Sparta is weer redelijk op koers Ixcelsior levert in Oude' Janssen houdt NEC in subtop Bertje bedankt! Sport hT ANDAG 4 DECEMBER 2000 ekenboeg Feyenoord stuk leger treirFRDAMDe ziekenboeg van Feyenoord stroomt langzaam g Met het duel tegen Stuttgart voor de boeg, is het aan trainer i Marwijk of Van Wonderen en Kornejev klaar zijn Feye- l, >rd na het 2-2 gelijke spel in het thuisduel alsnog naar de rde ronde te loodsen. ,,In principe zijn ze allebei fit", conclu- -rde de oefenmeester gisteren na afloop van de training. ,,Je riJ( et echter niet vergeten dat ze meer dan een maand uit de latie zijn geweest. Er is een verschil tussen fit zijn en wed- jd-fit zijn. Verder hebben we Somalia weer bij de selectie. Ik i dus concluderen dat het de goede kant opgaat. Voor mij an de elf namen wel vast." ij Stuttgart rommelt het rrGARTBij VfB Stuttgart, morgen tegenstander van Feye- jrd in de return van de UEFA-beker, is de sfeer om te snij- i. Twee spelers gingen na de wedstrijd tegen Werder Bremen l) op de vuist. Ganea sloeg daarbij zijn ploeggenoot Seitz vol iet gezicht. De affaire werd afgedaan met een waarschuwing een boete van 10.000 mark voor Ganea. Hij heeft de selectie aiddels zijn excuses aangeboden. Seitz zag daarop af van het ienen van een klacht. Het handgemeen is niet het enige inci- aye )t. Spelmaker Balakov kwam in aanvaring met zijn trainer 1ur'ngnick. Hij werd voor twee wedstrijden geschorst en kreeg pro boete van 10.000 mark. jete voor Hristov (iegen Het bestuur van NEC heeft topschutter Gorgi Hristov flinke geldboete opgelegd. De 24-jarige spits is gestraft voor wangedrag vorige week in de thuiswedstrijd tegen Heeren- wAn. Hij deelde duidelijk zichtbaar een elleboogstoot uit aan n" enstander Klompe. De tuchtcommissie van de KNVB schors- ryIristov voor vier wedstrijden. NEC krijgt komende week dui- ijkheid over aanvaller Jack de Gier. De 'handlanger' van Hris- moest zich schriftelijk verantwoorden voor een vermeende •boogstoot tegen dezelfde Klompe. De Gier werd daarvoor ens de wedstrijd niet bestraft. De openbaar aanklager be id voetbal komt mogelijk met een schikkingsvoorstel. NEC het van de uitspraak in het onderzoek afhangen of De Gier neens een geldboete krijgt. geen akkoord over tv-rechten echt De clubs uit de eredivisie zijn nog niet akkoord met voorstel van het Zwitserse spoprtmarketingbureau AIM over jitzendrechten. AIM heeft 150 miljoen gulden geboden voor :elevisie- en internetrechten. Dat bedrag is een verdubbeling het huidige contract met de NOS en Canal+. In een verga ing van de Eredivisie NV kwamen de clubs zaterdag in echt nog niet tot een eensluidend oordeel. Beide partijen )ben 16 december als uiterste datum voor de onderhandelin- gesteld. gavond op Woudenstein rste punten ingeleverd. De )per van de eerste divisie >t tegen FC Zwolle genoe- nemen met een gelijkspel: De achtervolgers FC Den h, Telstar en Go Ahead Pl is wonnen wel. celsior had de sportieve 3j de aan zichzelf te wijten, ia otterdammers verspeelden keer een voorsprong. Al na n minuten leidde de thuis- met 2-0 door treffers van Ouden en Connolly. Voor atste was het zijn dertiende Detitietreffer. Afana, ge el van Feyenoord, zorgde JJim een uur voor 3-2. hard Roelofsen bezorgde 'wolle in de slotfase een Hij maakte eerder in de itrijd al 2-2. Het eerste doelpunt van Zwolle kwam op naam van Van den Belt. FC Den Bosch, zonder de ge schorste Van der Hoorn en Mi- chels, boekte een ruime zege op Veendam: 3-0. "Eerstejaarsprof Mihci maakte twee doelpunten. Van