Personeel Personeel Personeel Star @1 SERVICEMONTEUR O H VBij m Warmond Test Engineer CONGRES AAANAGER v Congres parttime beheerders accommodaties ZATERDAG 2 DECEMBER 2000 GL/ (Gaming Laboratories International) is een test laboratorium voor speelautomaten dat al meer dan 10 jaar speelautomaten test en certificeert voor landen over de gehele wereld. Door toenemende groei en om Europese klanten beter te kunnen ondersteunen is ruim twee jaar geleden een Europese vestiging geopend in Hillegom. Van uit hier worden speelautomaten van Europese klanten getest en ge certificeerd voor onder meer Amerika, Europa en Afrika. Door het internationale karakter van het bedrijf bestaat de mogelijkheid om naar deze landen te reisen voor trainingen of het testen van de auto- Voor deze technische en uitdagende functie zijn wij op zoek nat Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit automaten: vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie ii Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd en ervarin Mogelijkheid tot reizen. Gevraagd; Afgeronde MTS/HTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; beheersing van de Engelse taal; beheersing van de Spaanse taal is een pre. Wie durft Wij nodigen u uit om te reageren naar GLI Europe BV Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com Interlas is al meer dan 40 jaar een bekende leverancier van alle pro- dukten rond het thema lassen. Naast verkoop is ook verhuur van las- apparatuur, stroomaggregaten en compressoren een belangrijke acti viteit. Kwaliteit in produkten en dienstverlening staat bij Interlas voor op. Om de serviceverlening bij onze cliënten op het huidige hoge niveau verder te kunnen uitbreiden zoeken wij op korte termijn een Deze monteur, de "technische visitekaartvan Interlas, zorgt vlot en deskundig voor preventief onderhoud en reparatie aan elektrische lasapparatuur bij onze klanten. Een afwisselende job, waarvoor een MTS-niveau met elektro-ervaring gewenst is. De juiste monteur, bij voorkeur wonend in Noord- of Zuid-Holland, bieden wij graag een prima salaris met uitstekende arbeidsvoorwaar den. Interesse? Bel dan de heer G. C. den Ouden of P. Verloop (0181- 295750) voor nadere informatie. U kunt natuurlijk ook schrijven. iMffgSsn Het Leids Congres Bureau organiseert congressen zowel op eigen initia tief als in opdracht van derden, voor de INHOUDELIJKE organisatie van studiedagen voor de vakgebieden overheid en gezondheidszorg zijn wij op zoek naar een De functie: Je gaat op zoek naar actuele en commercieel interessante thema's en ontwikkelt hierover zelfstandig studiedagen die aansluiten bij de interesse van de doelgroep. Profiel: Je hebt HBO-niveau, een brede maatschappelijke belangstelling, bezit journalistieke en organisatorische vaardigheden en commercieel inzicht. Je bent stressbestendig en kunt op niveau communiceren. Wanneer je interesse hebt in deze functie, stuur dan binnen 8 dagen een beknopte brief met CV naar: Leids Congres Bureau BV Thea J. van Wijk Postbus 16065 2301 GB Leiden Tel. 071-5148203 www.leidscongresbureau.nl info@leidscongresbureau.nl e\ds Stichting tot verzorging en huisvesting van ouderen op Protestants-Christelijke grondslag met een huisvesting van 105 bewoners en het beheer over 190 woningen. Wij zijn een huis met gezellige werksfeer en aardige collega's. Wij zijn voor versterking van onze teams op zoek naar: Een enthousiaste Keukenhulp - Voor 20 uur per week, in wisselend rooster - Werktijden van 10.30 tot 15.00 uur - Het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden in de keuken en afwaskeuken - Het assisteren bij portioneren van de warme maaltijd Een gemotiveerde Bejaardenverzorgster Voor de avonddienst in wisselend rooster, 2 a 3 avonden per week - Werktijden van 17.30 tot 20.00 uur Verder is er nog plaats voor Weekendhulpen Zowel in de keuken als ook in de verzorging om voorkomende werkzaamheden t verrichten. DIENSTVERBAND/SALARIËRING Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van V2 jaar met uitzicht op