Ter Leede is eventjes de kluts kwijt Hegie is het enige lichtpuntje bij Rijnsburg Lijdensweg van ARC duurt voort Amateurvoetbal Schande blijft Noordwijk bespaard - ANDAG 4 DECEMBER 2000 tTJi lle aan den ussel itjan van geen it een van de meest dramati- ie optredens van Rijnsburg- Boys dit seizoen leek te wor- n, eindigde in euforie. In Ca- isi Ue aan den IJssel rommelde :h »lzwart zaterdag 98 minuten 'd iar wat aan. Het was aan elman Lennert Hegie en de macht van de Capelse aan- cl Iers te danken dat een te- ïdoelpunt uitbleef. In de ;de minuut van de blessure- ru j verkreeg Rijnsburgse Boys invaller Jasper Ketting zelfs overwinning. Maar die 'ge len' zege verbloemde de on- icht van de ploeg van Cock lo- Jet grootste voetbalcliché rd daarmee weer eens een chtere waarheid. Vijftien 9 isen op een doelpunt waren aan het oppermachtige pelle, de nummer vijf van de ranglijst, besteed en dus viel de goal aan de andere kant. Kol derieke blunders en een Rijns burgse doelman in bloedvorm stonden Capels succes in de weg. Hegie was de enige Rijns burger met zelfvertrouwen. Geelzwart, eens tot titelkandi daat bestempeld, voert het rechterrijtje in de hoofdklasse A aan, maar zelfs die positie is hoog voor het geboden veld spel. Passes over vijf meter ko men niet aan om over de lange ballen nog maar te zwijgen. In de heersende crisis is top- spits en -scorer Jimmy Simons zijn plaats in het eerste elftal voorlopig kwijt. Hij zat niet eens op de bank in Capelle, ter wijl collega-aanvaller Patrick Heemskerk geblesseerd is. Jo- han Boer was door een spier- scheuring verhinderd. Hij hoopt volgende week weer te spelen. Het rijtje afwezigen (ook Ray mond Buis ontbrak) kan echter nauwelijks een excuus zijn voor de chaotische wijze van voet ballen. Jol is van zijn 4-3-3-op- stelling teruggekomen en speelt weer met twee spitsen om verdedigende zekerheid in te bouwen. Het heeft voorals nog weinig effect, afgemeten aan de kansen die Capelle kreeg. In aanvallend opzicht hielp de nieuwe speelwijze nog min der. Door de verdedigende tac tiek stond spits Berry Charité te geïsoleerd tussen twee verdedi gers en door de geboden rug dekking kon hij niet van zijn snelheid gebruik maken. Van Tesso de Munck kreeg hij voor in onvoldoende ondersteuning, van Smerko Kroszynski gingen eveneens te weinig aanvallende impulsen uit. Triest was het om te zien dat Martin den Haan, doorgaans goed voor een rui me voldoende, zich niet meer kan onttrekken aan het belab berde niveau. Cock Jol had Michel Roest op het middenveld geposteerd. De eeuwige back voelde zich er al lerminst thuis. Al binnen een paar minuten was duidelijk dat Roest wel een paar theorieles sen 'middenveld' kan gebrui ken en natuurlijk al lang had moeten krijgen. Hij liep ploeg genoten in de weg door bij bal bezit te verdedigend te denken. De correctie kwam niet van Jol of van zijn ploeggenoten. Roest moest door het publiek naar voren geschreeuwd worden, als op de rechterkant ruimte lag. Een vreemde gewaarwording. Nog vreemder was het dat Ri chard Koldenhof, bij Docos nog middenvelder, in plaats van Roest de rechterzone ach terin moest bewaken. Maar het allervreemdst was wel dat Jol blijkbaar niet op de hoogte was van hét gevaar bij Capelle. Verondersteld mag