de Laak scoorde eveneens voor de thuisploeg. De nieuwe MW-trainer Roger Reijners be leefde een slecht debuut. Tel star won in Maastricht met 2-1. Schenkel en Smit scoorden voor de ploeg van trainer Kiste- maker. MW'er Nuyts scoorde de aanvankelijke gelijkmaker. Go Ahead Eagles bezorgde trainer Jan van Staa tegen zijn oude club Heracles een plezie rige avond. De thuisploeg zege vierde met 5-0. De doelpunten kwamen op naam van De Weerdt (tweë), Dijk, Van Arum (zijn elfde competitietreffer) en Kooijman. In Deventer zijn de Eagles dit seizoen nog ongesla gen. Sparta wil de winterstop in met minimaal zeventien punten. Trainer Roks stelt dat dit aantal nodig is om straks met enig vertrouwen aan de tweede competitie helft te beginnen. De Rot terdammers deden zater dagavond op het Kasteel alvast goede zaken door De Graafschap met 2-1 te verslaan. ROTTERDAM ANP Met dertien punten en nog drie wedstrijden op het programma is de doelstelling van Roks haal baar. Zeker met topschutter Elkhattabi in de gelederen. De Marokkaan maakte zijn der tiende competitietreffer. Zijn landgenoot, Leidenaar Houssin Bezzai, is hersteld van een en kelblessure en speelde de hele wedstrijd. De Graafschap was in Rotter dam geen schim van de ploeg die vorige week nog hekken sluiter Fortuna Sittard (5-1) af droogde. Het schokeffect na het ontslag van trainer McDonald leek al na een duel uitgewerkt. Zijn voorlopige opvolger Jurrie Koolhof zag zijn ploeg alleen in de beginfase (1-0 via Turpijn) van de eerste en tweede helft behoorlijk spelen. Dit was te weinig om aanspraak op een punt te maken. De wedstrijd betekende ook de terugkeer van John Nieu- wenburg in Spangen. De 21-ja rige middenvelder is tot aan het eind van het seizoen gehuurd van Ajax. Nieuwenburg zorgde voor evenwicht op het midden veld. „Met John in de ploeg is er balans in het elftal. Na de 1-1 kon ik eindelijk eens rustig op de bank blijven zitten, want het zat goed in elkaar", aldus Roks. De winnende treffer kwam op naam van Marilia. Willem H - AZ Willem II is het winnen ver leerd. De Tilburgers lieten za terdagavond tegen AZ een groot aantal kansen onbenut en moesten na een voorsprong toch weer genoegen nemen met een gelijkspel: 1-1. Het wachten op een zege duurt in middels bijna twee maanden. De laatste zege dateert van 14 oktober. Toen werd thuis FC Utrecht met 6-2 opgerold. Dat spektakelstuk was tevens het laatste echte feest dat de rood- wit-blauwe aanhang kon vieren want daarna behaalde Willem II nog maar twee punten en werd er vier keer verloren. De Tilburgers startten over rompelend. Met name Bombar - da en Ceesay hadden al in een vroeg stadium de score kunnen openen maar pas vlak voor rust kwam de 1-0 op het bord. Ceesay had een verwoestend schot in gedachten, trapte ech ter in de grond en zag de bal naar Bombarda hobbelen. Die koos de rechterhoek uit voor zijn vierde competitietreffer. Het ontbrak de thuisploeg in de tweede helft aan uithou dingsvermogen om AZ weder om 45 minuten lang terug te dringen. Bovendien liet de Til- burgse defensie vaker steken vallen. Was dat in de eerste helft nog onschadelijk gebleken bij kansen voor Opdam en Hui- berts, twintig minuten voor tijd kostte het Willem II de overwin ning. Perez stond aan de basis van een counter waarbij de bal in de voeten van Dibi belandde. Diens solo bracht hem alleen voor keeper De Vlieger, die kansloos was op de schuiver in de verre rechterhoek. Fortuna S. - FC Utrecht Fortuna stuurde trainer-coach Henk Duut met vakantie na het