SLEUTELS Personeel Personeel Personeel Personee L M u C Boekhouder Haarlem ZATERDAG 2 DECEMBER 2000 U KUNT NIET ZONDER Administratief personeel gevraagd BUNDERS VERMEULEN Registeraccountants is een maatschap van registeraccountants waar 25 medewerker(st)ers werkzaam zijn voor onze cliënten in het MKB De sfeer met de collega's is ontspannen en opbouwend waarbij aandacht is voor de persoonlijke wensen van de medewerk(st)ers. Op korte termijn zoeken wij contact met een ervaren (m/v) ASSISTENT ACCOUNTANT Van u ven/vachten wij: - Opleidingsniveau: HEAO (BE), NIVRA (1e deel), MBA, SPD - Belangstelling voor het accountantsberoep - Administratieve ervaring - Bereidheid tot verdere vakgerichte studies - Affiniteit tot een dienstverlenend beroep Voor deze functie bieden wij: - Goede honorering - Afwisselende werkzaamheden - Grote zelfstandigheid De kleinschaligheid van de organisatie en de platte organisatiestructuur bieden u extra ruimte voor uitdagingen en mogelijkheden tot ontplooiing. De werkzaamheden betreffen controle van jaarrekeningen, belastingen, adviezen en administratieve ondersteuning. Zij vinden deels plaats op ons kantoor in de Wibautstraat in Amsterdam en deels bij de cliënten zelf. Uw reactie gaarne zenden aan: Bunders Vermeulen, Postbus 95333, 1090 HH Amsterdam T a v. A.J. van Kampen RA. Voor nadere informatie. Tel. 020-6630001. Administratie- en Belastingadviesbureau (een klein kantoor met een informele sfeer) in Leiden is op zoek naar een goede Administratieve 1000 poot Minimaal 25 uur per week (of meer). Iets voor u??? Schrijf een briefje naar: Brieven onder nummer 300905 van dit blad. Scholieren/studenten gezocht voor thuiswerk data-entry van personeelsadvertenties Zaterdag tussen 08.00 en 17.00 u. (min. hfl. 15 p.u.) Typedipl. (200 aansi.) pentium-pc+modem. Solliciteren bij Datavac bv, Postbus 3044, 9701 DA Groningen. Iduet Financieel Talent Zoekt Financieel Talent Iduet Financieel Talent is gespecialiseerd in de bemiddeling tussen mensen en functies op financieel gebied. Wij richten ons hierbij sterk op de persoon achter de functie, wie ben je en wat wil je? De juiste bemiddeling zorgt immers voo optimale ontwikkeling van je talenten en houdt je werk leuk en verrassend. Op dit moment zijn wij op zoek naar een: Voor onze eigen organisatie. Je wordt verantwoordelijk voor de gehele administratie van Iduet Talent Groep. Wij zoeken een financiële man of vrouw die de verantwoordelijkheid kan dragen voor het gehele financieel proces. De personeelsadministratie en salarisadministratie worden door twee administratieve krachten gevoerd, je houdt hier echter wel toezicht op. Zelf draag je zorg voor het bankboek, de fiscale aangiftes, debiteurenbeheer en het voorbereiden van de betalingen. We verwachten dat het op dit moment een baan voor 20 tot 24 uur zal zijn. Wij zijn op zoek naar iemand op HBO niveau. Leeftijd is niet relevant, je mag jong of ouder zijn (tussen de 25 en 65 jaar), herintredende moeders zijn ook absoluut welkom Het gaat ons om wie je bent en wat je kan. De belangrijkste eigenschap is datje verantwoordelijk heid kan dragen en je thuis voelt in onze cultuur. CB Richard Ellis CB Richard Ellis is wereldwijd de grootste onroerend goed adviseur met circa 10.000 medewerkers verspreid over meer dan 270 kantoren in 32 landen. In Nederland worden vanuit ons kantoor aan het Museumplein in Amsterdam vastgoed activiteiten verricht voor onze cliënten op het gebied van Investment, Valuation, Agency, Property- en Fecility Management Binnen de afdeling Property Management wordt namens onze cliënten het management verzorgd van het bedrijfsmatig onroerend goed. Onze cliënten zijn particuliere en institutionele beleggers uit zowel binnen- als