Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel dh Chef binnendienst Management Assistan Global Sales corus bouwkundig tekenaars m/v Betonmortelbedrijven Cementbouw bloemen ^«ikveiling f£\ flora Ben jij net zo kleurrijk in je vak als onze opdrachtgevers? ZATERDAG 25 NOVEMBER 2000 Architecten- en ingenieursbureau Alberts, van Huut Partners B.V. en Saarberg, van der Scheer Partners B.V. zijn op zoek naar enthousiaste Alberts, van Huut Partners B.V. is actief op het gebied van de bouwkundige engineering van organische architectuur. Het hoofdkantoor van de Gasunie in Groningen (ontwerp: Architectenbureau Alberts van Huut te Amsterdam) is één van de projecten waarvoor wij de bouwkundige engineering gedaan hebben. Binnen Saarberg, van der Scheer Partners B.V. werken wij zowel projecten uit onder eigen architectuur, als projecten van gerenommeerde externe architecten. Alle door ons uit te voeren werkzaamheden betreffen de volledige bouwkundige engineering vanaf voorlopig ontwerp tot en met oplevering. Wij zijn gevestigd in Haarlem; zie ook onze website: www.ssp-bv.nl. In totaal werken bij de twee werkmaatschappijen ongeveer 40 mensen. Wij zijn actief in de sectoren utiliteitsbouw (waaronder gezondheidszorg) en woningbouw. Wij vragen: Bouwkundigen met HTS/MTS of een vergelijkbare opleiding, ervaring met computertekenen (autocad) en het vermogen om zelfstandig te kunnen werken. Verder vinden wij nauwkeurigheid, flexibiliteit en samen werking van belang en staat de kwaliteit van het werk bij ons centraal. Ben je geïnteresseerd neem dan contact met ons op tel: 023-5160860 en vraag naar Barbara Jullien of Ans Lefeber of email naar: info@avhp.nl Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 14 dagen richten aan ons bureau, t.a.v. mw. B.A. Jullien, Florapark 8, 2012 HK HAARLEM. Toch mooi als je kunt zeggen: hier heb ik nou aan meegewerkt. Beton is zo oud als de weg naar Rome. En zelfs nog ouder. Al ver voor onze jaartelling werd beton gebruikt voor bouwwerken welke nu nog bestaan. Vreemd is dat niet. Beton is immers een van de duurzaamste en makkelijkst toepasbare bouwmaterialen. bedrijf met een kansrijke toekomst Want in Nederland wordt steeds meer gebouwd: woningen, bruggen, wegen, openbare gebouwen... en steeds meer van beton. Een groot deel daarvan levert Cementbouw. Werken bij Cementbouw is een beetje zoals beton zelf is: flexibel als het kan en keihard als het moet. Er heerst een prettige, open, no-nonsense sfeer en we zijn trots op wat we bereiken. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed. Op dit moment zoeken we een transportplanner transportleider (m/v). Binnen je eigen regio onderhoud je contacten met onze afnemers, in teamverband maak je de productie- en transportplanningen en voert deze ook uit. MBO-niveau of gelijkwaardig, leidinggevende capaciteiten, goede communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling zijn noodzakelijk. Logistieke ervaring is een pluspunt, evenals het diploma Betontechnologie. Heb je dit diploma niet, dan moetje bereid zijn de opleiding te volgen. Je toekomstige collega's waarderen een flinke dosis humor. Stuur je sollicitatiebrief naar: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. t.a.v. de heer R. Spaans, Hoofd Transport Postbus 414 2100 AK Heemstede Je kunt hem ook eerst bellen als je meer informatie wenst: 023 - 5 481 681 0 Corus is de naam van een nieuwe wereldspeler. De onderneming is in het najaar van 1999 ontstaan uit het samengaan van Koninklijke Hoogovens en British Steel. Corus heeft Europa als thuisbasis en beschikt over een internationaal productie- en distributie-apparaat. Vestigingen zijn onder meer in het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Duitsland, België, Noorwegen en de Verenigde Staten. Met een breed pakket aan metaalproducten - staal, aluminium en roestvrij staal - kan Corus tegemoet komen aan de wensen van een wereldwijde klantenkring. De belangrijkste markten zijn de bouw, de automobielindustrie, de lucht- en ruimtevaart, de scheepsbouw, de energiesector, de machinebouw, verpakkingen en constructie. Corus telt 23 business units die zich richten op specifieke product-marktcombinaties. In Europa neemt Corus de eerste