Personeel Personeel Personeel vaklieden^) net Teamleider Financiële Administratie corus Junior contrfttller /ICE TECHNICUS M/V [ICE TECHNICUS C.VA.B. M/V ERHOUDSMONTEUR M/V HING/AANKOMEND ERHOUDSMONTEUR M/V STENT INSTALLATIEMONTEURS M/V DlLIEIMAR rSi Ben jij onze 'rots in de branding' tempo-team uitzendbureau WHIPLASH: DAT JE! UKt^ \C 25 NOVEMBER 2000 913 I INSTALLATIES BV IU.I I I l—l I I I ONDERHOUDSDIENSTEN BV al meer dan 50 jaar actief op het gebied van klimaatbe- gs-, sanitaire, koel- en industriële installaties in de ad/Bollenstreek. Korte communicatielijnen, eigen verant- lijkheid en persoonlijke initiatief zijn sleutelbegrippen ons bedrijf. Het dienstenpakket omvat het hele traject van I, uitvoering, service en onderhoud. Ibreiding van de bedrijfsvoering kunnen wij op korte termijn 11: :tie: De juiste kandidaat dient een allround vakman te zijn, bij voorkeur in het bezit van de vereiste vakdiploma's of daarmee gelijk te stellen werkervaring. Uw werk zaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het in bedrijf stellen en/of inregelen van klimaatinstallaties, het verhelpen van zich voordoende storingen en het verrichten van contractueel onderhoud aan al deze installaties. De werkzaamheden worden voor namelijk in de utiliteitsbouw uitgevoerd. 20 - 45 jaar. tie: De juiste kandidaat dient een allround vakman te zijn, bij voorkeur in het bezit van de vereiste vakdiploma's of daarmee gelijk te stellen werkervaring. Uw werk zaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het ver richten van service- en onderhoudstechnische werk zaamheden aan werkbouwkundige installaties. Het in bedrijf stellen en inregelen van nieuwe installaties behoort eveneens tot uw takenpakket. 25 - 40 jaar. tie: Hij of zij zal werkzaam zijn in de particuliere sector. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring in ons vakgebied. Uw werkzaamheden zullen voorna melijk bestaan uit periodiek onderhouden van techni sche installaties bij particulieren. Het bezit van een rijbewijs is vanzelfsprekend, ig: Minimaal MTS elec./WTB of daarmee gelijk te stellen opleiding Is een pre, maar opleiding binnen het bedrijf is mogelijk. 25 - 40 jaar. tie: Voor deze functie wensen wij in contact te komen met kandidaten die binnen ons bedrijf opgeleid worden tot servicemonteur c.q. service technicus. Hiertoe wordt u via ons opleidingsplan onder deskundige leiding opgeleid tot een volwaardig vakman met uitstekende toekomstmogelijkheden. Wanneer u van afwisseling en uitdagingen houdt is dit uw kans. g: Bij voorkeur LTS elec. techniek/werktuigbouw/ motorvoertuigentechniek of daarmee gelijk te stellen opleiding. 18-30 jaar. eken geschiktheid zal na enige tijd een bedrijfsauto beschikbaar worden gesteld. ie: Het verlenen van assistentie bij het monteren en onderhouden van klimaat istallaties. Kandidaten die van afwisseling houden, kunnen doorgroeien tot zelf standige installatiemonteur, g: Bij voorkeur LTS installatietechniek. eft Putman te bieden van onze filosofie is: de kracht van het succes van onze ming wordt bepaald door de kwaliteit en inzet van onze rkers. Wij voeren een beleid dat gericht is op het optimaal functioneren van onze mensen in hun werkomgeving. Is opleidingen en goede secundaire voorzieningen maken sl uit van dit beleid. Hijke sollicitaties kunt u richten aan: i Installaties B.V. heer P. C. C. van Schie at 153 Noordwijk kunt u contact met ons opnemen via telefoonnummer: 9210. U kunt dan vragen naar de heer K. van Leeuwen of i A.E. Duivenvoorde-van Schie. Corus is de naam van een nieuwe wereldspeler. De onderneming is in het najaar van 1999 ontstaan uit het samengaan van Koninklijke Hoogovens en British Steel. Corus heeft Europa als thuisbasis en beschikt over een internationaal productie- en distributie-apparaat. Vestigingen zijn onder meer in het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Duitsland, België, Noorwegen en de Verenigde Staten. Met een breed pakket aan metaalproducten - staal, aluminium en roestvrij staal - kan Corus tegemoet komen aan de wensen van een wereldwijde klantenkring.De belangrijkste markten zijn de bouw, de automobielindustrie, de lucht- en ruimtevaart, de scheepsbouw, de energiesector, de machinebouw, verpakkingen en constructie. Corus telt 23 business units die zich richten op specifieke product-marktcombinaties. In Europa neemt Corus de eerste positie in voor wat betreft productie en verkoop van staal en staat op de