Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Werk aan de winkel VINK LISSE LvwicUoi LITI E Medewerker Personeelsadministratie v/m 'Good Czjfz JÜCI Lüüj'jnij 'CjüücJ fïïJjfJCJ Fulltime Verkoopster ZATERDAG 9 DECEMBER 2000 J.P. Vink Zonen B. V. is al meer dan 85 jaar toonaangevend als handels onderneming in intern transport, magazijninrichting, bedrijfsuitrusting en kantoorinrichting. Vink Lisse valt vooral op door het brede assortiment en de kwaliteit van artike len die door middel van een kleurrijke catalogus worden aangeboden. Door de gestage groei van het bedrijf zijn wij op zoek naar kandidaten die zich thuis voelen in een dynamische en taakstellende organisatie. KPMG ISO 9002^1 VINK LISSE is onderdeel van de TAKKT-groep met vestigingen in Bel gië, Canada, Denemarken, Duitsland, Groot-Brittannië. Finland, Frankrijk, Hongarije. Ierland, Italië. Japan, Kro atië. Luxemburg, Mexico, Nederland. Noorwegen, Oostenrijk, Polen, Portu gal, Slowakije, Slovenië, Spanje, Tsje chië, Verenigde Staten, Zweden, Zwit serland. Voor meer informatie: www.vinklisse.nl www.takkt.de VINK LISSE ZOEKT NIEUWE COLLEGA'S (MA/) ASSISTENT CONTROLLER In nauw overleg met de controller Benelux ben je verantwoordelijk voor het op stellen van de financiële rapportages, financiële planning en jaarverslag. Te vens ben je verantwoordelijk voor diverse controlewerkzaamheden. Wij zoeken een collega die accuraat en servicegericht is, zelfstandig kan werken, over goede communicatieve vaardigheden beschikt, ervaring heeft op het gebied van geautomatiseerde administratie, een SPD-opleiding of vergelijkbaar niveau heeft gevolgd, Vink Lisse beschikt over een databank waarin de adressen, contactpersonen en een verder zeer gevarieerd aanbod aan gegevens van het Nederlandse be drijfsleven en de collectieve sector zijn opgenomen. Aan de hand van deze ge gevens worden marktanalyses gemaakt en marketingacties opgezet. De afde ling Marketing Services is o.a. verantwoordelijk voor het actueel houden van de databank en heeft op korte termijn behoefte aan: MEDEWERKERS MARKETING SERVICES voor ca. 20 uur per week Wij zoeken collega's die het leuk vinden om door middel van telemarketing-activiteiten gegevens te verzamelen en deze te verwerken in de databank, doelgericht en in teamverband kunnen werken, de uitdaging van targets aandurven met ruimte voor zelfinitiatief. Wij bieden een verantwoordelijke baan, een informele werksfeer en een persoonsgericht management, gerichte interne opleidingen, een unieke kans om je (verder) te ontplooien, een informele werksfeer en een persoonsgericht management, gerichte interne opleidingen, een goede salariëring en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in één van de functies? Bel, schrijf, fax of e-mail dan t.a.v. Sylvia Boekkooi. Vennestraat 11-b, Postbus 28, 2160 AA LISSE. Telefoon (0252) 461301 Telefax (0252) 41 77 01 E-mail: sylvia.boekkooi@vinklisse.nl Leuk, afwisselend en goed betaald werk vind je bij Lundia. Wij zijn op zoek naar: Verkoopmedewerkers (m/v) voor onze winkel in: Leiden, Breestraat85 Meer weten? Loop dan even bij het betreffende filiaal binnen of neem contact op met Lundia Nederland b.v., manager P&O Gerry Prinsen, Postbus 27, 7050 AA Varsseveld, tel. 0315-257244. Lundia is een dynamische en groeiende organisatie met bijna 100 verkoop punten in Europa en Amerika. Een professionele onder neming, die zich al ruim 50 jaar in Nederland profileert. Het Flexibele Woonsysteem Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier groot ste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is. werken ongeveer 1.800 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, Hollands Midden korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacature: bij de Divisie Operationele Ondersteuning te Alphen a/d Rijn is de functie vacant van 30 uur per week Eén van de stafdiensten is de dienst Personeel. De dienst Personeel is momenteel sterk in beweging waardoor van de kandidaten een flexibele houding wordt verwacht ten aanzien van het meedenken en meebewegen met de