1 w Personeel Personeel Personeel Ouwehand Crouzet cb Groepsleid(st)er voor „de Buren" Het geluk lacht je toe! APE LEEUW VERKOOPASSISTENTE KANNER SCHOOL Leerkracht autisme Spelbegeleider en/of Creatief therapeut \Hütter Tijger zoekt mensen! bAG 9 DECEMBER 2000 MAKELAAR M/V Want: Wij openen binnenkort nieuwe makelaarskantoren in de Bollenstreek. Ben jij de geschikte kandidaat voor deze full time functie; dan is het geluk aan ons beider kant! It er geen spijt van krijgen! In de nieuw te openen vestiging heb jij als beëdigd makelaar s zeer gevarieerde werkzaamheden en veel zelfstandigheid. Je voelt je prima op je plek als je j bent in de Bollenstreek en ondernemen jou in het bloed zit. Je hebt veel ervaring en neemt f om jouw enthousiasme over te dragen op je nieuwe collega's. Als team hebben jullie de woordelijkheid voor de vestiging, waarbij jij een sturende rol hebt. Kortom, een uitdagende en seiende commerciële functie, waarbij inzet en resultaten tellen. [verrassend persoonlijk en dat vragen wij ook van jou. Je bent verzekerd van een werkplek waar lere ontplooiing absoluut wordt gestimuleerd, in een team van enthousiaste makelaars, met hart [hun klanten. jiieuwe vestigingen maken deel uit van een professionele organisatie met de overkoepelende n De Leeuw Adviesgroep. Dit garandeert jou goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een ekend salaris en interessante doorgroeimogelijkheden. e In de regio Is verrassend persoonlijk seuw Adviesgroep, t.a.v. afdeling I Postbus 27, 2230 AA Rijnsburg. Doen: Bel met Wendy Lampo, afdeling P&O, tel. 071-4051616. Zij vertelt je graag meer over de functie. Direct solliciteren kan ook: schrijf een bondige brief met curriculum vitae of e-mail naar directie@deleeuw.nl. uwehand's Rederij Visverwerking b.v. houdt zich in een moderne vestiging in Katwijk bezig met het verwerken van en de handel in vis en visproducten. Onze kwalitatief hoog waardige producten vinden hun weg in binnen- en buitenland. Bevestiging in Katwijk zijn we op zoek naar enthousiaste OPERATOR e-ioboud: de verantwoordelijke collega die de ting($) machine(s) bedient. Verder behoren tot nhet verhelpen van 1ste lijnsstoringen, het en en schoon houden van de gehele productielijn oezieht houden op de productie en produceren vastgestelde normen. Tevens wordt verwacht emensen die aan de lijn werkzaam zijn instrueert tuurt. Jij bent diegene die vis verpakt tot een ardig eindproduct en tegen zo laag mogelijke e-elsen: gelding MTS (of gelijkwaardig niveau). it goed omgaan met een grote mate van zelf- gheid en je bent flexibel inzetbaar. Verdere elgerv ld pen die je bezit zijn: initiatiefrijk, een service- e Instelling ebjevindchetfijreonvzowelzelb jals in teamverband te werken. Tevens ontstaat er een vacature binnen de afdeling Quality Assurance: MEDEWERKER QUALITY ASSURANCE (M/V) Functie-Inhoud: je bent verantwoordelijk voor het beheren van de productspecificaties, het beantwoorden van vragen van afnemers over producten, het uitvoeren van diverse onderzoeken. Ondersteuning bij het actueel houden van bet kwaliteits- en milieuzorgsysteem. Het uitvoeren van Interne en externe audits. Ondersteuning bij diverse werkzaamheden in het laboratorium. Functie-eisen Minimaal opleiding MBO levensmiddelentechnologie of MBO werk-en denkniveau met voor de functie relevante werkervaring. In staat om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Nauwkeurig en flexibel. Ervaring met PC gebruik (iWord en Excel) of de bereid heid om hier mee te leren werken. zbnshobstH jiiosnoè j Perspectief: De juiste kandidaat bieden wij een veelzijdige en zelfstandige functie in een boeiend en gezond bedrijf net voldoende toekomstperspectief. Wij bieden een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie: t u belangstelling voor deze functie, richt dan uw sollicitatiebrief binnen twee weken aan: Ouwe hand's Rederij Visverwerking b.v. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus3033,2220 C4 Katwijk.Telefoonnr. 071-40511 li. Nadere informatie over de functie Operator: vraag naar Johan Molenaar (toestel 364J, over de functie Medewerker Quality Assurance: vraag naar Hans van der Weide (toestel 35 IJ. 1 -v. Nadere bedrijfsinformatie www.otmehand com ONBETWIST DE VISSPECIALIST J6\ ossingen voor automatisering Alles perfect regelen natuurlijk. En dat onverwachte, dat kleine beetje extra service geven, dat vind ik nou leuk!!! Voor ons team in Zoeterwoude zoeken wij een enthousiaste (fulltime) set BV 'fielt, produceert en topt componenten de Industriële natisering, ple's. tijd relais, controle elais 'heidscomponenten, i- en Uhakelaars, Watiek, motoren en f slate relais. 'ooldkantoor en eken zijn gevestigd enkrijk. nldwijd opereren wij 'dim 2.000 Merkers. Wat voor werk is dit? Je bent steun en toeverlaat van de afdeling verkoop binnen- en buitendienst. Je verzorgt de algemene correspondentie en offertes, houdt de agenda bij en zorgt voor het up-to-date houden van de database. Je beheert de telefooncentrale en fax. Verder assisteer je bij de voorbereiding en afhandeling van mailings, beurzen en andere pr-acfiviteiten. Wie zoeken wij? Een enthousiaste persoonlijkheid die accuraat en zelfstandig kan werken en die weet wat een klant van Crouzet mag verwachten. Iemand die kennis heeft van de Engelse- en/of misschien zelfs de Franse taal en bekend is met Word Excel. En verder? Crouzet biedt je een fijne- en interessante baan in een prettige, ongedwongen werksfeer. We praten graag met je verder over het werken bij Crouzet, het prima salaris wat daar bij hoort en onze uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Je bent geïnteresseerd in deze nieuwe uitdaging? Stuur dan je brief met c.v. naar de heer R. Ypenburg, Crouzet BV, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude. Tel.: (071) 581 20 30. E-mail: rypenburg@crouzet.com pp) iS PROF DR IL— V-/ SCHOOL VOOR SPECIAAL ONDERWIJS Taakomvang/WTF: 0.6240 (3 dagen) Functie-inhoud: - Individuele begeleiding van leerlingen uit de doelgroep. - Werken in kleine groepen (3 a 4 leerlingen) aan sociale en communicatieve vaardigheden. - Groepsleerkrachten begeleiden/ondersteunen. - Systematisch overleg met andere disciplines en ouders. Tevens zoeken wij: Taakomvang/WTF: 0.6240 (3 dagen) Functie-inhoud: - Zowel individueel als in kleine groepen werken met leerlingen met een stoornis in het autistisch spectrum. - Aanleren en uitbreiden van spel- en creatieve vaardigheden. - Vormgeven aan een zinvolle vrijetijdsbesteding voor kinderen uit de doelgroep. - Systematisch overleg met andere disciplines. De Prof. Dr. Leo Kannerschool maakt deel uit van het Regionaal Expertise Centrum Zuid Hol land west i.o. Dit samenwerkingsverband van scholen richt zich op kinderen met gedrags stoornissen en/of kinder/jeugd psychiatrische problematiek. Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: Directie Prof. Dr. Leo Kannerschool Endegeesterstraatweg 26 2343 AK Oegstgeest tel. 071-5150599 Toch mooi als je kunt zeggen: hier heb ik nou aan meegewerkt. Beton is zo oud als de weg naar Rome. En zelfs nog ouder. Al ver voor onze jaartelling werd beton gebruikt voor bouwwerken welke nu nog bestaan. Vreemd is dat niet. Beton is immers een van de duurzaamste en makkelijkst toepasbare bouwmaterialen. Beton. Daar draait het om bij Betonmortelbedrijven Cemèihtbouw B.V:, een gezond bedrijf met een kansrijke toekomst. Want in Nederland vyordt steeds meer gebouwd: woningen, bruggen, wegen, openbare gebouwen... en steeds meer van beton. Een groot deel daarvan levert Cementbouw. Werken bij Cementbouw is een beetje zoals beton zelf is: flexibel als het kan en keihard als het moet. Er heerst een prettige, open, no-nonsense sfeer en we zijn trots op wat we bereiken. