Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel C M |3| carrière versnelling jj 3 3 ?|S!j 3 q it 3 aa a &s is n Enthousiaste oproepkracht (m/v) Leiden Zet je in een hogere ZATERDAG 25 NOVEMBER 2000 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg de meest brede DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn de afdelingen van de inter ne geneeskunde ondergebracht. De interne ge neeskunde omvat: Cardiologie. Reumatologie, Longziekten, Oncologie. Hematologie, Algemene Interne Geneeskunde. Endocrinologie. Nierziekten/ Niertransplantatie. Maag-, Darm- en Leverziekten en Infectieziekten. Polikliniekadministraties Divisie 2 Indien er op een van de poliklmiekadministraties sprake is van onderbezetting of piekbelasting. kan er een beroep worden gedaan op één van de rou lerend secretaresses. Op korte termijn zoeken wij Roulerend Medisch Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac.nr 00.V. 15.47.LD Functie-inhoud: De roulerend secretaresse verricht werkzaamhe- wil hierin zowel nationaal als internationaal den ter vervanging van afwezige administratieve medewerkers, of voor het opvangen van piek belasting. Zij/hij zal hierbij o.m. de volgende werk zaamheden verrichten: - het voorbereiden en afwerken van spreekuren: - het begeleiden van spreekuren aan de receptie: - het typen van medische correspondentie. - het te woord staan van patiënten, ook tele fonisch: - het bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma: - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dictafoon; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen wer ken: - betrokkene dient in staat te zijn met grote flexi biliteit, met name in situaties van overbelasting, acuut m te vallen en operationeel onder verschil lende hoofden te kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, maxi maal f3 975, - (schaal 05) bruto per maand. leidende rol blijven spelen. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw A.M.M. Kater. Hoofd Secretariaat vloer 3 (071 - 526 35 10) en door mevrouw A.H.M. Korevaar-van Dam. Hoofd Secretariaat vloer 2 (071 - 526 19 30). Deze vacature verschijnt tegelijkertijd in- en extern. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze adver tentie zenden aam LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhvn Stichting Duyn en Rhyn heeft ongeveer 400 bewoners onder zijn hoede in verzorgings- en verpleeghuizen. Wij denken dat e bew s zelf h hebben. Onze zorg- en dienstverlening richt zich dus op hun behoeften, in aanvulling op zelfredzaamheid en eventuele mantelzorg. Bij Stichting Duyn en Rhyn werken ruim 600 mensen op drie lokaties in de omgeving Katwijk/Leiden: Psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling Overduin te Katwijk. Woonzorgcentrum Haag wijk en Verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden. Teamgeest, een goede werksfeer en scholingsmogelijkheden Het is bijna zoverOverrhyn opent zijn deuren! Wil jij oudere mensen helpen zoveel mogelijk zelf te doen? En ze te verzorgen als ze dat nodig hebben? En samen met je collega's zorgen voor een prettig woon- en leefklimaat op de afdeling? December 2000 gaat ons nieuwe verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn open. Daarom zijn wij nog op zoek naar enkele gemotiveerde: verpleegkundigen voor avond- en/of nachtdiensten m/v Minimale vereisten: diploma verpleegkundige niveau 4. ten behoeve van het draaien van "verantwoordelijke diensten'. Informatie bij John van der Kamp. tel. (071405 6111 of Roelte Kerpershoek. tel. (071572 20 12 (locatie Van der Willigenhof). afdelingshoofden Overrhyn. ziekenverzorgenden/bejaardenverzorgenden m/v in bezit van diploma ziekenverzorgende (ig), bejaarden verzorgende, mdgo-vz zowel voor onze afdeling somatiek als psychogeriatrie. Informatie bij John van der Kamp. tel. (071405 61 11 of Roelie Kerpershoek. tel. (071572 20 12 (locatie Van der Willigenhof). afdelingshoofden Overrhyn. leerling verzorgenden (ig) m/v verschillende leerroutes mogelijk. Informatie bij Jade van Duyn. opleidingscoördinator, tel. (071405 69 16. afroepmedewerkers m/v voor de zorgdienst. Informatie bij Johan Brinksma. stafmedewerker, tel. (071405 61 II. arbeidsvoorwaarden Wij bieden een prettige werkomgeving in een gloednieuw huis met een gratis, goede en veilige, parkeermogelijkheid in de parkeergarage. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen: daarnaast bieden wij een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren Direct solliciteren mag natuurlijk ook. Je (schriftelijke) sollicitatie kun je richten aan Stichting verpleeg - en zorgcentra Duyn en Rhyn. Nachtegaallaan 5. 