buitenland. In verband met uitbreiding van onze beheerportefeuille zijn wij voor onze afdeling Property Management op zoek naar een: ADMINISTRATEUR (m/v) De administrateur is binnen de financiële administratie verantwoordelijk voor het verzorgen van financiële rapportages en managementinformatie zoals die door onze cliënten worden verlangd. Bij deze functie denken wij aan kandidaten op minimaal MBA-niveau met een relevante werkervaring m.b.t. het voeren van financiële administraties. Voor deze functie zijn communicatieve vaardighèden, een goede beheersing van de Engelse taal en het kunnen werken met MS Word, Excel, REMS een absolute 'must'. Beschikken over een flexibele en klantgerichte instelling, een collegiale houding, doorzettingsvermogen en een juiste werkmentaliteit vinden wij een vanzelfsprekendheid. Naast marktconforme arbeidsvoorwaarden bieden wij een afwisselende functie in een dynamische, no-nonsense organisatie met een zeer sterk groeipotentieel. Het leveren van kwaliteit is daarbij echter belangrijker dan kwantitatieve groei. Herkent u zichzelf in deze functie en bent u geïntereseerd, dan nodigen wij u graag uit uw schriftelijke sollicitatiebrief inclusief C V. te sturen aan CB Richard Ellis B V Honthorststraat 19, 1071 DC Amsterdam. T a v. de heer E.J Bakker (telefoonnummer 020 - 626 26 91). E-mail: ebakker@cbrichardellis.com Website, www.cbrichardellis.nl Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oog heelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neurochirurgie, Huisartsgeneeskunde en Ver- pleeghuiSgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen. De divisie kent een bureau beheer dat het divisiebestuur ondersteunt en dat onder leiding staat van de manager bedrijfsvoering. Door het bureau wordt beleid gevoerd op personeels-, financieel, materieel, automatise- rings- en organisatorisch gebied. Sectie Informatie en Automatisering De werkzaamheden van deze sectie bestaan uit beleidsvoorbereiding en uitvoering van het vastgestelde beleid. Hiervoor wordt nauw samenge werkt met de afdelingen binnen Divisie 3 en de Centrale Dienst Informa tievoorziening (CDIV). Onlangs is besloten deze sectie als een afzonder lijke eenheid te structureren. Voor deze sectie zijn wij op zoek naar een' Hoofd Informatie en Automatisering m/v Vac.n r per week) 00.M.I2.48.LD Functie-inhoud: Tot de belangrijkste taken kunnen worden gerekend: - het opzetten en vormgeven van de sectie informatie en automatisering; - aansturen van de PC- en netwerkbeheerders; - deel uit maken van het managementteam beheersbureau; - het scheppen van voorwaarden voor een adequate informatisering en automatisering binnen de divisie; - ondersteunen van het management van de divisie en de afdelingen bij het opstellén van het gewenste beleid op het gebied van informatie voorziening en automatisering; - onderzoeken van de huidige informatievoorziening en het afstemmen op de bedrijfsprocessen, - onderkennen van informatiebehoeften en verwezenlijken daarvan; - coördineren van systeemontwikkelingsactiviteiten; - samen met planning en control werken aan het opzetten, optimaliseren en bewaken van de Administratieve Organisatie en de Interne Controle; - voeren van het secretariaat van de Decentrale Automatiserings Commissie; - vertegenwoordigen van de divisie in LUMC-brede automatiseringscom- Functie-eisen: - academisch werk- en denkniveau; - relevante (universitaire) bedrijfskundige kennis en ervaring; - relevante management- en leidinggevende capaciteiten en ervaring; - in staat zijn om strategisch en operationeel beleid op l&A-gebied te for muleren en te implementeren; - in staat zijn om op innovatieve en stimulerende wijze met zowel het management als de