Eric Gerets: Ik heb nog nooit een supporter een doelpunt zien maken Danny Guyt vii weken in het gi Sport T afeltennistoernooi moet traditie worden SPORT &SPEL Haagse Leonardo wil hogero'' DONDERDAG 7 DECEMBER 2000 982 Grasshoppers ronde verder Groningen De basketbalsters van Grasshoppers zijn een ronde verder in de nationale beker. In Groningen v ersloeg het Katwijk- se team thuisploeg Celeritudo met 57-45. Grasshoppers maakte een 30-23 achterstand bij rust goed. Renske van der Voort maakte haar debuut, na maandenlang geblesseerd geweest te zijn aan haar knie. Zij speelde ongeveer een halve wedstrijd en kwam tot vijftien punten. International Lonneke Bransz maakte haar rentree. Zij was hersteld van een gebroken vinger. Bransz kwam in twintig minuten tot negen punten. Topscoorster bij Grasshoppers was Barbara Nieuwenhuys met achttien punten. Peng begint met verlies new delhi Zhaoqin Peng is haar kwartfinale tijdens het WK schaken in New Delhi begonnen met verlies. Peng ging in de eerste ontmoeting met de Russische Jekaterina Kovalevskaja onderuit (1-0). De Chinese Rotterdamse was met zwart na 26 zetten verslagen. Kans verkeken voor LDG 2 De reserves van het Leids Dam- genootschap (LDG) knokten voor hun laatste kans op een plek in de play-offs van de re gionale hoofdklasse. Tegen de nummer twee, Damlust 2, werd wat ongelukkig met 7-9 verlo ren. In het begin van de wedstrijd zag het er goed uit. LDG kwam vlot aan een voorsprong, omdat Evert Dollekamp aan het eerste bord niet z'n beoogde groot- meesterlijke tegenstander kreeg, maar een zwakke inval ler. Ook aan het tweede bord had Damlust een minder sterke speler opgesteld, waardoor YVim Heemskerk, met een stan daard slagzet, schijfwinst boek te en de partij won. Na remise van Harry Dekker en verlies van Hans Kolfoort (tegen groot meester Erno Prosman) maakte Peter Bronstring er 7-3 van, maar daarna was de koek op voor het Leidse team. De Hoomse Damclub (HDC) uit Alphen aan den Rijn verloor na een spannende slotfase met 7-9 van het Zegveldse Kijk Uit. Bij de stand van 6-8 vocht Ri chard Meijer 'als een leeuw' voor de gelijkmaker. Cees Kuij- er hield Meijer echter op een puntendeling en nam beide matchpunten mee naar Zeg veld. Kijk Uit staat nu stevig op de derde positie. Voor de vierde play-offsposi- tie heeft behalve HDC ook de Katwijkse Damclub (KDC) goe de papieren. De Katwijkers kwamen niet in actie, omdat te genstander DID geen volledig team had. Twee jaar geleden werd voor het eerst een dergelijk toernooi gehouden bij Docos. Winnaar werd toen Trinko Keen. Hij komt woensdag 20 december in sporthal De Zijl ook in actie, met Danny Heister, Jan-Ove Waldner, Wladimir Samsonov, Jean-Michel Saive en Segun To- riola. Het toernooi, met een begro ting van ruim tachtigduizend gulden, begint om 19.00 uur in de hal aan de Paramaribostraat. Kaarten kosten voor volwasse nen vijftien gulden en voor de jeugd tien gulden. De organisatie van het tafelten nistoernooi met zes topspelers, op 20 december in Leiden, wil dat het evenement jaarlijks te rugkeert. Hoofdsponsor Rutac, een marketingbedrijf uit Nieu- wegein heeft zich voor twee jaar aait het toernooi verbonden. ,,Het moet een traditie worden in Leiden, dat altijd een tafel - tennisbolwerk is geweest", al dus Fred van Oostenrijk, speler van Docos en parttime top sportcoördinator van de Neder landse Tafeltennisbond. thessaloniki anp De wedstrijd controleren en indien moge lijk de tegenstander