2225 SX Katwijk, t.a.v. de dienst personeelszaken of pere-mail pz.opl@duyn-en-rhyn.nl Kom naar de doorlopende informatiebijeenkomst Donderdag 30 november van 17.00 tot 19.30 uur in Verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn Willem de Zwijgerlaan 44. Leiden De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. Bij de sector Burger zijn wij op Voor de functie receptioniste informa tiebalie Stadhuis en Stadsbouwhuis/ telefoniste servicelijn Burgerzaken en Functie-inhoud: Het verstrekken van standaardinforma tie en voorlichting over de gemeentelijke dienstverlening en produkten. Het beantwoorden van de standaardvragen over Burgerzaken en Belastingen. Na een inwerkperiode moet de oproep kracht de vaste medewerkers kunnen vervangen. De oproepkracht moet bereid zijn zowel ochtend- als middag diensten en op de donderdagavond van 17.30-20.00 uur te werken. Van de kandidaat verwachten wij dat zij als oproepkracht: - goed bereikbaar zijn; - zich onverwacht op korte termijn vrij kunnen maken om in te vallen; - snel op het werk aanwezig kunnen - bereid zijn om voor langere tijd als oproepkracht beschikbaar te blijven; - kunnen werken in de vakantieperiodes van de vaste medewerkers. Daarnaast vragen wij: - een opleiding op HAVO-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - een dienstverlenende instelling; - kennis van de sociale kaart van - enige ervaring met computers en informatiesystemen. Voor oproepkrachten geldt: - een uurloon dat afhankelijk van leef tijd en ervaring wordt bekeken; - het basissalaris (15 uur) wordt maandelijks uitbetaald, de overige uren worden per kwartaal uitbetaald op declaratiebasis; - de oproepkracht verbindt zich in beginsel de werkzaamheden, na daar toe opgeroepen te zijn, te verrichten. Een oproep kan uiterlijk 12 uur voor de aanvang van de werkzaamheden worden afgezegd. Het salaris bedraagt maximaal 4.194,- bij een 36-urige werkweek (salaris schaal 5). Nadere informatie kan ingewonnen worden bij mevrouw M.H. Hoeksema, projectcoördinator Loketdienstver lening van de afdeling Burgerzaken, telefoon: 071 - 516 55 56. Bij gelijke geschiktheid verdienen vrou wen en leden van etnische minder heden de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, sturen naar de Gemeente Leiden, Bestuursdienst/stafafdeling PICOF, ta.v. Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacature- r BD 00/25. Bestuursdienst Acquisitie n Nutricia Drinks BV zoekt voor de regio Haarlem REGIONAAL ACCOUNT MANAGER HORECA (M/V) Je bouwt sterke A-merken uit in een functie voor echte ondernemers met kansen om jezelf te ontplooien i een succesvolle onderneming Als Regionaal Account Manager werk je zelfstandig en draag je veel verant woordelijkheid. Je werkt met sterke A-merken; Chocomel, Fristi, Extran sport voeding en Nutroma koffiemelk. Je weet wat er in de markt speelt, ziet zelf kansen en denkt na over manieren om extra omzet te genereren. Je bezoekt regelmatig bestaande klanten, bouwt een uitstekende relatie met ze op en geeft eerlijke en goede adviezen. Met behulp van kwaliteitsproducten en pro fessioneel point-of-sale materiaal zorg je voor een optimale distributie en presentatie. Nutricia Drinks bedient zowel de horeca en benzinestations, als de retail (supermarkten). De regionaal accountmanager die we zoeken zal in de horeca werkzaam zijn en dient bij voorkeur woonachtig te zijn in de regio. Een leuke, maar veeleisende baan. Nutricia Drinks zoekt daarom jonge, ondernemende HBO'ers/MBO'ers met overtuigingskracht. Zelfstandige, gestructureerd werkende mensen met een commerciële instelling, die de 'drive' hebben om een gesteld doel te bereiken en geen 'negen-tot-vijf'- instellmg hebben. Nutricia Drinks verlangt nogal wat. Daar staat wel het werken met sterke A-'merken, in dynamische markten tegenover. Een goed salaris en dito arbeidsvoorwaarden spreken daarom vanzelf. Net als de auto van de zaak. Verder kun je rekenen op trainingen en persoonlijke begeleiding door je District Manager. Daarnaast zijn er goede opleidingsfaciliteiten. Kortom, alle voorwaarden om je carrière in een hogere versnelling te zetten, zijn aanwezig. Nutricia Drinks behoort tot de Nutricia Dairy Drinks Groep, onderdeel van Koninklijke Numico NV. Een multinationale onderneming, gespecialiseerd in voedingen met een hoge toegevoegde waarde, met wereldwijd 28.500 medewerkers. De Nutricia Dairy Drinks Groep heeft vestigingen in zes Europese landen en streeft naar een leidende positie op het gebied van zuiveldranken in Europa. Marktleiders als Chocomel, Fristi, Extran en Nutroma worden met forse budgetten ondersteund. Nutricia Drinks is een professioneel bedrijf met een open, informele cultuur. De marketing-/verkooporganisatie telt 75 medewerkers. Interesse Stuur binnen en een brief met cv., onder vermelding van vacature nummer 10, aan Nutricia Drinks BV, ter attentie van de heer H.Th. Borst, Personeelszaken, Postbus 1, 2700 MA Zoetermeer. NUTRICIA Drinks

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38