echec bij De Graafschap. De harde beslissing van het be stuur had totaal geen succes. Met de interim-coaches Hans de Koning en Dick Voorn op de bank ging het thuisduel tegen Janssen is zielsgelukkig met zijn beslissende treffer tegen Twente. »d :GEN ANP zonder de belangrijkste spelers kan het ige NEC goed meekomen. Trainer Jo- Neeskens miste gisteren in de thuis- strijd tegen FC Twente een half elftal, icorer Hristov, De Gier, Koning (allen fhorst), Ax en doelman Gentenaar (bei- geblesseerd) ontbraken in De Goffert. won NEC: 1-0. Oudgediende Anton sen maakte het doelpunt, iezien het grote aantal afwezigen is dit fantastisch resultaat", sprak Neeskens aan. „Alle spelers hebben hun taken goed uitgevoerd. De ploeg verdient groot compliment. Deze overwinning veel vertrouwen voor de komende pn waarin we ook nog niet op volle sterkte zijn." De eerste helft was het aanzien nauwe lijks waard. NEC, met Noordwijker Mike Zonneveld in de basis, had een licht over wicht, vooral dankzij de middenlinie die uit liefst vijf man bestond. Uitgespeelde kan sen dwong de door elkaar gehusselde thuisploeg echter amper af. Nieuwkomer Schulp, gehuurd van Willem II, was vaak een eenzame spits. Op slag van rust, toen het duel even inte ressant werd, was de voormalige Ajacied dicht bij een treffer. Doelman Boschker hield Schulp bekwaam van het scoren af. In de extra tijd van de eerste helft kwam NEC alsnog op voorsprong. Routinier Janssen tikte in na goed voorbereidend werk van Schultz, 1-0. FC Utrecht verloren: 0-1. Vier minuten voor tijd zorgde Glus- cevic voor nieuwe verbijstering in Limburg. De Joegoslaaf tikte een voorzet van invaller Bos- schaart leep langs Hesp. Gluscevic maakte zijn reputa tie waar hoewel hij, zo oordeel de zijn trainer Frans Adelaar, niet goed in de wedstrijd zat. Anders dan bij FC Utrecht is het maken van doelpunten het grote manco van de nummer laatst in de eredivisie, de enige club zonder zege in het gehele betaalde voetbal; zeven goals in veertien wedstrijden. Kansen, hoewel weinig, de den zich zaterdagavond wel voor. Landerl kon in de 54ste minuut de 1-0 eenvoudigweg niet missen. Toch schoot hij voorlangs. In de blessuretijd verscheen Roest vrij voor Wa penaar, maar ook hij stuurde de bal niet in de juiste richting. Fortuna speelde tegen het voorzichtige FC Utrecht niet slecht, verdiende eigenlijk geen nederlaag, maar kreeg straf voor improductiviteit. Ham ming, in het verleden goed voor veel doelpunten, mocht van de interims vanaf het begin spelen maar hij werd handig uit schietpositie gehouden door het verdedigingsduo Zwaans- dijk-Schut. Aan goede wil ontbrak het niet, aan scherpte wel. Ham ming schoot bij zijn enige mo gelijkheid over. RKC - FC Groningen FC Groningen-trainer Jan van Dijk moest voor het duel met RKC maar liefst negen spelers thuislaten. Toch pakte de ge handicapte ploeg in Waalwijk een punt. In een matig duel bleef het 0-0. Groningen moest voor de wedstrijd tegen RKC onder an dere basisspelers Hoekstra, Cu- rovic en Hugo thuislaten. Het blessureleed is bij Groningen zelfs zo groot dat Van Dijk twee spelers uit de A-juniorenselec tie op de bank zette. De 16-jari- ge Arjan Robben kreeg zelfs nog enkele spelminuten. „Ik kan er niet meer omheen", zei trainer Van Dijk na afloop. RKC speelde de eerste minu ten redelijk en creëerde enkele kansen. Maar net als drie dagen geleden, in de wedstrijd tegen Ajax, konden de Waalwijkers deze mogelijkheden niet om zetten in doelpunten: Human Na een goed eerste kwartier verloren de