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed. Op dit moment zoeken we een medewerker kwaliteitsdienst (m/v) Samen met het Hoofd Kwaliteitsdienst ben je, na een gedegen inwerkperiode, ver antwoordelijk voor de kwaliteitsbewaking van de betonmortelbedrijven van Ce mentbouw. Onze centrale Kwaliteitsdienst bevindt zich in Zoeterwoude en wij heb ben 12 vestigingen in Nederland. Zoals in- en extern ben je de aangewezen per soon om als vraagbaak te fungeren op het gebied van betontechnologie. HBO-niveau of gelijkwaardig, leidinggevende capaciteiten, goede communicatieve vaardigheden en bovenal een praktische en flexibele instelling zijn noodzakelijk. Er varing in de bouw is, evenals net diploma Betontechnoloog BV, een pluspunt. Heb je dit diploma niet dan moet je bereid zijn de opleiding te volgen. Stuur je sollicitatiebrief naar: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. t.a.v. de heer M. Langbroek, Hoofd Kwaliteitsdienst Postbus 414 2100 AK Heemstede Je kunt hem ook eerst bellen als je meer informatie wenst: 071 - 5 820 379 Betonmortelbedrijven Cementbouw Hütter Veiligheid is een gevestigde, maar zeer dynamische handelsorganisatie in de snel groeiende markt van de arbeids veiligheid. Het gebruik van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) neemt toe, doordat bedrijven zich ervan bewust zijn dat veiliger en gezonder werken van groot belang is. Het team van Hütter Veiligheid (een tiental medewerkers) is op zoek naar een prettige, nieuwe collega: Binnendienst vertegenwoordiger/ster die van klanten en van wanten weet! Voor 4 of 5 dagen per week Telefonische en schriftelijke contacten met klanten Teamwork met de vertegenwoordiger in de buitendienst Orderbehandeling, offertes en documentatie verzorgen Leuk werk in een klein, jong en informeel team Uiteraard aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Bij Hütter Veiligheid is het leuk werken. Voor meer informatie over deze beide funties kunt u bellen met Paul van Valkenhoef (directeur). Geïnteresseerd? Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. zien wij graag spoedig tegemoet. Hütter Veiligheid bv t.a.v. P.C.W. van Valkenhoef Kruisweg 763 2132 NG Hoofddorp Tel. 020-653 34 00 Fax 020-653 34 13 E-mail info@hutter.nl VEILIGHEID Het bestuur van de Stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel' te Nieuw-Vennep vraagt per 1 jan 2001 of zo spoedig mogelijk daarna: groepsleerkracht (m/v) middenbouw (wf 0,5) de schakel voor de nieuwe r.k. basisschool Bommelstein In de Nieuw-Vennepse nieuwbouwwijk Getsewoud staat een prac nieuw scnolencornplex. In een uniek gebouw, dat ook een openbare en een protestants-christelijke school onder eén dak heeft, zijn d laatste ontwikkelingen op het gebied van 'duurzaam bouwen' en IC toegepast. Op 4 september 2000 is deze school van start gegaan met groepen Voor deze "School van de Toekomst' zoeken wij gemotiveerfl groepsleerkrachten die het als een grote uitdaging zien om vorm i geven aan het onderwijskundig concept van de school. Om een beeld van de school te knjgen kunt u ook kijken op c vervanger (wf 1,0) tot de mogelijkheden, kandidaten wordt verwacht rtzij: in staat zijn om samen met collega's, ouders en kinderen, een warm, gezel professioneel werk- en leefklimaat te scheppen; een duidelijke visie hebben op adaptief