Personeel Personeel Personeel Personeel Personee db Rijnland Gezocht: een manager van onze financiën. Laboratorium Medewerker (m/v) Betonmortelbedrijven Cementbouw Met spoed een nieuwe toekomst tegemoet A - Verpleegkundige STOKVIS HOLDING Laboranten m/v d* technisch medewerker bouw- en woningtoezicht ÏATERDAG 9 DECEMBER 2000 SOCIAAL PEDAGOGISCHE DIENST ZUID-HOLLAND NOORD Op het Centraal bureau in Leidschendam vragen wij met spoed een: Secretariaats medewerker m/v voor het directiesecretariaat voor 18 uur per week De aanstelling is voor 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid volgt een aanstel ling voor onbepaalde tijd. De werktijden worden in overleg vastgesteld. Taken: Het secretariaat voeren van Cliëntenraad, Raad van Toezicht, Steunstichting, Centraal Management, Directeurenoverleg ZH, etc. Dit betekent onder andere het zelfstandig voorbereiden van de agenda, notuleerwerkzaamheden en het voeren van correspondentie betreffen de voornoemde organen. Ondersteuning directie, staffunctionarissen en overige medewerkers op het centraal bureau. Postverwerking en archivering ten behoeve van directie. Overige secretariaatswerkzaamheden zoals: ledenadministratie VTV ZHN, ondersteuning facilitaire zaken, telefoonwerkzaamheden, het maken van afspraken ten behoeve van directie etc. Op het centraal bureau zijn momenteel werkzaam: twee parttime secre tariaatsmedewerkers/directiesecretariaat en twee parttime telefonisten/receptionisten. Gevraagd wordt: Ruime kennis en ervaring in het zelfstandig voeren van de corres pondentie. Ruime kennis en ervaring betreffende notuleerwerkzaamheden. Op verantwoorde wijze zelfstandig kunnen werken. Beheersing van de Nederlandse taal. Kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen (Windows, WP8, Exact-E-relatie) Flexibele en enthousiaste werkhouding. Binnen de SPD is de CAO Welzijnswerk van toepassing. Inschaling Administratieve/secretariaats functie Ac, waarbij het salaris min. fl. 3.396,- en max. fl. 4.338,- op full-time basis is. Belangstellenden worden verzocht dit uiterlijk 18 december 2000 schriftelijk kenbaar te maken bij de afdeling Personeelszaken, Postbus 207, 2260 AE Leidschendam. Voor informatie kunt u bellen met mevrouw V. Delfos, hoofd directiesecretariaat, tel. 070 - 357 28 88. SPD is een instelling voor ambulante dienst verlening aan mensen met een handicap en/of hun ouders/verzorgers. Daarnaast biedt zij on dersteuning aan mensen met een ontwikkelings achterstand. Het werk gebied van de stichting omvat de regio's Den Haag, Delft en Leiden. Controller m/v hbo-be/spd of gelijkwaardig Ons specialisme het detacheren van technische vakmensen We doen dat vanuit een 7-tal vestigingen, aangestuurd door ons hoofdkantoor te Woerden. Voor dat hoofdkantoor zoeken we een gedreven controller met minimaal 3 jaar ervaring. Een enthousiaste, communicatief ingestelde man of vrouw die in staat is om een administratie op te zetten en te bewaken Je krijgt de verantwoording voor onze financiële boekhouding, het debiteurenbeheer, het opstellen van de jaarrekening en het genereren van management informatie. Je rapporteert rechtstreeks aan de directie Kortom: een functie met stevige verantwoordelijkheden en bevoegdheden. Met een satans dat daar bij hoort inclusief auto, laptop, mobiele telefoon en 13e maand. Want TopTech heeft veel te bieden: een snelle en gezonde groei, volop kansen voor de toekomst en een dynamische bednjfscultuur waarin grote waarde wordt gehecht aan zaken als betrouwbaarheid, integriteit en eerlijkheid. Meer weten? Bezoek www.toptech.nl of bel Hans Glas: 010 - 210 34 88. Sollicitatiebrieven kun je eveneens aan hem richten: TopTech, Postbus 54110. 