5 Guus Hiddink vraagt bedenktijd John Nieuwenburg terug bij Sparta Sport UIT DE Dl ICING DUIVENtil Bryant dunkt OENSDAG 29 NOVEMBER 2000 aam: Henk van Velzen. Sport: hardlopen, lange af- I iden. >oren: 16 september 1952 ideren: Flip en Babs. onplaats: Warmond, 'ötoep: orthopedisch instru- ntmaker, gespecialiseerd in 1 gen. ib: Leiden Atletiek. ;te trainer: ik heb er zo veel de ad, dat weet ik niet. neniogtepunt in sportcarrière: otst Warandecross in '94. Ik ank» i nog een )r e lekende in mbiveteranen- ise, en liep nt<n de hele |(0g lerlandse op twee ïuten ach- del itand. In ^st op ou- aaisdag gebeurde dat nog keer. Dat was voor mij de pp dekking: kan ik dit? ptepunt: nooit gehad, ik i altijd constant gepres- jpn d. Ik ben zeven keer kam en geweest op de baan, vijf r Nederlands kampioen op v? cross, ook nog op de weg, fefe leb het Zorg en Zekerheid uit gewonnen, het Nuon uit, van alles. Nu is alleen ^ïnotivatie weg. oiste plekje in de regio: bos bij de Witte Raaf in rdwijkerhout, daar loop ik ig. Als het goed gaat, doe nt< aar de voorbereiding. K: Hollandse pot. ken: ik drink geen sterke ik. Ik drink wel thee. Veel n: heb ik geen tijd voor. 'k: ik lees niet, ook geen ken. Alleen vaklectuur, ir dat is niet echt ontspan- d. iek: house. Lfernetsite: ik heb net ge el hoe je moet e-mailen, Ier nog niet. Ik moet wel ontwikkelen, ook voor werk. >by*s: motorfietsen. Niet meer in de racerij, wat ik ge daan heb voordat ik ging hard lopen, maar gewoon. Niet toe ren, hoor, wel wat harder. Nu de kinderen groot zijn heb ik daar weer wat meer tijd voor. Verder knutsel ik voortdurend. Ik heb door mijn werk de be schikking over veel instrumen ten, dus ik maak van alles voor in het huis, ook kasten en dat soort dingen. En doordat ik me steeds aan het ontwikkelen en aanpassen ben, is mijn werk eigenlijk ook mijn hobby. Begonnen met hardlopen: door mijn collega's op het zie kenhuis. Ik deed toen nog aan mo torracen, en ze zeiden 'als er wat met je ge beurt, zorg dan dat je in conditie bent, dan kunnen we je wel tussendoor helpen'. Die condi tie deed ik op door te gaan hardlopen. Dus toen ik stopte met racen, was ik al begonnen met mijn nieuwe sport. Discipline: het is meer regel maat. Ik mag van mijn werk al tijd om vier uur naar huis, dan omkleden, trainen, eten, het is een vast patroon. Ik train acht keer per week. Het gezinsleven draait er omheen. Oude loper: ik voel me nog geen 48. Laatst, bij de Van Dam tot Damloop, liep ik tus sen de mannen van 50 jaar en ouder. Daar hoor ik nog niet thuis. Zij liepen op hun top en ik bepaald niet. Maar ja, daar kom je dan terecht. Toekomst: ik stop met hardlo pen. Ik heb alles gewonnen en de motivatie is weg. Ik ben een werker als ik loop. Ik ben zo vreselijk diep gegaan om te winnen. Ook geestelijk is dat heel zwaar. Ik heb altijd maxi maal gelopen. Soms had ik twee dagen nodig om te her stellen. Weinigen kunnen dat. Zo kan je winnen. Maar nu heb ik dus geen zin meer om die inspanning te leveren. Laatst an den Doel deelt eerste prijs iden De Leidse grootmeester Erik van den Doel eindigde met ie anderen op de eerste plaats in het sterke, met veel jeugdta- nten bezette open kampioenschap van Lissabon (Portugal). In zevende ronde won Van den Doel van Nederlands jongste ootmeester, Lissenaar Dennis de Vreugt, die 23ste werd. On- r de 244 deelnemers uit 18 landen waren 14 grootmeesters en internationale meesters. loodakkers breekt neus nsburg Stephan Roodakkers heeft zaterdag in het bekerduel ssen Rijnsburgse Boys en Noordwijk (3-2) zijn neus gebroken, e verdediger liep de blessure op aan het einde van de eerste >lft in een luchtduel met Noordwijk-keeper Marco Korff. Om in neus te ontzien