pijn doen. Het is de doelstelling van PSV-coach Eric Gerets voor het duel met PAOK Saloniki. De Eindhove- naren verdedigen vanavond in Thessaloni ki een 3-0-voorsprong en lijken zeker van Europees overwinteren. ,,Het zou eigenlijk niet fout mogen gaan", aldus Gerets. De trainer denkt graag terug aan het uit- duel met Dynamo Kiev in de Champions League (0-1) dan aan andere wedstrijden waarin de ploeg vaak geconfronteerd werd met een vroege tegentreffer. „Eigenlijk heb ik met de groep vooral de manier bespro ken waarop we thuis tegen PAOK in de eer ste helft hebben gespeeld. Maar inderdaad, in Kiev hebben we getoond dat we onder moeilijke omstandigheden een wedstrijd kunnen controleren en de tegenstander zelfs pijn kunnen doen. In tactisch opzicht was dat de beste wedstrijd van dit seizoen." Gerets zei gisteren toch vooral meer het elftal van PAOK dan de fanatieke aanhang te vrezen. „Ik heb nog nooit een supporter een doelpunt zien maken." Maar de Belg kent ook de kracht van de twaalfde man in landen als Griekenland. Er komen van avond ondanks de schijnbaar hopeloze uit gangspositie minimaal 30.000 fans van de volksclub naar het Toumba-stadion, waar PSV anderhalf jaar geleden een oefenduel met 3-0 verloor. „We zullen moeten tonen dat we in een heksenketel overeind kunnen blijven." Coliega-coach Dusan Bajevic had giste ren eigenlijk heel andere zaken aan zijn hoofd. Een vriend van de Bosniër werd in Mostar begraven. Bajevic had de plechtig heid willen bezoeken, maar slaagde er door toedoen van de luchtvaartautoriteiten niet in met een privévliegtuig naar zijn geboor tegrond te reizen. Nu moest hij dan toch maar de Griekse pers uitleggen hoe hij de kansen voor zijn ploeg inschatte tegen PSV. „Het wordt moeilijk", klonk het gelaten. „We zullen er alles aan doen en ik reken er op dat de fans achter ons staan." PSV trainde gisteren twee keer in de Noord-Griekse stad die bijna twee miljoen inwoners herbergt. Eenmaal op een aan zee gelegen akker, 's avonds in het stadion van PAOK. Gerets liet weten dat hij voor de rechtshalfpositie de voorkeur geeft aan Lu cius boven Rommedahl. „Zij hebben een zeer offensief ingestelde linksback (Venet- idis). Met Lucius heb ik in verdedigend op zicht meer mogelijkheden", was de verkla ring. Bruggink en Kezman vormen het spit- senduo van de Eindhovenaren. Slechts de bezetting van de rechterflank hield Gerets nog even voor zich. Het gaat om Kolkka of Ramzi. „Ik wil het eerst aan de spelers ver tellen." Linksback Jan Heintze kampt met een buikspierblessure maar zegt zelf te kunnen spelen. PAOK-trainer Bajevic kan geen be roep doen op de geschorste verdedigers Bormpokis en Abonsa. Daartegenover staat de terugkeer van de Georgische internatio nal Tetradze, die een centrale rol in het elf tal vervult. Het duel wordt gefloten door de Schot Dougal. Opstelling PSV. Waterreus; Ooiier. Nikiforov, Hof land en Heintze; Lucius. Vogel, Van Bommel en Kolkka/Ramzi; Kezman en Bruggink. Danny Guyt, voetballer bij Top Oss, heeft zaterdag in het duel met Haarlem zijn rechter mid denvoetsbeentje gebroken. De voet van de Katwijker zit in elk geval tot 29 december in het gips. De 19-jarige Guyt stapte deze zomer over van de amateurs van Katwijk naar de profs in Oss. Hij speelde tot nog toe zes tien competitie- en bekerduels in het eerste elftal van de eer- stedivisionist. Guyt: „Ik had een lichte bles sure aan mijn linkervoet. Die was ingetaped, en ik had pijn stillers