Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel L M U 9 DECEMBER 2000 909- c Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven,dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt.Het LUMC streeft,mogelijk mede door uw inzet,naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. IVISIE 3 Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (1230 fte). Divisie 3 omvat de afde- en Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en rheelkunde, Psychiatrie. Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neurochirurgie, isartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum 5CL) en het Bureau Opleidingen. organisatorische eenheid KNO, Huidziekten en Oogheelkunde bestaat uit drie ver- lv( egkundige teams, verdeeld over twee locaties. Elk team wordt aangestuurd door een (Cl mleider. In voorbereiding is de realisatie van een long- en shortstay afdeling binnen organisatorische eenheid. or de afdeling KNO zijn wij op zoek naar een: Verpleegkundig teamleider m/v m Dor minimaal 32 uur per week in dagdiensten) nr. 00.J.43.49.LD de verpleegafdeling KNO worden patiënten verpleegd met algemene KNO aan- eningen en patiënten met oncologische aandoeningen van het hoofd/hals gebied. inctie-inhoud: wordt intensief samengewerkt tussen de verschillende verpleegkundige teams van de ganisatorische eenheid.Tevens is er een intensieve multidisciplinaire samenwerking, verwachten dan ook flexibiliteit, betrokkenheid en innovatie, functie bestaat uit 50% managementtaken en 50% patiëntenzorgtaken, rntaken zijn: nding geven aan het verpleegkundig team, o.a. de coördinatie van de verpleegkundige org en het bewaken en bevorderen van de kwaliteit van zorg; 'a orgdragen voor een leefklimaat waarin de patiënt zich veilig en gerespecteerd voelt orgdragen voor personele en organisatorische zaken, o.a. het voeren van jaar- 'b esprekken. voorzitten van vergaderingen, actieve deelname aan het teamleiders- ;ei (verleg en uitvoering geven aan het ziekteverzuimbeleid; orgdragen voor continuïteit in werkbegeleiding en het beoordelen van leerlingen en dt tagiaires; nplementatie van veranderende verpleegkundige zorg voortvloeiend uit nieuwe cr jehandelprotocollen; se orgdragen voor middelen, materialen en apparatuur inctie-eisen: bi liploma A-verplegmg, of HBO-V; it< aderopleiding of IBW-management; riinimaal 5 jaar werkervaring op een verpleegafdeling; ;oede contactuele eigenschappen. alaris: et salaris bedraagt maximaal f 5.567,- bruto per maand (schaal 8 RRAZ) bij een vol- dige aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. ienstverband: e aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar met uitzicht op een ist dienstverband. iformatie: adere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R. van Luenen, verpleeg- jndig hoofd KNO, Huidziekten en Oogheelkunde, (071 - 526 31 81 of email: HM.van_Luenen@lumc.nl). eel-,Neus- en Oorheelkunde het Audiologisch Centrum van de afdeling KNO bestaat een vacature voor een: Vudiologie-assistent m/v '6 uur per week) ic.nr. 00.J.42.49.LD unctie-inhoud: het verrichten van gehoorondêrzoek bij kinderen en volwassenen; medewerking aan gehoorrevalidatie (hoortoestelaanpassing, etc.); b assistentie bij evenwichtsonderzoek en electro-audiometrisch onderzoek. unctie-eisen: het diploma audiologie-assistent (S.A.O.) of gelijkwaardige opleiding; bij voorkeur werkervaring; goede contactuele eigenschappen in de omgang met slechthorende kinderen en vol wassenen, en om in teamveiband te kunnen werken; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; accuratesse. alaris: let salaris bedraagt maximaal f 4.461.- (schaal 6) bruto per maand bij een volledige aanstelling met een eventuele uitloop tot maximaal f 4.922.- (schaal 7) bruto per maand. Dienstverband: De aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst voor de duur van één jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen wordt gaarne verstrekt door dr. ir J.A.RM. de Laat, hoofd Audiologisch Centrum (071 - 526 24 26) en door J. Koenhein, P&O adviseur (071 - 526 17 59). DIVISIE 3 Psychiatrie Binnen de afdeling Psychiatrie LUMC verzorgt de Sectie Medische Psychologie onder wijs aan studenten Geneeskunde en Biomedische Wetenschappen. Het onderzoek van de sectie richt zich op het omgaan met iichamelijke klachten en ziekten door patiënten ("coping with chronic illness"). Bij de afdeling Psychiatrie, Sectie Medische Psychologie (momenteel nog gelokaliseerd in het Carp-gebouw op het terrein van de Jelgersmakliniek te Oegstgeest), bestaat er een vacature voor een: Secretaresse B m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.M. 10.49.LD