mag Roodakkers deze week alleen looptrai- ngen afwerken. De Leidenaar doet komend weekeinde alleen geval van nood mee in de uitwedstrijd tegen Capelle. Hij oet dan wel een gezichtsbeschermend masker dragen. lerstel De Romijn vordert den Hennie de Romijn traint vanaf volgende week mee met selectie van NEC en hoopt na de winterstop weer te kunnen etballen. De 32-jarige Leidenaar kampt sinds de zomer met n stressfactuur. Artsen constateerden onlangs dat het lichaam :er bot aanmaakt en adviseerden de voetballer om rustig te an werken aan zijn terugkeer. ,,Het been is nog wel beurs, aar dat is normaal", aldus De Romijn. an Klerks blijft coach bij roeibond den Leidenaar Jan Klerks blijft in elk geval tot de Olympi- he Spelen van 2004 in Athene als bondscoach verbonden aan Nationale Roeibond. De bond en de Leidse coach hebben arover overeenstemming bereikt. Klerks blijft het liefst indscoach van de mannen scullers, maar over de verdeling in de werkzaamheden wordt pas verder gesproken wanneer opvolgers van de vertrekkende bondscoaches Kris Korzeni- rski, Rob Jonkman en René Mijnders bekend zijn. Klerks haal- in Sydney met de mannen dubbelvier zilver. fiorouwer succesvol bij WK matchracen -y petersburg Het team van zeilster Carolijn Brouwer staat in i eerste ronde van het WK matchracen na vijf wedstrijden Jllorlopig op een gedeelde tweede plaats. De zeilsters wonnen r aJhet Amerikaanse Sint Petersburg in de Sonar-klasse drie van n h vijf wedstrijden. De eerste vier van de poule gaan door naar Q7 tweede ronde. Het team van Klaartje Zuiderbaan heeft door rde plaats op de wereldranglijst matchracen een vrijstelling or de eerste ronde. iket speelt tiebreak iv Delhi Jeroen Piket moet vandaag in een tiebreak zijn fatsinde tweede ronde veroveren op het WK schaken in New lhi. De Leiderdorper speelde gisteren voor de tweede maal nise tegen de Mexicaan Hernandez. Loek van Wely bereikte tweede ronde door met zwart te winnen van de Armeniër As- n. De 36 winnaars van de eerste ronde krijgen in de tweede I ide gezelschap van 28 geplaatste spelers. jlangé bij finalisten jisannePeter Blangé behoort tot de acht finalisten die een ns maken op 12 december te worden uitgeroepen tot volley- lier van de eeuw. De bijna 37-jarige spelverdeler uit Oegst- est, die vijfhonderd interlandwedstrijden op zijn naam heeft, jprde aanvankelijk niet eens tot eerste selectie van de FIVB. J werd daaraan na de nodige klachten toegevoegd met onder ^nieren Ron Zwerver. Deze haalde de finale niet. De andere ge- 11nineerden zijn: Hugo Conté (Arg), Renan Dalzotto (Bra), ^-tsutoshi Nekoda (Jap), Karch Kiraly (VSt), Josef Musil (Tsj), instantin Reva (Sov) en Tomas Wojtowicz (Pol). Bij de vrou- !j® in moet gekozen worden tussen Pin Lang (Chn), Inna Riskal chJv), Fernanda Venturini (Bra) en Regla Torres (Cub). m x-wielrenner Thurau aan de grond )aalNKFURTDietrich Thurau zit financieel aan de grond. In a| jinkfurt werd gisteren de villa van de ex-wielrenner geveild. j bracht 1,3 miljoen mark op. Dat bedrag ging naar een van TTji schuldeisers. Thurau heeft een schuld van 20 miljoen mark. i Duitser (46) droeg in 1977 vijftien dagen de gele trui in de nde van Frankrijk. Daarmee was hij verantwoordelijk voor de plejeil van het Duitse wielrennen. Thurau reed jaren voor de lamasonicploeg van Peter Post. Na zijn actieve carrière werd hij oiteleigenaar en leed een miljoenenverlies. De schuldeisers Ï23bben zijn faillissement aangevraagd. doetinchem anp De kans bestaat dat Guus Hiddink als eni ge Nederlander aan het WK 2002 deel neemt. De Doetinchemmer overweegt zijn jawoord te geven aan een aanbieding van de Zuid-Koreaanse voetbalbond voor de functie van bondscoach. „Ik zet