Personeel Personeel Personeel a Kofnfx fulltime/parttime receptioniste (m/v) VIND JE HET LEUK OM MET PEUTERS I TE WERKEN l!WI.1d:l0PVANG Peuterleidster Ihvalleidster DAN BEN JE WELKOM Gediplomeerd Dokte rsassistente ANDERE BAAN Verhuizers Chauffeurs Emballeurs LAGERBERG ZATERDAG 2 DECEMBER 2000 Jij zoekt: een afwisselende baan, een dynamische branche, jonge en enthousiaste collega's en een goed salaris. Wij zoeken jou! Onze nieuwe: Vinden wij elkaar? Wij zoeken een telefoniste/receptioniste die ons team van jonge medewerkers ondersteunt met het beantwoorden van alle binnenkomende telefoontjes. functie-omschrijving In deze baan zal het aannemen van de telefoon ongeveer 80% van je taak uitmaken. Daarnaast behoort de dagelijkse postverzorging tot je werkzaam heden en zal je afwisselende taken uitvoeren voor diverse afdelingen zoals het verzorgen van mailings en het invoeren van gegevens. Als receptioniste ben |e ons visitekaartje en het eerste aanspreekpunt voor onze bezoekers oveng Wij bieden je een leuke baan in een jong en dynamisch bedrijf. Ben jij degene die wij zoeken en voldoe |e aan bovenstaande eisen? Stuur dan voor 15 december 2000 een brief en c.v. ter attentie van Jacobine de Mooy. Ook voor vragen kan je bij Jacobine terecht, telefoon 071- 5157343, e-mail: Jacobine@hillenaar.nl. functie-eisen Onze functie-eisen liggen niet zozeer in het opleidingsvlak, maar meer op het gebied van je persoonlijke capaciteiten. Wij zoeken een representatief en flexibel persoon met een enthousiaste en duidelijke (telefoon)stem. Dat betekent dat je accentloos Nederlands spreekt. Als je kunt werken met Word en Excel voor Windows, is dat handig, maar noodzakelijk is het voor deze functie niet V Hillenaar outdoor advertisine O Gevraagd: belangstellenden voor de leren-werken variant van: - de 4-jarige opleiding tot verpleegkundige (niveau 4 en 5) - de verkorte opleiding tot verpleegkundige voor reeds gediplomeerde ziekenverzorgenden en MDGOvp-ers (duur 2 jaar, niveau 4) - de ï-jarige opleiding voor reeds gediplomeerde A en Z verpleegkundigen De Geestgronden is de nieuwe orga nisatie voor geestelijke gezondheids zorg in het zuidelijke deel van Noord- Holland. Vanuit diverse locaties bieden ruim 1.500 medewerkers zorg aan mensen met psychische en psychiatri sche problemen. Mét de cliënt - en zo mogelijk de mensen in zijn omgeving - stellen ze een passend zorgplan samen uit de vele therapeutische mogelijkheden van de organisatie, variërend van behandeling, begeleiding thuis, cursussen en dagactiviteiten tot "bemoeizorg" en tijdelijk opname. De Geestgronden staat voor respect, veelzijdigheid, professionaliteit en kwaliteit Reeds jaren worden binnen de Geestgronden verpleegkundigen opgeleid. Ook in het kader van het nieuwe opleidingenstelsel voor ver- plegenden en verzorgenden heeft de instelling een groot aantal leer lingenplaatsen op niveau 4 (MBO) en 5 (HBO) beschikbaar. - De 4-jarige en verkorte opleiding tot verpleegkundige vangt aan in februari/maart 2001. U volgt de opleiding bij een school dicht in de buurt en heeft een arbeids overeenkomst met De Geest gronden. Mocht u te ver weg wonen dan hebben wij voor de eerste periode een mogelijkheid tot intern wonen. U hoeft hiervoor niets te betalen. Wij vragen belang stellenden, tussen de 18 en 40 jaar en minimaal in het bezit van een MAVO diploma, te solliciteren. 