Personeel Personeel Personeel Personeel Personeé Si Crab Verhoeven MENNENS Managementassistente (Full-time) Ben jij onze 'rots in de branding' j tempo-team uitzendbure ZATERDAG 9 DECEMBER 2000 Op zoek naar een (nieuwe) baan als keukenassistent of weekendhulp in de keuken? Leythenrode in Leiderdorp is eert interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteit van 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaat sen. Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één en tweepersoonska mers. Op alle gediffe rentieerde afdelingen staat de bewoners- gerichte zorg centraal. In Leythenrode wer ken circa 400 mensen. verpleeghuis Binnen ons verpleeghuis neemt de centrale keuken een belangrijke plaats in. Dit komt door de dagelijkse voorziening van een gevarieerde en kwalitatief goede voeding en de creatieve wijze waarop deze wordt verzorgd. Het kookproces vindt plaats op een geautomatiseerde, conventionele wijze volgens een gekoppeld systeem Wij zijn per 1 februari a.s. op zoek naar een kandidaat voor de functie van keukenassistent m/v voor 24 uur per week, 66,66% (vacaturenummer 00.52). De werktijden zijn op maandag van 7.30 tot 16.00 uur en dinsdag tot en met vrijdag van 9 00 tot 13 00 uur Wij vragen de bereidheid om bij ziekte en/of vakantie van collega's eventueel meer uren te werken. Functie-inhoud onder leiding van een kok verrichten van diverse werkzaamheden, zoals maken van verschillende soorten belegde broodjes, portioneren van pap/toespijzen en verstrekken van componenten aan het uitgiftebuffet schoonmaken van de werkruimte; assisteren bij het portioneren van de maaltijden aan de lopende band, indien nodig assisteren bij afwaswerkzaamheden Functie-eisen enige ervaring met soortgelijke werkzaamheden, een goed gevoel voor de hygiënische eisen die worden gesteld; bereid zijn in teamverband te werken; leeftijd vanaf 20 jaar. Daarnaast zoeken wij voor de keuken per zo spoedig mogelijk scholieren voor de functie van weekendhulp in de keuken m/v (vacaturenummer 00.53). Er wordt twee keer per 4 weken in de weekenden gewerkt De werktijden zijn op zaterdag en zondag van 11.30 tot 15.00 uur Eventueel kun je extra uren als oproepkracht werken. Functie-inhoud verrichten van verschillende onderhoudswerkzaamheden, zoals het schoonmaken van keuken gerei en de vloer, assisteren van de kok; helpen aan de lopende band en bij de afwasmachine Functie-eisen enthousiasme; gevoel voor hygiëne. Inlichtingen U kunt voor inlichtingen over één van deze functies contact opnemen met de heer W van Egmond. hoofd centrale keuken, telefoon (071589 92 42. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar verpleeghuis Leythenrode, t.a.v. de heer F H. Ploos van Amstel, hoofd P&O a i., Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer \Leythenrode Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp De Leeuw Adviesgroep B.V. Je kent ons bedrijf ongetwijfeld van de borden "Te Koop", wij verkopen tenslotte zo'n 1100 woningen per jaar. Maar wat je vermoedelijk niet wëet, is dat ons bedrijf met ruim 110 medewerkers en 10 vestigingen ook op het gebied van verzekeringen, hypotheken en pensioenen onbetwist marktleider binnen de regio is. Wat mag je van ons verwachten De Leeuw Adviesgroep B.V. is groot genoeg om zeer professioneel te zijn en nog forse ambities te hebben maar klein genoeg om verrassend persoonlijk te zijn. Kortom, een prettige werksfeer, waar collegialiteit en het werken in teamverband kenmerkend zijn. Ontwikkeling van medewerkers staat bij ons hoog in het vaandel en uiteraard bieden wij een zeer uitgebreid arbeidsvoorwaarden pakket en een