspeler die gemakkelijk contacten legt en weet te onderhouden en een goed draagvlak kan creëren uw activiteiten. Wij bieden een dynamische baan in een prettige en informele werksfeer. In deze functie krijgt u alle kansen om uw kwaliteiten op gebied van projectmanagement op diverse niveaus in te zetten en uit te bouwen. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden passé j de zwaarte van de functie en zijn verder gebaseerd op uw kwaliteiten en ervaring. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met mevrouw Anja van der Broek, hoofd logistieke veilzaken, telefoon 071-4094657. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie s.v.p sturen naar: Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heer Ron van Viersen, personeelsconsulent. Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. In de linkerbovenhod de envelop vermelden: sollicitatie projectleider logistieke veilzaken. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking o Zorggroep Stichting Zorggroep Valent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk samen sterk voor beter werk Samenwerking tussen de stichtingen Rijn-, Duin- en Bollenstreek en Zorggroep Valent Stichting Zorggroep Valent Locatie St. Jeroen Jeroenspark I 2201 KS Noordwijk Telefoon 071 - 365 17 00 Locatie St. Jeroen Woon-zorgcentrum St. Jeroen ligt in het hart van Noordwijk-Binnei15 en heeft 132 intramurale/1 5 extramurale verzorgingsplaatsen en 41 aanleunwoningen en start een nieuwe zorgvoorziening in Noordwijk In samenwerking met Verpleeghuis de Wilbert uit Katwijk starten wij in januari 2d onze nieuwe verpleegunit met 15 psychogeriatrische verpleeghuisplaatsen. De vetpleegunit vormt samen mët de afdeling Meerzorg een gecombineerde afdeling voor 29 dementerende bewoners. Voor deze gecombineerde afdeling zijn wij met ingang van heden op zoek naar medewerkers met ervaring in de ouderenzorg: Afdelingshoofd (m/v) 32 -36 uur per week Functie-eisen: afgeronde verpleegkundige opleiding. Ziekenverzorgenden (m/v) 18-36 uur per week Functie-eisen: een afgeronde opleiding ziekenverzorgende, verzorgende IG of M.D.G.O.VP/VZ. Bejaardenhelpenden/verpleeghulpen (m/v) 18-36 uur per week Functie-eisen: een afgeronde 'opleiding (bejaarden)helpende of ervaring als verpleeghulp. Afdelingshulpen (m/v) 10-25 uur per week Functie-eisen: affiniteit met het werken met dementerende ouderen. Voedingsassistenten (m/v) 18-36 uur per week Functie-eisen: zo mogelijk een afgeronde opleiding voedingsassistent of ervaring als voedingsassistent. Activiteitenbegeleider (m/v) 5 uur per week Functie-eisen: een afgeronde opleiding activiteitenbegeleiding op MBO-niveau. Medewerker huishoudelijke dienst (m/v) minimaal 15 uur per week Functie-eisen: ervaring met professioneel schoonmaakwerk. Voor alle bovengenoemde functies gelden tevens de functie-eisen goede commun tieve vaardigheden en een flexibele opstelling t.a.v. veranderingsprocessen. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden een collegiale werksfeer in een klein team. Het salaris en de arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Verpleeghuis- en Verzorgingshuizen. Informatie Voor nadere inlichtingen over de vacatures in de verzorging kunt u terecht bij mevrouw M.M.F. van den Burg-Jansen, zorgmanager.Voor nadere inlichtingen over de vacature in de huishoudelijke dienst kunt u terecht bij de heer A.J.J. Prevo. Beide zijn overdag bereikbaar via telefoon 071 -3651700. Sollicitatie U kunt u schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de directie van St. Jeroen, Jeroenspark 1,2201 KS Noordwijk.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40