i£s güAcU fcowtt7AtöowiboóÜi Kostuums feestelijke altijd voordeliger bij 1599,- 15% feestdagen korting ROBBERS^ De Beste merken onder één dak Koffieautomaat, waterkoker en broodrooster 1 LOCKMACHINE FOTOTOESTEL Hierbij presenteert het Leidsch Dagblad in samenwerking met onze adverteerders de winnaars van de Sint Nicolaas puzzelprijsvraag Philips Radio/CD-speler RD 668 VRIJDAG 1 DECEMBER 2000 Si Kii Ane vanaf bert van der meij Middelweg 30 Leiden Centrum Tel. 071-5142557 StrdndliengelS(vooral de duurdere) Alle merken werpmolens (ook voor snoek) Al onze karperhengels Alle niet afgeprijsde hengels Husqvarna top kwaliteit uit Zwééééden Demonstratrice van de fabriek laat uw graag zien wat deze zweden in huis hebben flusqt arna de kwaliteit die zich zelf bew rvrij ijst •sterke motor •eenvoudig in bediening Top kwaliteit uit ZWEEEDEN December de maand Design by F. A. Porsche De prijsuitreiking bij Sassenheims Vloerenhuis Koetsiersweg 7, Sassenheim. Prijswinnares mevr. v. d. Berg uit Leiden, ontvangt uit handen van de heer D. Perfors een waterkoker, broodrooster en koffieautomaat, design van FA Porsche (Siemens) t.w.v. ƒ1034,- De prijsuitreiking bij Foto Kruyt, Voorstraat 9, Katwijk. Prijswinnares mevr. Haasnoot uit Katwijk ontvangt uit handen van de heer H. Kruyt een prachtig fototoestel t.w.v. 749,- OVERIGE PRIJZEN Fa. Mol en de Groot, Lange Mare 116, Leiden Fiskars scharenset, t.w.v. fl. 29,50 Gewonnen door. Mevr. C. Wien, Kerckwervelaan 7, Oegstgeest Groenen Accu's, Nieuwe Rijn 106, Leiden Waardebon, fl. 50,- Gewonnen door. De heer L van Houten, Golfbaan 1a, Noordwijk Barning, Stationsweg 11-17, Leiden Houten blokfluit, t.w.v. fl. 70,- Gewonnen door. De heer C. Zwetsloot, Kanaalweg 152, Leiden Schoenwinkel Brabant, Noordeinde 42, Leiden Waardebon, fl. 50,- Gewonnen door. Mevr. A.J.M. de Jong-Zwetsloot, Dr. v. Noortstraat 150, Stompwijk Eddy Bon Dïerenshop, Vollersgracht 26a, Leiden Waardebon, fl. 25,- Gewonnen door. De heer A. Meijers, Schubertlaan 241, Leiden Gejo Kousenhuis, Haarlemmerstraat 8, Leiden Waardebon, fl. 25,- Gewonnen door. Mevr. G. van Polanen, Noordvaartlaan 25, Hazerswoude-Dorp Bonbonnerie, Apothekersdijk 6, Leiden Doos bonbons of Maison keldertaart, t.w.v. fl. 25,- Gewonnen door. Mevr. A Kuyt-v.Dijk, Zeester 92, Katwijk Drog. Parf. Foto Bakker, Dorpsstraat 80, Warmond Geurenpakket, t.w.v. fl. 50,- Gewonnen door. Mevr. K de Kleer-Baat, Victoriberg 158, Noordwijkerhout Tuincentrum de Mooy, Noordwijkerweg 36, Rijnsburg Cadeaubon, fl. 25,- Gewonnen door. Mevr. J. Schoneveld, Duinzicht 4, Valkenburg ZH. Feye Brinks, Breestraat 114C, Leiden Cadeaucheque, fl. 50,- Gewonnen door. Mevr. G. Eveleens, Punterhof 16, Lisse Oudshoom Leiden BV, Haarlemmerstraat 165, Leiden Karaf Spiegelau t.w.v. fl. 99,- Gewonnen door. Mevr. S. Vuur, Persant Snoepweg 13, Leiderdorp Multirent Autoverhuur, Rooseveltstraat 61Leiden Een dagje autoverhuur t.w.v. fl. 75,- Gewonnen door. De heer M.J. Links, Ant. v.d. Horstlaan 19, Oegstgeest Zijdevlinder, Breestraat 38, 2311 CS Leiden Waardebon, fl. 25,- Gewonnen door: Fam. Koek, Westeindseweg 8, Zoeterwoude De prijsuitreiking bij Het Naaimachinecentrum, Steenstraat 12, Leiden. Prijswinnares Mevr. Groenewegen uit Zoeterwoude ontvangt uit de handen van de heer Key een pachtige Lockmachine t.w.v. 799,- De prijsuitreiking bij Rijsbergen Automaterialen, Gabriël Metzustraat 11, Leiden. Prijswinnares mevr. van Keeken met haar kinderen uit Oegstgeest ontvangt uit handen van de heer S. Heemskerk een Philips Radio/CD-speler t.w.v. 699,-

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18