Personeel Personeel Personeel Personeel Personei een goed klimaat voor kwaliteit met ervaring JE Will RUIMTE VOOR JE ONDERNEMENDE KWALITEITEN ÉN DE UITDAGING VAN DE PROFESSIONELE ORGANISATIE, JE WERKT GRAAG METMENSEN EN WILT STEEDS WEER SCDREN Vestigingsmanager m/v LubapQ het Spalier KOK KOOKBEGELEIDER M/V BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKERI (full- of part-time) Heeft u weieens gedacht aan een functie bij een vooruitstrevend gerechtsdeur waarderskantoor? GGN ZATERDAG 9 DECEMBER 2000 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. Universiteit Leiden LEIDS UNIVERSITAIR MEDISCH Secretaresse (v/m) 0-281/1158 Het Leids Universitair Medisch Centrum lumc) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universi teit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek en onderwijs worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7.000 mensen. Het lumc streelt naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. De organisatie lumc is gedecentraliseerd: er zijn vijf relatief autonoom opererende divisies. en organisatorische ondersteuning van de projectleider van de onderzoeksgroep 'Erfelijke Darmkanker' een vacature voor een enthousiaste, zelfstandige en stressbestendige De onderzoeksgroep 'Erfelnke Darmkanker' maakt deel uit van de Afdeling Humane Genetica en houdt zich bezig met weten schappelijk onderzoek aan erfelijke vormen van darmkanker als model om kanker in het algemeen te bestuderen en te bestrijden. Het onderzoeksteam bestaat uit ongeveer twintig medewerkers waaronder aio's, analisten Taak: algemene secretariële ondersteuning van de werkzaamheden van de proiectleider; het verzorgen van de behandeling van inkomende en uitgaande (elektronische) het zelfstandig opstellen van brieven, zowel in het Nederlands als in het Engels; het opzetten van het archief; het verrichten van onderwijsondersteunende werkzaamheden; het organiseren van vergaderingen en besprekingen; bijhouden van de agenda. opleiding op havo-/vwo-niveau; goed inzicht in het stellen van prioriteiten zeer goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal; zeer goede kennis van Windows 98 en ms Office-pakketten; goede sociale vaardigheden en een flexibele Salaris minimaal 3.123,- en maximaal 4.364,- bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband, afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst vooralsnog voor een periode van een jaar met een mogelijkheid tot verlenging. In principe dienen de werkzaamheden verricht te worden op maandag, woensdag en vrijdag. Inlichtingen bij: dr. R. Fodde, tel. 071-5276087 en drs. B.M.E. Teng, tel. 071-5276293. Sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad, zenden aan: lumc, Divisie 5, Dienst Personeel Organisatie, Wassenaarseweg 72, Postbus 9503, 2300 ra Leiden ■lien in de functies iwoordigd zijn. nadrukkelijk verzocht SOCIAAL PEDAGOGISCHE DIENST ZUID-HOLLAND NOORD Voor het kantoor Leiden vragen wij met spoed een: Administratief/secretariaats medewerker m/v voor 32 uur per week Het betreft een aanstelling voorlopig voor 1 jaar. De werktijden worden in overleg vastgesteld. De vacature kan ook worden vervult door 2 part time medewerkers. Taken: Het secretarieel/administratief ondersteunen van één of meerdere teams. Zelfstandig uitwerken van correspondentie t.b.v. de teams/teamleider. Verslaglegging van het teamoverleg. Maken van cliëntendossiers. Produceren van cliëntenoverzichten t.b.v. teamleden en teamleiders. Algemene werkzaamheden in samenspraak met collega administratief medewerkers. Post- en archiefzaken. Het verzorgen van telefoon- en receptietaken. Overige werkzaamheden t.b.v de dagelijkse gang van zaken op het secretariaat. Gevraagd wordt: Kennisniveau mavo/havo met bij voorkeur een administratief gerichte aanvullende opleiding. Goede communicatieve vaardigheden en een praktische instelling. Tekstverwerking in Windows bij voorkeur WP8. Kennis van geautomatiseerde klantsystemen en deze kunnen toepassen. Goede beheersing van de Nederlandse taal. Ervaring op het gebied van verslaglegging c.q. notuleerwerkzaamheden In staat zijn om zelfstandig en in teamverband te kunnen werken. Binnen de SPD is de CAO Welzijnswerk van toepassing. Inschaling Administratieve/secretariaats functie Ac, waarbij het salaris min. fl. 3.396,-- en max. fl. 4.338,-- op