Personeel Personeel Personen 0$ Krijco INTERDEAN INTERCONEX appe ziekenhuis ZELFSTANDIG WERKEND KOK (M/V) Allround medewerker Centraal Magazijn in de luchtvaartcatering op dynamisch Schiphol ^ategourmet Ila Itappe ZATERDAG 2 DECEMBER 2000 I international Kappé International is een bedrijf dat zich bezighoudt met o.a. de verkoop van parfum, cosmetica, zonnebrillen en drogisterijartikelen op de lokale en internationale travel-retail markt. Eén van haar werkmaatschappijen, Kappé Logistics, verzorgt de logistieke dienstverlening voor diverse parfumerie- en cosmeticashops op de lucht haven Schiphol. In verband met groei van onze activiteiten zijn wij ter versterking van ons team op zoek naar: logistieke medewerkers m/v Wij hebben plaats voor zowel vaste medewerkers als weekendkrachten voor onze magazijnen in Hoofddorp en op Schiphol, van waaruit onze winkels bevoorraad worden. We zijn op zoek naar collega's: Die beschikken over verantwoordelijkheidsgevoel en werkmotivatie en graag willen werken in teamverband. Je voelt je prettig in een afwisselende werk omgeving en bent bereid om te werken op onregelmatige tijden, waaronder ook op zon- en feestdagen. Wij bieden: Een plezierige en dynamische werkomgeving. Goede primaire en Secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid tot het volgen van logistieke opleidingen. Indien je belangstelling hebt voor deze functie ontvangen we graag je reactie met curriculum vitae. Deze kun je sturen naar Kappé Logistics BV, t.a.v. de heer W. Klop. Logistiek Manager, Postbus 3065, 2130 KB Hoofddorp. Het Rode Kruis Hekeniwis Is een elgeoiees ziekenhuis voor de regio Midden-Kenneawrtand met een opnamecapaciteit voor 37S patiënten. Het ftrandwondencentrum maakt deel u$t van onze organisatie. Het Rode- Krols Ziekenhuis biedt een breed pakket aan specfafismen en onderzoeksmogeiijkhedeft om een goede patiëntenzorg te realiseren. Ort stelt hoge eisen aan onze ca. l.tOO medewerkers: niet alteen aan degenen die een actieve rol spelen ia het directe zorgverleningsproces, maar ook aan de medewerkers die binnen oas ziekenhuis een ondersteunende of dienstverlenende funcüe vervullen. Bij de afdeling Informatievoorziening Automatisering ontstaat een vacature voor een SYSTEEM-/PC-BEHEERDER M/V De afdeling Informatievoorziening Automatisering heeft onder haar beheer een ziekenhuis datanetwerk met 400 werkplekken voorzien van Windows 95 en NT 4.0, 100 netwerkprinters, 14 NT Servers waarvan 6 in clusterconfiguratie, 3 Unix- (HP9000) en 1 Novell-server. Met behulp van Gensys Desktop Installer en Manager is een begin gemaakt alle werkplekken te voorzien van een standaard Ingerichte NT omgeving. Functie-inhoud technisch beheer op het gebied van PC's en van de NT-servers onderhouden van de technische systeemdocumentatie ondersteuning geven aan de Systeem-/Netwerkbeheerder bij de uitvoering van werkzaamheden aan het datanetwerk, de Unix en Novell servers ondersteuning geven aan gebruikers van bovengenoemde systemen bij storingen en wijzigingen onderhouden van leveranders contacten deelnemen in automatiseringsprojecten adviseren en rapporteren aan hoofd I&A Functie-eisen HBO werk- en denkniveau ruime kennis van NT en NT-netwerken met TCP/IP kennis van data-switchen, Unix en Exchange is een pré kennis van Office 97 suite meerdere jaren ervaring als PC- en of systeembeheerder klantvriendelijke instelling met goede communicatieve vaardigheden zowel zelfstandig als goed in teamverband kunnen werken Arbeidsvoorwaarden De CAO-Ziekenhuizen is van toepassing. De functie is ingedeeld in functiegroep 40. Nadere informatie Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer M.L. van Zee, hoofd I&A. Telefoonnummer 0251-265459. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Postbus 1074 1940 EB Beverwijk Telefoon 0251 26 55 55 Krijco Amusement bv is een sterk, jong en dynamisch, groeiend bedrijf dat een verantwoord amusements product aanbiedt. 