Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel BV De Ringvaart We kennen 3000 mensen die met plezier bij ons werken. Van den Hoed LOODGIETER/ CV MONTEUR Robert-Fleurv 'Stichting Secretaresse Raad van Bestuur m/v Elektro Monteur Autoschade CABRI ÏATERDAG 9 DECEMBER 2000 Thuiszorg Groot Rijnland levert een groot aantal diensten op het gebied van gezondheid en welzijn Daartoe behoren onder meer verpleging, verzorging en schoonmaakhulp, maar ook het geven van cursussen voor aanstaande moeders en een kapper-aan-huis service. We rijn er letterlijk voor jong tot oud (van -9 maanden tot +100 jaar). Op dit moment bestaat onze organisatie uit zo'n 1.600 medewerkers. We werken voor mensen in Leiden, Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes De bedrijfsbureaus van de Resultaat Verantwoordelijke Eenheid Thuiszorg Leiden en Thuiszorg Rijnstreek zoeken: 2 Relatiebeheerders Thuiszorg (32 uur t.b.v. cluster verzorging, bij voorkeur met ervaring in de psy chiatrie; 29 uur t.b.v cluster verpleging) Zorgmanagers die staan voor medewerker en cliënt De functie in het werkveld: Als relatiebeheerder bent u gericht op het optimaliseren van tevredenheid bij klanten en medewerkers. U voelt zich thuis in een zakelijk zorgbedrijf en weet wat uw rol in een procesgestuurde organisatie moet zijn. Resultaatgebieden: U bent verantwoordelijk voor personeelsprestaties en relatiebeheer naar medewerkers en teams. Verder geeft u leiding aan functieteams en bent u verantwoordelijk voor een kwalitatief en kwantitatief optimaal personeelsbestand. Aandachtsvelden op het terrein van personeelsmanagement/HRM zijn onder meer werving en selectie, beoordeling van functioneren, coaching, werkoverleg en opleiding/ontwikkeling. Organisatieprincipes als zelfsturing weet u te concretiseren. Het bedrijfsbureau ondersteunt het primair proces van zorgverlening. U bevordert een efficiënte en effectieve samenwerking binnen het bedrijfsbureau, en dit met name gericht op de targets voor het eigen productcluster. Als relatiebeheerder heeft u een interactieve rol tussen klant en organisatie als het gaat om knelpunten in de zorgvoorziening. U ziet toe op de kwaliteit van de dienstverlening. Functie-eisen: minimaal een HBO-opleiding, aangevuld met een managementopleiding managementervaring is vereist kennis van personeelsmanagement en coachingsvaardigheden initiërend: flexibel; voorbeeldfunctie; enthousiast en resultaatgericht De functie wordt gehonoreerd volgens schaal 10 van de CAO Thuiszorg (max. fl. 6624,- bruto per maand). De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van één jaar. Een assessmentonderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. N. Gootjes, RVE-manager Leiden a.i. voor de vacature voor 32 uur, tel. (071) 516 13 56 of met mw. L. van Schaick, RVE-manager Rijnstreek voor de vacature van 29 uur, tel. (0172) 46 86 43. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 26 december, o.v.v vacature nummer 12-2000/51/55/23/A, richten aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. dhr. G. Buchrnhornen (personeelsadviseur), Postbus 2254, 2301 CG, Leiden. E-mail: pz@stgr.nl "j thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden. Ben je op zoek naar een leuke uitdaging? Kom dan naar Leiderdorp Het bestuur van Elckerlyc zoekt voor haar Mon- tessori basisschool in Leiderdorp z.s.m. een enthousiaste juf of meester Wij bieden je: een baan voor drie dagen per week in de boven bouw met mogelijke uitbreiding naar vijf dagen; werk met enthousiaste collega's op een school met ongeveer 270 leerlingen; werk op een school die volop in ontwikkeling is; goede begeleiding. Wij vragen van je: dat je warmte en liefde uitstraalt naar kinderen; invulling wilt geven aan een goed pedagogisch klimaat en schoolklimaat; openheid en een goede sfeer belangrijk vindt een inspirerende en stimulerende persoonlijk heid bent; in het bezit bent van een Montessori diploma of bereid bent deze te gaan halen. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de directie, mevrouw J. Speelman, tel. 071- 5892945 (school) of 071-5311451 (privé). Uw (schriftelijke) sollicitatie ontvangen wij graag voor 17 december op het volgende adres: Klimop- zoom 41, 2353 RE Leiderdorp. NOTARISKANTOOR WARMOND Dorpsstraat 73A 2361 GV Warmond vraagt voor spoedige indiensttreding: (NOTARIEEL) MEDEWERKER M/V fulltime dan wel parttime Van de kandidaten voor deze functie wordt gevraagd: - bij voorkeur (enige) werkervaring in het notariaat. - zelfstandig functioneren, - goede contactuele eigenschappen en stressbesten digheid, - beheersing van de Nederlandse taal, zowel monde ling als schriftelijk, - opleiding op tenminste MBO of HAVO niveau, - bekendheid met automatisering (Windows, Word en WP 5.1). alsmede een Parttime boekhoudkundig medewerker M/V voor circa 2 middagen in de week Kandidaten voor deze functie dienen een ruime erva ring te hebben met geautomatiseerde boekhouding. Zij, die van de VUT genieten en/of 65-plussers die nog actief willen zijn en zich tot een dergelijke functie voe len aangesproken, worden van harte uitgenodigd te sol liciteren. Een combinatie van beide functies behoort tevens tot de mogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie met CV gelieve u binnen tien dagen te zenden aan Notariskantoor Warmond, Postbus 45, 2360 AA Warmond. Inlichtingen kunt u inwinnen bij notaris Mr W. A. C. Haverkamp en/of de heer A. B. W. H. Dee, tel. 071-3010407. Gevraagd voor taxicentrale regio Duin en Bollenstreek beslist nette taxichauffeurs vanaf 30 jaar m/v op oproepbasis Liefst i.b.v. taxipas Voor dag/avond en nachtdiensten Alleen schrift, reac.: Br.o.nr. 300928 montage in en om uw huis zoekt: i.b.v. RIJBEWIJS Voor inlichtingen en sollicitaties bel: 071-5762402/ 06-54611146 Veursestraatweg 18 5, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 -444 10 00 De Robert-Fleury Stichting Is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis. Tot de verzorgings gebieden behoren de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden-Holland. De hoofdlocatie is gevestigd in Leidschendam. De Stichting heeft voorts een Algemeen Psychiatrische Voorziening in Gouda, een Multi Functionele Eenheid in Zoetermeer (onder één dak met Circuit Verslavingszorg Parnassiaen poliklinieken In Leidschendam, Zoetermeer en Gouda. In Leidschendam wordt daarnaast specialistische zorg geboden aan patiënten met (ernstige) eetstoornissen en dove psychia trische patiënten, beide met een landelijke functie. Binnen de Robert-Fleury Stichting wordt behandeling aan geboden volgens het principe van de zorgvernieuwing. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn daarbij steeds de uitgangspun ten. Op dit moment beschikt de Stichting over ongeveer 700 behandelplaatsen. De Raad van Bestuur van de Robert-Fleury Stichting zoekt voor het seci tariaat van de Raad van Bestuur voor spoedige indiensttreding 2 kandidate voor de functie van (ieder 28 - 30 uur per week) Functie-informatie: De secretaresses maken onderdeel uit van het secretariaat van de Raad v; Bestuur van waaruit de directeur beheer, de directeur behandelzaken, twee beleidsmedewerkers, de secretaris Raad van Bestuur en de afdelin communicatie op secretarieel gebied worden ondersteund. De secretaresses Raad van Bestuur zullen met name voor de directe beheer en de directeur behandelzaken de administratieve, secretariaats- beheer werkzaamheden verrichten. De werkzaamheden, welke voor e< aanzienlijk deel een vertrouwelijk karakter dragen, bestaan naast de seen tariële ondersteuning o.a. uit agenda beheer, voorbereiden, notuleren verslaglegging van vergaderingen en verzorging van de correspondentie. De secretaris Raad van Bestuur geeft leiding aan het secretariaat. Functie-eisen: - opleiding op VWO- niveau aangevuld met een adequate secretariëlj administratieve opleiding en mime ervaring; - ervaring in het werken met verschillende PC programma's (o.a. Word, Exc< Powerpoint en electronische agenda); - zelfstandig en in teamverband, accuraat en snel kunnen werken; - een flexibele en dienstverlenende instelling; - representativiteit; - goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ Salariëring geschied T in functiegroep 40 en is afhankelijk van ervaring. Inlichtingen over de functie worden u gaarne verstrekt door mevrou«wt A.M.A. Meijs, directeur behandelzaken, telefoonnummer 070 - 444 10 05p de Schriftelijke sollicitaties kunt u, voor 23 december 2000, richten aan d 3 afdeling P.O.