een vast dienstverband na gebleken geschiktheid. Rechtspositie en arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. U kunt uw sollici taties binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Stichting Groenhoven", Zorgcentrum voor ouderen.Witte Rozenstraat 21, 2311 XS Leiden (Tel. 071 - 5120745). Tel. inlichtingen vragen aan Mw. L. v.d. Barselaar. Tel. inlichtingen omtrent keukenhulp vragen naar Hr J. Hessel. Een afwisselende baan voor iemand die buitenlandse talen spreekt... Star Dried flowers decorations is een dynamisch en toonaangevend productie-, im- en exportbedrijf van natuurlijke decoratiematerialen, decoratie artikelen en droogbloemen. De afzet is hoofdzakelijk gericht op de export en vindt wereldwijd naar 45 landen plaats. Om onze verkoop aktlviteiten in goede banen te leiden zijn wij op zoek naar ondersteuning van een persoon die het een uitdaging vindt op de afdeling verkoop binnendienst te werken. MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST (m|v) De funktie omvat o.a.: - opvolging en afwikkeling van binnen komende orders zowel per telefoon en fax - correspondentie en telefonische contacten in het Nederlands, Engels en Duits - commerciële en administratieve ondersteu ning van de account managers buitendienst - onderhouden van contacten met klanten bij afwezigheid van de account managers - verzorgen van offertes en aanbiedingen voor klanten - rapportage aan account manager buitendienst commerciële/administratieve instelling goede sociale vaardigheden leeftijd tussen 22 en 30 jaar Wij vragen: - opleiding op minimaal Havo/MBO-niveau - beheersing van Engelse en Duitse taal, kennis van Frans gewenst Wij bieden: - prima werksfeer en ruimte voor eigen initiatief - een afwisselende positie in een jong team van zeer gemotiveerde mensen - interessant werk door onze internationale activiteiten - goede arbeidsvoorwaarden - een honorering passend bij het niveau van de functie en de getoonde kwaliteiten Stuur zo snel mogelijk een schriftelijke reactie naar: Star Dried flowers decorations b.v.; t.a.v. Mevr. M.J.J. van Westerop, directie assistent Vinkenweg 50, 2231 NT Rijnsburg; telefoon 071-4092072, fax 071-4080351; E-mail tiny@star.nl Van der Wiel b.v. is een modern optiekbedrijf met filialen in de bollenstreek en Leiden. In ons bedrijf is plaats voor een ambitieuze collega die zelfstandig kan functioneren en initiatief durft te nemen. Reageer ook als je niet precies over het juiste diploma of ervaring beschikt, er zijn veel mogelijkheden om door te groeien. Interesse dan zien wij graag je reactie tegemoet. Sollicitaties kun je zenden aan: Van der Wiel b.v. t.a.v. R.J.M. van der Wiel Nieuwe Rijn 62, 2312 JH Leiden Inlichtingen tel: 071 - 512 00 10 "3 brakel atmos the benefits of nature inside Onze opdrachtgever, Brakel Atmos B.V. gevestigd in Uden is een dynamische en snelgroeiende organisatie die innovatieve systemen ontwikkelt en realiseert die bijdragen aan een veilig en comfortabel woon- en werkklimaat. THE BENEFITS OF NATURE INSIDE. Samen met architecten en opdrachtgevers uit de bouwwereld werken ruim 200 medewerkers dagelijks aan systemen op het gebied van dak- en gevelbeglazing, rook- en warmteafvoer en ruimtelijke ventilatie. Ter versterking van hun organisatie zijn zij op zoek naar een COMMERCIEEL PROJECTLEIDER m/v beglazingssystemen ref. nr 00EZ205 De functie: In deze functie adviseert u klanten over maatwerkoplossingén, op het gebied van beglazingssystemen en incidenteel ook ventilatie. U bent verantwoordelijk voor acquisitie en u brengt offertes uit. In geval van gunning van de offerte bent u tevens verantwoordelijk voor een juiste en tijdige realisatie. In het kader van de realisatie maakt u deel uit van een zelfstu rend projectteam, bestaande uit diverse medewerkers die vanuit hun achtergrond betrokken zijn bij het project. Vorenstaande van ontwerp- tot opleveringsfase. Ook de after-sales behoort tot uw takenpakket. Uiteraard bent u tevens in financiële zin verantwoordelijk voor de onder uw beheer