gekregen. Tien minuten voor tijd ging een jongen van Haarlem er met de bal vandoor. Ik wilde hem achterna, ik zette aan, er was niemand in de buurt, en ik hoorde 'knak'. Ik dacht meteen: dit is goed fout. Ik kon niet meer op mijn rech tervoet staan." Zaterdagavond ging de Kat wijker naar het LUMC, waar de arts een kneuzing constateerde en het niet nodig vond om een foto te maken van de voet. Na een slechte nacht met veel pijn besloot Guyt zondag toch maar terug te gaan naar het zieken huis, waar toen uit de foto bleek dat het bot wel was ge broken. Hoe de blessure is ontstaan is onduidelijk. Mogelijk ligt het aan de slechte gesteldheid van het veld, met volgens Guyt 'al lemaal gaten en polletjes'. De blessure aan zijn andere voet ('die kan nu mooi gene zen') is waarschijnlijk te wijten aan overbelasting. Door over vermoeidheid leed de midden velder ook aan vormverlies, waardoor hij twee wedstrijden niet in de basis begon. „Ik was net weer aan het terugkomen. Zaterdag stond ik in de basis en het ging weer beter", aldus Guyt. Danny Guyt speelde nog voor Katwijk. kees van Het niveauverschil is dan hij had verwacht. „Ka; was de beste amateurclul Top Oss de slechtste profi dus ik dacht dat het ver niet zo groot zou zijn. Maa Q viel tegen. Het is bij de pro lemaal net even wat slim sneller en harder. In elk word je vastgepakt of kri schopjes. Amateurs zijn ook wel gemeen, maar dan het vaak op een domme, zichtige manier. Ik moet veel leren", aldus Guyt. Hi ven als profvoetballer b wel goed. „Ik vind het hart ke leuk. Het zijn goede jonp het is een goede club. Son is het wel vermoeiend, zeke we twee keer op een dag i ten trainen. Ik ben ook hee terug nog twee uur onda JJ met de auto." Voorlopig zit hij thuis, heb films gehuurd en een puter geleend, maar ik va me." Steunen op de voet nog niet. Op 29 december het gips eraf, dan wordt nieuwe foto gemaakt en air goed is, kan Guyt dan wt aan zijn terugkeer. Bokstalent Fofana verongelul parus »rtr met zijn wagen tegen een naast de weg. De 22-jarige 1 De Franse profbokser Bill Fofa- weltergewicht werd bescho na is door een verkeersongeluk als een van de grootste tale om het leven gekomen. Hij reed van Franknjk. Onder redactie er Voorlopig be tijd de kop positie in de titie van het district Leiden. Zij wonnen eerder de eerste zitting en eindigden op de vierde ron de op de tweede plaats achter Leendert Paape en Raymond van Dortmund. Zij toonden zich ook op de derde zitting het sterkste koppel. De tweede zit ting werd gewonnen door Erik Kien en Martin van Duijl, maar deze staan in het tussenklasse- ment slechts zevende. De vijfde en laatste ronde is op 21 janua ri; de winnaars van de reeks plaatsen zich voor de landelijke divisie parencompetitie. Stand parencompstitie district Leiden na vier zittingen: 1. Pieter Janssen/Wim van Egmond 58 04 procent, 2. Leendert Paape/Raymond van Egmond 56.70 pro cent, 3. Frans Merkus/lvo Kwakernaak 52.81 procent, 4. Erik Oosterom/Cor Oos- terom 52.62 procent, 5. Peter Zwart/Anja Koning 51 98 procent. Sportrust- /Van Diemen mag zich nog altijd koplo per noemen in de kader competitie. De Sassenheimers consolideer den hun positie door een moei zame 4-2 winst op WBD 2. Zij begonnen met een 2-0 voor sprong, omdat de thuisclub slechts twee spelers beschik baar had. Ronald Filippo wist met hangen en wurgen het tweede partijpunt te maken door een reeks van 46 punten. Hij demoraliseerde zijn tegen stander dermate dat deze in