Personeel Personeel Personee SER w 'ACCURAATJE' Rijnseest Sociaal-Economische Raad Kamsteeg Auto Plaza GROEPSLEERKRACHTEN (MA/) Magazijnchef Verpleegkundigen en begeleiders 18-36 uur Verpleegkundigen en woonbegeleiders 24-36 uur J «.roep ZATERDAG 25 NOVEMBER 2000 De Sociaal-Economische Raad adviseert de regering en het parlement op sociaal-economisch terrein. Daarnaast is de SER toporgaan van de publiekrechtelijke bedrijfsorganisatie De raad en zijn commissies bestaan uit vertegenwoordigers van de centrale ondernemers- en werknemersorganisaties en uit onafhankelijke deskundigen. Het secretariaat telt circa 755 medewerkers. De Directie Economische Zaken levert inhoudelijke ondersteuning aan de SER bij zijn advisering over het nationaal en internationaal te voeren sociaal-economisch beleid. Bij de directie werken 12 beleidsmedewerkers en 3 secretariaats medewerkers. Thans is er een vacature voor een secretaresse/notulist (m/v) Functie-inhoud U notuleert jaarlijks 20 a 25 commissievergaderingen. Als project-secretaresse zorgt u verder voor de organisa torische en administratieve voortgang van adviesprojecten. Samen met uw collega verzorgt u alle voorkomende secretariële werkzaamheden. Functie-eisen Om deze functie succesvol uit te oefenen is het nodig dat u een secretaresse-opleiding heeft gevolgd (minimaal mbo-niveau).Verder is belangstelling voor sociaal-economische onderwerpen gewenst en is een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid noodzakelijk voor het notuleren. Enkele jaren relevante ervaring strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van ervaring en bedraagt minimaal 4.454 gulden en maximaal 6.171 gulden bruto per maand bij een voltijds dienstverband. U kunt de functie desgewenst in deeltijd verrichten (minimaal 80%). Informatie/sollicitatie Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij Petra Prikken, telefoon 070 - 3 499 511Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 8 december aanstaande richten aan de SER, stafafdeling Personeel en Organisatie, Postbus 90405, 2509 LK Den Haag. Of per e-mail naar heijnecam@gw.ser.nl Meer informatie over de SER en de directie kunt u vinden op onze website op internet: www.ser.nl Het secretariaat wil de instroom van mens Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. i handicap en personen die tot de etnische minderheden behoren bevorderen. Aiphen aan den Rijn Curieweg 5 0172 427 427 Katwijk Zeeweg 61 071-4 015 141 Leiderdorp Lijnbaan 9 071-5 813 340 Voorschoten Hofweg 39 071 5 794 794 www.kamsteeg.nl Kamsteeg Auto Plaza maakt deel uit van de Kamsteeg Groep: met Volkswagen- en Audi-dealerbedrijven in Voorschoten, Alphen aan den Rijn, Katwijk en Leiderdorp, leasing en verhuur, schadeherstel en autoverzekeringen. Kortom: Kamsteeg doet'alles met auto's'. Werken bij Kamsteeg betekent: werken bij één van de mooiste dealerbedrijven van Nederland. Maar het betekent ook: werken bij een bedrijf met ambitie, en het betekent werken in een 'club' waar mensen lang blijven of snel vertrokken zijn. Met andere woorden: je moet 'passen' in deze organisatie waar je het 'samen doet'. Voor de financiële administratie (in Voorschoten) zoekt Kamsteeg één of twee (in deeltijd) enthousiaste medewerkster(s). Tot je taken behoren allerlei handelingen met betrekking tot inkoop- en onkostenfacturen, zoals het inboeken, kopiëren, archiveren etc. en het bewaken van het crediteurenbestand. (leuke job voor een herintreder) die zorgt datje ook van de 'ktanf Kamsteeg op aan kunt Zoals Kamsteeg voor de klant een betrouwbare en servicegerichte organisatie wil zijn, zo moeten ook de leveranciers Kamsteeg ervaren als een club, waarmee het prettig zaken doen is. Deze functie vereist vooral precisie en de 'kunst' om de commerciële Kamsteeg-medewerkers te bewegen ook aan hun administratieve