worden dat de roem het koppel Alex van der Made/Arne van Gelder al lang vooruit is ge sneld. Het duo werd echter niet adequaat verdedigd. Pas in de tweede helft werd Norbert van Lochem meer naar het cen trum gedirigeerd en schoof Mi chael de Roode door om Van der Made op te vangen. Niet dat het erg veel uitmaakte - vooral De Roode stuntelde soms als een beginnende ver dediger - maar de tactische omzetting kwam te laat, het huiswerk was slecht gedaan. Het had bij rust al 5-0 voor Capelle kunnen staan. Wim Bubberman, Henk Roeland, Alex van der Made en Arne van Gelder misten mede door toe doen van Lennert Hegie grote tot levensgrote kansen en heel Capelle ging daar na rust via Van der Made, Rudi Banffer en Maarten Tans vrolijk mee door. Een niet gegeven strafschop, Koldenhof kreeg de bal op de arm, leidde tot een rode kaart voor Capelle-trainer Aad An- driessen. Op een promotie tot 'schijtbak' zat arbiter Van Wa- veren niet te wachten. Capelle riep daarmee het on heil over zichzelf af. In de zesde minuut van de blessuretijd maakte Charité aan de rechter kant gebruik van zijn snelheid. De mee opgekomen Ketting schatte de voorzet goed in. Hij joeg de bal rechtdoor in de kruising en stal daarmee de ze ge- Jol meende na afloop dat de gelukkige overwinning Rijns burgse Boys aan beter veldspel gaat helpen. Welke fundering hij voor die veel te postieve voorspelling heeft, weet alleen hijzelf. Rijnsburgse Boys: Hegie: Koldenhof, Onderwaater, De Roode, Van Lo chem; Roest, Jansen, Den Haan, Kros zynski (65. Ketting); De Munck, Chari té (90. Borst). ssenheimers hebben geen antwoord op inzet Quick Boys: 1-3 Leede gaf zaterdag- fjjdag massaal niet thuis het eigen sportpark, trdoor het ijverige ck Boys won met 1-3. >r de misstap kwam Ter de geen punt dichter koploper Katwijk, dat bu r het eerst dit seizoen oor. „Wij kijken nooit r Katwijk", zei laatste Carlo van Zeist. „We en bij de eerste vijf ein- n. We zijn nog geen ïpioensploeg." Dat den de tweeduizend ichouwers beamen. nheim* janet van puk Zeist: ,,We kunnen fantas- voetballen, maar daar win jet alle wedstrijden mee. We af en toe te nonchalant, houden we ons niet aan de raken en zijn we niet goed de wedstrijd bezig." eerste tien minuten waren de bezoekers uit Katwijk, i SSassenheimse keeper Tho- Waasdorp moest twee keer ctie komen, bij een schot Martijn Ravensbergen en halve voorzet van Peter die na 25 minuten van gladde veld ging met een tefcpierblessure. >en had Ter Leede het initi al overgenomen. Dat leid ot snelle aanvallen - vooral de linkerkant via Patrick ema - goede combinaties, repen doelpunt van Dennis h< ner. Daarna was Alan Cam- in: s het dichtst bij een tweede maar zijn harde schot ging defct. it antwoord van de Katwij- maakte Ter Leede sprake- yi Quick Boys gooide de c erin en het spel van Ter le werd dramatisch slecht. jrinsen van het positiespel len de slaven van hun ei- onmacht, zij passten niet r op, maar tegen elkaar, elden fout op fout en verlo- eel duels. k vond dat zij arrogant wa- Ze dachten: die pakken we even", zei Marnix van der j, die half ziek aan de wed- ar d begon, 1-2 maakte, en vijf uten voor tijd helemaal leeg leeld en kotsmisselijk van reld werd gehaald, irlo van Zeist ontkende dat onderschatting van de