full-time basis is. Belangstellenden worden verzocht dit uiterlijk 18 december 2000 schriftelijk kenbaar te maken bij de afdeling Personeelszaken, Postbus 207, 2260 AE Leidschendam. Voor informatie kunt u bellen met mevrouw P Kamphuis, officemanager, tel. 071 - 57 31 444. SPD is een instelling voor ambulante dienst verlening aan mensen met een handicap en/of hun ouders/verzorgers. Daarnaast biedt zij on dersteuning aan mensen met een ontwikkelings achterstand. Het werk gebied van de stichting omvat de regio's Den Haag, Delft en Leiden. Van Tunen speelt een belangrijke rol bij de uitvoering van vele grond- en waterbouwkundige werken. Als partner in projecten en door het verhuren van meer dan zeventig op maat uitgeruste grondverzetmachines heeft Van Tunen een prominente positie als dienstverlener voor andere bedrijven opgebouwd. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij per direct op zoek naar Shovel- en kraanmachinisten Wij vragen: - een flexibele instelling - bereidheid tot werken op onregelmatige tijden - ervaring met genoemde machines - rijbewijs B ie kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze krant sturen aan: Van Tunen Aannemingsbednjf en Machineverhuur Dan is de functie van vestigingsmanager bij de Luba Groep voor jou een fantastische mogelijkheid om jouw leidinggevende en commerciële capaciteiten in te zetten op de dynamische arbeidsmarkt. Een zeer veelzijdige functie met een hoog rendement op eigen creativiteit en inzet. Waarin je uitgroeit tot de arbeidsmarktexpert van je eigen werkgebied. Je houdt je bezig met werving en selectie, testen, uitzenden, detacheren, pay- rollen, loopbaanbegeleiden, herplaatsen, advisering, outsourcing, enz maar zeker ook met acquisitie. Relatiemanagement is één van je hoofdtaken. Zelfstandigheid en samenwerken Als vestigingsmanager werk je met een grote mate van zelfstandigheid, samen met je consulenten. Met hun inbreng leg jij je ideeën vast in het jaar lijkse vestigingsplan, compleet met begroting en tijdsplanning. Na afstem ming met de organisatie voer je dat plan vervolgens uit. Samen met je con sulenten. Je kunt rekenen op ondersteuning door je collega's, professionele stafafdelingen, gespecialiseerde werkmaatschappijen en de toegespitste vestigingsautomatisering. Blijven ontwikkelen Voor je aan de slag gaat krijg je een grondige opleiding en ook daarna volg je geregeld verdere trainingen en zijn er studiemogelijkheden. Om je werk goed te kunnen verrichten en om je verder te ontplooien. De organisatie biedt een steeds breder scala aan mogelijkheden aan mensen die willen doorgroeien of hun werkterrein willen verleggen. Aan de functie zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, een auto van de zaak en een bonusregeling verbonden. HBO niveau en ervaring Om de functie goed te kunnen vervullen is een HBO denk- en werkniveau noodzakelijk. Je werkt al meer dan 4 jaar, bij voorkeur in de zakelijke dienst verlening en hebt commerciële ervaring. Je leidinggevende capaciteiten heb je bewezen en je bezit een rijbewijs. Reageren Als jij de uitdaging ziet, ontvangen wij j'ouw sollicitatiebrief met cv graag binnen 14 dagen. Je kunt die zenden naar Luba Groep, afdeling Personeelszaken, Postbus 1133, 2302 BC Leiden. Of per e-mail aan mbergkamp@luba.nl. Voor eventuele vragen kun je contact opnemen met de afdeling Personeelszaken, tel: 071-513 47 44. Luba Uitzend Buro maakt, evenals de uitzendbureaus Holland, IQ, UTS, Avéès Services, P+M, Metra en TeleworX deel uit van de Luba Groep. Daartoe behoren ook Luba Intermediair, Luba Consulting, Detaccount en Delft Recruitment. Samen bieden zij .een compleet dienstenpakket aan terzake van human resource management. De Luba Groep behoort tot de tien grootste organisaties in Nederland op dit gebied. Uitzend Luba. Mensen waar je wat aan hebt. buroj Het Boddaertcentrum oudere jeugd van het Spalier (organisatie voor jeugdhulpverlening) te Haarlem biedt begel 9 jongeren in de leeftijd van 12-18 jaar. Met ingang van heden zien wij met belangstelling uit naar voor 14 uur per week, verspreid over 4 dagen (vac.nr. 52) Je belangrijkste taken zijn het (voor)bereiden van de maaltijden voor en met jongeren. Het inkopen van voedingsvi houdelijke benodigdheden. Je functie vraagt ervaring in het koken v n met groepen/jongeren. Affiniteit met