3008 JC Rotterdam of. hans.glas@toptech.nl. Managers van technische vakmensen. TOP7ETECH Katwijk Tarma B V beschikt over een eigen laborato rium voor het verrichten van analytisch-chemische en fysisch-chemische analyses op grondstoffen, tussen- en eindproducten aan de hand van analyse voorschriften. Tevens worden er ten behoeve van registratie en ontwikkeling nieuwe analysemethoden ontwikkeld en stabiliteitstudies uitgevoerd. Onze 15 medewerkers van het laboratorium vragen op korte termijn versterking in de vorm van een: in de nieuwe functie van documentalist KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent van geneesmiddelen en gevestigd in het Bio Science Park in Leiden. Het ont werp en de inrichting van het stijlvolle bedrijfspand dragen bij aan een optimale en prettige werksfeer. Behalve KATWIJK FARMA BV huist hier ook SAMEKO FARMA BV, een /armaceutische groothan del. Katwijk Farma BV produceert merkge neesmiddelen en merkvrije geneesmiddelen, hoofdzakelijk voor apotheken, ziekenhui zen, drogisterijen en farmaceutische groot handelaren. Ook vindt enige export plaats. Gemotiveerd en goed opgeleid personeel zorgt voor een continue productie van hoogwaardige geneesmiddelen. De functie: Uw voornaamste taken in deze functie zijn het opstellen en wijzigen van Standard Operating Procedures (SOP's), bedienings- en analysevoor schriften. Ook verzorgt u de controle van alle data die op het laboratorium gegenereerd worden. Uw profiel: Deze functie vereist tenminste een MLO-opleiding, enige jaren werkervaring op een laboratorium en ervaring met de GMP- en GcLP-richtlijnen. Uiteraard bent u gewend aan nauwkeurig werken, dit zowel zelfstandig als in teamverband. Daarnaast beheerst u de pakketten Word en Excel. Wij bieden: Voor deze functie bieden wij u een passende belo ning, afhankelijk van opleiding en ervaring. Daarnaast biedt Katwijk Farma u een pakket aan trekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werkomgeving. Informatie: U wenst meer informatie over deze functie? Bel dan de heer E. Vork, Hoofd Laboratorium, op werkdagen tussen 9.00 uur en 12.00 uur, telefoonnummer 071-524 31 37. Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u, onder vermel ding van vertrouwelijk op de enveloppe en vergezeld 29 december a.s. naar: KATWIJK FARMA BV de heer B. Judels, hoofd P&O Postbus 408 2300 AK LEIDEN B.Judels@katwijkfarma.nl katwijkEarma BV geneesmiddelenproducent Bio Science Park, ArchimedeSweg 2, Leiden. Toch mooi als je kunt zeggen: hier heb ik nou aan meegewerkt. Beton is zo oud als de weg naar Rome. En zelfs nog ouder. Al ver voor onze jaartelling werd beton gebruikt voor bouwwerken welke nu nog bestaan. Vreemd is dat niet. Beton is immers een van de duurzaamste en makkelijkst toepasbare bouwmaterialen. Beton. Daar draait het om bii Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V., een gezond bedrijf met een kansrijke toekomst. Want in Nederland wordt steeds meer gebouwd: woningen, bruggen, wegen, openbare gebouwen... en steeds meer van beton. Een groot deel daarvan levert Cementbouw. Werken bij Cementbouw is een beetje zoals beton zelf is: flexibel als het kan en keihard als het moet. Er heerst een prettige, open, no-nonsense sfeer en we zijn trots op wat we bereiken. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed. Op dit moment zoeken we een laborant kwaliteitsdienst (m/v) Samen met de Technoloog Kwaliteitsdienst ben je, na een gedegen inwerkperiode, verantwoordelijk voor het uitvoeren van proeven betreffende onze productontwik keling. Onze Kwaliteitsdienst bevindt zien in Zoeterwoude. Voorts ben je inzetbaar in de diverse laboratoria bij de vestigingen van Cementbouw. Je denkt en werkt op MBO-niveau of gelijkwaardig en beschikt bovenal over een praktische en flexibele instelling. Ervaring in de bouw is, evenals het diploma Beton- laborant BV, een pluspunt. Heb je dit diploma niet dan moetje bereid zijn de oplei ding te volgen. Stuur je sollicitatiebrief naar: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. t.a.v. de heer M. Langbroek, Hoofd Kwaliteitsdienst Je kunt hem ook bellen