nieuwe ontwikkelingen. De werkzaam heden worden uitgeoefend op lokatie. Uw functie: U geeft ondersteuning aan de personeelsmanagementadviseur; U verzamelt en ordent gegevens op het gebied van personeelsinformatie; U verwerkt mutaties op personeelsgebied; U beheert personeelsdossiers; U stelt rechtspositionele brieven en besluiten op; U fungeert als vraagbaak inzake rechtspositionele aangelegenheden; U signaleert knelpunten op personeelsgebied en bespreekt deze met de personeelsmanagementadviseur. Uw profiel: U bent in staat om zelfstandig en zorgvuldig te werken; U heeft kennis van rechtspositionele aangelegenheden; U heeft ervaring en affiniteit met het uitvoerend personeelswerk; U heeft ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden; U bent stressbestendig, klantgericht en representatief; U bent flexibel en integer; U bent bereid tot het vervangen van collega's op andere plaatsen van tewerkstelling; U beschikt over een afgeronde MBO opleiding Personeel en arbeid; U heeft ervaring op het gebied van personeelsadministratie. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 5 BBP (minimaal 1.693,00 tot maximaal 4.638,00) bruto per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaringen aan de aanstelling is een proeftijd van maximaal 1 jaar verbonden; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals ouderschapsverlof, kinderopvang, spaarverlof, studiefaciliteiten, spaarloonregeling, reiskostenvergoeding woon/werkverkeer (o.a. 100% vergoeding Openbaar Vervoer) en aanbiedingen op verzekeringsgebied. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij de heer M. Mavromatis, hoofd dienst personeel, de heer G. van Duin, plv. hfd. dienst personeel, beiden te bereiken onder telefoon (071) 5459595 en bij de heer M. Jansen, personeelsmanagementadviseur, telefoon (06)50290879. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht voor 23 december a.s. hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan de korpschef t.a.v. het hoofd van de dienst Personeel de heer E. Mavromatis, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacature personeels administratie. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Als grootste vakantievervoerder van Nederland brengt Transavia elk jaar ruim 4 miljoen vakantiegangers snel en comfortabel m meer dan 70 bestemmingen. Per charter en per lijndienst. Echtheid, spontaniteit en een open sfeer zijn kenmerkend voor ons bedt Omdat we onze positie graag willen versterken, investeren we intensief. Zowel in onze vloot als in onze medewerkers. Daarom de afdeling Inkoop Logistiek binnen de Technische Dienst (TD) een enthousiaste Analist die wil bijdragen aan de logistieke ondersteuning van het vliegtuigonderhoudsproces. De functie Als analist houd je je bezig met het onderzoeken en leveranciers, (naleving van) contracten, samenwe- kingsovereenkomsten en kostenontwikkelingen. Je beheert databasebestanden t.b.v. voorraden, houdt voorraden voor preventief en correctief vlieg- tuigonderhoud actueel en adv iseert (project)in- kopers, hoofd Inkoop Logistiek en andere disci plines t b v optimale afweging en besluitvorming. Naast de kernactiviteiten zal de analist regelmatig betrokken zijn bij de vele ad-hocvraagstukken en TD-brede projecten waaronder het infaseren van nieuwe vloot en uitfaseren van bestaande vloot. Ie profiel Je hebt een afgeronde HBO-opleiding op logistiek gebied en/ot supply management. Je beschikt over een sterk analytisch inzicht, hebt gevoel voor tech niek en bent in staat om managementrapportages te schrijv en op zowel logistiek als financieel gebied. Je contactuele en sociale v aardigheden zijn goed ontwikkeld en je beheerst de Engelse taal in woord en geschrift Ons aanbod Wij bieden je een uitdagende en levendige functie aan met een breed, interactief karakter. Je staat in nauw contact met diverse TD-afdelingen en Fleetmanagement De functie biedt ruimte voor improvisatie en creativiteit binnen een dynamische werkomgeving van (project)inkopers, warranty managers en magazijnmedewerkers. Hiernaast kun je rekenen op goede primai arbeidsvoorwaarden. 