jongeren. Zelfstandig kunnen Wij bieden arbeidsvoorwaarden conform de CAO Jeugdhulpverlening. Het salaris bedraagt minimaal 2.636,- er 3.645,- bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband. Een aanstelling voorlopig voor de duur van 3 Voor meer inlichtingen kun je van ma. t/m do. contact opnemen met mw. A. R. Leenman, afdelingshoofd, tel. (02 Interesse? Bel of schrijf dan vóór 22 december. Je sollicitatiebrief kun |e richten aan het Spalier, t.a.v. m medewerker P&O, Postbus 3204, 2001 DE Haarlem. Vermeld het vacaturenummer op brief en envelop BRO is een snelgroeiende onderneming die zii op administratieve dienstverlening aan uitzendi ties. Al ruim 25 jaar helpen wij bij de totale vei van administratieve gegevens waarbij 'service' het vaandel staat. Ook verzorgen wij opleidinge gebied en onze servicedesk staat altijd stand- Om de diensten van onze afdeling boekhouding, waar ook de financiële administraties voor onze relaties worden verwerkt, verder uit te breiden zijn wij op zoek naar een boekhoudkundig medewerker. Voor het bijhouden van de debiteuren- en crediteurenadmini straties van onze cliënten gaat onze voorkeur uit naar iemand met ervaring of een opleiding op dit gebied. Kennis van Excel is een voordeel en onder begeleiding maakt u kennis met het softwarepakket waarmee wij werken Leeftijd vinden wij van ondergeschikt belang. Een collegiale en klantvriendelijke instelling en een accurate manier van werken is daarentegen des te belangrijker. Op ons bedrijf heerst een informele sfeer waar niet wordt gerookt. Voor deze full- of parttimebaan in een gemotivf ,e bieden wij behalve een goed salaris prima seci in arbeidsvoorwaarden. Spreekt het bovenstaande je aan dan nodigen uit te solliciteren. Voor meer informatie kunt u Pieter Vlasveld tel. 071 - 581 1250. Een schrit sollicitatie ontvangen wij graag voor 22 deceml x De Groep Gerechts deurwaarders Neder 0 (GGN), waarvan Va o Partners deel uitn een uniek en landeli samenwerkingsverb !e vooruitstrevende gei iv deurwaarderskanton medewerkers graag heden. Van stages ei )e dingen tot en met m externe functiewissc 0 bij andere GGN-kar Kortom, we werken x met inventieve, onde mensen die hun schi onder een flinke uittjia durven zetten. Van Mastrigt Partners Gerechtsdeurwaarders Van Mastrigt Partners Gerechtsdeurwaarders te 's-Gravenhagc. een kantoor bestaande uit ruim 70 enthousiaste medewerkers, waaronder meerdere gerechts deurwaarders en juristen, heeft wegens enorme toename van de werkzaamheden behoefte aan extra capaciteit. Nieuwe, gedreven medewerkers zijn daarom van harte welkom Creditmanagement, incasso en juridische zaken zijn ons werkterrein. Het herstellen van de communicatie tussen betrokkenen en het hanteren van transparante procedures vormen onze uitgangspunten. Zo combineren we op efficiënte wijze de menselijke met de zakelijke kant. Op korte termijn zijn wij op zoek naar: INCASSOMEDEWERKERS (M/V) Functie: Het zelfstandig behandelen van incassozaken in een geautomatiseérde werkomgeving. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding op MEAO/HAVO Bij voorkeur enige jaren relevante werkerv; Een goede beheersing van de Nederlandse l a' woord en geschrift Een goed ontwikkeld commercieel gevoel Een goede typevaardigheid De bereidheid tot het volgen van vakgerichl opleidingen Bij voorkeur een leeftijd tot 30 jaar Goed kunnen werken in teamverband tevens zijn wij op zoek naar een JURIDISCH MEDEWERKER (M/V) Functie: Zelfstandig behandelen van incassozaken en het voert van procedures in civiele zaken (vooral incassozaken Kantonrechter). F unctie-eisen: Afgeronde studie Nederlands Recht of HE/ Een goede beheersing van de Nederlandse woord en geschrift Een goed ontwikkeld commercieel gevoel Een goede typevaardigheid De bereidheid tot het volgen van vakgench opleidingen Bij voorkeur een leeftijd tot 30 jaar Goed kunnen werken in teamverband Spreekt een van deze functies u aan? Stuur dan uw sollicitatiebrief en een CV naar Van Mastrigt Partners Gerechtsdeurwaarders t.a.v. E. van Mastrigt Bezuidenhoutscweg 115-117 2594 AD 's-Gravenhage telefoon: 070-331 56 00 telefax: 070 - 347 60 25 website: www.mastngt.nl svp in de linkerbovenhoek vermelden 'sollicitatie' Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet opp

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20