op dit moment de voordelen en de nadelen op een rijtje", aldus Hiddink. „Ik weet uit ervaring dat het fantastisch is om een WK te spelen. Dat is dus een voor deel. Ik moet echter ook bekijken of het mogelijk is een goede organisatie neer te zetten en of ik mensen moet en kan mee nemen. Daar ben ik nu mee bezig. Als ik alles op een rijtje heb, neem ik een beslis sing." Als het aan de Zuid-Koreaanse voetbal bond ligt, maakt Hiddink tijdens het vriendschappelijke duel tussen Zuid-Ko- rea en Japan op 20 december zijn debuut. Beide landen hebben de organisatie voor het komende WK in handen en zijn daardoor rechtstreeks voor het evenement geplaatst. „Dat is natuurlijk prachtig", weet Hiddink. „Al moet je ook zo realis tisch zijn dat Zuid-Korea geen wereldkam pioen zal worden. Het is een uitdaging om een goed WK te spelen. Ik zie er niet tegen op om te verhuizen. De wereld is de laat ste tijd veel kleiner geworden." Sparta kan vanavond in de stadsderby bij Feyenoord niet beschikken over David Mendes da Silva. De verdedigende mid denvelder is door bondscoach Wotte gese lecteerd voor de selectie van het Neder lands elftal onder de acttien jaar dat het morgen tegen Duitsland moet opnemen. De clubleiding van Sparta heeft de KNVB verzocht David Mendes da Silva alsnog vrij te geven. De voetbalbond is daar echter niet op ingegaan. Feyenoord voetbalt op zondag 28 januari tegen NAC. Het duel was oorspronkelijk op zondag 3 december vastgesteld maar werd van de agenda gehaald toen bleek dat de Rotterdammers twee dagen later al bij Stuttgart voor de UEFA Cup spelen. De KNVB heeft ook een nieuwe datum voor het duel tussen PSV en RBC gevonden. Het duel staat voor zaterdag 27 januari op het programma. Aanvankelijk zouden de Eindhovenaren op zaterdag 9 december als gastheer van de Roosendalers optre den. Rob Baan van Feyenoord reist deze week naar Brazilië om de 18-jarige aanvaller Alessandro van America Belo Horizonte te kopen. Alessandro was de afgelopen drie maanden samen met zijn landgenoot Emerson op proef op Varkenoord. Hij speelde mee in de competitie voor de hoogste juniorenteams (Al van de stich ting Feyenoord). Omdat zijn visum ver liep, diende de blanke Braziliaan terug te keren naar Zuid-Amerika. Feyenoord is echter onder de indruk geraakt van zijn kwaliteiten. Henk Houwaart is de belangrijkste kan didaat om eventueel Arie Haan op te vol gen als trainer van de Cypriotische club Omonia Nicosia. De Hagenaar onderhan delt vandaag of morgen met de leiding van de club. Houwaart werd in september ont slagen als trainer van AA Gent na de 6-1 nederlaag voor eigen publiek in het UEFA Cup-duel met Ajax. Daarvoor werkte hij vijfjaar voor Harelbeke. Haan is nog maar twee weken bij Omonia in dienst. De oud- trainer van Feyenoord kan bij Austria Wien aan de slag als sportdirecteur. Vitesse laat nog voor het weekeinde be slag leggen op bezittingen van Benfica. De Arnhemse rechtbank stelde Vitesse giste ren in het gelijk in het kort geding, dat de Gelderse club had aangespannen. Benfica. zo oordeelde de rechter, moet onmiddel lijk bijna zeventien miljoen gulden betalen aan Vitesse voor de transfer van Pierre van Hooijdonk. Ook dient de Portugese club de rente van de afgelopen maanden over dit bedrag over te maken op de rekening van Vitesse en zal het de procedurekosten moeten betalen. Romario heeft zijn ongenoegen uitge sproken over de nominatie van Figo, Zida- ne en Rivaldo voor de titel van beste voet baller van het jaar 2000. „Ik weet niet wel ke criteria gelden", reageerde de 34-jarige Braziliaan. „Maar mij lijkt dat Ortega en ik normaal gesproken toch ook een nomina tie verdienenaldus de Braziliaan die tij dens zijn laatste twee