'Welcou on board ecundaire ic tie Als je je aangesproken voelt door de open en spontane sfeer binnen Transavia en je jezelf her kent in bovenstaande functieomschrijving, dan kun |e tot twee weken na het verschijnen van dit blad je schriftelijke reactie, voorzien van een CV, sturen aan Ellen 131aisse-de Boer, Transavia airlines, afdeling P&O, postbus 7777, 1118 ZM Schiphol of per mail aan boere@transavia.nl. Telefonische infor matie kun je inwinnen bij Theo Hermans, hoofd Inkoop Logistiek, telefoon (020) 604 66 92. Transavia /g HvdrK V|*ahv Aandacht in persoonlijke verzorging zowel op drogisterij als parfumerie gebied, daar gaat het om bij Parfumerie/Drogisterij Schouten. Alles staat in het teken van service, gastvrij heid, kennis van de producten en oprechte belangstelling voor de klant. Dankzij jou gaat iedere klant weg met het "Good Care - Good Looking -Good Feeling" gevoel. Parfumerie/ Drogisterij Schouten is een familie bedrijf dat dit jaar 36 jaar.bestaat. Wij hebben vijf filialen waar van twee in Leiderdorp, eèn in Leiden, Oegstgeest en Rijnsburg. Voor ons filiaal in Oegstgeest zijn wij op zoek naar een: die het verkoopteam komt versterken. Wij bieden jou: prettige werksfeer afwisselende functie doorgroei-mogelijkheden mogelijkheden tot het volgen van cursussen Wij verwachten van jou: verantwoordelijkheidsgevoel dat je zowel in teamverband als zelfstandig kunt werken affiniteit met drogisterij en cosmetica artikelen ervanng in de branche is een pré Herken je jezelf en is je interesse gewekt? Schrijf dan binnen 14 dagen een brief met C V. naar: Parfumerie/Drogisterij Schouten, t.a.v. Carina van Oosten. Postbus 13. 2350 AA Leiderdorp. Voor meer informatie bel: 071-5899563 Sinaasappel 19 H-4 A'r- Leiderdorp Leiden Oegstgeest Rijnsburg aandrijftechniek Elsto Aandrijftechniek, gevestigd te Voorhout, maakt onderdeel uit van Stokvis Hol diverse binnen- en buitenlandse bedrijven, die gespecialiseerd zijn in de ontwikkei ductie en verkoop van elektro- en mechanische aandrijvingen en aandrijfcomponer Stokvis Holding heeft in totaal ca. 240 werknemers, waarvan er 80 in Voorhout wei de meer dan 30 jaar dat Elsto bestaat is het onderscheidend vermogen vooral gek i0l vakmanschap, kwaliteit van producten en optimale servicegerichtheid. Ter uitbreidt de verkoopafdeling zijn wij op zoek naar een kandidaat (m/v) voor de functie van: TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIB De functie: De technisch commercieel medewerker binnendienst maak deel van een team van 8 medewerkers. Na een gedegen inwerkperiode ondersteunt u het team met het uitvoeren van de volgende taken: - U zorgt voor het totale traject van telefonische verkoop en orderstroom, vanaf de aanvraag, orderverwerking tot en met de nazorg. - Als adviseur staat u uw klanten bij vragen bij en verdiept u zich in het oplossen van technische vraagstukken, waarbij optimale klant- en servicegerichtheid zeer belangrijk is. - U onderhoudt en bouwt nieuwe relaties op per telefoon met voornamelijk Nederlandse klanten. Door het uitstekende contact bent u in staat alert in te spelen op hun specifieke vragen. - U onderhoudt kontakten met onze buitenlandse leveranciers. Spreekt deze functie u aan? Schrijf dan uw brief met C.V. binnen 2 weken aan: Elsto Aandrijftechniek Loosterweg 7 2215 TL Voorhout t.a.v. De heer R. P. Oostervink tel.: 0252 219123 Wij vragen: - Een enthousiaste en flexibele medewerker met tact, doorfw vermogen en communicatieve vaardigheden. - Enkele jaren ervaring in de aandrijftechniek strekt tot aan: maar is géén must. - U heeft een technische opleiding op MBO-niveau, bij vooi werktuigbouw en/of elektrotechniek. - Commercieel inzicht en ervaring is een pre. - Een goede beheersing van de moderne talen. Wij bieden: - een zelfstandige dynamische functie met ruimte voor eige L inbreng binnen een internationaal opererend bedrijf. - Een sterk groeiende organisatie met korte communicabel! een informele werksfeer. - Goed primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34