de nabeurt slechts twee van de be nodigde zes caramboles maak te. De Plas (Langeraar) ging bij WBD 1 met 4-2 onderuit, waar bij alleen kopman Paul Sassen in veertien beurten zegevierde. De Engel (Lisse) klom op de ranglijst door een 4-2 zege op Centrum 2 en een 3-3 gelijkspel tegen Maasstad. Cas Juffermans won zijn beide duels. Louis Op stal was tegen Centrum succes vol en André van der Aart maakte tegen Maasstad het ontbrekende punt. Bij de driebanders was Trans port van der Luyt 1 het best op dreef met 6-2 winst op Smikkel re Point 6-4. Downstairs 2 - United 5-5, Bullterriërs - Stalgasten 0-10, Tarsal Koos Minck - Black Adders 7-3. Winning Darts - Eersteling 6-4. Stand: 1 Stalgasten 6-43, 2 United 6-42, 3. Tarsal Koos Minck 6-37, 4. Gouwe 6-34, 5. Happy Family 6-34, 6 Bullshit 6-32, 7. Downstairs 2 6-31, 8. Square Point 6-27, 9. Black Adders 6-23, 10 Bullterriërs 6-17, 11. Winning Darts 6- 21. 12 Eersteling 6-19. Eerste divisie a: Hogewoerd Wizards - Tijsterman 5-5, Pythons - Respons 7-3, Dartsworld-Puntje d'r In 6-4, Beer 'n Bar rels - Jostibende 8-2, Shit Happens - Jum bo Darts 5-5, Cleaners - Klipper 6-4 Stand aan kop: 1 Cleaners 6-40, 2. Hogewoerd Wizards 6-37, 3 Beer 'n-Barrels 6-36, 4 Jostibende 6-33, 5. Klipper 6-32 Eerste divisie b: Red Arrows - WWW 6-4, Raspoetin - Ramses Sjaffies 7-3, Botte- speer - Alphrame Ravens 6-4, Vierkant 2 - Uit Altijd Lastig 5-5, Brandewijntje 2 - Spij- kerbak 7-3, Sakkiemoto's - Buytenbeentje 5-5. Stand aan kop: 1. Raspoetin 6-48, 2 Ramses Sjaffies 6-41, 3 Vierkant 2 6-36, 4. Brandewijntje 2 6-35, 5. Uit Altijd Las tig 6-33. snooker Snookerij 0 heeft zich keurig ge handhaafd op de tweede plaats van de eredivisie Zuid. De Leidenaars lieten zich bij Sliedrecht niet imponeren door de aanwezigheid van oud- nationaal kampioen Raymond Fabrie. Rogier van de Kemp, Steven Toal (2) en Richard Blauw zorgden voor een 5-4 ze ge, waarbij Fabrie overigens twee tegenpunten op zijn naam schreef. In de eerste divisie kwam koploper Hogewoerd als enige in actie tegen hekkenslui ter Snooker Hoofddorp. Park- ash Kalicharan (3), Henk van der Wetering (2) en André Vugt maakten het standsverschil be hoorlijk duidelijk via een 6-3 overwinning. Huib Kuilboer schreef het ne gende toernooi van het kampi oenschap van Warmond op zijn naam. Hij zegevierde in de fina le met 2-0 over Wladimir Roe- doe. In de halve finales had Kuilboer gewonnen van Daan Hoekstra, die op zijn beurt klas sementsleider Xander van Ros- sum in de derde ronde had uit geschakeld. Roedoe kon door zijn tweede plaats het verschil met Van Rossum terugbrengen tot drie punten. Stand Warmonds kampioenschap na negen toernooien: 1 Xander van Rossem 82 pnt, 2 Wladimir Roedoe 79 pnt, 3 Ronald Blok 74 pnt, 4. Daan Hoekstra 70 pnt, 5 Huib Kuilboer 70 pnt Eredivisie Zuid: 1. Pom padour 6-45, 2. Snookerij 0 (Leiden) 7-32, 3 Dieze 6-26, 4. STZ 6-26, 5. Zevenaar 6- 26. Eerste divisie, poule 7: 1 Hogewoerd (Lei den) 7-45, 2 Snookeri| 7 6-237, 3 Have a Break 5-24, 4 Snookercafé 3 4-23, 5. Jumbo 1 (Warmond) 4-21. Poule 8: 1. Jumbo 5 6-37, 2. Slaakhuys 0 5-28, 3. Op naar Teletekst 6-26, 4. Snookerij 1 6-26, 5. Capelle 1 6-23. Het dartteam van Brandewijn United is na een goede start enigszins weggezakt. Van links naar rechts: Jaco de Haas, Mario Aanhout, Henny van der Ster, Jack de Haas en manager Johan van Oosten, foto eric taal hoekje. Dat was te danken aan Ming Pan, René Dongelmans en Erwin van Prehn. Het twee de