onderwijs in heterogene groepen, een flexibele instelling hebben; een constructieve bijdrage leveren aan het opzetten van de school, bereid zijn met veel inzet de aanvangspenkelen het hoofd te bieden; gevoel voor humor en relativenngsvermogen hebben, de katholieke identiteit onderschnjven Nadere informatie over bovenstaande vacatures kunt u inwinnen bij de heer V. Willems, bereikbaar via S 0252-681240 (school), 0252-520958 (privé) Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van motivatie en C.V. kunt u richten aan het bestuur van de stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel', Postbus 88, 2150 AB Nieuw-Vennep. Uw sollicitatie dient uiterlijk 20-12-2000 in ons bezit te zijn. Moderne stations, een innovatief aanbod, professioneel shopbeheer en een klantgerichte benadering vormen de basis van de Retail Operating Company B.V. (ROC), de exploita tiemaatschappij van ESSO Benelux. Binnen onze jonge en snelgroeiende organisatie zoe ken wij op korte termijn ROC-pioniers die een gezonde uitdaging aandurven. Wij bieden je mogelijkheden om je energie en ambitie om te zetten in goede resultaten voor jezelf en voor ROC. ESSO tankstation "Schipholweg" HAARLEM zoekt enthousiaste: Servicemedewerkers Tankstation IWV - Fulltimers - Parttimers - je hebt een oppleiding op minimaal MAVO-niveau of vergelijkbaar - je hebt een vriendelijke klantgerichte instelling - je houdt van afwisselend werk - je bent bereid om op onregelmatige werktijden te werken, zowel overdag, 's nachts, in de weekenden en feestdagen - je hebt winkel- en/of kassa-ervaring. Alle voorkomende werkzaamheden op het station en in de winkel, zoals o.a. kassierstaken, vakkenvullen en schoonmaakwerkzaamheden. Ervaring is niet vereist, wel een gezonde inzet, minimum leeftijd 18 jaar. Voor deze functies is het noodzakelijk om in de directe omgeving woonachtig te zijn. Wij bieden een tijgerachtig goed salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden met o.a. een bonusregeling. Tevens een prima werksfeer, een uitstekende inwerkperiode en goede doorgroeimogelijkheden. Reageer snel en stuur je sollicitatiebrief met CV naar: Retail Operating Company B.V. t.a.v. afdeling Human Resources Postbus 1 4803 AA BREDA Telefonische informatie kan je inwinnen bij: Marco v. Drunen, tel. 023-5350353 of 06-53804631 of Rene Geerlings GSM.nr. 06-55957643. %SCY^ Werken bij de CSKV? Daar kom jij OOK verder mee! De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kin derdagverblijven Bibelebon, Bibelebos (dependance Bibelebon), De Hummel hof, De Sterrenboom, die elk zowel bedrijfs- als gesubsidieerde opvang realise ren voor kinderen van 0 tot 13 jaar. De CSKV zoekt voor BSO per 1 februari 2001 of eerder een 20-25 uur per week (werktijden veelal na schooltijd en in schoolvakanties) Algemeen: - een gezellige groep kinderen (10 tot 13 jaar) - uitbreiding van uren is in de toekomst mogelijk - de groep wordt gevestigd in een nieuw gebouw per 1 maart 2001 Voor de functie gelden de volgende eisen: - relevante MBO of HBO opleiding (bv LKC, SPW, CIOS, PABO, CMV of studerend hiervoor); - ervaring in het werken met de desbetreffende leeftijdsgroep is een pre; - individueel als in groepsverband met kinderen kunnen werken; - goede contactuele vaardigheden; - flexibel kunnen zijn en stressbestendig; - houden van een uitdaging; - bij voorkeur in bezit van rijbewijs. Salariëring vindt plaats conform CAO Kinderopvang. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Jet Groote, hoofd BSO tel.: 06-51028098. Sollicitaties kunt u vóór 20 december 2000 richten aan: CSKV Witte de YVithlaan IC 2253 XS Voorschoten.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33