'ElG DE I GEESTGRONDEN Instelling voor geestelijke gezondheidszorg - Tevens starten wij per maart 2001 een i-jarig traject voor gediplo meerde A en Z verpleegkundigen met interesse voor het psychia trisch werkveld. U volgt de oplei ding "in company" en heeft een arbeidsovereenkomst met De Geestgronden. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan De Geestgronden, Instelling voor Geestelijke Gezondheidszorg, afdeling persont?lszaken en opleidingen, Postbus 2120 BA Bennebroek. U kunt ook telefonisch een informatiepakket aanvragen. Bel: (023) 583 24 14. Voor vragen over de verschillende opleidingstrajecten kunt u bellen met de afdeling Opleidingen, telefoon (023) 583 22 29 of (023) 583 25 06. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 0\QanisOt/e Dan hebben wij leuke banen voor jou, in kindercentrum De Petteflet op kleutergroep. 20 uur op maandag, vrijdag en om de donderdag Wisselend, met een vast contract van 7 uur. wij zoeken iemand die: Enthousiasme, flexibiliteit en inzet toont. Zorg draagt voor de dagelijkse verzorging van een groep kinderen. De kinderen zowel in groepsverband als individueel t In staat is een veilige en warme sfeer te scheppen. Een goed contact met ouders belangrijk vindt. Goed kan samenwerken en functioneren in teamverband. Wil werken volgens het vastgestelde pedagogisch beleid. Zich verantwoordelijk voelt voor de kwaliteit en ontwikkeling van het kinderdagverblijf. In het bezit is van een op de functie gerichte opleiding. wij bieden: Een baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoor de opvang. Werk in een gezellig en mooi kinderdagverblijf. Een aanstelling voor een jaar met uitzicht op vast dienst verband. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Kinderopvang. Beide functies kunnen eventueel gecombineerd worden. Kindercentrum de Peteflet is een kinderdagverblijf met 2 baby- groepen en 4 peutergroepen en ligt vlak bij het station. De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (C0KL) is een professio nele organisatie met als doelstelling het bemid delen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat momenteel uit 18 kinder centra en 30 peuter speelzalen voor de leef tijdsgroep 0 tot 4 jaar, 14 centra voor buiten schoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maat werk. Bij de C0KL wer ken 600 collega's Interesse? Telefonische informatie is te verkrijgen iedere ochtend (tussen 10.30 uur en 12.30 uur) bij Gerda van der Vliet en Cora Disseldorp telefoonnummer 071-5210533. Schriftelijke reacties binnen 10 werkdagen naar: Kindercentrum "De Petteflet", Tamboerpad 2, 2316 ZW LEIDEN. Onder vermelding van de functie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet gewaardeerd. Gevraagd: voor 2 dagen per week van 8 tot 14 uur Reacties gaarne schriftelijk voor 12 december aan: Huisartsenpraktijk Timmers G. v. Prinstererweg 41 2221 AB Katwijk t"ics\ Stichting Trias Kinderopvang biedt opvang aan kinderen binnen gemeente Sassenheim Voor de naschoolse opvang, waar kinderen worden ^kinderopvang opgevangen van 4 t/m 12 jaar en Peugerdagop- vang ,,de Speelmolen", waar kinderen van 1,5 tot 4 jaar worden opgevangen, zijn wij per januari 2001 op zoek naar groepsleiders m/v Vacature naschoolse opvang: De invulling van deze functie zal vanaf januari tot september geschieden op de maandag Na september wordt dit de woensdag Gemiddeld zal de omvang van dit dienstverband 4 uur per week zijn (vanaf september 6,5 uur per week) Ook verzoeken wij mensen uit verwante werk velden te solliciteren