Personeel Personeel Werk je trots op ben Secretaresse (m/v) NÉ Verpleegkundige Gemeente 1 Wassenaar Lm Fkf Belastingdienst A. Opzichter straatmeubilair/civiele projecten m/v B. Beheermedewerker civiel m/v C. Groene duizendpoot (beheermedewerker groen) m/v D. Administratief medewerker m/v ZATERDAG 25 NOVEMBER 2000 Dc Belastingdienst staat bekend als een moderne en inno vatieve organisatie. Daar zijn we trots op. En daar komen onze medewerkers rond voor uit. Overigens niet alleen omdat we een pro-actieve en grensverleggende dienstverlener zijn. Maar ook vanwege de zeer goede doorgroeimogelijkheden. Snel grote verantwoordelijkheid. De vele opleidingsfacilitciten. Of de kans om ook in bijvoorbeeld 32 uur per week een meer dan Fiscaal-technische starters (MBO)"'" Bij een eenheid Ondernemingen of Grote ondernemingen heb je een goede start met je loopbaan en zijn de uitdagingen direct al groot. Na een uitgebreide starcopleiding met een aantal stageblokken ga je namelijk aan de slag in de klantbehandeling. Je opdracht: de fiscale zaken van ondernemingen zo goed mogelijk afhandelen. Je behandelt belastingaangiftes, controleert bedrijfs administraties en legt contact met belastingplichtigen en hun adviseurs bij onduidelijk- of onvolledigheden. Zo nodig schakel je gespecialiseerde collega's in of breng je aanvullingen of correcties aan. Daarbij ga je duidelijk, slagvaardig en zorgvuldig te werk, want je bent immers het dienstverlenende gezicht van de Belastingdienst. Je standplaats wordt Rijswijk, Den Haag, Leiden of Gouda. Ie salaris kan op termijn oplopen tot 81.500 bruto per jaar. Je profiel Je hebt een MEAO-diploma (BA, EJ) of MBO-diploma (Accountan cy. Assistant-Administrateur), of hoopt binnenkort af te studeren. In ieder geval ben je toe aan een veelzijdige functie in een organi satie die je veel ruimte geeft. Je bent flexibel en punctueel, werkt graag in teamverband, kunt analytisch denken én goed met mensen omgaan. Je reactie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Karin van Domburg, medewerker Stafsecretariaat, telefoon (070) 330 47 51. Stuur je sollicitatie met c.v., onder vermelding van 2086/LD naar Belastingdienst/Ondernemingen Den Haag, af deling P&O, ter attentie van Marianne Rietvink. Postbus 30117, 2500 GC Den Haag. www. belastingdienst, n//werken Een team van centralisten werkt zeven dagen per week dag en nacht om de hulpverlening in goede banen te leiden. Zij hebben daarvoor de modernste communicatie- en computerapparatuur tot hun beschikking. Vanuit hun post voeren zij de regie voor een doeltreffende en voortvarende aanpak van alle kleine en grote rampen in het gebied Hollands Midden. Dit team heeft dringend versterking (m/v) nodig en zoekt daarom een A of 3 oftibO-V die het hoofd koe! houdt als iedereen moord en brand roept Geen 9-tot-5 job Wie een rustige baan voor overdag zoekt, wordt geen centralist. Als centralist werk je in team verband en in een vol continu rooster. Het is in principe een functie voor 36 uur per week. Grote verantwoordelijkheid Als centralist ben je onder meer verantwoor delijk voor: een snelle en juiste interpretatie van alle binnenkomende hulpvragen; de aansturing en coördinatie van ambulance vervoer en brandweer; de logistiek van de beschikbare eenheden; een juiste uitvoering van diverse urgentie/ rampen-protocollen. Waarom een verpleegkundige? Wij zoeken bewust een verpleegkundige voor de functie van centralist. De medische achtergrond helpt bij het goed interpreteren van de hulp vraag. En dat is nu net wat we zoeken. In tijd van nood moet je snel én juist kunnen handelen. Daarom bestaat jouw bagage onder meer uit: een opleiding Verpleegkunde A of B of HBO-V; een forse dosis stressbestendigheid en vasthoudendheid; analytisch denkvermogen; bereid zijn tot het behalen van aanvullende