vallende projecten. Het profiel: Om deze brede en uitdagende functie op juiste wijze in te vullen, beschikt u over een HBO werk- en denkniveau. U heeft een relevante hoger technische opleiding genoten. De voorkeur gaat hierbij uit naar een bouwkundige opleiding. Indien u ervaring heeft in een vergelijkbare functie geniet u de voorkeur. U beschikt over, aantoonbare, commerciële (onderhandelings)vaardighedenen heeft ervaring met het bedrijven van acquisitie. Zowel in woord als geschrift beschikt u over uitstekende communicatieve vaardigheden. Creativiteit, klantgerichtheid en teamgeest zijn voor u meer dan begrippen. Het werkgebied betreft de provincie Noord-Holland. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij in deze provincie woonachtig zijn of bereid zijn hier naartoe te verhuizen. Geboden wordt: Een verantwoordelijke en zelfstandige baan binnen een groeisector. U gaat onderdeel uitmaken van een aangename, infor mele en collegiale werkomgeving. Het salaris en andere voorwaarden zijn zondermeer in overeenstemming met het niveau en de zwaarte van de functie. U zult veelvuldig vanuit uw huisadres kunnen werken en de beschikking krijgen over een representatieve auto van de zaak. Geïnteresseerd? Stuur uw brief met cv naar HOBIj Werving Selectie BV t.a.v. de heer E.J.A.A. van der Zanden o.v.v. het referentienummer, Postbus 58, 5460 AB VEGHEL. Of stuur uw E-mail naar: evanderzanden@hobij.nl telefoonnummer 0413-354 407. ING SELECTIE De gemeente Warmond heeft zo'n 5.300 is rijk aan natuurschoon. Door de bekende Kagerplassen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en water sport. De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied van bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds vormgeven van de ambtelijke- en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. De gemeentelijke organisatie kent, naast een aantal stafmedewerkers, de drie sectoren: Burgerzaken, Grondzaken en Middelen. Vanwege het vertrek van één 2 medewerkers zoeken wij een twee totaal 36 uur per week (vervulling in een fulltime baan behoort tot de mogelijkheid) Functie-eisen Onze gedachten gaan uit naar iemand die een opleiding heeft op lbo-niveau en een ehbo-di- ploma heeft (of gaat behalen). Wij vinden het be langrijk dat deze medewerker samenwerkings- gericht, tactvol en communicatief vaardig is. Er varing in een soortgelijke functie is absoluut een Functie-informatie De gevraagde opleiding en vaardigheden zijn nodig om onder andere de volgende taken te kunnen uitvoeren: - toezicht houden op en bevorderen van de na leving van regels die voor een verantwoord gebruik van de accommodaties zijn gesteld, voor zowel gebruikers als bezoekers. U hebt een signaalfunctie met betrekking tot de gestelde regels voor het gebruik van de kantine en u rapporteert hierover aan de eerste beheerder - vervullen van een bemiddelende rol bij conflic ten en ondernemen van actie bij ongevallen Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u terecht bij zaken, telefoon (071) 3061110. Wij nodigen belangstellenden uit binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld - bedienen en controleren van de aanwezige in stallaties zoals verwarming, verlichting, toestel len, ventilatie en warmwatervoorziening - verrichten van kleine onderhoudswerkzaam heden aan het materieel en de accommodaties - schoonhouden van het materieel en accommo- - uitvoeren van taken in verband met de inciden tele verhuur van de accommodaties. Meer dan de helft van de werkzaamheden vindt plaats in de avonduren. Op basis van het gemid delde percentage avonduren heeft de medewer ker recht op een vaste onregelmatigheidstoeslag (ORT). Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt aanstel ling plaats in schaal 4 (maximaal f. 4.040,- bruto per maand op fulltime basis exclusief ORT). De gebruikelijk rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente kent een modern be loningsbeleid. i Holland; sectorhoofd Burger- £a;

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40