te- Glen van Dam houdt Michel Groenteman in bedwang (14) nadat hij eerder een schop uitdeelde aan Patrick Kalkema (rechts). genstander sprake was geweest, ook al stond Quick Boys voor de derby acht plaatsen lager dan Ter Leede. Quick Boys-trai ner Ruud de Groot dacht juist dat zijn ploeg zich wel had la ten inspireren door de naam en faam van Ter Leede. Zaterdag middag konden de Katwijkers ineens wel alles geven. Toen de tweede overwinning binnen was, zei Ruud de Groot dat hij zich vooraf geen zorgen had gemaakt over wat er bij een nederlaag was gebeurd. „De druk neemt toe, maar ik had niet het gevoel dat het na van middag fout zou kunnen gaan." Quick Boys begon met een verrassing in de opstelling. De 21-jarige Arie van Rijn, deze zo mer overgekomen van Valken '68, maakte een verdienstelijk debuut als linksback. Zijn snelle tegenstander Erwin Beltman kon alleen bogen op de assist van het eerste doelpunt. Mar tijn Ravensbergen was een linie doorgeschoven, waardoor Ray mond Flaton zich met de bewa king van Hicham Rbii kon be moeien. Dat lukte de niet ge heel fitte Flaton wonderwel. De trainer wilde hem niet wisselen omdat behalve Kruit ook keeper Tom van der Niet was uitgevallen. Hij kreeg op slag van rust last van een 'hypo' door een te lage bloedsuiker- spiegel en werd vervangen door Kees Guyt. Quick Boys kwam op 1-1 door een gelukje in de veertig ste minuut. Jack Honsbeek werd op de hielen gezeten door Mamix van der Gun, Honsbeek speelde verkeerd terug op de keeper en via Ruud Bos ging de bal het doel in. Bos had in de 68ste minuut alweer een fout in de Sassenheimse verdediging moeten afstraffen, maar hij schoot tegen Waasdorp op. Toen zes minuten later Ter Leede de bal opnieuw heel sim pel verspeelde, schoot Marnix van der Gun wel raak: 1-2. Het werd tot frustratie van Ter Leede, waar zelfs een kleed kamerdeur het moest ontgel den, ook nog 1-3 toen de voor Van der Gun ingevallen Michel Groenteman de bal over Waas dorp heen wipte na een mooie FOTO KEES VAN HOOCDALEM dieptepass van John van Otter- loo. Groenteman kreeg het voor elkaar om in vijf minuten speel tijd twee keer enorm op te val len, want even later deelde hij in een opstootje een flinke schop uit aan Kalkema. De scheidsrechter zag het niet. Ter Leede: Waasdorp; De Jong, Van Zeist, Bloemheuvel, Honsbeek (84. Ruwaard); Kramer (73. Jansen), Rbii. Langeveld, Beltman, Campfens, Kalke- Quick Boys: Van der Niet (46. Guyt); Van Dam, Van Otterloo. Aandewiel, Van Rijn; Van Meggelen, Flaton, Ra vensbergen; Van der Gun (85. Groen teman), Bos, Kruit (25. Spaans). 3e oordwuk loman leefmans lei et is dat ze in de Volendam-verdediging denken dat e af en toe een achterwaarts kopballetje op de eigen eeper moeten geven, anders had Noordwijk gewoon 01 elijk gespeeld tegen de hekkensluiter. De achteloos- eid van de Volendammers leverde Noordwijk zaterdag vee goals op in het met 3-1 gewonnen duel. De hekkensluiter bleek zo slecht nog niet, en de eI misploeg speelde ook zeker niet zoals aan de hand v0 m de stand mag worden verwacht. De positie van Volendam op de ranglijst doet denken in die van Groote Lindt, Rozenburg of Strijen in voor- aande seizoenen. Clubs waarvan al na een handvol redstrijden duidelijk werd dat degradatie onontkoom- aar