opleidingen. Het personeel van de afdeling Operationele ondersteuning valt onder de rechtspositie van de gemeente Leiden. Er is een mogelijkheid voor kinderopvang. De salariëring vindt plaats volgens de daar voor geldende regelingen en op grond van leeftijd, opleiding en werkervaring, met een toeslag voor onregelmatig werken. Meer weten? Bel voor informatie, met mevr. L. Groeneveld tel. 071 - 524 07 43 of de heer H. Breedeveld tel. 071 -524 07 44. Ben je geïnteresseerd in deze job, schrijf dan een sollicitatiebrief met c.v. binnen 2 weken naar: Regionale brandweer Rijnland, Gooimeerlaan 25, 2317 JZ Leiden, onder vermelding van vacature centralist. De meldkamer Hollands Midden coördineert jaarlijks zo'n 45.000 ambulanceritten en 5.000 brandweer inzetten. Voor de 35 gemeenten in het verzorgingsgebied Hollands Midden, met samen 730.000 inwoners, vormt de meldkamer het centrale zenuwstelsel. Alle meldingen van calamiteiten van groot tot klein - komen hier binnen. Uiterlijk binnen een kwartier moeten hulpverleners ter plekke zijn en eventuele andere instanties zijn gewaarschuwd. Dat kan variëren van politie, ziekenhuizen, traumateams tot aan brugwachters. 7 V s£ Wassenaar is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met ruim 26.000 inwoners, gelegen JA'v langs een van de fraaiste en breedste kuststroken aan de rand van de %r- Bollenstreek. Wassenaar ligt tussen Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. In onze organisatie voltrekt zich momenteel een organisatieontwikkelingsproces. Interactieve beleidsvorming, projectmatig werken en he ie lager in de organisatie leggen van verantwoordelijkheden staan hierbij centraal. De organisatie is opgebouwd uit drie sectoren: Middelen11 Burgerzaken (MB), Maatschappelijke Zaken (MZ) en Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken (ROOW). De sector ROOW bestaat uit drie vakafdelingen waaronder de afdeling Beheer Openbare Ruimte (BOR), die verantwoordelijk is voor alle reguliere civieltechnische ir groene- en reinigingstaken. Voor de afdeling BOR zijn wij op zoek naar: 36 uur per week De baan: U wordt ingeschakeld bij de voorbereiding en uitvoering van onder houdswerkzaamheden op het gebied van straatmeubilair, zoals banken, abri's, bebording, hekwerken, speeltoestellen en openbare verlichting. U bent verantwoordelijk voor verkeerstellingen en houdt toezicht op de uitvoering van civieltechnische projecten zoals het project Duurzaam Veilig. U adviseert en rapporteert over bovenge noemde werkzaamheden aan het sectiehoofd Civiel. U geeft leiding aan een tweetal medewerkers van de werkplaats. tot aanbeveling. U heeft ervaring in het werken met beheerp grammatuur en kantoorautomatisering. U beschikt over enk jaren relevante werkervaring, bent in staat om zowel zelfstandig12 werken als in teamverband met de andere collega's binnen 0 buiten de afdeling BOR. Verder heeft u een resultaatgerichte flexibele instelling en u beschikt over goede contactuele vaard heden (zowel schriftelijk als mondeling). U bent in het bezit rijbewijs B. Uw profiel: U heeft een afgeronde opleiding op MBO-niveau Werktuigbouw kunde of Civiele Techniek bij voorkeur aangevuld met de applicatie opzichter/uitvoerder G.W.W. Enige kennis van Elektrotechniek strekt Inlichtingen: Meer informatie over de functie kunt u krijgen bij Otto StoIV sectiehoofd Civiel, telefoon 070 - 512 22 66 of Jeroen Verhagl afdelingshoofd BOR, telefoon 070 - 512 22 74. 