als je meer informatie wenst: 071 - 5 820 379 ziekenhuis n Alphen aan den Rijn. Voor de spoedeisende hulp, 7 dagen per week. 24 uur per dag geopend, zoeken wij een minimaal 32 uur per week, volgens rooster 88,89 - 100% Na een positieve beoordeling volgend op één jaar voorwerken op de afdeling spoedeisende hulp is de medewerker verplicht de spoedeisende hulp opleiding te volgen. v Gezien de samenstelling v n het ti n gaat de voorkeur u - voorbereiden, regelen en uitvoering geven aan zorg en verpleging van patiënten op de afdeling spoedeisende hulp, - verrichten van verpleegkundige en verpleegtechnische handelingen in - assisteren van de behandelaars. - zorgdragen voor administratieve afhandeling en rapportage Functie-eisen: - het diploma A-verpleegkundige of HBO-V. - flexibele instelling, - stressbestendig, - bij voorkeur ervaring met traumatologie. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J W van Steen, hoofd spoedeisende hulp. telefoon 071 - 545 45 45 pieper 182 of mevrouw W M. Vork, unitcoördinator, telefoon 071 - 545 43 12 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t a v mevrouw W C M Beurze, afdeling personeel n organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding r 160 LD. Stokvis holding gevestigd in Voorhout omvat een 7 7 tal bedrijven in Nederland en België gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van elektro- en mechanische aandrijvingen, aandrijf componenten en lieren. Stokvis holding heeft in totaal ca. 280 medewerkers waarvan 80 in Voorhout. De organisatie EMCÉ gevestigd in Nederland en België is een machinefabriek gespecialiseerd in ontwerp en bouw van hijs- en hefapparatuur (lieren). Zij is met 25 medewerkers een zelfstandig onderdeel van Stokvis Holding, een orga nisatie die met diverse dochterondernemingen gespecialiseerd is in productie en/of verkoop van aandrijvingen. EMCÉ richt zich met name op de industrie, scheepvaart, visserij en het offshore- en baggerbedrijf In de meer dan 30 jaar dat zij nu bestaat, heeft zij zich wereldwijd een leidende positie op deze markten weten te verwerven. Medio 2001 zal vanwege een aanhoudende groei Machinefabriek EMCÉ b.v. een niéuw pand in Oosthout gaan betrekken. Om deze reden zijn wij op zoek naar een aantal nieuwe medewerkers: EINDCONTROLEUR Uw kerntaken: Het testen van onze lieren op de proefstand Het aansluiten en inregelen van lierbedieningen. Het opstellen en uitgeven van testcertificaten. Het uitvoeren van algehele eindinspecties. Voorbereiden van verschepingen. Indien nodig assisteren bij montageafdeling. Uw profiel: MTS werktuigbouw of gelijkwaardig door ervaring. Basiskennis van hydrauliek/ pneumatiek en elektrotechniek. Een flexibele en zelfstandige werhouding. CONSTRUCTIELASSER C02 MONTAGE MEDEWERKER INDUSTRIEEL SPUITER Voor beide functies geldt dat belangstellenden hun schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen kunnen sturen naar: Machinefabriek EMCÉ b.v., t.a.v. de heer A.J. van Zaanen. (tel. 0252 214 080), Loosterweg 9, 2215 TL Voorhout. nak/t tuinbouw De tuinbouw heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan. Naktuinbouw maakt daar werk van. Een team van ruim 200 gekwalificeerde medewerkers zorgt ervoor dat het teeltmateriaal in de bloemisterij-, boomkwekerij- en groentesector voldoet aan alle wettelijke eisen. De kwaliteit van teeltmateriaal op vijfduizend bedrijven wordt door ons bewaakt en bevorderd. Verder bieden wij een uitgebreid pakket van diensten voor de tuinbouw, nationaal en interna tionaal. Onze bedrijfs-cultuur kenmerkt zich door openheid, ruimte voor initiatief, collegialiteit en zelf ontplooiing. Functie Naktuinbouw heelt in haar Laboratoria plaats voor meerdere laboranten. De werkzaamheden bestaan vooral uit het verrichten van onderzoeken naar de gezondheid van zaad; waaronder virus-, bacterie- en schimmelonderzoeken. Dit gebeurt met behulp van Elis PCR, immunolluorescentie en uitplaatmethode. Hiernaast voeren de laboranten diverse zaadanalyses uit waaronder kiemkracht en zuive "J heidsbepalingen. Ji Functie-eisen De laboranten die wij op het oog hebben: beschikken over een ML0- of HLO-opleiding (richting microbiologie of botanie) kunnen (na een gedegen inwerkperiode) nauwkeurig werken, zowel in teamverband als zelfstandig. Ons aanbod Wij bieden een interessante, veelzijdige functie in een groeiende! 