Personeel Personeel RVS ZOEKT: J m Call-Centre Agent I Kwaliteitsfunctionaris Zorginhoud (18 uur) PrZuiDH0LLAND nrew m ifti ICTJ Verpleeghuis Duinstede in Wassenaar bie twee aantrekkelijke leidinggevende functies (parttime) ZATERDAG 9 DECEMBER 2000 voor alle leeftijden. Thuiszorg neemt een steeds belangrijkeic plaats in binnen de totale gezondheidszorg. Thuiszorg Groot Rijnland is actief in deze dynamische sector. Zo'n snel veranderende omge ving stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er werken. Om hieraan te voldoen hebben we ons als lerende organisatie ambitieuze doelen gesteld. Professioneel en klantge richt werken wij dag in dag uit aan de verbetering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening Hulp van een gemotiveerde collega die mee bouwt aan 'de thuiszorg nieuwe stijl' kunnen we hierbij goed gebruiken. Voor het bedrijfsbureau van de Resultaatverantwoordelijke eenheid Thuiszorg Rijnstreek zoeken we een (m/v): Doel en plaats van de functie: Het bevorderen en bewaken van de inhoudelijke zorgkwaliteit en kwaliteit van zorgpro cessen binnen de RVE-thuiszorg. Verantwoordelijk voor de kwaliteitsbewaking en bevordering van het zorgverleningpro ces binnen de RVE, met name op de specifieke aandachtsvelden in de wijkverpleging. Ondersteunt aandachtsvelders waaronder Cara, Psychosomatiek en psychiatrie. Draagt bij aan het geven van informatie, voorlichting en training met betrekking tot de kwaliteit van zorgverlening en onderhoudt en ontwikkelt interne en externe netwerken. Functie-eisen: een op de functie gerichte HBO-opleiding; kennis van (thuis) zorgprocessen; kennis van kwaliteitsmanagement; meerjarige ervaring in een zorginhoudelijke staffunctie; advies- en beleidsmatige vaardigheden; in staat informatie en voorlichting te geven aan groepen medewerkers; initiërend en pro-actief. De functie wordt gehonoreerd volgens schaal 9 van de CAO Thuiszorg (max. 5826,-). Een praktisch geschiktheidonderzoek kan deel uit maken van de procedure. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Mw. L. van Schaick, RVE manager Rijnstreek, tel. (0172) 46 86 43. U kunt uw schriftelijke sollicitatie o.v.v. vacatu renummer 2000/10/54/39/A en voorzien van CV tot uiterlijk 22 december aanstaande richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. dhr. W. Duijndam, personeelsadviseur, Postbus 2254, 2301 CG, Leiden. E-mail: w.duijndam@stgr.nl Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala van diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.500 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klantgerichte organisatie Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aan tal omliggende gemeentes. *1 thuiszorg Groot Rijnland Milieu, ruimte, verkeer, zorg, water, economie, groen en cultuur. op deze gebieden werkt de provincie Zuid-Holland veel samen in projecten met rijk, gemeenten, waterschappen en maatschappelijke organisaties. We maken ons daarbij sterk voor een gebiedsgerichte aan pak van problemen en we zorgen voor afstemming en toezicht. Inspelen op een veranderend Zuid-Holland. op veranderingen vooruitlopen door er tijdig en goed vorm aan te geven. dat is wat de provincie voor ogen staat. Door evenwicht na te streven tussen leefomgeving en investeringsklimaat, tussen eigen initiatief en overheidszorg, tussen stad en land, traditie en vernieuwing, werk en vrije tijd. 0nze provincie is rijk aan contrasten. randstad en groene hart. westland en wetlands. duinen en dijken. nachtleven en zondagsrust. mainport en madurodam. Hier ligt de taak voor Zuid-Holland: werken aan de juiste balans. Daarvoor zoeken wij een Hoofd sectie bedrijfsvoering en ondersteuning De organisatie De provincie Zuid-Holland beheert ca. 550 km provinciale wegen. 270 km fietspaden. 150 km vaarwegen, 65 bruggen en sluizen. De directie Economie en Vervoer, afdeling Beheer en Onderhoud verzorgt vanuit drie districten dit beheer. In district West is de functie van hoofd sectie bedrijfsvoering en ondersteuning vacant. Dit district omvat ca. 120 medewerkers. Tot de taken van het district behoren onder meer het (doen) uitvoeren van onderhoud aan de provinciale infrastructuur, het bedienen van een aantal bruggen en het verlenen van ontheffingen en controle op de naleving van verordeningen. Het betreft een fulltime functie (36 uur/week) met als standplaats Voorschoten. De taken Als lid van het managementteam geeft u mede gestalte aan het beleid inzake het beheer en onderhoud van de provinciale infrastructuur. U