marktconform salaris. Wat mogen wij van jou verwachten Dat je in deze afwisselende, zelfstandige baan in een groeiende organisatie verantwoordelijk bent voor de secretariële ondersteuning van onze vier directieleden. Je taken zullen onder meer bestaan uit: agendabeheer, het verzorgen van managementinformatie, correspondentie, voorbereiden en notuleren van vergaderingen (dit met ondersteuning van een junior-secretaresse). Dus Ben je tussen de 20 en 30 jaar en in het bezit van een HAVO-diploma, aangevuld met een secretaresse/management assistente opleiding, en heb je relevante werkervaring En ben je: flexibel, stressbestendig, accuraat en in staat zelfstandig te werken Dan nodigen wij je graag uit te solliciteren Stuur je schriftelijke sollicitatie met C.V. en pasfoto naar: De Leeuw Adviesgroep B.V., Postbus 27, 2230 AA Rijnsburg t.a.v. Afdeling P&O, Wendy Lampo. e-mailen kan ook naar: directie@deleeuw.nl. De Leeuw Adviesgroep B.V., Postbus 27, 2230 AA Rijnsburg growp of companies' De Copex group of companies, een van de toonaangevende internationale expediteurs In de Benelux, omvat een dertiental bedrijven die gezamenlijk een totaalpakket van transport- en logistieke diensten leveren. Met vestigingen op alle strategische locaties in de drie landen en met specialisten voor alle vervoersmodaliteiten: over de weg, per spoor, over zee of door de lucht. Met een grote expertise op allerlei gebieden zoals perishables en meubelen. En met een nuchtere no- nonsense mentaliteit: Fast Forward! Binnen de Copex Group is de vestiging in Hillegom de specialist op het gebied van autogroupage Europa en de luchtvracht van agrarische producten wereldwijd. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij enthousiaste kandidaten voor de functie van Ervaren expediteur Luchtvracht m/v Assistent Expediteur Wegvracht m/v Wij vragen: - middelbare opleiding - kennis van transport/expeditie is een pre - kennis van een of meerdere moderne talen - stressbestendig - overwerk mag geen bezwaar zijn Wij bieden: - goed salaris - prettige werkomgeving Sollicitaties graag schriftelijk richten aan de directie Intern. Expeditiebedrijf Copex B.V. - Postbus 45 - 2180 AA Hillegom. Ten behoeve van onze zusteronderneming Copex Accounting, welke vanaf 1 januari 2001 gevestigd zal zijn in Hillegom. zijn wij op zoek naar Medewerktstier Creditmanagement Onze nieuwe collega zal medeverantwoordelijk zijn voor het beheer en de afwikkeling van de uitstaande vorderingen op de Nederlandse relaties van de Copex werkmaatschappijen. Daarnaast zal de kandidaat assistentie moeten verlenen bij de periodieke rapportages en projectmatige werkzaamheden. Voor de functie geldt dat goede communicatieve vaardigheden en flexibiliteit belangrijke eigenschappen De werkzaamheden worden verricht in een informele prettige werksfeer. Er wordt nauw samengewerkt in een team van 4 personen, waarbij er een ruime mate van vrijheid is om de functie een eigen invulling te geven. Profiel kandidaat De juiste kandidaat is bij voorkeur tussen de 20 - 30 jaar Heeft een afgeronde opleiding op minimaal MBO-niveau met. indien men in aanmerking wil komen voor het internationale relatiebeheer, een talenachtergrond. Enige werkervaring is gewenst maar niet vereist. De kandidaat is bekend met een PC. bij voorkeur Word Excel, en beschikt over sociale en representatieve vaardigheden. Copex Accounting biedt Een informele werksfeer die gecombineerd wordt met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens bieden wij goede opleidingsmogelijkheden. U kunt uw schriftelijke reactie, voorzien van CV. sturen naar Amas Rekencentrum B.V.. Postbus 12167. 