is. Toch ligt dat met de amateurs uit het paling- orp anders. „Ze voetballen positief, er staan elf vaardi- e zaalvoetballers in het veld en ze zullen in het verloop an het jaar alleen maar beter worden", zo oordeelde er loordwijk-trainer Ruud Bröring. Desondanks deed de nummer laatst zichzelf de das m. In de 61ste minuut, nog geen zestig tellen nadat ,n olendam verrassend de stand gelijk had getrokken (1- kwam laatste man Jelle Korbee onder druk te staan z an twee instormende Volendammers en de Zoeter- 1S foudenaar peerde de bal hoog en ver van de eigen elft weg. Veertig meter verderop duwden Noordwijk- pits Patrick van Dam en zijn bewaker Fedor de Wit el- aar voor een goede positie onder de dalende bal. De Vit won, maar zijn achterwaartse kopstoot verschalkte ijn eigen boomlange doelman Frank Kwakman. Een kwartier later stootte de Volendamse ezel zich ian dezelfde steen. Ditmaal was het de centrale verde lger Kees Bond die de bal met het hoofd achterwaarts [laatste richting Kwakman. De bal plofte voor de voe ten van Jeroen Struijs die voor de 3-1 eindstand zorgde. Voordat die twee cadeautjes werden uitgedeeld, wor stelde Noordwijk vooral met zichzelf. In de tweede mi nuut ging Patrick van Dam in het stafschopgebied over de knie en schoot Michael van der Laan van de straf schopstip onhoudbaar binnen. Wie op dat moment een afstraffing verwachte, kwam bedrogen uit. Bijna al le Noordwijk-aanvallen liepen over de linkerflank waar vleugelspits Struijs zijn medespelers niet begreep of omgekeerd. Het resultaat bleef hetzelfde: veel balver lies. De spaarzame keren dat de andere kant van het veld werd gebruikt, bleek ook Struijs' teamgenoot Rocky Pitti niet in topvorm. Vleugellam probeerde Noordwijk het noodgedwongen door het overvolle cen trum en dat bracht zelden gevaar. Het tempo zakte, evenals het niveau van het duel. De jonge, tengere, maar technisch vaardige Volendammers ontsnapten in de loop van de eerste helft steeds vaker en steeds massaler aan de het Noordwijkse cordon. Dat bleef lange tijd zonder gevolgen. Met Korbee, Jurgen Faerber en Martin van Ophuizen beschikt de thuis ploeg over een uiterst degelijke defensie die in het hele duel hooguit drie kansen weggaf. Een daarvan zou Vo lendam nog bijna aan het vijfde punt van het seizoen hebben geholpen. Kees Bond slalomde in de 59ste mi nuut door het centrum en trok daardoor drie man naar zich toe. Bond pikte net op tijd de op links vrijstaande Jack Grooteman uit, die vervolgens het strafschopge bied instruinde om laag in de tegenovergestelde hoek raak te sqhieten. Een bescheiden sensatie hing in de lucht, totdat het centrale duo met het hoofd de eigen doelman onder vuur nam. Noordwijk: Koifl, Faerber. Van Ophuizen, Korbee, Van der Niet, Wim de Jong (13. Roest). Reinders (80. Azier), Van der Laan Pitti, Van Dam, Struijs. Groenteman op het matje sassenheim peter van der hulst „Het is niet goed te praten, maar het was een reactie op een actie." Quick Boys-spe ler Michel Groenteman wil de schop die hij zaterdag in de slotfase van het duel met Ter Leede uitdeelde aan te genstander Patrick Kalkema niet vergoelijken. De maker van het laatste doelpunt (1- 3) zei slechts op te komen voor zijn ploeggenoot Albert Spaans. De middenvelder