verplichtingen te voldoen. Geïnteresseerd? Bel André Vlaardingenbroek (071-5794794), of schrijf naar Kamsteeg Auto Plaza, Hofweg 39, 2251 LP Voorschoten. Mailen mag natuurlijk ook: info@kamsteea.nl. Het enige waar je spijt van kunt krijgen, is dat je niet eerder bij Kamsteeg bent gaan werken. Bij de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs ,,Zuid-Kennemerland" horen 12 basisscholen en drie speciale basisscholen. De Vereniging werkt nauw samen met de Stichting voor Interconfessioneel Onderwijs Haarlem en Omstreken. Bij deze Stichting horen drie basisscholen. Voor enkele van onze scholen zijn wij op zoek naar enthousiaste Willem van Oranje De Willem van Oranjeschool is een interconfessionele basisschool in Haarlem. De school heeft 240 leerlingen. Er zijn meerdere vacatures. •Groep 6/7 WTF 0,4951 Vakleerkracht gym WTF 0,2833 Vanaf 8 januari 2001 is er een vacature voor een Intern Begeleider (WTF 0,4951). Inlichtingen en sollicitaties: mw. L. R van Emden (wrn. directeur), telefoon 023-5252683. De Wadden De Wadden is een reguliere basisschool met een open christelijk karakter. De school heeft twee locaties met in totaal 377 leerlingen, verdeeld over 16 groepen. De school staat in de nieuwbouwwijk Schalkwijk in Haarlem. Deze wijk heeft een zeer gemêleerde bevolking. De school heeft meerdere vacatures. Groep 8 1 dag (loc. „Molenwijk") •Groep 8 V/2 dag Groep 4 1 dag (langdurige vervanging) Groep 3 (langdurige vervanging) Groep 2 2 dagen (vervanging tot de kerst) Kleuters 2'/2 dag (vacature per 8 januari 2001 NT-2 1 dag (loc. „Molenwijk") Inlichtingen en sollicitaties: dhr.T. Wiegersma (directeur), telefoon 023-5335723. dag (loc. „Boerhaavewijk") (loc. „Boerhaavewijk") (loc. „Boerhaavewijk") Dwergjesland Dwergjesland is de aan basisschool „De Wadden" verbonden peuterspeelzaal. Ter vervanging wegens zwangerschapsverlof zoekt Dwergjesland een Peuterleidster voor de periode van 9-3-2001 tot 1-8-2001. Inlichtingen en sollicitaties: dhr. T. Wiegersma (directeur De Wadden), telefoon 023-5335723. Bos en Duinschool De Bos en Duinschool te Bloemendaal is een mooi gelegen, gezellige school waar warmte en leren hand in hand gaan. De school heeft 180 leerlingen. Vanaf 8 januari 2001 is er een vacature voor een kleutergroep (WTF 0,9847). Inlichtingen en sollicitaties: mw. J. N. van Rietschoten (directeur), telefoon 023-5257876. Tyo H. van Eeghen De Tyo H. van Eeghenschool is een christelijke school in Aerdenhout. De school heeft 155 leerlingen. Er zijn meerdere vacatures. Groep 4/5 1 dag (ook groep 7/8 is mogelijk) Groep 4 5 dagen (vervanging wegens opfrisverlof per 9 februari 2001) Inlichtingen en sollicitaties: dhr. M. E. van Muiswinkel (directeur), telefoon 023-5242981. De Ark De Ark is een sterk groeiende interconfessionele basisschool in Haarlem. De school heeft 347 leerlingen. Vanaf 1 februari 2001 is er een vacature voor een kleutergroep (WTF 1,0000). Inlichtingen en sollicitaties: dhr. R. E. Schuijt (directeur), telefoon 023-5250033. Beatrixschool De Beatrixschool is een christelijke school in Zandvoort. De school heeft 203 leerlingen. Er zijn meerdere vacatures. Groep 7 1 dag (vervanging tot de kerstvakantie) Groep 5 woensdag (vervanging tot de kerstvakantie) Groep 1 (16 kinderen) 5 dagen (langdurige vervanging) Inlichtingen en sollicitaties: dhr. D. van As (directeur), telefoon 023-5735444. Om te solliciteren kunt u direct contact opnemen met de directeur van de school waarvoor u belangstelling heeft. Voor meer algemene informatie over de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid-Kennemerland, kunt u zich wenden tot de personeelsfunctionaris van de vereni ging, de heer C. Vrooland, Postbus 3375, 2001 DJ HAARLEM. Telefoon 023-5321319. Voor onze expeditie afdeling zoeken wij een Wij zoeken iemand die leiding kan geven aan 6 