1100 AD Amsterdam Z.O.. t.a.v. de heer R. A. A. Vader. Reageren per e-mail kan ook: r.vader@amas.nl. Indien gewenst kan een gesprek in Hillegom plaatsvinden. WONINGBOUW Woningbouwvereniging Zijl en Vliet (ZEV) is VERENIGING gevestigd in Leiden en verhuurt en beheert Zwmmm ongeveer 4000 woningen, bedrijfsruimten en ^mm garages in Leiden en Voorschoten. zijl en vliet Wij zijn op zoek naar een Medewerker klantenservice (m/v) Werktijden: maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur. Heb je er echt zin in om in teamverband en zelfstandig onze klanten snel en adequaat van de juiste informatie te voorzien, laat dan op de één of andere manier van je horen. Je werkzaamheden gaan bestaan uit het: - verstrekken van informatie, aan de balie of telefonisch - verwerken van kasontvangsten, boeken en kasopmaak - registreren van ingekomen en uitgaande post - verwerken van huursubsidieaanvragen - ontvangen en verwerken van reparatieverzoeken - bewaken van afhandeling van reparatieverzoeken - qpstellen van periodieke overzichten - opmaken van correspondentie Functie-eisen - opleiding op HAVO werk- en denkniveau - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - grote mate van accuratesse - affiniteit met automatiseringstoepassingen l Je houdt van hard werken bent aardig voor klanten blijft ook als het druk is rustig en „cool" hebt er zin in en straalt dat ook uit Arbeidsvoorwaarden De aanstelling is voor onbepaalde tijd, de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor woningcorporaties. Daarnaast bieden wij prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur dan vóór 1 januari 2001 een brief met curriculum vitae naar Woningebouwvereniging Zijl en Vliet, Postbus 11189, 2301 ED Leiden en vermeld op de envelop „vacature". Wil je meer weten, bel dan 071-5122859 en vraag naar Henriëtte Maaskant of kom gewoon langs, dan kun je gelijk even „sfeer proeven". Je vindt ons kantoor op de Korevaarstraat 30 in Leiden. We zijn geopend van 08.30 tot 12.00 uur. nvm makelaars o.g. tin Crab Verhoeven makelaars o.g.. onderdeel van de Crab Holding BV. is et professioneel makelaarskantoor onroerend goed mei drie vestigingen it regio. Voor onze vestigingen in Leiden aan de Stationsweg en in de Stei zijn wij op zoek naar een: ci Receptioniste/telefoniste m/v met commerciële inslag In deze drukke en dynamische fulltime functie onderhoudt u contact meiipt ten die binnenkomen op onze vestiging aan de Stationsweg. U ontvangt on kers en bespreekt hun wensen over bijvoorbeeld (ver)koop- of zoekoj Daarnaast informeert u klanten telefonisch o.a. over het actuele huizenaai der begeleidt u administratief de zoek- en koopopdrachten en verzorgt ud ruimte waaronder het actueel houden van de etalage en presentatieruinu huizenaanbod. Ook diverse voorkomende administratieve werkzaamhedt: ve tot uw taakgebied, zoals het agenderen voor de buitendienst. U bent nauwkeurig, heeft een opleiding op MBO-niveau. zeer goede je eigenschappen, een commerciële instelling en ervaring in een dergelijke! beschikt bovendien over ervaring met Microsoft Office. Daarnaast is aft 11 makelaardij een pré. Wij nodigen ook herintreders uit te solliciteren naard Bi Commercieel administratief binnendienstmedewerker m/v In deze verantwoordelijke administratieve fulltime functie verzorgt u dt makelaarsadministratie voor ons kantoor in de Stevensbloem Geheel a sluit u zoek- en koopopdrachten af, behandelt u dossiers en beheert u d Daarnaast ontvangt u onze bezoekers, houdt u acquisitiegesprekken en tu f telefoon en de post op klantvriendelijke wijze af. U heeft een representatieve en accurate persoonlijkheid. U ziet het als een p- gestructureerd en overzichtelijk de volledige makelaarsadministratie tt vendien heeft u een commerciële inslag en zeer goede contactuele vaurdij heeft een opleiding op MBO-niveau en ervaring met onder andere Micros Daarnaast is affiniteit met makelaardij een pré Wij nodigen ook herintn solliciteren naar deze functie. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief mei cumculum vitae naar: Crab Verhoeven makelaars o.g.. Afdeling Personeel Organisatie. T.a. Schoonderbeek. Postbus 2100, 2301 CC Leiden. Natuurlijk kunt u ook reageren per e-mail: G.Schoonderbeek@crabnoon Vragen? Voor meer informatie over de functies kunt u contact opnemen i Geraldine Schoonderbeek, Hoofd Personeel en Organisatie, telefoonnunii j (071)5685631. Tempo-Team zoekt voor de post een nauwkeurig werken. Er zijn full- a groot aantal nieuwe medewerkers (m/v) parttime mogelijkheden zowel ovt |f voor de kerst- en nieuwjaarsperiode. 's avonds als 's nachts.Wil je iets De werkzaamheden bestaan uit het bijverdienen, kom dan langs bij de gj sorteren en verspreiden van de post-Je onderstaande vestigingen of meld spreekt en leest Nederlands en kunt aan via tempo-team.nl. Leiden, Stationsplein 212,(071) 512 64 43 www.tempo-team.nl staalkabel-, hijs- en heftechniek Mennens Amsterdam BV heeft al meer dan 100 jaar ervaring op het gebit staalkabels-, hijs-, en heftechniek en jacht- en scheepsequipment. Wij zij cieel aangesteld om hi/s- en hefmiddelen te testen en te certificeren. Sam onze 5 zusterbedrijven, gevestigd te Groningen, Hengelo, Schiedam, Doi\ Terneuzen, zijn wij toonaangevend in Nederland. Tevens is ons bedriifals een van de enige in deze branche ISO-, VCA- en gecertificeerd. Ter versterking van ons verkoopteam buitendienst zijn wij op zoek naar Vertegenwoordigers alsmede junior vertegenwoordigers Functie omschrijving: Op de afdeling verkoop zijn accounts regionaal verdeeld. In nauwe samen king met uw binnendienstcollega realiseert u de gebudgetteerde omzet er ge. Het is een zelfstandige functie voor iemand die het een uitdaging vii bestaande contacten uit te bouwen en met zijn/haar technische marktkt weet te scoren Profiel: - Middelbaar commercieel/technisch niveau (leeftijd ca. 25 tot 35 jaar) - Liefst aantoonbare ervaring in de buitendienst - Zelfstandige werkhouding en goede communicatieve vaardigheden - Rijbewijs B - Woonachtig in de regio Amsterdam/Utrecht Verkopers binnendienst Functie omschrijving: In nauwe samenwerking met de rest van het verkoopteam ondersteunt vertegenwoordigers. Technische affiniteit is noodzakelijk om hierin goed te tioneren. Teamgeest en gedrevenheid zijn een pré. Lie/st enige kennis van 0( Engelse en Duitse taal. U voelt zich verantwoordelijk voor uw klanten en zijn/haar wensen in daadwerkelijke verkoopresultaten om te zetten. Ter versterking van onze afdeling inspectie/reparatie zijn wij op zoek naar. Enthousiaste buiten en binnendienstmonteurs Functie omschrijving - affiniteit met kraaninspecties en reparaties hijs- en hefmiddelen - gevoel voor elektrische installaties - rijbewijs B(E) - grote zelfstandigheid - klant- en servicegericht - goede communicatieve vaardigheden Mennens biedt u een prachtige werkomgeving, een 13e maand alsmede d scholingsmogelijkheden op kosten van het bedrijf behoren tot de secundai arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw sollicitatie inclusief CV naar: Mennens Amsterdam BV, postbus 8051, 1005 AB Amsterdam of per E-maJ amsterdam@mennens.nl LEEUW Grootste in de regio is verrassend persoonlijk!

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32