&O., locatie Leidschendam n, t.a.v. de heer L. Seegen personeelsconsulent, postbus 422, 2260 AK Leidschendam, o.v.v. vacatur* nummer 00042RvB. Internet: www.robert-fleury.nl, e-mail: rfs@worldonline.nl n Cementbouw Handel Industrie, gevestigd te Cruquius (Heemstede), maakt deel uit van het Amstelland en is de afgelopen jaren sterk gegroeid. Met ruim 150 zelfstandige ondernemin gen/vestigingen produceert, verhandelt en vervoert Handel Industrie bouwmaterialen, bouwstoffen en doe-het-zelf artikelen. De ondernemingen zijn toonaangevend in hun marktsegment en regio (veelal marktleider) en zijn verenigd in vijf productgroepen: Betonmortel, Bindmiddelen Logistiek, Bouwmaterialenhandel, Detailhandel (Gamma- en Karwei bouwmarkten) en Industrie. Handel Industrie zal in het jaar 2000 met behulp van ongeveer 4000 gemotiveerde mensen een omzet realiseren van ruim fl. 2 miljard. Dankzij een voortgaande innovatie van producten en diensten en de open dialoog met haar opdrachtgevers, leveren de ondernemingen een belangrijke toegevoegde waarde aan hun afnemers. Het bedrijf BV De Ringvaart, gevestigd te Hillegom, is producent van betonproducten die hun toepassing vinden bij de fundering van gebouwen zoals heipalen en funderingsbalken. De onderneming maakt onderdeel uit van Cementbouw Handel Industrie. De onderneming bestaat uit circa 80 medewerkers. De functie BV De Ringvaart BV levert op projectbasis een totaalpakket aan producten én diensten voor de complete fundering van gebouwen. Met uw collega's van de technische dienst bent u verantwoordelijk voor een optimale werking van onze installaties middels correctieve en preventieve onderhoudswerkzaamheden. Eigen ini tiatief wordt hierbij zeer op prijs gesteld. Voor een verdere ontwikkeling en door groei worden alle middelen ter beschik king gesteld. Uw profiel Het bedrijf is bezig met een boeiei H veranderingsproces, welke gi gaat met substantiële investeringen vanuit de gedachte dat continu ve q, teren een voorwaarde is om blijve lu goede bedrijfsresultaten te kunnei ;0 behalen. U bent in het bezit van een diplont j MTS-energietechniek of gelijkwaai Ie opleiding met daarnaast kennis of t resse van besturingstechnieken. I werk vraagt om een MBO werk- ei jj denkniveau met de nodige flexibili Ervaring met soortgelijke functie s dl tot aanbeveling. Reageren Als u aan bovengesteld profiel meC te voldoen en uw kennis en kunde ltl verder wilt uitbouwen binnen een professionele, industriële ondernet- f dan verzoeken wij u een sollicitatif met CV te richten aan BV De Ringvaart, Postbus 38, 2180 AA Hillegom t.a.v. de heer M. C. Krooi - Voor nadere informatie kunt u con opnemen met de heer C. van der tel.nr. 0252-576772. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ges ir GEZOCHT; ERVAREN AUTOMONTEUR (leeftijd onbelangrijk^ VOORBEWERKERS LEERLINGEN AUTOSPUITERS WIJ ZIJN: Sinds 1933 actief in autoschadeherstel en inmiddels één van de grootste in de regio. We werken vocfie verzekeraars, leasemaatschappijen en garages. We gebruiken de modernste reparatie method z technieken en voldoen aan alle denkbare kwalificaties. WIJ BIEDEN: Uitstekend salaris, interessante arbeidsvoorwaarden, opleidingen binnen en buiten het bedrijf, uitersh modern en schone bedrijfsomgeving en een zeer enthousiast team van collega's. Interesse? Bel of kom langs: Vraag naar: Harteveltweg 2, 2314 XX LEIDEN Dhr. M. G. Cabri 071 -541 03 20 Stuur of mail uw reactie naar ons kantoor in Rotterdam. Voor meer informatie kunt u zich richten tot Jaap van Duyn, Rayon Manager Zuid Holland Noord T (071) 408 41 44.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38