1,1 ambitieuze organisatie. Als laborant krijg je de ruimte om je eigen ambities waar te maken. Daar horen vanzelfsprekend een passende waardering en ruime opleidingsmogelijkheden bij. Solliciteren De sollicitatiebrief kun je binnen twee weken richten aan: Naktuinbouw, t.a.v. de heer T. de long (afdeling P&O), Sotaweg 22, Postbus 40, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor nadere informatie kun contact opnemen met de teamleider Gezondheidsonderzoek, de heei S.H. (Sikko) Oosterhoff, telefoonnummer (071) 332 61 58 (tijdens kantooruren). E-mail: info@naktuinbouw.nl Meer informatie over*de organisatie? Surf dan naar onze website: www.naktuinbouw.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld p Werken in een burgergenchte, I leiderdorp compacte gemeente in een middel- grote dynamische organisatie met korl lijnen en gericht op de ontwikkeling van organisatie en individu Dat is werken bij de gemeente Leiderdorp Onze organisatiecultuui wordt gekenmerkt door een hoog ambitieniveau een sterke samenwerkingsgerichtheid Verhoging v de kwaliteit van de plaatselijke woon-, werk- en leefomge; heeft hoge prioriteit. Voor de afdeling Ruimtelijke Ordeninj en Milieu zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie voor 36 uur per week De functie: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het adviseren ov aanvragen bouw- en sloopvergunningen, gemeentelijke bouw projecten, straatnaamgeving en huisnummering, over toepassi wetgeving en knelpunten binnen bouwprojecten, ten aanziem woningaanpassingen en ten aanzien van beleidsontwikkeling! het gebied van bouw- en woningtoezicht Daarnaast verricht u technische en financiële controlewerkzaamheden bij aanvrage en eindcontrole betreffende woningbouw, woningverbetering e woningaanpassingen. U controleert inrichtingen op inrichtings eisen in het kader van de drank- en horecawet. U spoort illegj j bouw en gebruik op en geeft toepassing aan directe handhavl ter plaatse, zoals het stilleggen van bouw. Tenslotte verzorgt ij afhandeling van bouwtechnische klachten Uw profiel: U heeft een op de functie gerichte mbo/hbo-opleiding afgerot en beschikt over kennis en ervaring op het gebied van ruimte' ordening, U bent gewend accuraat te werken met een grote n van zelfstandigheid. Uw communicatieve en sociale vaardighi sluiten goed aan bij het burgergericht denken van onze organii Wij bieden: Wij bieden een sterk dynamische omgeving met veel ruimte vfl eigen initiatief, waarbij een persoonlijke prestatie wordt gewaarde Veel contacten met collega's, directie en bestuur. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maxin f 5.555,- (schaal 8) Een 36-urige werkweek. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Inlichtingen en sollicitaties: Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrc T Dreilinghoofd van de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milit telefoon (071) 54 58 500 Sollicitaties kunt u tol uiterlijk 15 dagen na het verschijnen van deze vacaturemelding richten aan burgemeester en wethoude van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp, o.v v "vacal la Rom/medew RO" rj Etnische minderheden, vrouwen en gehandicapten zqn binnen de gemeente sterk onde woordigd Er wordt naar gestreefd om. uitgaande van de geldende functie-eisen, een p bovengenoemde groepen te benoemen. Zij worden dan ook nadrukkelijk verzocht te so

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 26