IVI Maak nu de transfer naar een toptoekomst! r Management assistent (v/m) Stenografische Dienst der Staten-Generaal MARKUS B.V OFFICEMANAGER SECRETARESSE L 'Clingendael i makelaardij bv b. ziekenverzorgende m/v Assistent Supermarkt Managers im/vi www.superjob.nlU ZATERDAG 2 DECEMBER 2000 De Stenografische Dienst van de Staten- Generaal zorgt voor de verslaglegging van diverse soorten vergaderingen. Zijn hoofdtaak is het maken van geredigeerde woordelijke verslagen (stenografische verslagen) van de plenaire vergaderingen van de Eerste en de Tweede Kamer. Daarnaast worden steno grafische en beknopte verslagen gemaakt van commissievergaderingen en vergaderingen van onderzoeks- en enquêtecommissies. Bij de Stenografische Dienst komt per 1 januari 2001 vacant de functie van voor 28 uur per week, verdeeld over vier, eventueel vijf dagen De medewerker zal fungeren als officemanager voor het management van de Stenografische Dienst. Functie-informatie De werkzaamheden omvatten: beheren van de agenda en plannen van afspraken organiseren en plannen van vergaderingen, alsmede regelen van facilitaire voorzieningen notuleren van stafvergaderingen, werkover leg en mentorenberaad en opstellen van besluitenlijsten coördineren en registreren van inkomende en uitgaande correspondentie en bewaken van termijnen voeren van de verplichtingenadministratie en de personeelsadministratie, alsmede coör dineren van procedures in dat verband ontvangen en doorverwijzen van bezoekers voeren van de verlofadministratie opstellen van notities en conceptbrieven voor het management archiveringswerkzaamheden in- en extern verstrekken van informatie van velerlei aard bijhouden van managementgegevens monitoren van het primaire proces en onderhouden van contacten met griffiers en diensten commissie-ondersteuning. Functie-eisen Voor deze functie is een vwo werk- en denk niveau vereist. Voorts moet betrokkene zeer zelfstandig kunnen werken, initiatiefrijk, ondernemend en leergierig zijn. De functio naris dient aardigheid te hebben in admini stratieve en organisatorische werkzaam heden, alsmede in het maken van verslagen van diverse vormen van intern overleg. Ervaring met Word en Excel, alsmede belang stelling voor automatisering spreken vanzelf. Grote sociale vaardigheid, belangstelling voor de politiek, de gang van zaken in de Tweede Kamer en de Stenografische Dienst zijn onmisbaar. De managementassistent(e) is het visitekaartje van de dienst. Daarom moet hij/zij beschikken over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en klant vriendelijk en dienstverlenend ingesteld zijn. Salaris Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding, bij een volledige werk week maximaal 5.665,- (schaal 8) bruto per maand. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer M.A. Keukelaar, directeur Stenografische Dienst, telefoon 070-3182113. Schriftelijke reacties, onder vermelding van vacaturenummer 00/38, kunt u vóór 17 december a.s. richten aan de Stafdienst Personeel en Organisatie, Postbus 20018, 2500 EA Den Haag. De Tweede Kamer wil de positie van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten verbeteren. Daarom zal bij gelijke geschiktheid van kandidaten aan personen uit deze categorieën de voorkeur worden gegeven. De mogelijkheid tot bemiddeling bij kinder opvang is aanwezig. AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ HAARLEMMERSTRAATWEG 149. 1165 MK HALFWEG POSTBUS 88.1160 AB ZWANENBURG TEL.: 020-497 4871/FAX: 020-497 8032 Aannemingsmaatschappij Markus B.V. is een aannemingsbedrijf in de G.W.W.-sector. Voor onze opdrachtgevers voeren wij grond-, weg-, sanerings-, riolerings- en sloopwerken uit. De werkzaamheden worden hoofdzakelijk in Noord- en Zuid-Holland gerealiseerd onder het NEN-EN-ISO-9001 certificaat. In verband met de gestage groei van het bedrijf is er op korte termijn plaats voor: ASSISTENT UITVOERDER m/v - assisteren bij dagelijkse leiding op kleine en middelgrote projecten Opleidingseisen: - MTS weg- en waterbouw of gelijkwaardig ERVAREN MACHINIST m/v - voor het bedienen van een hydraulische rupskraan ERVAREN TRACTOR MACHINIST m/V - voor het bedienen van een tractor waterwagen en wals op een zandstort ERVAREN KIPPER CHAUFFEUR m/v - voor 6x6 kipper ERVAREN VOORLIEDEN/GRONDWERKERS/ RIOLERINGSWERKERS m/v Bekend met o.a.: - eenvoudige meet- en uitzetwerkzaamheden - leggen van beton- en PVC rioleringen. OPPERMAN STRAATWERKEN m/v Uw sollicitatie met c.v. zal vertrouwelijk worden behandeld en kunt u richten aan: Aannemingsmaatschappij Markus B.V. T.a.v. dhr. J. W. Horstman Postbus 88 1160 