was even daarvoor door Pim Lange veld neergehaald. Langeveld ontving de gele kaart. Kalke ma stond ondertussen bij Spaans. „Hij rolde naar mij toe en daarbij raakte ik hem, overigens niet expres", her innert Kalkema zich het voorval. Volgens Groente man schopte de aanvaller Spaans bewust tegen zijn hoofd. Met een onbesuisde actie haalde de Amsterdam mer vervolgens zijn gram op zijn oud-ploeggenoot. „Het verbaast me van Groente man dat hij als een debiel op me af kwam. Ik heb een jaar met hem bij ADO Den Haag gespeeld en dan is het wel een beetje triest", aldus Kal kema. De scheidsrechter zag het niet gebeuren, waardoor Groenteman een rode kaart bespaard bleef. Trainer Ruud de Groot zal zijn speler de komende week op het matje roepen. „Ik kan dit niet een, twee, drie voorbij laten gaan." ARC Ook in de wedstrijd ARC te gen Scheveningen kwam het tot een handgemeen. Bij het verlaten van het veld kreeg Alphenaar Pascal Bloemheu vel een klap van Schevenin gen-speler Sander Klapwijk. „William Bur nam a werd door een speler in het ge zicht gespuwd. Ik stond in zijn buurt en reageerde daar op. Ook Klapwijk stond erbij. Hij hield Scheveningen-spe- lers tegen en ik ARC'ers. Daarop kreeg ik van Klapwijk een slag. Ik kon twee dingen doen, terug slaan of op de grond gaan liggen in de hoop dat de scheidsrechter het zou zien. Ik koos voor het laatste, maar de scheids zag niets." Bloemheuvel overwoog een aanklacht in te dienen, maar na overleg met de trai ner en het bestuur zag hij er van af. Scheveningen minst slechte ploeg in Alphen alphen aan den run chris hartman Het eind van de lijdensweg van ARC lijkt in deze voetbaljaargang nog niet in zicht. Hoewel het elftal van trainer Willem Berckenkamp op Zegersloot een verre van imponerend Scheve ningen tegenover zich vond, stond het na afloop weer met lege handen. Na een matig potje voetbal won de minst slechte van de twee met 2-0. Scheveningen pakte door deze overwinning zelfs de koppositie, een plaats die het gezien het vertoonde spel van zaterdag waarschijnlijk weei snel moet afstaan. Naast een aantal talentvolle spelers, voornamelijk posteerd in de voorste lijn, telt Sche veningen namelijk ook een aantal zwakke plekken. De opbouw vanuil de verdediging was in de strijd me ARC bijvoorbeeld allerbelabberdst. De enige die nog wel eens een fat soenlijke pass verzond, was aanvoer der Ron Cramer. Mede door de trage opbouw van Scheveningen bleef ARC in de eerste helft redelijk simpel op de been. Het Alphense team, dat geen be roep kon doen op Mauricio Cabeza Maurice Balkhoven (beiden ge schorst), Richard Groeneweg (gebles seerd) en Fabian Gelderblom (niet traind), hield veel mensen achter de bal. Het gevolg daarvan was dat bij balbezit de spitsen Rick Beekman en Peter van Veen behoorlijk geïsoleerd stonden. Voor de pauze was ARC slechts eenmaal gevaarlijk. Bij een voorzet van rechts zag clubtopscorer Wouter Verheij (vier goals) kans de bal piet het hoofd te raken. Scheve- ningen-doelman Marcel IJzendoorn keerde met enige moeite zijn kopbal. Scheveningen slaagde er ook niet in het publiek op de banken te krijgen. Verder dan een lobje van Jeffrey Rut ten (over), een kopbal van Cramer (naast) en een door Arthur van Orssa- gen geblokkeerd schot van