interlands zeven keer scoorde. „Ik heb afgelopen jaar na melijk net als Ortega erg goed gepres teerd." Romario liet zich in 1994 al eens als beste voetballer van de wereld kronen. Hij stond toen onder contract bij Barcelo na en had Brazilië naar de wereldtitel ge leid. Sinds de invoering van de verkiezing in 1991 heeft nog nooit een speler gewon nen die zijn geld buiten Europa verdient. Krassimir Balakov keert terug in de selec tie van VfB Stuttgart. De 34-jarige aanval ler speelt vandaag met de tegenstander van Feyenoord in de UEFA Cup de beker wedstrijd tegen Hannover'96. De aanvaller werd in de aanloop van het duel bij Feye noord (2-2) door trainer Rangnick uit de selectie gehaald. De oefenmeester had ge noeg van de vele conflicten met zijn spits. West Ham United heeft gisteren verdedi ger Rigobert Song van Liverpool overgeno men. De Londense club betaalde 9 mil joen gulden voor de international van Ka meroen. Song wordt bij West Ham de op volger van Rio Ferdinand (22) die eind vo rige week voor 65 miljoen gulden werd overgedaan aan Leeds United. Met die verkoop loste Ferdinand Jaap Stam af als duurste verdediger ter wereld. Stam ging in de zomer '98 van PSV naar Manchester United voor ongeveer 35 miljoen gulden. Oberligist l.FC Magdeburg heeft gister avond de kwartfinale bereikt van het toer nooi om de Duitse vr.-tbalbeker. De Oost- Duitse amateurs, in ca /orige ronde ver rassend te sterk voor Bayern München, wonnen nu in de verlenging van Karlsru- her SC, dat is afgezakt naar de Regionalli- ga. Na een 3-3 eindstand na 90 minuten werd het 5-3 voor Magdeburg. MSV Duis burg, uit de tweede Bundesliga, schakelde VfL Wolfsburg, dat speelt in de hoogste af deling, uit. Manchester United is er niet in geslaagd de kwartfinale te bereiken van het toer nooi om de League Cup, het minst aan sprekende Engelse bekertoernooi. De kop loper uit de Premier League verloor gister avond in de verlenging met 2-1 van Sun derland. Kevin Phillips besliste de wed strijd uit een strafschop. Ipswich Town bereikte de laatste acht wel. Dat ging ten koste van Coventry City: 2-1. David John son maakte de winnende treffer. den haag gpd Ajax haalde hem binnen als 'een type Wou ters', maar John Nieuwenburg redde het niet in Amsterdam. „De juiste persoon bij de juiste club op het verkeerde moment," zegt de Hagenaar. En dus keert hij op huur- basis terug naar Sparta. Achttien maanden nadat Ajax hem in de armen sloot, heeft John Nieuwenburg de Arena alweer de rug toegekeerd. Zonder tromgeroffel is de Hagenaar op huurbasis teruggekeerd bij Sparta, de club waar hij in het begin van zijn loopbaan al successen vierde. In Rotterdam wil hij zijn gevoel voor eigenwaarde terugvinden. De herinnering aan de reservebank moet worden wegge poetst. En dat kan maar op één manier: met prestaties op het veld. „Ik ben nu alleen nog maar met Sparta bezig", klinkt het stellig. „Ik ben pas 21 jaar. In feite sta ik nog aan het begin. Ik moet weer spelen. Ritme opdoen en mezelf weer in de picture spelen. Dat is nu het al lerbelangrijkste. Want de top blijft mijn doel en de toekomst zal uitwijzen wat ik werkelijk waard ben." Slechts even heeft Nieuwenburg geaar zeld toen Sparta vorige week bij hem aan klopte. Een moment spiegelde hij zich aan De Cler, een eveneens uitgerangeerde Aja- cied die plotseling toch weer bij Adriaanse in de gunst kwam. „Maar hoe lang zou ik op een nieuwe kans moeten wachten, vroeg ik mij af. Onder Adriaanse heb ik bij na niet gespeeld. Ik heb geen echte kans gehad. Een nieuwe trainer stelt zijn eigen spelers op en dat heb ik geweten. Sparta is voor mij nu een logische stap. Bij een an dere club zou ik opnieuw moeten wennen. Op welke