Ê3 SPAG 6 DECEMBER 2000 rovincie holland Zuid Kennisgeving ontwerp Grondwaterbeheersplan Zuid-Holland 2001-2005 De provincie wil zorgen voor voldoende grondwater met een kwaliteit die geschikt is voor alle functies die ervan afhankelijk zijn. Naast de drinkwater voorziening zijn dit bijvoorbeeld de natuur, de landbouw en de tuinbouw. Maar ook industrieën en bedrijven gebruiken grondwater voor hun producten, koeling van gebouwen en het drooghouden van bouwputten. De provincie heeft als vervolg op het huidige waterhuishoudingsplan het 'Ontwerp Grondwaterbeheersplan Zuid-Holland 2001-2005' opgesteld. Diverse overheden en maatschappelijke organisaties zijn bij de planvorming betrokken geweest. De provincie nodigt u uit om op het ontwerpplan te reageren. Na verwerking van de reacties zullen Provinciale Staten van Zuid-Holland in het voorjaar 2001 het plan definitief vaststellen. De beleidsuitgangspunten van het grondwaterbeheer staan vermeld in het Beleidsplan Milieu en Water dat op 18 oktober 2000 door Provinciale Staten is vastgesteld. Het Grondwaterbeheersplan werkt dit verder uit en geeft aan hoe eenieder die grondwater wil gebruiken hiermee om dient te gaan. Uitgangspunt hierbij is het zo zuinig mogelijk omgaan met grondwater. Het plan dient als toetsingskader voor het afgeven van beschikkingen op grond van de Grondwaterwet. Het Grondwaterbeheersplan vervult voor het grondwaterbeheer de functie van het provinciaal waterhuishoudingsplan volgens de Wet op de waterhuishouding. Inzage U kunt het ontwerpplan inzien van 11 december 2000 t en met 5 februari 2001 op werkdagen tijdens kantooruren, in: het provinciehuis (bibliotheek): de gemeentehuizen van alle Zuid-Hollandse gemeenten: de kantoren van alle waterbeheerders in Zuid-Holland. Ook buiten kantooruren is het plan in te zien bij de gemeenten en de waterbeheerders. Hiervoor dient u bij deze instanties een afspraak te maken. Met de ter inzagelegging voldoet de provincie aan hoofdstuk 2 v Verordening waterbeheer Zuid-Holland. i de Reacties Tot en met 5 februari 2001 kunt u uw zienswijze geven over het ontwerpplan. U kunt uw schriftelijke opmerkingen indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken door een afspraak te maken met de heer Van Binsbergen (zie inlichtingen). Bestellen U kunt het ontwerpplan bestellen bij de Provinciale uitgeverij, Zuid-Hollandplein 1, kamer C135, Den Haag, tel.nr.(070) 4416082. Het plan is ook te raadplegen via Internet. Zie daarvoor www.pzh.nl vervolgens bij onderwerpen/water milieu en natuur. Inlichtingen iVoor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer R. van Binsbergen, tel.nr. (070) 4416210, e-mail binsbergen@pzh.nl Vastgesteld bestemmingsplan ■aad heeft op 16 november 2000 jesteld het bestemmingsplan 'Ro de Flora'. bestemmingsplan heeft tot doel lorzien in een rotonde op de krui- Rijnsburgerweg-Laan van Verhof- alaan. De constructie van de krui- dient ter bevordering van de ceersveiligheid en een betere 20 -stroming van het verkeer, et vastgestelde plan zijn ten op- :e van het ontwerp, zoals dat ter heeft gelegen, geen wijzigingen °(|ebracht. Het bestemmingsplan ligt vanaf 7 de cember 2000 tijdens de openingstijden vier weken ter inzage in het gemeen tehuis en in de openbare bibliotheek 'De Kloosterhof, Smidstraat 5. Gedurende de inzagetermijn kunnen uitsluitend nog belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest hun zienswijze tij dig bij de gemeenteraad kenbaar te ma ken, schriftelijk bedenkingen inbren gen tegen het bestemmingsplan bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land, postbus 90602, 2509 LP Den Haag. 5 december 2000, Burgemeester wethouders van Rijnsburg emeente Rijnsburg zet de wereld in bloei We hebben het net over u gehad. U stelde ons een simpele vraag. Hij was alleen niet zo makkelijk te beantwoorden. Voor we het wisten zaten we met alle experts rond de tafel. Bekeken we uw pensioen, uw beleggingen, uw lijfrentes, kapitaalverzekeringen en hypotheek. Rekenden w« verschillende scenario's door. Om vervolgens de verwachtt Bel voor meer informatie effecten, gewenste wijzigingen en noodzakelijke aanpassingen voor u op papier te zetten. Zo doen we dat in meer dan 60 landen, voor meer dan 40 miljoen klanten, met meer dan .000 medewerkers. Die we, desnoods, allemaal inzetten om zaken goed te regelen. Dan maar een paar kopjes koffie extra. verzekeringsadviseur of kijk op v i OT 21.00 EEN AVOND VOL MODE PLEZIER EXTRA KOOPAV

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 7