Waalwijkers de grip op de wedstrijd en was Gronin gen bij vlagen de sterkste van de twee. „Ik ben trots dat we met deze selectie zo weinig kansen hebben weggegeven", zei Van Dijk, die erg tevreden was over zijn ploeg. „Onze counters konden zelfs nog erg gevaarlijk zijn." Wouter van den Herik kreeg in de laatste minuut de grootste kans om Groningen op voor sprong te zetten. Hij kwam al leen voor het doel en omzeilde keeper Van Dijk. De aanvaller schoot echter te laat en liep met de bal over de achterlijn. De trainer van RKC, Martin Jol, concludeerde na de wed strijd dat zijn team een echte 'killer' mist. „Wij zijn in de voorhoede niet geraffineerd ge noeg", aldus Jol. Hij weet dit ook aan de onervarenheid van zijn spelers. „Maar het blijft een feit, dat als je deze wedstrijd niet wint, je altijd een midden moter blijft." Jol schoot vervol gens hard in de lach. „Maar waarom zouden we daar niet tevreden mee zijn." FOTO ANP/TOUSSAINT KLUITERS Het spaarzame gevaar van FC Twente kwam voor de rust van spits Vennegoor of Hesselink. De aanvcdsleider van de Tukkers schoot eerst keihard op de paal. Daarna moest hij tot twee keer toe zijn meerdere erkennen in de 37-jarige doelman Van der Sleen. Na de rust werd het toch al kwali teitsarme veldspel er niet beter op. FC Twente maakte een machteloze en moede loze indruk. De stand bleef hetzelfde. NEC: Van dei Sleen; Verhoeven, VVisgerhof, Hesp en Zonneveld; Schultz, Collen, Latuheru (89. Maes), Janssen (81. Peter van Putten) en Van Rijswijk; Schulp. FC Twente: Boschker; Hulshoff (63. Van der Leegte), Ten Hag, Karnebeek (53. Van der Paar) en Piqué; Ra- him, Van der Laan en El Brazi; Cairo, Vennegoor of Hesselink en Pahlplatz (63. De Witte). Het gejuich voor onze Sydney- lielden was nog niet ver stomd of vooruitkijkend naar Athene kondigde NOC*NSF- voorzitter Hans Blankert aan: „Wegaan de medailles cas- hen. (Alvorens het ingeslagen pad te ven'olgen een gewetensvraagje. Weet u nog hoeveel medailles de 'Nederlandse sport' waard was in Sydney Valt tegen hè? Zo veel onuitivisbare indruk ken nu al, na krap twee maan den, uitgewist - maar dit terzij de). Medailles cashen. De sport wil geld zien. Veel geld. Nü. Vier honderdvijftig miljoen. Blankert heeft gelijk. Je moet ijzer smeden als het heet is. En heet was het in Sydney, niet in de laatste plaats in het Holland House waar politici over elkaar struikelden in wéér een polo naise na wéér een medaille en in menig politiek lijf brak van de weersomstuit een olympisch vuur uit dat zijn weerga niet kende en eer het gezonde ver stand de brand meester was ging het al als een lopend vuurtje door Sydney dat ons land zich kandideren moest voor een volgende Olympische Spelen en dit keer heette de py romaan niet eens Erica Terp stra. Navraag in Sydney leerde wat ons dat kosten gaat: 6 tot 8 mil jard! Dollar. Alleen de WD is nu nog voor. Het gevaar is dus geweken. Saar Boerlage hoeft de straat niet op. Een brede Kamermeer derheid is uit zichzelf al tegen. Je bent geneigd te concluderen: goed nieu ws voor de sport. Als enerzijds de miljarden op zak blijven, wordt anderzijds over een uitgavetje van een paar miljoen vast niet moeilijk ge daan. Valt tegen. Van de week werd op een sportsymposium op Pa pendal duidelijk dat er niets te cashen valt. De (top)sport kan naar de centen fluiten. Deze krant: „PvdA: NOC*NSF kan 450 miljoen vergeten." De Partij van de Arbeid was in derdaad het meeste tegen. Voor het topsportklimaat in ons land hebben de socialisten hoogidt tientallen