vleugel- verdediger Paulo Mendonca kwam de ploeg niet. In de tweede helft was ARC in eer ste instantie wat brutaler. Inzetten van Pascal Bloemheuvel en Verhey verdwenen over het Scheveningse doel. In de 65ste minuut besloot Scheve- ningen-trainer John Blok tot een dub bele wissel. Yasin Asri en Niels Schuurman namen de plaatsen in van Patrick Petrici en Michel van Deene. Koud binnen de lijnen kon Asri zich al laten feliciteren door zijn teamge noten. Björn Raven bereikte de inval ler met een voorzet vanaf de rechter vleugel. Asri controleerde de bal met de borst en passeerde vervolgens Fred Admiraal met een vlammend schot. ARC antwoordde met een doelpo ging van Beekman. Het schot van de oud-speler van AZ verdween net naast het doel. Vijf minuten na de openingsgoal liep Scheveningen uit naar 0-2. Admiraal kon de bal bij een niet al te gevaarlijke schuiver van Rut ten niet onder controle krijgen. Asri scoorde in de rebound. Met nog achttien minuten op de klok schakelde ARC over op een sys teem met vier spitsen. Gelderblom nam de plaats in van verdediger Dino Lima en ook Jasper Knoop, na 45 mi nuten de vervanger van middenvelder Stefan Schaafsma, meldde zich aan het front. Deze voor ARC superaan- vallende speelwijze resulteerde alleen maar in counterkansjes voor Scheve ningen, dat de wedstrijd op routine uitspeelde. Berckenkamp: „Tegen dit Scheveningen hadden we zeker een kans. Dat hebben we elkaar ook in de rust gezegd. Ons probleem is duide lijk het scorend vermogen. We maken niet voor niets maar acht goals in elf wedstrijden." ARC: Admiraal; Van Orssagen, Lima (76. Gel derblom). Pascal Bloemheuvel, Burnama; Van Grootveld. Verheij, Michel Bloemheuvel, Schaafsma (46. Knoop); Van der Veen, Beek- HOOFDKLASSE A Tweede periode: Katwijk-FC Lisse 0-3 (0-2). 9. Jerrel Linger 0-1, 20. Nick Schnater 0-2, 72 Nick Schnater 0-3 Scheidsrech ter: Brouwer Toeschouwers: 900. Gele kaart: Vincent Bon (Katwijk). Noordwijk-Volendam 3-1 (1-0). 3. Mi chael van der Laan 1-0, 60. Jack Grooteman 1-1, 61. Fedor de Wit 2-1 (eigen doel), 86. Jeroen Struijs 3-1. Scheidsrechter: Koolwijk. Toeschou wers: 600. Gele kaart: Ronald Bond (Volendam). SHO-Deltasport 0-1 (0-0). 83. Bekim Bajraktaray 0-1 (strafschop). Scheids rechter: Kruithof. Toeschouwers: 700. Gele kaarten: Riccardo van der Heijden, Jaco de Ligt (Deltasport). Rode kaart: Lofti Amhaouch (64. 2x geel - Del tasport). Excelsior Maassluis-Barendrecht 2-0 (0-0). 47. Robert Visser 1-0, 90. Ha rold Loeve 2-0 Scheidsrechter: Sprong. Toeschouwers: 1200. Gele kaarten: Ivo Reemnet (Excelsior M), Marco van den Heuvel (Barendrecht). Capelle-Rijnsburgse Boys 0-1 (0-0). 90. Jasper Ketting 0-1. Scheidsrech ter: Van Waveren. Toeschouwers: 600 Gele kaart: Aschwin Adriaans (Capelle). Rode kaart: Aad Andriessen (trainer Ca pelle, 2x geel). Ter Leede-Quick Boys 1-3 (1-1). 14. Dennis Kramer 1-0, 40. Ruud Bos 1-1, 74. Marnix van der Gun 1-2, 87. Michel Groenteman 1-3. Scheidsrech ter: Zwaard Toeschouwers: 2000. Gele kaarten: Pim Langeveld (Ter Leede), Ruud Bos, Raymond Flaton, Marnix van der Gun, René van Meggelen, Arie van Rijn (Quick Boys). ARC-Scheveningen 0-2 (0-0). 