Functie-inhoud: - opstellen, bewerken en afhandelen van algemene correspondentie, ook per fax en e-mail, - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - organiseren van bijeenkomsten; - deelname aan organisatie van congressen en nascholingscursussen; - ondersteunende werkzaamheden op het gebied van onderwijs aan assistenten; - ondersteunende werkzaamheden op het gebied van wetenschappelijke output (publi caties, promoties etc.); - bewerken van artikelen en andere teksten; - beheren van agenda's; - archiveren. Functie-eisen: - HAVO/MEAO; - secretaresse opleiding; - kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling; - ervaring met tekstverwerking (MS-Office, met name Word en Excell); - vaardigheid in het gebruik van de Engelse taal in woord en geschrift. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.461.- (schaal 6) bruto per maand afhankelijk van leef tijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats bij de Universiteit Leiden en geschiedt voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer dr. A.A. Kaptein, hoofd Sectie Medische Psychologie, (071 - 527 52 37). Ten behoeve van het klinieksecretariaat van de Oogheelkunde wordt gevraagd een: Medisch Secretaresse B m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.J.46.49.LD Functie-inhoud: 1Serviceverlening - is (logistiek) centraal punt voor de eenheid, bezet de receptie, geeft algemene infor matie en beantwoordt de telefoon; - verleent service aan verpleging/(para)medische disciplines en bezoekers; - legt benodigde formulieren gereed en stelt administratieve dossiers samen; - vraagt brieven en foto's op van andere afdelingen, huisartsen en ziekenhuizen. 2. Medisch administratieve ondersteuning - verwerkt patiëntengegevens in het geautomatiseerde systeem; - registreert en archiveert medische-, verpleegkundige- en productiegegevens; - werkt notities uit, notuleert besprekingen en typt verslagen; - verzorgt de in- en uitgaande post. - stelt in overleg met een oogarts de OK-planning op. beheert de wachtlijst en ver stuurt opnamebericht naar geplande patiënten. Functie-eisen: - MBO, medische secretariële richting of NAMS opleiding; - kennis van de medische terminologie, - ervaring met geautomatiseerde systemen; - accuratesse en flexibiliteit; - solistisch kunnen werken binnen een team; - kan omgaan met stressvolle situaties. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152,- (schaal 5) bruto per maand bij een volledige aanstelling afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Oogheelkunde, (071 - 526 23 70). J. van Zuiden, teamleider DIENST INFORMATIE EN ADMINISTRATIEVE ZAKEN (DIAZ) De DIAZ vervult binnen het LUMC een centrale rol ojrhet gebied van de informatie voorziening, financieel beheer en administratie. Bij de afdeling Mëdischè Administratie van de DIAZ is binnen de Sectie Medische Documentatie per I maart 2001 plaats voor Medewerker Medische Documentatie m/v (23 uur per week) Vac.nr. 00.R.41.49.LD De Medische Documentatie verricht diverse werkzaamheden ten behoeve van medi sche en medisch-administratieve registraties. Op basis van deze registraties wordt infor matie verstrekt aan het management, de medisch specialisten en externe instanties, (o.a. landelijke medische registratie (LMR) en kankerregistratie (IKW)). Hiernaast verzorgt de Medische Documentatie werkzaamheden ten behoeve van het beheer van geauto matiseerde systemen. Functie-inhoud: - verzamelen van gegevens die aangeleverd worden vanuit de medische afdelingen; - classificeren en coderen van de gegevens met behulp van de ICD-9CM; - vastleggen in het ziekenhuis informatiesysteem; - uitvoeren van controles over de vastgelegde gegevens, - verzorgen van de informatievoorziening hierover; - onderhouden van contacten met de medische afdelingen over de inhoud van de regi stratie en administratieve procedures. Functie-eisen: - VWO niveau; - vervolgopleiding op het gebied van medische administratie; - aantoonbare ervaring en affiniteit met diverse softwarepakketten en relevante ZlS-systeemdelen; - gedegen kennis van medische terminologie en ziekteleer. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.830,- bruto per maand bij een werkweek van 36 uur (schaal 7 RRAZ), afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijk ambtelijk dienstverband voor I jaar, met uitzicht op een vaste aanstelling. Informatie Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heerj. Molenaar. Ie medewerker Medische Documentatie. (071 - 526 26 54 of e-mail: j.molenaar@lumc.nl). Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst wor den afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 21