team deelde de punten met Technotape (4-4) door toedoen van Hein Jan Salman en Henny Flippo. Poulegenoot Travelshop Lisse behaalde hetzelfde resul taat tegen Maasstad 2 dankzij Hans Hoefnagels en Jesus Cor tes Quero. Nico de Haas redde de eer van Centraal (Oegst- geest) tegen De Pijp: 6-2 verlies. MITT Couriers (Oegstgeest) kwam tegen Biljartpaleis De Grif helemaal niet aan punten toe: 0-8 verlies. Simon de Jong is de nieuwe kampioen libre klein tweede klasse van het district Bollen streek. Hij was reeds voor het ingaan van de finale zeker van de titel, zodat hij in de finale gerust zijn enige nederlaag te gen Ron van Leeuwen kon in casseren. Minder eenvoudig had John de Bruyn het om kampioen driebanden klein hoofdklasse van district Veen- en Rijnstreek te worden. Hij maakte in zijn slotpartij een 24- 32 achterstand goed door in de nabeurt drie punten te maken. Deze puntendeling was net vol doende om met een duizendste verschil de titel te pakken in zijn eerste optreden op dit ni veau. District Bollenstreek, libre klein 2e klasse: 1. Simon de Jong (Klipper) 6-10, 2. Ron van Leeuwen (Sport) 6-8, 3. Hans Keijzers (Concordia) 6-6, 4. Joep Stooker (Royal Sport) 6-6. 5. Jaap van Graven (Klipper) 6- 4, 6 Cris de Vos (Vuurschip) 6-2, 7. Piet Minnes (Sassenneim) 6-2. District Veen- en Rijnstreek, driebanden klein hoofdklasse: 1 John de Bruyn (Inn 't Lely Veldt) 7-10 (0.854), 2 Hen van Doorn (Fort) 7-10 (0.853), 3 Erik van Haestregt (R.a.veen) 7-9, 4 Jan van Doorn (Fort) 7-8, 5. Jos Spring in 't Veld (Fort) 7-8, 6 Jos Verdel (Schelp) 7-6, 7. Cor den Edel (Schelp) 7-5, 8. Arie Roubos (Sport) 7-0. Competitie, driebanden klein BI: R a veen 12 - Jacobswoude 1-6, RBV 11 - Vergulde Vos 0-7, RBV 13 - R.a.veen 6 2-5, Alpha Bar - Fort 2 7-0, Roac - R a veen 4 2-5, Schelp - RBV 5 5-2, Fort 1 - Fort 3 5-2, Fort 10 - Fort 9 0-7. Stand aan kop: 1 Fort 9 13-70, 2 Fort 1 13-62, 3. Schelp 13- 57, 4 Alpha Bar 13-57, 5. RBV 13 13-52. Libre klein Cl: Soldaatje 2 - Plas 10 7-0, Soldaatje 3 - Band 5-2, Sport 5 - Inn 't Lely Veldt 7 5-2, Sport 20 - Fort 5-2, Plas 22 - Jacobswoude 13 0-7, Jacobswoude 4 - Sport 8 3-4, RBV - Scheepje 4-3, Inn 't Le ly Veldt 19 - Jacobswoude 16 5-2, Merel - Plas 6 2-5, Plas 18 - Aalsmeer 5-2, R.a .veen - Rijnegom 12 0-7, Schelp - Rijne- gom 11 4-3. Stand aan kop: 1 Soldaatje 3 13-68, 2 Soldaatje 2 13-59, 3. Merel 13- 57, 4 Inn 't Lely Veldt 19 13-54, 5 Inn 't Lely Veldt 7 13-53. Brandewijn United is in de Su perleague na een goede start enigszins weggezakt. De Leide naars verloren het inhaalduel tegen No Entertainment met 3- 7 en daalden weer een plaatsje op de rang lijst. Zij doen het echter nog steeds beter dan in het eerste jaar van de topliga, toen zij op de voorlaatste plaats ein digden. De Stalgasten heeft op de zesde speeldag van de regionale com petitie de koppositie veroverd. De titelhouder zegevierde met 10-0 bij Bullterriërs en passeer de zodoende United, dat met 5- 5 gelijk speelde bij Downstairs 2. Tarsal Koos Minck schoof op naar de derde plaats door een 7-3 zege op Black Adders. Jos Vasen (Stalgasten) en Koos Tijs- sen (United) onderscheidden zich door vier en drie keer 180 te gooien. De hoogste Finishers waren Maarten Dubbelaar (Downstairs 2) en Marcel van Amsterdam (Black Adders) met 160-en 138. Uitslagen Superleague: Computer Kings - Loos Alarm 1-9. Brandewijn United - No Entertainment 3-7, Silver Arrows - DT Zwol le 5-5. Stand aan kop: 1. DTVenlo8-21, 2 The