positie ik kom te spelen maakt me niet uit. Misschien wel achter de spit sen, dan word ik ook nog topscorer." En een brede lach breekt door. liep ik een wedstrijd en ik had kunnen winnen, maar ik wilde niet meer zo diep gaan. Aftrainen: daar trek ik drie jaar voor uit. Ik train nu acht keer per week. Straks ga ik terug naar zes en in de zomer naar vijf keer. Ik train nu in de snel ste groep, vanaf december ga ik naar groep twee. Niets moet dan meer. Als je een superdag hebt, kan je nog eens voor de winst gaan. Maar als je minder gaat trainen, is de supeivorm er snel af. Ik blijf wel lopen, maar dan regionale wedstrij den. Ik ga niet meer het hele land door. Andere sporten: ik wil wel gaan schaatsen en fietsen. Sporten is zo belangrijk voor je levensstijl. Voeding, rust en lo pen, de cirkel moet rond zijn. Door het sporten word je gees telijk sterker. Zondag de eerste wedstrijd van het Zorg en Zekerheid Circuit: is wel weer een leuke loop. Mijn uitgangspunt is niet meer om voor de eerste plaats te gaan. Ook niet in de mid denmoot. Ik heb nog wel de capaciteit om voorin te lopen. tekst joris zandbergen foto mark lamers 'Mijn echte verhaal vertel ik niet' eindhoven/maastricht gpd Profvoetballer Jerry de Jong ver breekt het stilzwijgen. Maar ook bijna een week na zijn ophef makende ontslag bij MW, ver schaft de ex-international geen duidelijkheid. De man die met de gestolen pinpas van ploeg genoot Emerson tevergeefs geld van diens bankrekening tracht te te halen, blijkt gewoon thuis in Eindhoven bij zijn gezin te zijn. „Alleen mijn naaste familie en echte vrienden weten wat er precies aan de hand is." Sinds vrijwel de complete Ne derlandse pers de jacht op hem geopend heeft, blijkt Jerry de Jong helemaal niet ondergedo ken te zijn. Zijn vrouw Mery pakt de telefoon op en over handigt de gsm zonder proble men aan haar man. „Ik wil he lemaal niks zeggen", reageert Jerry de Jong in eerste instantie. „Ik ben al neergezet door wat er over me geschreven werd." Op rustige toon maakt hij duidelijk dat hij geen behoefte heeft om zijn verhaal te vertel len. „Ik hoef nu niet opeens aardig gevonden te worden. Ie dereen schrijft maar wat. Spe culeer maar wat jullie willen. Alleen mijn naaste familie en echte vrienden weten wat er precies aan de hand is. Ik heb er nu geen behoefte aan om het te vertellen. Ik wacht tot alle heisa geluwd is." Wat hij te zeggen heeft, vindt hij niet belangrijk, meent De Jong. „Totdat ik denk dat mijn tijd rijp is. Negentien jaar lang deed ik niks bijzonders. Ik heb in die tijd als voetballer alleen maar mijn uiterste best ge daan." Voordat hij het gesprek be ëindigt wil hij toch nog iets kwijt over de pinpasdiefstal. „Ik heb geprobeerd om alles bin nenskamers te houden. Dat is niet gelukt. Iedereen kent het verhaal. Maar wat er ook ge schreven wordt, alleen ik weet het. Mijn echte verhaal vertel ik niet. Ik kan ook niet zeggen of dat er ooit van komt." Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbode) da gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321921. E-nlail: redactie.Id@damiate.hdc.nl los angeles Kobe Btyant van de Los Angeles Lakers scoort met een dunk in het duel met de Indiana Pacers. Zijn ploeg won gisteren met 124-107. foto reuters Stefanie Dijkhuizen van Ter Leede is geselecteerd voor het Nederlands elftal onder 18 jaar, dat deze week deelneemt aan een EK-kwalificatietoernooi in Spanje. Vanavond speelt het team tegen Polen FC Lisse, Katwijk, MVKV, Ter Leede en Voorschoten'97 zijn door de KNVB vrijgeloot en plaatsten zich voor de vierde ronde van de Amstel Cup (13/14 ja nuari 2001) Hans Jörgen Nicolai van Excelsior Maassluis heeft op de training een beenbreuk opgelopen. Dit