AB Zwanenburg •- MAKELAARDIJ •- VOORSCHOTEN •- LEUKE JOB met pit gezocht Voor deze spilfunctie zoeken wij een ware 'DUIZENDPOOT' met goede contactuele eigenschappen, improvisatietalent, flexibel en gemotiveerd om ons kantoor te runnen. Een enthousiaste goedgemutste representatieve en stressbestendige jongedame die accuraat en service- minded is tot circa 30 jaar. Minimaal HAVO of MEAO diploma. Ervaring in de makelaardij geniet de voorkeur. Het bedrijf: Een klein hecht niet-rokersteam met een aktieve (teamwork) aanpak! Functie-informatie: De heer H. Hoogenraad Ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV en recente pasfoto binnen 10 dagen aan: Directie Clingendael Makelaardij Voorschoten B.V., Postbus 114, 2250 AC Voorschoten. Onze aanpak werkt! Schoolstraat 95, 2251 BG Voorschoten. PUJ Telefoon (071)5617640. Rijnlands Zeehospitium het Rtjnt voor Har en het Rijr Rijnlands I Ie geliandicaptenzorg. - mbo werk- en denkniveau: - ruime ervaring met administratieve werkzaamheden en geautoma seerde systemen van gegevensverwerking is vereist: - goede sociale- en communicatieve vaardigheden: - klant- en servicegerichte instelling; - flexibel, gestructureerd en accuraat kunnen werken. - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuizen. Het Rijnlands Revalidatiecentrum zoekt voor het Planbureau een medewerker inschrijfbureau (m/v) Algemene informatie: Het Rijnlands Revalidatiecentrum bestaat uit vier multidisciplinaire revalidatieteams onder leiding van teamcoördinatoren en revalidatieartsen. De teams bestaan uit diverse disciplines en behandelen revalidanten met uiteenlopende aandoeningen. De revalidatieteams worden ondersteund vanuit het Planbureau. Functie-informatie: - het verrichten van alle voorkomende administratieve planningswerk zaamheden t.b.v. de vier revalidatieteams: - het verrichten van baliewerkzaamheden zoals het ontvangen, inschrijven en verwijzen van de revalidanten alsmede het geven van informatie aan de revalidanten: - het verstrekken van de dagstaten aan de behandelaars, het fiatteren en het registreren van de uitvoeringsgegevens: - het uitvoeren van de machtigingenadministratie en het verzorgen van de dagpjanning. Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog een dienstverband voor de duur van ee met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd: - de werkzaamheden worden verricht op dinsdag t/m vrijdag. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw S. Versluis, telefoon (071) 40 60 277. - de sollicitatiegesprekken vinden plaats op 4 januari 2001 - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kun 16 december 2000. onder vermelding van v, richten aan Rijnlands Zechospitium, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. GÏÖ Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim 600 mensen, verdeeld over 17 ver schillende bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat tmuwens wel wat tegenover. De Motorhuis Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. Onze schadeherstelketen gaat door het leven als de AutoSchadehuis Groep. De bedrijven die daarto behoren kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwalitei In de modern geoutilleerde werkplaatsen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voijii een uitstekende service aan de klant. Voor Het AutoSchadehuis Leiden, gevestigd aan de Rooseveltstraat 12a. zijn wij op zoek r nieuwe collega's. Aankomend en le Autospuiter m/v Schademonteur m/v Vacaturenummer Een hartstikke leuke baan voor iemand die graag aan allerlei automerken werkt Van bumpers en spatscherm tot dashboards en complete motoren... je demonteen van alles, zodat onze schadeherstellers en spuiters werk snel en efficient kunnen doen Daarna zorg je weer voor montage van de onderdelen Voor deze job is het het belangrijkste dat je 'allround' bent en over twee rechterhanden beschikt. |e mt j. kunnen werken op het niveau van een 2e monteur, maar een diploma is wat ons betreft niet noodzakelijk Magazijnmedewerker m/v Vacaturenummer |e gaat je bezighouden met de inkoop en het voorraadbeheer van lakken en onderdelen. Natuurlijk ASH0005 jnterne distributie daarvan en regel je de administratieve verwerking. Affiniteit met techniek strekt aanbeveling. Ben je sociaal vaardig en geïnteresseerd in een prima job bij een hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel e onder vermelding van het betreffende vacaturenummer naar: Motorhuis Groep, afd Personeel Organisatie, postbus 1, 2160 Lisse. Wil je eerst meer weten over de functie, bel dan met de heer M.I.M. van Pelt (071-532 00 