Hornets (Noordwi|kerhout) 8-20, 3. DVW Game Masters 8-19, 4 The Specials 8-18, 5 Loos Alarm 8-17, 8. Brandewijn United (Leiden) 8-13. Uitslagen eredivisie Bollenstreek/Rijnland: Gouwe - Bullshit 3-7, Happy Family - Squa den haag gpd Afgelopen zaterdag scoorde hij binnen drie mi nuten twee fraaie goals. Zijn totale productie dit seizoen kwam daarmee op acht treffers en vier beslissende voorzetten. Leonardo da Silva Moura - in de volksmond Leo - onderstreepte zo nog eens zijn waarde voor ADO Den Haag. Na dit sei zoen loopt zijn contract in Den Haag af. Hij is vijf maanden bij de Haagse eerstedivisio- nist. Met zijn fluwelen techniek heeft hij de har ten van de voetbalfans al gestolen. Leonardo da Silva Moura is voor ADO Den Haag een welkome versterking gebleken. De vraag is echter: hoe lang nog? Haagse beleidsmakers zijn druk bezig om Leonardo te bewegen ook volgend seizoen bij de club te blijven. De 22-jarige aanvaller voelt zich gestreeld, maar of dat enig effect heeft, valt te be twijfelen. „Mijn zaakwaarnemer Eduardo Uram zal be slissen wat het beste voor mijn ontwikkeling is. Ik heb in hem veel vertrouwen. Hij is al heel lang mijn belangenbehartiger. Eduardo ken ik uit Rio de Janeiro, mijn geboorteplaats. Ik heb op zijn voetbalschool gezeten en hij heeft er voor ge zorgd dat ik in Europa aan de slag kon. Eerst bij GB Antwerpen en nu bij ADO Den Haag. Ik wil graag naar het hoogste plan. In Nederland de eredivisie, maar als Eduardo het voor mijn ont wikkeling beter zou vinden dat ik in Finland of in Spanje ga spelen, dan doe ik dat. Hij bepaalt waar ik speel." Hoewel hij nog niet weet of hij volgend seizoen ook in Den Haag speelt, heeft Leonardo het uit stekend naar zijn zin in de Hofstad. „Ik ben door alle mensen bij de club uitstekend opgevan a! Het zijn allemaal vrienden van me. Niet a!)e trainer Brard en de elftalleider, maar ook de ïe lersgroep. Binnen de selectie hebben we vei P en in het veld is Ali Boussaboun een bijzoier maatje van me. Hij heeft ook een enorme t e niek en snelheid. Samen kunnen wij het veel 8 dedigingen heel moeilijk maken. Helaas val in sportief opzicht dit seizoen een beetje t< n: Ik begrijp dat veel mensen er meer van hat c verwacht." Ook het leven buiten het voetbal bevalt 0 uitstekend. „Ik heb met mijn vrouw een fijne ning in Den Haag. Het is een beetje vergelijk P1 met België. Daar was het ook heel rusti 's Avonds om acht uur zie je geen kip meeiei straat. Dat is in Rio de Janeiro wel anders. Oilr uur 's avonds is het daar het drukste tijdstip ;e de dag. Bij wijze van spreken kun je over de h z den lopen." Rio de Janeiro, eind december gaat Leon met zijn vrouw een aantal dagen terug naar n zilië. „Daar kijken we enorm naar uit. We mi ls onze families en hebben bijna dagelijks con 1 Mijn ouders en mijn schoonouders hebbent 1 een computer. We e-mailen heel veel. Onze r ders zijn niet rijk. Voor Braziliaanse begrip - hebben ze het redelijk en af en toe help ik Ze zijn nog niet in Nederland geweest. Al straks een echt groot contract teken, nodigei ze uit om naar Europa op vakantie te komei ga ervan uit dat ik in Europa blijf voetba Eduardo heeft goede contacten. Allemaal ze\ ze dat ik goed moet blijven voetballen en d 5! dan vanzelf een grote club zal komen. WatAf wil heel graag hogerop." Leonardo da Silva Moura en echtgenote. De voetballer is populair bij de fans van ADO Den Haag. foto gpd harry

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20