gebeurde na een bot sing met club genoot Leo Letwory. De laatste liep een zware kneusing op Het bestuur van voetbal club Blauw Zwart heeft Leo Lubbe het erelidmaatschap toegekend. Lubbe is al geruime tijd ernstig ziek Vink Systemen is voor de komende vijf jaar hoofdsponsor van voetbalvereniging Valken '68 Keje Molenaar gaat na mens Türkiyemspor in beroep tegen de zware straffen uitge sproken door de tuchtcommis- sie van de KNVB. Inmiddels vervangt Robert Verbeek de zie ke trainer Edward Metgod Jaap van der Leek voetbalde niet bij ARC, maar bij Alphen. De oud-bondscoach, die op za terdag 18 november overleed, maakte deel uit van het elftal dat in 1932 naar de tweede klasse promoveerde. Dat ge beurde na een beslissingswed strijd tegen Zandvoort op het veld in Oegstgeest Regionale successen bij de Frans Hoek Keepersdag in Den Hoorn. Yordie Gerrits (Voorschoten '97), Danny van Leeuwen (FC Lisse), Jasper Bordewijk (DOSR) Mathijs Keemink (Voorscho ten '97) en Karin van der Meer (Alkmania) waren de beste,pe naltynemers in hun categorie Trainer Henk van de Pol heeft aangekondigd aan het eind van dit voetbalseizoen hoofdklasser SO Soest te verlaten. Dennis van den Ing vertrekt bij eerste klasser Zevenhoven. Van den Ing heeft ambities om in de hoofdklasse te gaan werken Ter Leede oefende dit weekein de tegen Beursbengels en won door doelpunten van Alan Campfens, Frank Bloemheuvel en Patrick Kalkema met 3-1 Cor Varkevisser (Feyenoord) en John Heitinga (Ajax) spelen morgen met het Nederlands elftal onder de 18 een EK kwali ficatiewedstrijd tegen Duitsland De Leidse wielerverenigingen Swift en Swifttoer zijn weer ge fuseerd, na 25 jaar een eigen weg te hebben bewandeld. De nieuwe naam is LR&TV Swift Suzanne de Goede won in Slo ten niet alleen de nieuwelin- gentitel cyclo cross. Zij kreeg ook de algehele titel bij de vrou wen toegewezen Fred West geest is in Wassenaar tot Sportman van het Jaar geko zen. Schaker Mare Erwich werd uitge roepen tot het grootste talent van 2000 Het handmatig stempelen bij de Alternatie ve Elfsteden tocht op de Weissensee is voorbij. Bij de komende edi tie gaat de or ganisatie ge bruik maken van een chip systeem «Het Sportcafé Bol lenstreek keert terug naar de vaste stek aan de Koningin Wil- helmina Boulevard (Brasserie Bon Bon) in Noordwijk. De or ganisatie van het Sportcafé ging twee keer op locatie (FC Lisse en Ter Leede), maar kreeg daar bezoek van slechts enkele tien tallen genodigden De Rijns burgse schaatser Ewout Nijgh is alsnog toegevoegd aan de ge westelijke selectie Zuid-Holland Tessa van der Valk (Rijnsburg) vertrekt begin december naar Puerto Rico om deel te nemen aan het WK bowling. De ploeg staat onder leiding van Jack Edelaar uit Noordwijkerhout De wielerwedstrijden in de re gio zijn voor 2001 voorzien van een datum. Op de kalender staan Luba Classic Noordwijk (13 juni), Zoeterwoude (17 juni) Rijnsburg (14 aug), Noordwij kerhout (5 sept), Alphen aan den Rijn (9 sept), Voorhout (15 sept), Hillegom (16 sept), Sas- senheim (22 sept), Lisse (23 sept) en Leiden (3 okt). Voor Leiderdorp wordt, in verband met de overvolle kalender, nog naar een geschikte datum ge zocht Turnvereniging DOS (Alphen aan den Rijn) heeft zich in Beverwijk geplaatst voor het NK voor clubteams dat op 9 december in Huizen wordt ge houden In Groningen heeft de Leidse roeister Femke Dekker de Hel van het Noorden op het onderdeel skiff gewonnen Boksvereniging Leiden heeft in de clubcompetitie tegen Boxing '82 uit Rotterdam twee partijen gewonnen en twee verloren. De 29-jarige Alexi Wit-Rusland won op punten, in de B-klasse boekte Mark Lantrok een zege

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25