2 x Parttime Catering medewerkers (m/v) 20 uur. Het betreft een klantgerichte functie met een goed gemotiveerde instelling. Er wordt van U verwacht dat U in wisseldiensten werkt in onze foodcounter. Onze gasten voorziet van een hapje en een drankje en tevens de foodcounter op orde houdt. 2 x Oproepkrachten (m/v) In deze functie zoeken wij iemand die enerzijds com mercieel en gastvrij is en anderzijds, als een waar gastheer/ vrouw de regels van het spel handhaven. Goede mensenkennis en sociale vaardigheden zijn dan ook een must! Kryco Amusement b.v. t.a.v. W. Vooys Kon. Wilhelminaboulevard 10a 2202 GS Noordwijk (Z-H) Eetcafé De Hooykist zoekt voor versterking van ons team: Bij voorkeur in het bezit van een leermeester diploma. Voor meer informatie bel: 5125809 en vraag naar Simon of Rogier. Correspondentieadres: Eetcafé de Hooykist Hooigracht 49 2312 KP Leiden BOEKBINDERIJ AAD LOOY Nijverheidstraat 24 2222 AV Katwijk Wegens versterking van ons team zoeken wij MACHINEVOERDERS Voor onze Snij- en Hechtafdeling. Liefst met grafische achtergrond, doch dit is geen vereiste. Opleiding kan ook in ons bedrijf geschieden. Leeftijd onbelangrijk. Arbeidsvoorwaarden volgens de Grafische CAO. Ben je geïnteresseerd of wil je informatie, neem dan even contact met ons op. Tel. 071-4028033 vragen naar J. Mann. Het aanbieden van een uitstekend verzorgde maaltijd is een van de speerpunten binnen de dienstvedening van luchtvaartmaatschappijen. Aan de hand van de wensen van de luchtvaartmaatschappijen bereidt Gate Gourmet de maaltijden en zorgt voor een presentatie die op hoog niveau wordt gewaardeerd. Wij zoeken medewerkers die ons, bij het bieden van hoge kwaliteit, komen ondersteunen. Gate Gourmet Amsterdam B. V. is een op Schiphol opererend luchtvaart- catering bedrijf dat voor een groot aantal luchtvaartmaatschappijen, onder andere, de maaltijden verzorgt. Als onderdeel van de SAirGroup zijn wij een zustermaatschappij van Swissair. Het personeelsbestand omvat circa 400 medewerkers. SAirRelaHom Company Allround medewerker Centraal Magazijn Samen met een aantal collega's bent u verantwoordelijk voor de ontvangst, ingangscontrole, opslag en uitgifte van goederen. Deze bestaan hoofdzakelijk uit levensmiddelen. Controle op kwaliteit en kwantiteit zijn hierbij de belangrijkste aspecten. Tevens verzorgt u de hierbij behorende administratie en bij afwezigheid vervangt u de teamleider van het Centraal Magazijn. Voor de functie geldt dat u een opleiding heeft op MBO-niveau, alsmede een gedegen kennis van levensmiddelen en HACCP - systemen. Ervaring in het werken met Word en Excel is gewenst. U heeft een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Goede communicatieve vaardigheden en een flinke dosis teamspirit zijn vanzelfsprekend. Logistieke ervaring in, bij voorkeur, een voedselverwerkend bedrijf is een pré. Do salariëring is zonder meer goed, evenals de secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Heeft u belangstelling voor een afwisselende baan in de internationale sfeer van de luchtvaart en wilt u meewerken aan de kwaliteit die Gate Gourmet haar opdrachtgevers biedt? Bel of schrijf dan naar: Gate Gourmet Amsterdam B.V., Cateringweg 3, 1118 AM Schiphol-Noord. Telefoon: 020 - 601 9298, Hans Verweij. VERENIGING PRAKTIJKONDERWIJS LEIDEN e.o. Op de School voor Praktijkonderwijs en de Prof. Vliegenthartschool voor SVO-LOM worden n de toelating en begeleiding van leerlingen vaak tests afgenomen om een goed beeld te krijgen de mogelijkheden van onze leerlingen. Het betreft tests op het gebied van capaciteiten, persoonlijkheid en leervorderingen. Deze tests worden onder verantwoordelijkheid van de orthopedagoge van de school afgenomen door de testassistente (m/v) voor 32 uur per week Per school betreft dit een dag in de week. Naast de werkzaamheden op de beide scholen werkt de testassistente ook voor het Zorgloket vr het Samenwerkingsverband VO/SVO Leiden e.o.: het geven van informatie, het afnemen van tf,l maar ook het (mede)verzorgen