positie in voor wat betreft productie en verkoop van staal en staat op de vijfde plaats met de productie van gewalst aluminium. Corus heeft een omzet van 14,7 miljard Euro en telt 66.000 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Londen. Danieli Corus Technical Services is een engineering en contracting organisatie met wereldwijd renovatie- en nieuwbouwprojecten in de ijzer-, staal- en aluminiumindustrie met kantoren in IJmuiden en Burlington, Canada. De afdeling Global Sales is verantwoorde lijk voor het op professionele wijze genere ren van opdrachten voor Danieli Corus. Wereldwijd telt Global Sales 9 medewer kers, aangevuld met agenten. De Sales managers dragen in de rol van proposal- leader zorg voor de vertaalslag van vragen van klanten in de staal-, ijzer- en aluminium industrie naar een technisch en commercieel goede aanbieding. Aansluitend zijn zij verantwoordelijk voor de technische en commerciële onderhandelingen. Dit proces kan de nodige.-dynamiek en hectiek met zich meebrengen. De afdeling in IJmuiden telt 5 medewerkers en staat onder leiding van de Director Sales. MANAGEMENT ASSISTANT GLOBAL SALES M/V Functie Als Management Assistant verzorg je alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden en bied je ondersteuning aan de Director Sales en de Sales Managers gedurende het sales proces. Tot jouw belangrijkste verantwoordelijkheden behoren - het assisteren bij het maken van offertes - notuleren van vergaderingen in de Engelse taal - organiseren van reizen en - het samenstellen van programma's voor bezoekers. Functie-eisen Om de functie tot een succes te maken is het van belang, dat je servicegericht bent, goed kan organiseren, stevig in je schoenen staat en het leuk vindt om binnen een projectorganisatie te werken in een interna tionale omgeving. Verder beschik je over - een secretariële opleiding op MEAO- niveau of HAVO/VWO aangevuld met een secretariële opleiding en de diploma's Management Assistente 1 en 2 - uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Engelse en Nederlandse taal en bij voorkeur in een tweede vreemde taal - een goede kennis van het Microsoft-Office-pakket - enkele jaren ervaring in een all-round secretariële functie Ook herintreders worden verzocht te solliciteren. Arbeidsvoorwaarden Kies je voor Danieli Corus, dan kies je voor goede carrièremogelijkheden in een modern staalbedrijf met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, Informatie Voor informatie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met de heer Frank van Gooi, Human Resources Manager, telefoon 0251 497258. Belangstelling? Spreekt deze functie je aan? Schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met CV onder vermelding van referentie nummer 566 naar Corus Staal BV t.a.v. de heer RJ. Blom Personeelsbemiddeling Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden E-mail: personeelsbemiddeling@corusgroup.com Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. DINER CAFÉ La Fleur Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: Zelfstandig werkend kok m/v die fulltime, eventueel parttime, ons kleine team wil komen versterken. Vind jij het leuk om in een kleinschalig, gezellig restaurantbedrijf te werken, maak dan een afspraak met ons. Diner-café La Fleur Parallelboulevard 2 2202 HP Noordwijk 071-3615720 y. f'\J\ tTT;' y 2 Voorzo'n 4.000 kwekers uit de gehele wereld is Bloemenveiling Flora, met vestigingen in Rijnsburg en Eelde, dé afzetorganisatie voor hun sierteeltproducten. Onze afnemers zijn voornamelijk groot handelaren en exporteurs, die onze bloemen en planten naar het buitenland exporteren. Evenals de kwekers rekenen ook zij op commerciële en logistieke diensten van topkwaliteit. Met totaal 750 medewerkers realiseert Bloemenveiling Flora een omzet van ruim 1 miljard gulden. Wij zijn op zoek naar een resultaatgerichte die de afdeling commerciële veilzaken komt versterken. De binnendienst maakt deel uit van de afdeling commerciële veilzaken (relatiebeheer, veilgroep, keurgroep, productmanagement en accountmanagement). Deze afdeling is verantwoordelijk voor het uitvoeren van de ambitieuze groeidoelstellingen ten aanzien van aanbod en afzet van sierteeltproducten