29). HET AUTOSCHADEHUI: Leiden e Mo s Gro >n streepje voor. Wint intrekkelljke conditie Slic hting Duyn en Rhyn Iteefr ca. 400 bewoners* ander ztjn hoede in verzor- gings- en verpleeghuizen. Wij denken dat onze bewoners zelf liet beste welen wal ze nodig hebben. Onze zorg- en dienstverlenjng richt zich dus op hun behoeften, in aanvulling op zelfredzaamheid en eventuele mantel zorg. Bij Stichting Duw en Rhyn wer ken ruim 600 mensen op drie lokaties in de omgeving Kal»ijk/Leiden: Psycho geriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling üverduin te Katwijk, lev pus met een bovenregionale functie Voor patiënten met de ziekte van Huntington. Woonzorgcentrum Haag- wijk en Verpleeg- en behandelcentrum Qverrhyn te Leiden. Teamgeest, een goede werksfeer en scholingsntogelijk- lieden staan Itoog in ons vaandel. Ten behoeve van de afdeling Dagbehandeling zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's de volgende functies a. ziekenverzorgende m/v voor de afdeling Dagbehandeling te Leiden, voor 24-36 uur per week Nadere informatie kunt u verkrijgen bij Inge Anholts, teamleidster, tel. (071) 531 79 71. voor de afdeling Dagbehandeling te Katwijk, voor 24-36 uur per week Nadere informatie kunt u verkrijgen bij Astrid Buskermolen, teamleidster, tel. (071) 405 61 11 te kunnen werken. Daarnaast bent u teresseerd in het werken met activiteiten. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkom: de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuiz De stichting biedt een aantrekkelijk pak secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binn 10 dagen na het verschijnen van deze adv tentie richten aan: Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rf locatie Overduin t.a.v. de dienst personeelszaken Nachtegaallaan 5 2225 SX Katwijk Functie-inhoud voor beide functies: - het zelfstandig begeleiden gedurende de dag van een toegewezen groep bezoekers; - het begeleiden van bezoekers tijdens het vervoer; - het uitvoeren van een aantal administratieve taken, zoals gerichte rapportage en het opstellen/bijwerken van zorgplannen, dit in multidisciplinair samenwerkingsverband; - het onderhouden van contacten met familie. Voor beide functies zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten die in het bezit zijn van het diploma ziekenverzorging of een gelijkwaardig niveau. U moet in staat zijn flexibel op wisselende situaties te reageren en zowel zelfstandig als in een klein team Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, maakt deel uit van het werkverband "De'Open Ankh" Zoek je de uitdaging van een baan met échte groeikansen? Ken je ons? Wij zijn de voordeligste kruidenier van Nederland. Dat willen we ook blijven. Maar we willen méér. Wij willen onze klanten méér bieden: gezelligheid, behulpzaamheid, aardige mensen en natuurlijk de beste en meest verse keuze uit een groeiend assortiment. Daar hebben we de juiste mensen voor nodig: jonge mensen met (liefst) supermarktervaring, aardige mensen, bekwame mensen, mensen die leiding kunnen geven: mensen met ambitie. En daar stellen we heel veel tegenover! Wij zoeken (fulltime) Voor de afdelingen kassa, winkel en vers die ontdekt hebben, dat je met praatjes geen gaatjes vult Beschik je over een opleiding op MBO-niveau? Heb je brains en hou je van aanpakken? Heb je ervaring in de foodretail- sector? Wil je je verder ontwikkelen: in praktijk én theorie? Hou je van nieuwe uitdagingen? Ben je het zat om nog langer in de wachtkamer te zitten? Bij ons kan jouw toekomst vandaag beginnen! Dus aarzel niet en solliciteer direct! Als Assistent Supermarkt Manager krijg je de verantwoor delijkheid over jouw eigen afdeling: de versgroep. de kassa- groep of één van onze algemene winkelafdelingen. Je gaat direct deelnemen aan onze kaderopleiding met een praktisch en een theoretisch gedeelte. Een boeiende job met grote verantwoordelijkheden, een salaris van f 80.000 per jaar en prima secundaire arbeidsvoorwaarden! Bovendien een baan, die alle kansen biedt om door te groeien naar de functie van Supermarkt Manager, en dan tot f 140.000 verdienen. Meer weten? Neem dan direct contact met ons op voor nadere informatie. Of stuur een kort briefje met je persoonlijke gegevens aan Digros B.V., afd. personeelszaken, Postbus 187, 2160 AD Lisse, Telefoon: 0252-419003, E-mail: wervingDigros@uniconsult.nl Je kunt natuurlijk ook onze website www.superjob.nl bezoeken en direct on-line solliciteren! Begin je toekomst met een dijk van een salaris! tccUcc Zc'dcc*h-it Lt ee*v ItM/zjtle, V-Aja-

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18