Den Haag veelzijdig HTM kgninkiijk.^ Koninklijke Momenten in Winkelstad Den Haag. Geen andere stad in Nederland biedt zoveel winkelplezier als Den Haag. Beleef Koninklijke Momenten in de Hofstad, want winkelen in Den Haag is meer Na een dag gezellig winkelen kunt u 's avonds één van de vele wereldkeukens uitproberen die Den Haag kent. (Tip: probeer eens één van de Indonesische restaurants, dé specialiteit van Den Haag) In de gezellige binnenstad van Den Haag kunt u 7 dagen per week winkelen, want de winkels zijn het hele jaar ook op zondag geopend (van 12.00-18.00 uur). Den Haag Winkelstad presenteert de winter collecties, van woonaccessoires tot mode op nationaal en internationaal gebied. Op loopafstand vindt u de bekende waren huizen in de Grote Marktstraat tot antiek winkeltjes en galerieën op de Denneweg en het Noordeinde. >baatr vervoer Waar u ook vandaan komt, het uitgebreide lijnennet van de HTM brengt u midden in de stad. Consumentenlijn 070-384 86 66. Internet: www.htm.netWAP.HTM.net. s'kerert in Den Haag Parkeren in de Haagse binnenstad is altijd mogelijk. U kunt gebruik maken van één van de 16 parkeergarages (6500 plaatsen!). Zie plattegrond of www.denhaag.com Combi-tip Jlr Combineer uw dagje winkelen ook eens met een bezoek aan één van de vele musea of attracties in Den Haag; bijvoorbeeld het Mauritshuis, waar van 9 december tot 24 februari 2001 de werken van Gerrit Dou, leerling van Rembrandt te zien zijn of bindt op het Spuiplein de schaatsen onder, waar van 8 december tot 12 februari 2001 dagelijks een kunstijsbaan is geopend. Arrangementen "Dubbel Haags voor enkel geld" vraag de brochure aan, tel.: 070-363 56 76 of surf naar www.denhaag.com Nadere informatie: Voor meer informatie of bijvoorbeeld leuke wandelroutes kunt u terecht bij de Stichting Promotie Den Haag Telefoon: 0900-340 35 05. (fl. 0,75 p.m.) www.denhaag.com

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 14