bent verantwoordelijk voor de organisatie van de bedrijfsvoering en de ondersteuning in de meest brede zin. Tevens draagt u zorg voor de opstelling, realisatie en actualisatie van plannen en begrotingen en geeft daarbij de benodigde personele en financiële middelen aan. U bent belast met het matchen van de activiteitenbegroting met de beschikbare budgetten. U bewaakt de uitputting van de budgetten en egaliseert de budgetten/middelen. Voorts stelt u cijfermatig en verbaal maraps op en maakt u resultaatanalyses en -prognoses. U geeft leiding aan ca. 8 medewerkers van de sectie. Voorts draagt u zorg voor een adequate informatievoorziening. Uit dien hoofde bent u verantwoordelijk voor het systeem- en netwerkbeheer in het district. Bij u ligt ook de verantwoordelijkheid voor het beheer en onderhoud van het districtskantoor. UW PROFIEL U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding (HEAO/SPD). U heeft een duidelijke en moderne visie omtrent leidinggeven vanuit een ruime praktijkervaring. Voorts heeft u kennis van de principes van de management contractorganisatie. Vanzelfsprekend beschikt u over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Als lid van het managementteam onderschrijft u het districts- en afdelingsbeleid en draagt dit ook uit. ons aanbod Wij bieden u een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving, waarbij u volop de gelegenheid krijgt uw professionaliteit en creativiteit te operationaliseren. Het salaris bedraagt maximaal f 6.930 - bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Daarnaast bieden wij u een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De provincie kent een actief loopbaan- en mobiliteitsbeleid. Aanstelling vindt plaats in algemene dienst, waarbij u steeds voor een periode van 3 tot 5 jaar in een functie wordt geplaatst. Belangstelling Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ir. A.M.L. Schoonbrood, hoofd a.i. district West, telefoon 071-5792968. Informatie over de provincie Zuid-Holland vindt u op internet: www.pzh.nl Solliciteren Richt uw brief met vermelding van het vacaturenummer DEV/2000.032 (op brief en enveloppe) binnen veertien dagen aan de provincie Zuid-Holland, Postbus 90602. 2509 LP Den Haag. t.a.v. de heer W.J. Fritschy. personeelsadviseur. De provincie hanteert een positieve doelgroepenbenadering. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken aan dj Verfrissend, open. ruim en licht zijn de eerste indrukken die u krijgt als u door de brede en fraai uitzicht biedende gangen en vertrekken loopt. Binnentuinen, volop groen en de Duinpan voor bewoners, bezoekers en mede werkers versterken dit gevoel. Werken in Duinstede Duinstede is een gecombineerd verpleeg huis met 122 plaatsen verdeeld over vier afdelingen met elk hun eigen cultuur. Individuele bewonersgerichte zorg, EVV-systeem (Eerst Verantwoordelijk Verzorgenden), multi disciplinair zorgdossier. bejegening, kwaliteit, zingeving, communicatie en zorg voor medewerkers zijn sleutelbegrippen een dynamische omgeving, waarin ruimte is voo nieuwing en eigen initiatief Als u enthousiast bent iets kunt u veel bereiken. Wegens uitbreiding v. Twee afdelingsmanagers m/v team van leidinggevenden zijn wij dan ook op zoek (voor 28 tot 32 uur per week) Als afdelingsmanager bent u verantwoordelijk voor het leveren van een kwalitatief verantwoorde zorg- en dienstverle ning waarbij de vraag van de 31 bewoners centraal staan. U onderhoudt de relatie tussen bewoners en de familie en het verpleeghuis (overleggen, familieparticipatie e d U bent integraal verantwoordelijk voor het gevoerde beleid van uw afdeling, dit betekent dat u verantwoordelijk bent voor zowel de zorg als het beheer (financieel/administratief/facilitair) en het sociale beleid van uw afdeling. U geeft op een stimuleren de, coachende wijze leiding aan dit proces en u weet wat het is om positieve resultaten te boeken. Het welbevinden van uw medewerkers gaat u aan het hart Kwaliteit van zorg staat hoog in uw vaandel en u werkt actief aan kwaliteitsborging. Voor de functie vragen wij managers die beschikken over: Verzorgende IG. Verpleegkundige opleiding of gelijkwaardig aangevuld met een (middel)managementopleiding Ruime (leidinggevende) ervaring bij voorkeur in de ouderenazorg Kennis van en ervaring met kwaliteitsborging Goede communicatieve vaardigheden Een stimulerende en resultaatgerichte leiderschapsstijl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld r< Wij bieden u: Een nieuwe uitdagende leidinggevende functie trekkelijke werkomgeving Mogelijkheden tot verdere ontplooiing door opleiding en loopbaanontwikkeling Een werksfeer waar openheid, creativiteit en mensgerid heid zeer belangrijk zijn Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de' CAO V&V Geïnteresseerd Voor meer informatie over het werken bij ons in Duinsted kunt u contact opnemen met Ann Schipper of Joop Warmerdam, telefoon 070-5122612. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan voornoemde person of per e-mail duinstede@jgroen.tmfweb nl De eerste ronde van de sollicitatiegesprekken vindt op 27 en 28 december a s plaats Uw reactie zien wij graag voor 20 december Verpleeghuis Duinstede maakt, samen met nog 10 instellu gen. deel uit van de Katholieke Stichting voor Verzorging Verpleging in de regio 's-Gravenhage. Practicomfort te Sassenheim, is een dynamisch bedrijf met 100 medewerkers en vestigingen in heel Europa. Practicomfort verkoopt elektroscopters. rrapliften, relcixfauteuds, fietsen, instapbaden en infraroodsauna's. Deze producten worden bij de klanten thuis gedemonstreerd Vanwege de groeiende markt zoekt Practicomfort voor Nederland: tomfort Voor méér tei/enskulaliteit! Een interessante Ijaan! Bi j een collegiaal bedrijf. U maakt afspraken met potentiële klanten voor de buitendienst. Naast een goed basissalaris ontvangt u per verkoop een bonus. Uw profielschets U heeft graag telefonisch contact met mensen. U bent een enthousiast commercieel talent. U bent creatief, flexibel en u heeft doorzettingsvermogen. U herkent de behoeften van onze klanten Inzet, positieve uitstraling en contactuele vaardigheden zijn belangrijk! Spreekt deze functie u aan? En wilt u groeien binnen een organisatie en branche met zeer veel toekomstmogelijkheden? Stuur binnen 10 dagen uw sollicitatie, voorzien van C.V. naar: PractiComfort t.a.v. Dhr. J. Mutsaerts/J. Mijnders - Wasbeekerlaan 24a/b 2171 AE Sassenheim Bel voor meer informatie: 0252-240263 ADVISEUR RVS is in Nederland de grootste verzekeraar financiële dienstverlener met een eigen adviseursorganisatie Een landelijk netwerk van ruim 1100 professionele RVS-adviseurs geeft advies en verleent service op het gebied van verzekeringen en financieringen aan ruim 1,4 miljoen particuliere klanten. Vanuit Ede dragen nog eens 1100 binnendienstmedewerkers bij aan het imago van een moderne en betrouw bare financiële dienstverlener. OVER DE FUNCTIE: Als adviseur van RVS zit je in een unieke positie Aan de ene kant ben je een soort zelfstandige ondernemer die vanuit eigen huis actief is Aan de andere kant maak je gewoon deel uit van een grote organisatie In je eigen werkgebied ben je volledig verantwoor delijk voor zowel de omzet als de groei van jouw klantenkring. Dat houdt in dat je op een plezierige manier met mensen om moet kunnen gaan en niet moet schromen om dat contact een commer cieel vervolg te geven Inhoudelijk draait je werk voornamelijk om het persoonlijk adviseren van klanten met betrekking tot verzekeringen en financiële producten van RVS. Centraal daarbij staan bij RVS altijd de wensen en behoeften van de klant. Bij de advisering kun je uiteraard volop profiteren van de expertise van zowel RVS als ING groep. OVER DE FUNCTIE-EISEN: Qua opleidingsniveau denken we aan iemand met minimaal MBO/HBO-niveau Dan nog enkele jaren werkervaring, liefst in de verzekerings branche (hoewel dit geen must is). Maar eigenlijk nog belangrijker is een commerciële instelling, plezier in het omgaan met mensen en het helder kunnen uitleggen van complexe verzekeringen en financiële producten OVER HET AANBOD: Zoals gezegd gaat het om een zeer zelfsü baan met een efficiënt werkende binnendier op terug te vallen Je wordt voorbereid rw goede, praktijkgerichte opleiding. De voordelen van het werken voor een organisatie blijken onder andere uit hel salaris met een interessante provisie, die bijj resultaten flink op kan lopen (meer dan f 100 is geen uitzondering). Ook kun je rekenen op een premievrij per» een gunstige hypotheek en goede door; mogelijkheden. OVER HET REAGEREN: Voor meer informatie over deze functie je bellen met de heer R. Bakker, telt nummer; (0318) 66 23 64 of kijk voor alge informatie op www.rvs.nl. Je schriftelijke sollicitatie, vergezeld 1 curriculum vitae, kun je binnen twee weken i naar RVS Personeelszaken Buitendienst, ti heer R Bakker, Postbus 225, 6710 DA Of via e-mail, harm.jobing@mail rvs.r RVS MAAKT DEEL UIT VAN ING GROEP

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24