chauffeurs en zo'n 8 scholieren. Het werk zal alle taken in het magazijn bevatten vanaf het ontvangen van drukwerk tot het controleren van de ladingen van chauffeurs. Deze functie heeft flexibele werktijden. Wij zoeken een medewerker voor 40 uur per week, die geen problemen heeft met overwerken stressbestendig is doorzettingsvermogen heeft zelfstandig kan werken een goed geografisch inzicht heeft goed met mensen om kan gaan leiding kan geven Wij bieden goede vergoeding een baan voor 40 uur per week een gezellige werkkring U kunt uw sollicitatie schriftelijk richten aan: Reklamediensten „de Schakel" b.v. T.a.v. mevr. L. L. Klootwijk 2e Poellaan 30 2161 CJ LISSE Vit Of, GLI Europe BV. een dochter van het Amerikaa Gaming Laboratories International, is een onafh testlaboratorium voor kansspelautomaten (fruit! maten e.d.). Vanuit de Europese vestiging in Hil worden kansspelautomaten getest en gecertifice Amerika. Europa en Afrika. GLI Europe heeft c moment 14 medewerkers. Door de toename vari werkaamheden en de groei van het bedrijf zijn v zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST) die in samenwerking met de engineers de (deels standaard) rapportage v geteste apparatuur zal opmaken. Verder behoort tot je taken het onderhol van databases voor inventaris en onderhanden werk. Op termijn zal je ot verantwoordelijk zijn voor het administratieve onderhoud van ons kwaliteitssysteem. Gevraagd: Een enthousiaste collega met: Administratieve ervaring of opleiding. PC vaardigheden als MS Word en dataverwerking en een flexibele maar accurate instelling. Beheersing van de Engelse taal is een must. Duits en Spaans zijn een pr« Geboden: Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van ervaring en leeftijd). Een baan waarbij je fungeert als spin in het web en betrokken bent bij h< hele proces. Doorgroeimogelijkheden. Kortom een utidagende job binnen een professioneel maar informeel tea Ben jij diegene die we zoeken? Schrijf dan een brief of E-mail met CV GLI Europe BV T.a.v. Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hilleeom Tel. 0252-529838 keesjan@gli-eu.com Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1850 medewerkers. De organisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN. GGZ Rijnland. Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord: een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een prettig en inspirerend werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplopiing. Voor de Kliniek van het Centrum voor GGZ Duin- en Bollenstreek op de locatie Noordwijkerhout zoeken wij De eenheid s Het Centrum GGZ Duin- en Bollenstreek (vanaf medio 2002 in Voorhout) wordt een multifunctioneel centrum dat kortdurende en langerdurende geestelijke gezondheidszorg biedt aan de inwoners van deze regio. Door middel van een programmatische aanpak wordt vorm gegeven aan een breed en samenhangend pakket van behandelingsmogelijkeheden voor volwassenen. Het behandelaanbod wordt hierbij op een geïntegreerde wijze, zowel ambulant, dagklinisch als klinisch vorm gegeven. De behandelaar volgt hierbij de cliënt. Het CGGZ Duin- en Bollenstreek beschikt over een kliniek met 25 open en 15 gesloten opnamebedden en 24 dagklinische plaatsen naast een afdeling voor ambulante en poliklinische behandeling. Er werken ongeveer 100 mede werkers vanuit diverse disciplines. De functie U werkt zowel op de open als de gesloten afdeling. Daarbij wordt intensief samengewerkt met andere disciplines, met name behandelaren. Uw profiel Voor deze functie zoeken wij kandidaten die de opleiding B-verpleegkundige, HBO-V (bij voorkeur BIG-geregistreerd) of SPH hebben afgerond. Ook als u beschikt over een andere relevante opleiding of nog in opleiding bent e ervaring op wilt doen in de psychiatrie, kunt u reageren. U dient te beschikken over affiniteit met de doelgroep en bent opgewassé tegen wisselende omstandigheden. U beschikt over vaardigheiden ten aanzien van het werken in een multidisciplinair team, bent flexibel en bereja om mee te denken over het beleid, Naast een constructieve en loyale attiti de zijn het vermogen tot relativeren en gevoel voor humor belangrijk. Ons aanbod Wij bieden u een verantwoordelijke functie in een boeiende en afwisselem werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 45. Indeling binnen deze functiegroep is afhankelijk van geschiktheid en ervaring. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Paula Verhart, hooft Kliniek Centrum voor GGZ Duin- en Bollenstreek, telefoon (0252) 342 371. via de centrale (0252) 342 342 pieper 180. Vacaturecode 221100/LH Voor de afdeling Paulus van de eenheid R&V Duin- en Bollenstreek op de locatie Noordwijk zoeken wij De eenheid De eenheid R&V Duin- en Bollenstreek zal per 1 januari 2001 opgaan in een subregionaal centrum voor langerdurende zorg, dat in nauwe samenwerking met de voorzieningen voor dagbesteding vorm zal geven aan een geïnte greerd zorgprogramma langerdurende basiszorg voor volwassenen. De afdeling De afdeling Paulus is een open afdeling waar 24-uurs zorg, intensieve bege leiding en bescherming geboden worden. Naast begeleiding is er veelal ook nog sprake van behandeling. Op de afdeling verblijven 28 cliënten, verdeeld over 4 groepen van 7 cliënten. De afdeling verhuist begin 2001 naar kleinere, gedifferentieerde woonvormen op de locatie Noordwijkerhout. Kleinschalig heid en privacy vormen daarbij belangrijke uitgangspunten. De functie verpleegkundige U biedt dagelijks verpleegkundige zorg en begeleiding, waarbij u zelfstandig behandel- en verpleegplannen opstelt en uitvoert. Daarnaast levert u een bijdrage aan multidisciplinaire behandelplanbespre kingen en denkt u mee bij het verder ontwikkelen van vraaggestuurde zorg. U begeleidt ook stagiaires en leerling-verpleegkundigen. De functie woonbegeleider U zorgt voor de dagelijkse begeleiding en verzorging van cliënten, waarbij u zelfstandig begeleidingsplannen uitvoert. U denkt mee bij het verder ontwik kelen van vraaggestuurde zorg en begeleidt ook stagiaires. Uw profiel Voor de functie van verpleegkundige dient u te beschikken over een diplót B-verpleegkundige of HBO-V. Voor de functie van woonbegeleider dient u beschikken over het diploma HBO SPH (I.W.) of MBO SPH (I.W.). Voor beide functies geldt dat u bekend dient te zijn met het ontwikkelen uitvoeren van begeleidingsplannen/zorgplannen. Kennis met betrekking t( rehabilitatiemethodiek strekt tot aanbeveling. Verder functioneert u goed teamverband. Naast werkzaamheden op de Paulus kan aan u worden gevraagd werkzaal heden te verrichten op andere afdelingen. De afdeling kent een roostering van 24 uur. U bent bereid op onregelmab tijden te werken. Ons aanbod De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezond heidszorg. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in functiegroep 45 (verpleegkundige) en in functi groep 40 (woonbegeleider). Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Hoek, afdelingshoofd, telefoon (0252) 342 588 585 of Mevrouw F. Kroon, manager beheer R&V Duin- en Bollenstreek, telefoon (0252) 342 610. Vacaturecode 221100/PH Als medewerker van de Rijngeest Groep kunt u rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakke mogelijkheden voor kinderopvang en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Ook is er sprake van een uitgebreid opleidingsplan, gericht op deskundigheids bevordering en verbreding van uw functie. Sollicitatie Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 9 december 2000, onder vermelding van de bij de vacature vermelde vacaturecode. U kunt uw brief richten aan Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42