professionals samen te werken; - beschikken over goede contactuele vaardigheden; - affiniteit met gezondheidszorg. Salaris: De aan te stellen functionaris zal een passend salarisaanbod worden Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. J. W. van der Linden, manager bedrijfsvoering Divisie 3 (071 - 526 33 03). Voor deze vacature wordt tegelijkertijd in- en extern geworven. Indien van toepassing zal de interne procedure eerst worden afgehandeld. CENTRALE DIENST INFORMATIEVOORZIENING De Centrale Dienst Informatievoorziening (CDIV) is verantwoordelijk voor beleidsvoorbereiding en uitvoering van automatisering, data- en tele communicatie binnen het Leids Universitair Medisch Centrum. Daarnaast is er in de vijf divisies ook een aantal specifieke (divisie- of afdelingsge- richte) ICT-activiteiten belegd. Diversiteit en omvang van de ICT-activitei- ten voor patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en management staan garant voor een zeer boeiende en afwisselende ICT-werkomgeving. Bovendien is het LUMC sterk gericht op zijn medewerkers en zijn er mogelijkheden voor verdere scholing en opleiding. Daarnaast is er ruimte voor het flexibel invullen van de werktijden, ook door het jaar heen. De combinatie van de sterk veranderende ICT-wereld met de actualiteit en de dynamiek van de taken in een groot universitair medisch centrum en de gerichtheid op mensen maken het werken bij de CDIV uniek. Binnen de CDIV is de groep Centrale Faciliteiten verantwoordelijk voor datacommunicatie, systeemintegratie (incl. Serverbeheer), werkplekauto matisering en telecommunicatie telefonie. Het gebruik van het netwerk en het aantal servers is de afgelopen perio de sterk gegroeid. Ook hebben wij ambitieuze plannen met internet, intra net, spraak- en beeldverwerking. Wij zoeken dan ook enthousiaste specia listen voor uitbreiding van ons team: Systeembeheerder m/v (Novell, NDS, Windows 9x, NT 2000) Vac.nr. 00.R38.48.LD Functie-inhoud: Zorgen voor de continuïteit, integriteit en beveiliging van centrale en divi- sionele Novell en NT servers en backup voorzieningen. Schrijven van documentatie. Testen en implementatie van nieuwe hardware en soft ware. Tweede lijns support aan Helpdesk en decentrale PC/netwerkbe- heerders; het mede oplossen van productieproblemen. Ondersteuning van PC/netwerkbeheerders bij de implementatie van nieuwe program matuur. Functie-eis:v Relevante kennis en ervaring op HBO-niveau (MCSE, CNE). Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 5.463,- bruto per maand met doorgroeimogelijkheden tot maximaal f 6.788,- bruto per maand conform het RRAZ met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Arbeidsvoorwaarden: Een plezierige en collegiale werkomgeving met zeer interessante techno logische ontwikkelingen. De gemiddelde arbeidsduur is 36 uur per week, in overleg in te vullen. Voor de functie geldt dat deeltijdaanstelling bespreekbaar is. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijk ambtelijk dienstverband met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer E.L.A. Flikkenschild, Hoofd Centrale Faciliteiten (071 - 526 28 55 of e-mail: e.flikkenschild@lumc.nl). Meer informatie over de functies en werken bij het LUMC is te verkrijgen op Internet: www.lumc.nl. Uw sollicitatie kunt u richten aan onderstaand adres of per e-mail' tllumc.nl TROMBOSEDIENST LEIDEN De Trombosedienst Leiden verzorgt de antistollingsbehandeling van alle poliklinische patiënten in de Leidse regio, alsmede van een groot deel van de in het LUMC opgenomen patiënten. Het totale verzor gingsgebied omvat 500.000 mensen en er zijn continu meer dan 6.000 patiënten onder behandeling. De dienst is voortdurend in ontwikke ling en vervult een