36 uur per week De baan: U bent binnen de afdeling BOR verantwoordelijk voor het gege vensbeheer van de sectie Civiel en zorgt dat de gegevensbestanden continue juist, actueel en beschikbaar zijn. Deels gaat het hierbij om bestaande beheerprogramma's, zoals wegbeheer, rioolbeheer en bruggenbeheer. Deels zullen nieuwe beheerapplicaties moeten worden opgezet voor speelwerktuigen, watergangen, straatmeu bilair (banken borden) etc. Ook ondersteunt u de sectie Reiniging bij het gegevensbeheer. U levert eerstelijns hulp aan de gebruikers van de beheerpakketten. Ten behoeve van het opzetten en uitbou wen van het vastgoedinformatiesysteem (GIS) bereidt u de koppe ling van de beheerpakketten aan de digitale kaart voor, e.e.a. in samenwerking met leveranciers van de diverse beheerpakketten en medewerkers van de afdeling Ontwikkeling van de sector ROOW. U adviseert en rapporteert over bovengenoemde werkzaamheden aan het sectiehoofd Civiel en het afdelingshoofd. Uw profiel: U heeft een afgeronde opleiding op minimaal MBO-niveau, bijvo beeld Civiele Techniek en aanvullende opleidingen op het gebi van automatisering. U heeft aantoonbare ervaring in het werl met beheerprogrammatuur en kantoorautomatisering. Veri beschikt u bij voorkeur over enige jaren relevante werkervaring u bent in staat om zowel zelfstandig te werken als in teamverbai U heeft een resultaatgerichte en nauwkeurige instelling, b( flexibel en beschikt over goede contactuele vaardigheden (zow schriftelijk als mondeling). Inlichtingen: Meer informatie over de functie kunt u krijgen bij Otto Stolp, sectla hoofd Civiel, telefoon 070 - 512 22 66 of Jeroen Verhagen afdelim e hoofd BOR, telefoon 070 - 512 22 74. 36 uur per week De baan: U bent binnen de afdeling BOR verantwoordelijk voor het gegevens beheer van de sectie Groen en zorgt dat de gegevensbestanden continue juist, actueel en beschikbaar zijn. Deels gaat het hierbij om bestaande beheerprogramma's zoals het VTA-systeem. Deels zullen nieuwe beheerapplicaties moeten worden opgezet of verder worden uitgewerkt zoals, vitaliteitplannen t.b.v. de instandhouding van het bomenbestand, de monitoring van flora en fauna. In het kader van milieueducatieve publieksacties bent u verantwoor delijk voor het opzetten van o.a. de landelijke strandschoonmaak- actie, de jaarlijkse wijkschoonmaakactie en ad hoe educatieve projecten t.b.v. basisscholen. Verder ondersteunt u het sectiehoofd Groen bij diverse werkzaamheden zoals het opstellen van bestek- en werkomschrijvingen, het uitwerken van werkplannen, verlofregistra tie etc. etc., teveel om op te noemen. Bij diens afwezigheid draagt u zorg voor ondersteuning van de uitvoerende dienst. U adviseert en rapporteert over bovengenoemde werkzaamheden aan het sectiehoofd Groen en het afdelingshoofd. Wij vragen: Deze veelzijdige functie vraagt een relevante MBO-opleiding het gebied van Groenvoorziening waarbij kennis en affiniteit n ecologisch groenbeheer een pré zijn. Daarnaast beschikt u o\f' aantoonbare ervaring op het gebied van kantoorautomatisering diverse beheerprogrammatuur. U heeft een resultaatgerichte nauwkeurige instelling, bent flexibel en beschikt over goe 1; contactuele vaardigheden (zowel schriftelijk als mondeling). U bm in bezit van rijbewijs B. Inlichtingen: Meer informatie over de functie kunt u krijgen bij Harry de sectiehoofd Groen, telefoon 070 - 512 22 69 of Jeroen Verhag afdelingshoofd BOR, telefoon 070 - 512 22 74. De baan: U bent verantwoordelijk voor het dagelijkse contact tussen burgers en de afdeling BOR via het centrale meidnummer, maandag t/m vrij dag geopend van 08.30-12.30 uur en 13.00-16.00 uur. U neemt tele fonische meldingen, klachten e.d. aan, maakt afspraken en verstrekt voorlichting. U verwerkt de telefonische contacten in een speciaal geautomatiseerd meldingenbeheersysteem (ARIS2000) en zorgt ervoor dat intern de benodigde akties worden ondernomen. Daarbij houdt u de termijnen in de gaten en rappelleert waar nodig. Ook staat u klanten en aannemers te woord die persoonlijk het kantoor bezoeken. U houdt toezicht op de gemeentewerf, bedient de weeg brug/slagboom en verzorgt de nodige administratieve afwikkeling. Tevens verzorgt u overige uiteenlopende administratieve werkzaam heden binnen de afdeling. Kortom, u bent een belangrijke spil binnen de organisatie waar veel om draait. 