67 Yassin Ashri 0-1 72. Yassin Ashri 0-2 Scheidsrechter: Van Gilst. Toeschou wers: 500. Gele kaarten: Rick Beekman (ARC), Mike Poldervaart, Dennis Roera- de. Kees Thies (Scheveningen). Schevenin 11 7 2 2 23 20- 8 Katwijk 9 7 1 1 22 20-12 FC Lisse 12 6 3 3 21 27-20 Deltasport 11 5 4 2 19 16-13 Noordwijk 11 5 3 3 18 19-13 Ter Leede 10 5 2 3 17 23-12 Capelle. 10 5 14 16 16-12 Rijnsb Boys 10 3 4 3 13 13-12 Barendrecht 10 3 3 4 12 13-17 Excelsior M 10 2 4 4 10 13-14 Quick Boys 10 2 4 4 10 15-17 SHO 12 1 5 6 8 8-18 ARC 11 0 6 5 6 8-22 Volendam 11 0 4 7 4 10-31 Tweede periode Noordwijk 3-9 FC Lisse 4-7 Schevenin 3-7 Ter Leede 3-6 Topscorers: 1Arne van den Berg (FC Lisse), Alan Campfens (Ter Leede), Pa trick Petrici (Scheveningen). Marco de Ridder (Katwijk) 6 goals. HOOFDKLASSE B Rijsoord-Kozakken Boys 1-2, Hoek-Oostkapelle 0-2, Sparta Nij- kerk-Spakenburg 0-1, Huizen-Benne- kom 0-1, Beursbengels-Kloetinge 3-4, Achilles Veen-ASWH afg, GV- W-DOVO 0-0. Spakenb 11-26 D0V0 12-15 Bennekom 10-25 Kozak B 12-14 ASWH 11-24 Hoek 11-13 Sparta N 11-23 Oostkapel 12-11 Kloetinge 11-20 GWV 10-10 Beursbeng 11-16 Achilles V 11-6 Huizen 12-16 Rijsoord 11- 1 HOOFDKLASSE C ONS Sneek-Dronten 5-0, Urk-Dracht- ster Boys 1-4, WHC-W0G 1-5, IJssel- meervogels-SDVB 0-0, Harkemase Boys-Flevo Boys 0-2, Excelsior '31-Be Quick '28 3-7, ACV-SC Genemuiden 0-6. ACV 11-24 WHC 12-16 Be Quick 12-24 Dronten 12-14 Urk 11-22 HarkemB 11-13 Flevo Boys 12-21 Sneek 11-11 Dracht B 12-21 SDVB 11-11 Genemui 12-17 Excelsior 12-10 WOG 11-16 IJss'vogels 12- 9 EERSTE KLASSEB Zevenhoven-DOTO 2-2, TOGR-Spijke- nisse 2-2, Strijen-WOR 3-1, SSS-NSW 0-2, Lyra-KRV 2-2, 's-Gravenzande SV-Zwart Wit '28 3-3 ZwartWit 10-23 Gravenzan 11-14 D0T0+ 11-23 SSS 11-13 Spijkenis 11-20 NSW 11-11 TOGR 11-18 KRV 11-10 Lyra 10-15 Zevenhov 11-10 Strijen. 11-14 WOR 11- 8 Tweede periode TOGR 3-7 Gravenzande 3-5 Spijkemsse 3-7 Lyra 2-4 TWEEDEKLASSEC Honselersdijk-JAC 2-0, Vitesse Delft-PEC Den Haag 4-2. Monster- -RCL 2-1, Berkel-Nootdorp 0-4, BMT-Forum Sport 2-1, Voorschoten '97-Rohda '76 8-0. Voorscho 11-31 JAC 9-14 Honselersd 10-17 Monster 9-14 Vitesse D 8-16 PEC D H 10-14 RCL 10-16 Forum Sp 10- 5 BMT 9-15 Rohda'76 10- 4 Nootdorp 10-15 Berkel 10- 3 Tweede periode Voorsch'97 3-9 JAC 3-6 Monster 2-6 Honselersd 3-6 DERDE KLASSE A TAW-Leiden afg, Kagia-Hazerswoudse Boys 1-1, MVKV-Valken '68 2-2, DS- 0-SEV 3-1, Sleutels-Lugdunum 3-1, Oegstgeest-Alphia 0-2. Alphia 11-27 Oegstgeest 10- 9 DS0 11-26 Lugdunum 11-9 Sleutels 11-23 Hazersw B 10- 8 MVKV 11-17 Valken'68 8- 7 Leiden 10-16 Kagia 10- 6 SEV 11-16 TAW 8- 2 Tweede periode DSO 3-9 Leiden 2-6 Alphia 3-9 Sleutels 3-6 VIERDE KLASSE A Schipluiden-SV '35 -Semper Altius 0-2, 1-3, DWO-BSC '68 oord 2-2, LSW '70- SV'35 11-26 Woubrugge 10-18 BSC'68 8-17 Koudekerk 9-16 Blauw Zw 9-14 UVS 10-13 1-3, Koudekerk- UVS-Woubrugge afg, SVOW-Duin- -Blauw Zwart afg. Duinoord 10-12 SempérAlt 10-11 LSW'70 9- 9 DWO 10- 9 SVOW 8- 8 Schipluid 10- 3 Tweede periode SV'35 3-7 SVOW 2-4 Woubrugge 2-4 Semper Altius 3-4 VIJFDE KLASSE A GWS-Abbenes 0-4, SJC-Roodenburg 1-5, Foreholte-Aarlanderveen 4-5, Sportief-VCL 3-3. Aarlanderv 9-19 SJC 9-10 Abbenes 7-18 Foreholte 9-10 WSB 9-15 GWS 9- 7 Sportief 10-15 LFC 7- 6 Roodenb 7-11 VCL 8- 4 Tweede periode Roodenburg 1-3 Aarlanderv 1-3 Abbenes 1-3 Sportief 1-1

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23