miljoenen over, geen honderden miljoe nen. Leidt hier niet uit af dat de PvdA het slecht met onze sporters voor heeft. Ik zou wil len zeggen: in tegendeel. Al nu vast wil ik graag één hoeraatje vragen voor de PvdA. Hiep. Hiep. Hiep. Hoera. Voor de Peeveedeja. Om de medailleoogst van 2000 over vier jaar te verdubbelen (wat zeg ik: te verdrievoudigen) heeft de Partij van de Arbeid een budget-neutraal middel ge vonden. Middel. Middel is kamerlid voor de PvdA, heet Bert, hield op Pa pendal namens zijn partij de hand op de knip, maar beloof de later ih de week tijdens de behandeling van de sportbe- groting nog van zich te laten horen. Zeg da t! De Telegraaf, donderdag, over het plan-Middel: „De PvdA wil dat kaatsen en fierljeppen (polsstokverspringen) olympi sche sporter: worden/' Fierljeppen en kaatsen, gé-ni- ddl, wie doet ons nog wat? Een knap land bovendien dat ons het zilver en brons afhandig maakt. Middel in de krant over de kans van slagen van zijn plan:Waarom niet? Kwestie van je internationaal sterk ma ken. De meest vreemdsoortige bezigheden worden tot olym pisch niveau verheven." Het kamerlid doelt natuurlijk op Grieks-Romeins worstelen, polsstokhoogspringen en snel wandelen, goed beschouwd even vreemdsoortige bezighe den als hockey en roeien, maar bezigheden toevallig ook nog waarin wij toch geen kans ma ken. Hebben wij hier behalve Bertje bedankt! nog iets aan toe te voegen? Toch wel. Als geen middel geschuwd wordt, waarom ruimt Middel in zijn overwegingen dan geeri plaats voor paalzitten in? Wat is er tegen op wadlopen? Kievitseierenzoeken: eerste ei goud, tweede ei zilver, etc. Welk land kan tegen ons op op de sjoelbak? Willem-Alexander die goud wint op het onderdeel drijf jacht: 92 olympische zwijntjes buiten gevecht gesteld in 1 uur zuivere speeltijd, een fabelach tig record. En dan de Griekse fanfare die ons volkslied ten ge hore brengt en daarbij natuur lijk de camera gericht op Bert Middel, ónze Bert Middel, aan wie wij alles hebben te danken. Frank Snoeks Fortuna Sittard - FC Utrecht 0-1 (0-0). 86. Gluscevic 0-1. Scheidsrechter: Van der Ende (46. Braamhaar). Toeschou wers: 7700. Gele kaart: Roest, Ham ming (Fortuna), Zwaansdijk (FC Utrecht). Willem II - AZ 1-1 (1-0). 42. Bombarda 1-0, 70. Dibi 1-1. Scheidsrechter: Van Egmond. Toeschouwers: 13.100. Gele kaart: Huiberts (AZ) Sparta - De Graafschap 2-1 (2-1). 15. Turpijn 0-1, 17. Elkhattabi 1-1, 29. Marilia 2-1. Scheidsrechter: Haverkort. Toeschouwers: 7602. NEC - FC Twente 1-0 (1-0). 45. Jans sen 1-0. Scheidsrechter: Temmink. Toeschouwers: 9500. Gele kaart: Jans sen (NEC), Karnebeek, El Brazi, Van der Leegte, Cairo (FC Twente). Ajax - SC Heerenveen 6-2 (3-1). 3. Wamberto 1-0, 14. Dennis de Nooijer 1-1, 19. Machlas 2-1, 41. Galasek 3-1, 64. Lurling 3-2, 70. Van der Gun 4-2, 75. Arveladze 5-2, 81Van der Gun 6- 2. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 38.250. Gele kaart: Galések (Ajax), Klompe, Venema (Heerenveen). RKC Waalwijk - FC Groningen 0-0. Scheidsrechter: Uilenberg. Toeschou wers: 5500. Topscorers: 1. Elkhattabi (Sparta) 13. 2. Nelisse (AZ) 12. 3. Hristov (NEC) 11. 4. Gluscevic (FC Utrecht), Kezman (PSV) 10. 6. Anastasiou (Roda JC) 9. 