vijfde plaats met de productie van gewalst aluminium. Corus heeft een omzet van 14,7 miljard Euro en telt 66.000 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Londen. Danieli Corus Technical Services is een engineering en contracting organisatie met wereldwijd renovatie- en nieuwbouwprojecten in de ijzer-, staal- en aluminiumindustrie met kantoren in IJmuiden en Burlington, Canada. De afdeling Finance Control (10 mede werkers) is verantwoordelijk voor zowel de administratieve organisatie als een juiste en tijdige interne- en externe verslaglegging. De Project Accountants en Cost Engineers spelen in dit proces een belangrijke rol. Middels hun bijdrage geven zij sturing aan de onderneming op financieel-ecqnomisch gebied. Op korte termijn is er een vacature voor een deskundige en collegiale TEAMLEIDER FINANCIËLE ADMINISTRATIE M/V Functie Als Teamleider Financiële Administratie coördineer je de werkzaamheden van de drie Project Accountants en ben je verantwoordelijk voor de integriteit van het grootboek en voor effectieve en efficiënte administratieve werkwijzen en procedures. Daarnaast ben je als Project Accountant zelf het aanspreekpunt over de financiële status van projecten. In dit verband - bewaak, controleer en rapporteer je de kosten en baten en de debiteuren- en crediteurenadministratie - verzorg je de verslaglegging over specifieke belastingzaken van in het buitenland gevoerde projecten Je rapporteert aan de manager Finance Control. Profiel Je bent kostenbewust, stressbestendig en je vindt het leuk om binnen een project organisatie te werken in een internationale omgeving. De stap naar een teamleiders functie is geheel in lijn met je ambitie en know-how. Verder beschik je over - een opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld HEAO BE of SPD - kennis van financiële software en Microsoft Office - affiniteit met techniek en projectmanagement - overtuigingskracht en probleemoplossend vermogen - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal - bereidheid om in voorkomende gevallen internationaal te reizen. Arbeidsvoorwaarden Kies je voor Danieli Corus, dan kies je voor goede carrièremogelijkheden in een modern industrieel staalbedrijf met uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Informatie Voor meer inhoudelijke informatie over de functie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met de heer Mare Zonneveld, manager Finance Control, telefoon 0251 49 62 65. Belangstelling? Spreekt deze functie je aan? Schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met CV onder vermelding van referentie num mer 575 naar Corus Staal BV t.a.v. de heer P.J. Blom Personeelsbemiddeling Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden E-mail: personeelsbemiddeling@corusgroup.com Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. M A riowerbulbs W. Moolenaar Zonen B. V. is een dynamsich internationaal opererende onderneming met export van sierteeltproducten, voornamelijk bloembollen naar meer dan 50 landen. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een enthousiaste BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER M/V Functie: Bijhouden van dagboeken en grootboekrekeningen Bijhouden van sub-grootboeken zoals debiteuren, crediteuren, provisies, voor raden en vaste activa Samenstellen van balans-specificaties Opmaken en afstemmen van aangifte BTW, loonbelasting en vakheffing Het medeverzorgen van de loonadministratie Functieprofiel: M.B.A.opleiding met relevante werkervaring Bereid tot het volgen van de opleiding S.P.D. Diploma loonadministratie is een pre Flexibele en zelfstandige instelling Wij bieden: Een fulltime functie in een moderne en prettige werkomgeving met, na geble ken geschiktheid, uitzicht op een vast dienstverband. Een professionele begeleiding Mogelijkheden tot verdere ontplooiing Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer N. Batenburg, tel. 0252-242526. U kunt uw sollicitatie met c.v. richten aan: W. Mollenaar Zonen B.V., Postbus 35, 2170 AA Sassenheim, t.a.v. mevr. D. Boll. Uw gegevens worden uiteraard vertrouwelijk behandeld. Tempo-Team zoekt voor de post een nauwkeurig werken. Er zijn full- en groot aantal nieuwe medewerkers (m/v) parttime mogelijkheden zowel overdag, voor de kerst- en nieuwjaarsperiode. 