landelijke voortrekkersrol bij de ontwikkeling en invoering van nieuwe methodieken en de automatisering. Binnen het team van 25 medewerkers bestaan vacatures voor: Pool verpleegkundigen m/v Vac.nr 00.R.40.48.LD Functie-inhoud: - het afnemen van bloed tijdens polikliniekspreekuren, bij patiënten thuis en bij patiënten opgenomen in het LUMC; - het administratief verwerken van patiëntgegevens; - het geven van adviezen en voorlichting alsmede het begeleiden van patiënten bij het gebruik van antistollingsmiddelen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - rijbewijs B; - goede contactuele eigenschappen; - affiniteit met apparatuur; - in teamverband en zelfstandig kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.378,- bruto per maand uitgaande van een fulltime aanstelling van 36 uur per week (schaal 6 RRAZ). Dienstverband: Het betreft een tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw D.M.Janssen, waarnemend verpleegkundig hoofd (071-526 24 80). SPECIALISTISCHE OPLEIDINGEN De medewerkers van de afdeling Specialistische Opleidingen richten zich op het ontwikkelen, organiseren en uitvoeren van specialistische vervolgopleidingen voor verpleegkundigen, de opleiding tot operatie assistent, de opleiding tot anesthesie-assistent en de opleiding tot kli nische perfusionist. Tevens worden cursussen, bij- en nascholingen georganiseerd voor verpleegkundigen, operatie-assistenten, anesthesie-assistenten en klinisch perfusionisten. Alle opleidingen, cursussen, bij- en nascholingen zijn in principe toegankelijk voor medewerkers van andere zieken huizen. Binnen de afdeling Specialistische Opleidingen ontstaat een vacature Secretaresse A m/v (32 uur pêr week) Vac.nr. 00.K39.48.LD Functie-inhoud: - beheert agenda's van de cursusleiders en het hoofd Specialistische Opleidingen; - behandelt ingekomen post; - voert allerhande correspondentie (cursistenadministratie, corres pondentie voor cursusleiders en hoofd Specialistische Opleidingen); - bereidt vergaderingen voor; notuleert, bewaakt de voortgang van actiepunten en rappelleert zonodig; - verstrekt intern en extern informatie over procedures en werkwij zen met betrekking tot het kunnen volgen van vervolgopleidingen, cursussen, bij- of nascholingen; - draagt organisatorisch bij aan het realiseren van specialistische ver pleegkundige vervolgopleidingen, cursussen en bij- en nascholingen; - verricht administratieve en organisatorische onderwijsactiviteiten, zoals het plannen van cursussen en examens en verricht de totale administratieve verwerking hiervan; - zorgt (mede) voor de juiste toepassing van administratieve proce dures en werkwijzen; - houdt diverse administraties bij (personele en eenvoudige project en financiële administraties) en stelt hiervoor gevarieerde overzich ten en (eenvoudige) conceptbegrotingen op; - verricht archief- en documentatiewerkzaamheden. Functie-eisen: - MBO secretariële richting; - cursus medische terminologie; - ruime secretariële ervaring; - accuratesse. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.975,- bruto per maand (schaaf 5) bij 'fl een fulltime aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Bij geble ken geschiktheid behoort een doorgroei-naar de functie secretaresse B tot de mogelijkheden (schaal 6). Dienstverband: Het betreft een tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw mr. J.RM. Hoogeveen', hoofd Specialistische Opleidingen en mevrouw S. Defilet, cursusleider Specialistische Opleidingen (071-517 66 68). Deze advertentie wordt gelijktijdig intern en extern geplaatst. Interne kandidaten genieten voorrang. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toe passing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38