op deze vacature (b v acti viteiten begeleiders) Vacature „de Speelmolen": De invulling van deze vacature zal plaatsvinden op de woensdag. De omvang van dit dienstver band is 8 uur per week. Echter in de nabije toe komst zal hier de vrijdag bijkomen. Wij bieden: Uitbreiding van uren, indien wenselijk, in de toekomst. Salaris volgens CAO Welzijn Doorgroei mogelijkheden Wij vragen: Een gericht afgeronde MBO opleiding (of bereidheid tot het volgen hiervan). Creativiteit Verantwoordelijkheidsgevoel Warme en enthousiaste uitstraling Uw sollicitatiebrief kunt u sturen aan Stichting Trias Kinderopvang t a v Mw R A Hogewo- ning, J v Beierenlaan 6, 2171 CM Sassenheim Voor informatie over deze vacatures kunt u bel len naar Stichting Trias Kinderopvang, tel nr.: 0252-213876 Gelukkig is in ons beroep geen dag hetzelfde!! Welke representatieve ABN-sprekende Kanjer(s) durven het aan om onze taxichauffeursbrigade te komen versterken? Gewoon even bellen voor een gezellige fulltime of parttime job naar: 071 - 5 76 76 76 Henk, Jan of Erna van Taxibedrijf Koenes wachten op jouw telefoontje. STICHTING DE BURCHT SERVICEFLATS zoekt z.s.m. een zelfstandig kokend instellings kok m/v Fulltime (36-urige werkweek) Werkdag tot 18.30 uur in een plezierige werksfeer waar nog echt gekookt wordt! Graag schriftelijk reageren naar: Stichting de Burcht Jonkerlaan 90 2242 EX Wassenaar t.n.v. mevrouw S. I. Leistikow-Lambach Email: stichting.deburcht@wanadoo.nl Voor informatie: 070 5152255, ma t/m vrij 9-17 uur. SOS-Kiiiderdorpen ...want ieder kind verdient een thuis... Bij oorlogen en natuurrampen betalen de krnde' ren de hoogste prijs. Vooral degenen die geeft ze een nieuwe moeder, een huis, broertjes en zusjes en een opleiding. Overal ter wereld. Steunt u ons werk als Huisvriend voor 10,- per maand? 8el (020) 408 01 90 of stuur de GIRO 2280 IhltAJ SOS-Kinderdorpen www.soskinderdorpen.nl JA, stuur mij meer informatie over het werk van SOS-Kinderdorpen en hoe ik HuisVriend kan worden N.a.v. deze advertentie in: Naam:M V Postcode/plaats: Telefoon: Vind jij het leuk om de handen flink uit de mouwen te steken...? Dan hebben we jou precies nodig. De Lagerberg Verhuisgroep zit namelijk stevig in de groei. De vraag naar kwalitatief hoogwaardige verhuizingen voor zowel particulieren als bedrijven wordt steeds groter. Daarom zoeken we uit breiding van ons team met enkele ervaren of aankomend ROfcP«LA OER BERG VERHUISGRüj Als Verhuizer. Chauffeur of Emballeur is handigheid, representativiteit én in het geval van de chauffeur het bezit van een groot rijbewijs van essentieel belang. Je komt terecht in een leuke enthousiaste groep medewerkers. Het is vaak hard werken, dat geven we toe. Maar dat gebeurt wél in een heel plezierige werksfeer waarin collegialiteit altijd voorop staat. En ook met het salaris zit 't wel goed Heb je ervaring, dan is dat mooi meegenomen. Zo niet, dan brengen we je de fijne kneepjes van het vak wel bij. Belangrijker vinden we het dat je over goede contactuele eigenschappen beschikt en geen 8 tot 5 mentaliteit hebt. Ben je een aanpakker en lijkt één van deze banen je wat? Bel of schrijf dan zo snel mogelijk naar Hans Ruygrok. VERHUISGROEP J. Lagerberg B.V. KANTOOR Hofcampweg 254 2241 KL Wassenaar Telefoon [070] 511 92 62 Accountancy Belastingadvies Administraties Salarisadministratie Bonnikeplein 14-16 2201 XA Noordwijk Postbus 220 2200 AE Noordwijk tel.:071-364 99 90 fax:071-361 91 89 E-mail: vdbr@wxs.nl