qua volume, samenstelling, beschikbaarheid en kwaliteit. De binnendienst ondersteunt direct de afdelingen van commerciële veilzaken en verricht indirect hand en spandiensten voor andere afdelingen. Als Chef bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van de binnendienst, die uit 3 vaste medewerkers bestaat, alsmede voor de aansturing van de afdeling marktinformatie. De afdeling marktinformatie bestaat uit- 1 vaste medewerker, aangevuld met een aantal veilingmeesters die deeltijds werkzaamheden voor deze afdeling verrichten. Hoofddoel van uw functie is het serviceapparaat voor aanvoerders en kopers optimaal te laten functioneren. Daarnaast handelt u (zelfstandig) vragen van kopers en aanvoerders af, bereidt u ontheffings- aanvragen voor, bent u de rechterhand van de teamleider relatiebeheer en maakt u periodiek overzichten. Wij zoeken een enthousiaste collega met een klantvriendelijke instelling en ervaring met leidinggeven. Ervaring of affiniteit met de agrarische dan wel met de sierteeltsector is een pre. U beschikt over een HBO werk- en denkniveau, goede contactuele eigenschappen en een goede uitdrukkingsvaardigheid zowel mondeling als schriftelijk. Wij bieden een drukke maar veelzijdige baan in een dynamische, moderne werkomgeving. Naast een collegiale werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden zijn er bij Bloemenveiling Flora op termijn interessante doorgroeimogelijkheden. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met de heer Theo Aanhane, tel. 071-4094224. Uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie s.v.p. sturen naar: Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heer Jaan Ype Jansen, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. In de linkerbovenhoek van de envelop vermelden: sollicitatie chef binnendienst. U kunt ook per e-mail solliciteren, pz@flora.nl Agn verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. Hoe belangrijk de cijfers ook zijn, voor ons zijn ze puur een middel om ondernemers te adviseren. Over alles wat te maken heeft met het reilen en zeilen van hun bedrijf. Zoals personeel, investeringen en fusies, om er een paar te noemen. Langeveld Sigtermans is een middelgrote accountants organisatie met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Boskoop Hazerswoude, en zo'n vijf en vijftig jaar werkzaam voor een gevarieerd cliëntenbestand in het Midden- en Kleinbedrijf. Met een jong en enthousiast team van 40 personen worden werkzaamheden verricht op financieel en fiscaal gebied. Service en persoonlijke dienst verlening staan daarbij voorop. SRA-Kantoor Langeveld Sigtermans zoekt: Relatiebeheerder Teamleider M/V Je weet wat cliëntgerichtheid en service betekent De taal van de ondernemer begrijp je maar al te goed en zelfstandigheid en flexibiliteit zijn voor jou vanzelfsprekend. Afhankelijk van je opleiding (Heao- AA/RA) en ervaring zullen je werk zaamheden gericht zijn op de samen- stellings- danwel de controlepraktijk. Daarnaast bespreken we graag welke vestiging het beste bij je past Salarisadministrateur M/V Advies op het gebied van arbeidsvoorwaarden en belonings systemen alsmede een tijdige en juiste salarisberekening voor het personeel van onze cliënten is een must Accuratesse, ordelijkheid en kritisch vermogen zijn kwalificaties waarin je jezelf herkent Op onze vestiging Alphen a/d Rijn worden in een team van zes personen eenvoudige maar ook zeer complexe salarisadmini straties verwerkt Voor deze functie vragen wij een opleiding op Meao-niveau alsmede enige jaren ervaring met salarisverwerking. Uitdaging Langeveld <Sl Sigtermans probeert voortdurend uitdagingen te blijven bieden. Een groei-strategie is daar een direct gevolg van. Wij komen dan ook graag in contact met potentiële medewerkers die collegialiteit humor en ambitie weten te combineren met deskundigheid en integriteit Geïnteresseerd? Richt uw schriftelijke reactie aan: Langeveld <Sz. Sigtermans accountants en belastingadviseurs, ta.v. FLG. Sigtermans RA, Postbus 2150 2400 CD Alphen aan den Rijn. Telefoon 0172-44 24 25 E-mail: info@lensacc.nl Web: www.lensacc.nl LANGEVELD s) SlGTERMAN ACCOUNTANTS-BELASTINGADVISEURS

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32