's avonds als 's nachts. Wil je iets De werkzaamheden bestaan uit het bijverdienen, kom dan langs bij de sorteren en verspreiden van de post-Je onderstaande vestigingen of meld je nu spreekt en leest Nederlands en kunt aan via tempo-team.nl. Leiden, Stationsplein 2I2, (071) 512 64 43 www.tempo-team.nl In één klap maakt uw hoofd een heftige slingerbeweging ten opzichte van de romp. Tijdens een aanrijding, een val op het werk of gewoon door een ongelukje thuis. Jaarlijks worden tussen de 15.000 en 30.000 mensen slachtoffer van een whiplashongeval.De Whiplash Stichting Nederland geeft de informatie en steun die u nodig heeft! JA, Whiplash Stichting Nederland Postbus 105, 3980 CC Bunnik U vakliedeB.net investeert in jouw toekomst. Samen met Raad Registeraccountants Belastingadviseurs B.V. zoeken we voor de uitbouw van onze organisatie in Leiden een V3kliedeo.net is een jonge en dynamische groep van bedrijven op het gebied van flexibele arbeid in de bouw. Naast autonome groei maken acquisities deel uit van onze groeidoelstelling. Als junior controller werk je aan de totale financiële administratie van de groep. Je bewaakt de voortgang van administratieve processen en geeft leiding aan een aantal parttime medewerkers bij het opstellen van management-informatie. Je zit dicht op de commer ciële activiteiten van de front offices en verkrijgt in korte tijd verregaand inzicht in de structuur en strate gie van de groep. De sfeer is open en resultaatgericht. Vereist is een (bijna) voltooide bedrijfseconomische opleiding op minimaal HBO-niveau. Wij bieden persoonlijke bege leiding door een senior controller van Raad. Zo blijf je jezelf ontwikkelen en groei je mee met onze organisa tie. Reacties graag per e-mail naar Rob Smit: Rob@RAADaccountants.nl RAAD Registeraccountants Belastingadviseurs B.V. Alexine Tinnepad 105, 2553 TS Den Haag vaklieden 6 net E E N T E K AT W Als u toe bent aan een uitdaging in uw carrière solliciteer dan naar de functie van Medewerker Salarisadministratie v/m (bij voorkeur 32 uur per week) Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in dc Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen Voor de ruim T0.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar. Bij de gemeente Katwijk houdt een team van 3 medewerk(st)ers zich bezig met dc uitvoering van de salaris administratie voor de gemeente Katwijk en een aantal ambtelijke organisaties in de Duin- en Bollenstreek. Uw functie Bestaat uit de volgende werkzaamheden. mvoenng en controle van de salarisgegevens in het geautomatiseerde systeem (Centric: P1MS4U/LPS); vastleggen van mutaties; controle van de uit te betalen salarissen; maken van salansberekeningen, contact onderhouden met uitvoeringsinstellingen en pensioenfonds, opstellen van de personeelsbegroting en formatiebewaking, bijhouden ziekieregisiratie Wij vragen Een MEAO- of gelijkwaardige opleiding, eventueel aangevuld met een gerichte opleiding op het gebied van de salarisadministratie. Van de medewerker wordt verwacht dat hij/zij zowel zelfstandig als in teamverband goed kan functioneren Kennis en ervaring van de fiscale en sociale wetgeving en ervaring met geauto matiseerde salanssystemen alsmede kennis van Excel zijn noodzakelijk. Ook als u nog niet volledig aan de gestelde eisen voldoet, maar bereid bent de ver eiste opleidingen op korte termijn te volgen, nodigen wij u uit om te reageren. Wij bieden Een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van maximaal f 4.475,- op basis van een volledige dienstbetrekking. De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede secundaire arbeids voorwaarden zoals variabele werktijdenregeling, gemeentelijke hypotheek regeling, spaarloonregeling, kinderopvangregeling, ruime studiefaciliteiten, uitloopschaal en mogelijkheden om volgens een cafetanamodel verlofdagen' te (ver)kopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen Nadere informatie Kunt u inwinnen bij de heer PJ den Hoed, personeelsadviseur, tel. 071-40 62 441 of de heer PWS. Aniba, salarisadministrateur, tel 071-40 62 453 Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 11 december a.s.. sturen naar de Gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening postbus 589. 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 52C/00/01 op brief en enveloppe U kunt uw sollicitatie ook faxen via het nummer 071-40 62 397 of mailen naar het internetadres; vacatures@katwijk.nl uil rnlruul slaan Ook slrrr/l Jt grmcenu naar n cvcnudigc vtruKtn»,y,d,gmg. ACQUtSJTÏ WOROTMET OP PRUS GESTELD

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33