7. Vennegoor of Hesselink (FC Twente), Amoah (Vitesse), Drent (FC Groningen) 10. Machlas (Ajax), Tomasson (Feye noord) 7. Programma, zaterdag De Graafschap - FC Groningen, AZ - NEC, Fortuna S - 1 Sparta, Roda JC - Willem II, zondag: Feyenoord - Ajax, Vitesse - Heerenveen, FC Utrecht-NAC. PSV Vitesse NEC Roda JC RKC AZ NAC FC Twente FC Utrecht Willem II Heerenveen Sparta Groningen Graafschap RBC Fortuna S. 13 11 14 10 14 10 1 1 34 32-12 3 1 33 25-10 2 2 32 32-20 3 4 30 39-20 8 1 26 24-15 3 5 24 31-24 5 4 23 15-13 4 5 22 26-24 2 6 20 21-21 5 5 20 25-24 3 7 18 24-29 6 5 15 20-21 6 5 15 16-25 4 8 13 21-31 4 8 13 18-28 1 11 13 24-31 0 12 9 21-40 4 10 4 7-33 EERSTE DIVISIE Excelsior - FC Zwolle 3-3 (2-2). 5. Den Ouden 1-0, 7. Connolly 2-0, 29. Van den Belt 2-1, 34. Richard Roelofsen 2-2, 67. Afana 3-2, 83. Richard Roelofsen 3-3. Scheidsrechter: Wegereef. Toeschouwers 2581. Gele kaart: Van den Belt, Sink- graven, Boekweg, Schol (FC Zwolle). FC Den Bosch - Veendam 3-0 (2-0). 25. Van de Laak 1-0, 45 Mihci 2-0, 52. Mi hci 3-0. Scheidsrechter: Schenkels. Toe schouwers: 3085 Gele kaart: Blaauw, Hoekzema (Veendam). MW - Telstar 1-2 (1-1). 8. Schenkel 0- 1, 12. Nuyts 1-1, 67. Smit 1-2. Scheids rechter: Sterk. Toeschouwers: 3500. Ge le kaart: Emerson, Vonk (MW), Smit (Telstar). Go Ahead Eagles - SC Heracles 5-0 (3-0) 10. De Weerdt 1-0, 41. Dijk 2-0, 45. Van Arum 3-0, 58. Kooijman 4-0, 76. De Weerdt 5-0. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 4100. Gele kaart: Kolm- schot, Platvoet (Heracles). Emmen - Helmond Sport 1-1 (1-0). 30. De Vries 1-0, 70. Van Leerdam 1-1. Scheidsrechter: Oskam. Toeschouwers: 4625. Gele kaart: Van Bilsen (Emmen), Streppel, Weijers, Vroomans (Helmond Sport). SC Cambuur - Dordrecht'90 1-0 (0-0). 84. Van der Heide 1-0. Scheidsrechter: Westerink. Toeschouwers: 4500. Gele kaart: Overkleeft, Van der Pennen (Dor drecht'90). Haarlem - TOP Oss 3-1 (2-1). 16. Ta- merus 1-0, 31. Jansen 1-1, 39. Bond 2- 1, 81. Molenaar 3-1. Scheidsrechter: Koopman. Gele kaart: Stuut (Haarlem), Heesen, Koopman, Mike Eveleens (TOP Oss). ADO Den Haag - WV 2-2 (2-1). 1. Leo nardo 1-0, 3. Leonardo 2-0, 16. Snip 2- 1, 79. Graef 2-2. Scheidsrechter: Van der Pas. Toeschouwers: 2655. FC Volendam - Eindhoven 2-1 (1-0). 29. Bartele 1-0, 59. Ravensbergen 1-1, 63. Thijssens2-1 Scheidsrechter: Buiting. Toeschouwers 2465. Gele kaart: Ouh- saine, Truong (Volendam), Van Huijk- sloot, Jusic, Usta (Eindhoven). Topscorers: 1. Connolly (Excelsior) 13. 2. Van Arum (Go Ahead Eagles), Jansen (TOP Oss) 11. 4. Roelofsen (FC Zwolle), Simr (Excelsi or), Boogers (Dordrecht-'90), De Vries (Emmen), Leonardo (ADO Den Haag) 8. 9. Tzvetkov (Veendam), Van Leerdam (Helmond Sport) 7. Programma, donderdag: ADO Den Haag - FC Zwolle, zaterdag: Veendam - Volen dam, Heracles - Cambuur, Dordrecht'90 - TOP, WV - Excelsior, zondag: Telstar - FC Den Bosch. STAND Excelsior 15 10 Den Bosch 15 10 Telstar 15 9 GA Eagles 15 9 Volendam 15 8 FC Zwolle 14 7 Emmen 14 6 Helmond Sp 15 6 Cambuur L. 15 5 Heracles 15 5 15 5 15 5 WV TOP MW ADODenHaag 14 Dordr. '90 14 Veendam 15 Haarlem 15 Eindhoven 15 3 2 33 46-25 1 4 31 25-12 3 3 30 27-21 2 4 29 34-26 2 5 26 22-19 4 3 25 31-17 4 4 22 28-17 4 5 22 31-20 6 4 21 23-22 3 7 18 14-25 2 8 17 18-21 2 8 17 26-32 2 8 17 18-24 4 6 16 23-31 4 7 13 22-29 1 10 13 19-35 5 8 11 17-35 4 9 10 20-33 TWEEDE PERIODE Excelsior Volendam GA Eagles Den Bosch Telstar FC Zwolle Helmond Sp Cambuur L. WV Emmen Veendam Heracles Dordr. '90 Eindhoven 0 15 21-14 2 15 13- 8 2 13 17-12 2 13 13- 8 2 13 12- 9 1 11 15- 8 2 11 15- 9 2 11 12-11 2 11 9-9 1 9 13- 9 4 9 11-10 2 8 9-13 3 8 12-16 4 7 13-17 5 6 7-15 4 5 4-16 4 4 10-14 6 1 6-14 'Tukkers' Ruslan Valeev en Mario Promes proberen Spartaan Nourdin Boukhari af te stoppen. FOTO CPD/COR VOS

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 21