van de administratie van het Samenwerkingsverband en het notuleren van vergaderingen. in de we£'( ri ijl Het werk voor het Zorgloket van het Samenwerkingsverband VO/SVO omvat 2 dagen Functie-eisen: een testbevoegdheid (NIP of LOI) of de bereidheid deze op korte termijn te halen zelfstandig en onder leiding kunnen werken interesse voor onderwijs aan zorgleerlingen in het VO de bereidheid de werkzaamheden op verschillende locaties te verrichten voldoende beheersing van Wrod kunnen notuleren mbo-niveau of hoger accuraat kunnen werken Algemeen: de aanstellingsomvang bedraagt 32 uur het dienstverband is tijdelijk met uitzicht op vast in januari 2001 kunnen beginnen of zo spoedig mogelijk daarna het RPBO is van toepassing: schaal 3 of 4 de werkzaamheden worden op 3 locaties verricht informatie bij H. de Graaf: tijdens kantooruren 0655-391387 en tussen 19.00 en 20.00: 071-54154200 brieven dienen uiterlijk 17 december binnen te zijn en gericht te worden aan het bestuur van de Vereniging Praktijkonderwijs Leiden, t.a.v. H. de Graaf, Herengracht 48, 2312 LE Leiden de sollicitatiegesprekken worden op maandag 8 januari gehouden. ERNATIONAL MOVER Interdean B. V. te Alphen aan den Rijn, is gespecialiseerd in internationale verhui zingen en relocations van managers en topfunctionarissen in het bedrijfsleven. Het bedrijf is onderdeel van Interdan International dat wereldwijd beschikt over 58 eigen kantoren in 35 landen en een ondersteunend netwerk van partners. Interdean ondersteunend netwerk van partners. Interdean heeft een uitstekende reputatie in de markt opgebouwd di terlijk geen grenzen kent. De basis van dit succes ligt in de wereldwijde ervaring, de effectieve communicatiesystemen en de persoonlijke ai'g waarbij kwaliteit en betrouwbaarheid hoog in het vaandel staan. Verhuizen is mensenwerk! Interdean kenmerkt zietife deskundigheid, openheid en teamwork. Door de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar: VERHUIZERS/INPAKKERS/BIJRIJDERS en een INTERNATIONAAL CHAUFFEUR/VERHUIZI Vereisten: Klantvriendelijke instelling, goede beheersing van de Nederlandse taal en een redelijke beheersing v< Engelse taal is een voordeel. Werkzaamheden: Het in- en uitpakken van inboedels en het (uit)laden daarvan, de chauffeur helpen gedurende de r Trips van en naar het buitenland behoren tot de mogelijkheden. Wij bieden een leuke, afwisselende baan in een internationaal dynamisch bedrijf met eventuele doorgroeimogelijkheden. Heb je doorzettingsvermogen en durf je de uitdaging aan te gaan, bel dan binnen 14 dagen naai de heer R. Monfils, telefoon 0172- 447979. international Kappé International is een bedrijf dat zich bezighoudt met o.a. de verkoop van parfum, cosmetica, zonnebrillen en drugstore artikelen op de lokale en internationale travel-retail markt. Eén van haar werkmaatschappijen opent per 1 februari 2001 een nieuwe parfum/cosmetica shop op Schiphol Plaza. Voor deze winkel zijn wij op zoek naar: enthousiaste collega's in de verkoop (m/v) Wil je ook werken in een bruisende en internationale omgeving? Werken temidden van vakantiegangers, zakenreizigers, halers, brengers en 40.000 Schiphol medewerkers? Werken op één van de beste luchthavens ter wereld? Wij zijn op zoek naar collega's: Die bekend zijn met de grote parfum- en cosmeticahuizen, enige jaren ervaring hebben in deze branche en beschikken over een grote dosis enthousiasme. Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal en /of een andere taal. Natuurlijk ben je klantvriendelijk en representatief. Je werkt op onregelmatige tijden, ook op z i feestdagei Wij bieden: Een dynamische, internationale werkomgeving, leuke collega's en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien je belangstelling hebt voor deze functie ontvangen we graag je reactie met curriculum vitae en pasfoto. Deze kun je sturen naar: Kappé Plaza BV, t.a.v. mevrouw Y. Hartman, Postbus 3065, 2130 KB Hoofddorp.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22