36 uur per week Wij vragen: Deze veelzijdige functie vraagt een afgeronde opleiding op VMB niveau aangevuld met aantoonbare ervaring in het werken rijn kantoorsoftware. U beschikt verder over aantoonbare relevante werkervaring, goede contactuele eigenschappen zowel mondeli als schriftelijk (Engels is een pre). Verder bent u resultaatgeric flexibel, nauwkeurig en doortastend. U kunt zowel in teamverba als zelfstandig werken, staat "stevig in uw schoenen", heeft gevi'Ë voor humor en beschikt over een goede "telefoonstem". Een tel foongesprek kan deel uitmaken van de procedure. Inlichtingen: Meer informatie over de functie kunt u krijgen bij Jeroen Verhag^ afdelingshoofd BOR, telefoon 070 - 512 22 74. Ons aanbod: Voor allé vier de functies geldt een aantrekkelijke, afwisselende en beslist veelzijdige baan van 36 uur per week. Het salaris is in overeen stemming met de gevraagde kennis, kunde en vaardigheden en bedraagt voor de functies A, B en C max. ƒ5.473,- (schaal 8) en voor de functie D max. 4.194,- (schaal 5) bruto per maand. Het betreffen alle vier nieuwe functies waarvan het functieniveau nog moet worden'n vastgesteld. Dit zal medio 2001 gebeuren. Wassenaar heeft een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Reacties: U kunt uw schriftelijke reactie tot veertien dagen na het verschijnen van dit blad sturen naar de gemeente Wassenaar, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Uiteraard kunt u ook reageren via e-mail: gemeente@wassenaar.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. J Voor zo'n 4.000 kwekers uiti gehele wereld is Bloemenve Flora, met vestigingen in Rijm en Eelde, dé afzetorganisati hun sierteeltproducten. On: afnemers zijn voornamelijk c handelaren en exporteurs, c onze bloemen en planten ni\ het buitenland exporteren. Evenals de kwekers rekener zij op commerciële en logist diensten van topkwaliteit. A' totaal 750 medewerkers rea Bloemenveiling Flora een or van ruim 1 miljard gulden. m je, buti bloem! ^■^veili Wij zijn op zoek naar een enthousiaste die het secretariaat van de afdeling verenigings- en juridische zaken komt versterken voor minimaal 32 uur per week. Als secretaresse verzorgt u alle secretariële werkzaamheden voor de afdeling verenigings- en juridische zaken Wij zoeken een collega met een havo werk- en denkniveau, aangevuld mee een gedegen secretariële opleiding. De PC (Word, Winde heeft voor u geen geheimen en ook de Nederlandse taal beheerst u uitstekend, zowel in woord als geschrift. U heeft relevante werkerva Voorts stellen wij prijs op spontaniteit, uitstekende communicatieve vaardigheden, goed kunnen afstemmen en 100% inzet. De werk >r zullen in onderling overleg worden vastgesteld, echter de vrijdag zal als een vaste werkdag gelden. Aanstelling geschiedt op basis viP' minimaal 32 uur per week. In voorkomende gevallen dient u de secretaresse van bestuur en directie of de secretaresse public relatioi^ vervangen en de bereidheid te hebben incidenteel ook op wisselende tijden te werken. Wij bieden een interessante baan bij een groeionderneming. Natuurlijk hebben we een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met de heer Jaan Ype Jansen, personeelsconsulent, tel. 071-4094129- Uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie s.v.p. sturen naar: Bloemenveiling Flora, t de heer Jaar. Ype Jansen, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. In de linkerbovenhoek van de envelop vermelden: sollicitatie secretaresse^ verenigingszaken. U kpnt ook per e-mail solliciteren: pz@flora nl Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking ve is:

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40