Info.: vdbroekaccountants.nl Van den Broek Accountants C. van den Broek RA drs. A. R. Kammenga RA Van den Broek Accountants is een jong en groeiend registeraccountantskantoor gevestigd te Noordwijk. Ons kantoor kenmerkt zich door een flexibele aanpak met de nadruk op een persoonlijke behandeling. Wij zijn actief in de gehele regio en vinden onze cliënten vooral in het midden- en kleinbedrijf. Naast onze nationale praktijk zijn wij ook internationaal actief, Als gevolg van een groeiend aantal opdrachten zijn wij op zoek naar: Accountantmedewerker RA/AA Fiscalist Gevorderde assistent-accountant(s) Beginnende assistent-accountant(s) Voor alle functies is een positieve en cliëntgerichte instelling een voorwaarde. Je bent inventief en gewend om initiatieven te ontplooien. Je hebt een sterk verant woordelijkheidsgevoel, werkt accuraat en beschikt over goede communicatieve en redactionele vaardigheden. Accountantmedewerker RA/AA Naast het leidinggeven bij de controle en het samenstellen van jaarrekeningen ben je voor de relaties een belangrijke sparringpartner op het gebied van fiscale zaken, overname- en waarderingsvraagstukken, opvolgingsproblematiek en advisering bij onze (snelgroeiende) internationale praktijk. Functie-eisen: Je bent afgestudeerd RA of AA. Je hebt reeds een ruime praktijk ervaring opgedaan op een accountantskantoor. Je beschikt over een grote mate van zelfstandigheid, bent creatief en spontaan. Je beschikt daarnaast over voldoende fiscale kennis en bent is staat om leiding te geven en vindt het leuk om mensen te begeleiden waarbij je mensen enthousiasmeert. Fiscalist Je werkzaamheden bestaan o.m. uit het in samenwerking met de accountants zelfstandig adviseren van de relaties. Je bent fiscaal aanspreekpunt zowel in- als extern. Je coördineert de aangiftepraktijk en uitstelregeling. Je bent verder verant- wqordelijk voor de verdere uitbouw van ónze (inter)nationale fiscale praktijk. Functie-eisen: Je bent afgestudeerd drs, mr of fb. Je hebt reeds een ruime ervaring opgedaan bij een accountantsorganisatie of belastingadviesbureau. Gevorderde assistent-accountant(s) Je begeleidt en adviseert onze relaties en werkt met een grote mate van zelfstan digheid. Je bent verantwoordelijk voor het samenstellen en controleren van jaarrekeningen, verzorgen van aangiften inkomstenbelasting en alle bijkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Je dient minimaal te beschikken over een diploma op HEAO- of SPD-niveau, aangevuld met 2 tot 4 jaar werkervaring. Je bent studerend voor RA of AA, werkt accuraat en bent een team player. Beginnende assistent-accountant(s) De werkzaamheden die je gaat doen bestaan uit het controleren en samenstellen van jaarrekeningen, samenstellen van aangiften inkomsten- en vennootschapsbe lasting. Het voeren van administraties voor cliënten. Afhankelijk van ervaring en ontwikkeling zal ook begeleiden en adviseren van cliënten tot de werkzaamheden behoren. Functie-eisen: Je dient minimaal te beschikken over een afgeronde VWO- of hier mee gelijkwaardige opleiding. Daarnaast ben je leergierig en heb je affiniteit met automatisering. Wij bieden zeer afwisselende functies in een team met enthousiaste en gemotiveerde collega's. Voel je je aangesproken, dan zien wij graag je brief met CV binnen 14 dagen tegemoet. Voor nadere informatie neem je contact op met Kees van den Broek of René Kammenga.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 26