rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel MEDEWERKERS EXECUTIEVE DIENST V/M [36,27 OF 18 UUR] pil van ons bedrijf? BV De Ringvaart BEEK CONTAINER CLEANING DUIN DESIGN CHAUFFEUR Medewerker projectenrealisatie i NOVEMBER 2000 M E _E_ N T E T WIJK m/v, ten middelgrote gemeente, gelegen in de Randstad. reri r e me een gezond financieel d rj strand en de duinen zijn bij de inwoners en toeristen. 40.000 inwoners en meer IC zoekt: Bouwkundig CADtekenaar administratief medewerkster MA/ Bouwkundig tekenaar is een fulltime baan administratief medewerkster is parttime, ervaring is vereist Reacties kun je sturen naar: Jacco van Duin Design b.v Schiestraat 32 2201 AS Noordwijk Telefonisch of via E-mail reageren kan ook, tel.: 071-3623110 E-mail: mail@jaccovanduindesign.nl nemingen staan 300 ii de gemeente klaar. bij pd g Bouwen Milieu is een vin( an de sector Ontwikkeling doel de voorbereiding, ont- cn uitvoering van beleid op ningtoc V(milieu en hoieca. estaat uit 25 medewerkers 15 medewei kers op de ru, die de centrale milieu- ormt voor de gemeenten lijnsburg en Valkenburg. Voor de afdeling Bouwen Milieu zijn wij op zoek naar een administratief-juridisch milieumedewerker 7m (voor 36 uur per week) Uw functie Houdt in de juridische toetsing en behandeling van vergunningaanvragen en meldingen Wet Milieubeheer, het behandelen van milieuklachten en -bedenkingen en het opstellen van verweerschriften en pleitnota's. Verder adviseert u over bestuursrechtelijke sanctiemaatregelen, op het gebied van milieuwetgeving en het gemeentelijk beleid U onderhoudt het geautoma tiseerd innchtingenbestand Wet Milieubeheer en bent mede belast met milieu voorlichting en uitvoering van de gemeentelijke bedrijfsinterne milieuzorg Wij vragen Iemand met belangstelling voor milieuproblematiek op gemeentelijk niveau en ervaring met bovengenoemde werkzaamheden. Daarnaast beschikt u over een afgeronde middelbare beroepsopleiding, aangevuld met een admmistratief- jundische opleiding gericht op milieu-wetgeving (minimaal BA met differen tiatie VROM) U bent bekend en heeft ervaring met geautomatiseerde informatieverwerking Wij bieden Een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van maximaal f 5.473,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 8) Het functie niveau is nog niet definitief vastgesteld De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaar den zoals variabele werktijdenregeling, gemeentelijke hypoiheekregeling, spaarloonregeling, kinderopvangregeling, ruime studiefaciliteiten, uitloopschaal en mogelijkheden om volgens een cafetanamodel verlofdagen te (ver)kopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen. Informatie Nadere informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij het hoofd van de afdeling Bouwen Milieu, de heer F Wagter. telefoon 071-40 62 130 of bij de heer drs D van der Plas, beleidsmedewerker van de afdeling Bouwen Milieu, telefoon 071-40 62 140. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 11 december a s. sturen naar de Gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening, postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 540/00/01 op brief en enveloppe U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-40 62 397 of mailen naar het internetadres: vacatures@katwijk.nl dsbcleitl waarin Jlexibilitcil en nwbili- ar een evenredige vcrlcgcnwoortligiilj; ACQUISITIE WORDT NIET 1 «.rMAHX.n.1. OP PRIJS GESTELD Interim Audit Services Word jij de... Wat zoeken wij? ken een spontane, representatieve secretaresse office manager is team komt versterken. Je werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit rerwerken van in- en uitgaande correspondentie, ontvangen van bi ten, verzorgen van secretariële werkzaamheden, beheren van de ilefooncentrale. Tevens geef je ondersteuning aan de directie. Wat vragen wij? gen minimaal een MBO-opleiding (Schoevers of gelijkwaardig), een te beheersing van de Nederlandse taal, aantoonbare ervaring met )ffice, Windows en Excel in een soortgelijke functie en bezit je een flexibele werkinstelling met een gezonde dosis humor! Wat bieden wij? ieden je een uitdagende functie aan in een jonge en dynamische organisatie, waar alle ruimte geboden wordt aan initiatiefrijke dewerkers die hun talenten willen ontplooien. IAS BV biedt je een e, collegiale werkomgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voel je je aangesproken? je geïnteresseerd, praktisch ingesteld en heb je oog voor hoe een ssionele organisatie moet werken, stuur ons dan snel een korte brief c.v. ter attentie van Sabrina Klozen. Of pak de telefoon en bel ons, 023-5533300, e-mailen kan natuurlijk ook: info@iashaarlem.nl óf via onze website www.iashaarlGm.nl Wij zijn gevestigd aan het Florapark 3,2012 HK te Haarlem. evestigd in Haarlem, is gespecialiseerd in (inancieel/administratieve dienstverlening t.b.v. derden, Jcatie als op kantoor. Haar activiteiten lopen uiteen van het verwerken van administraties inclusief an de daarbijbehorende belastingaangiften en opstellen van de jaarrekening t/m het tijdelijk vervullen van finan- lement-) functies middels detachering, an een groot aantal bedrijven uit zowel midden- en kleinbedrijf als internationaal opererend tot haar relatiekring Katwijkse Lawn Tennis Vereniging Wij zijn een vereniging met 750 leden, waarvan 150 jeugdleden. Spelend op 8 gravelbanen, waarvan 4 verlicht. Wij zoeken met ingang van april 2001 een TENNISLERAAR m/v die in het bezit is van minimaal B-licentie van de KNLTB of ClOS-diploma (tennisspecialisatie). Wij bieden een functie binnen onze vereniging, waarin het verzorgen van trainingen aan onze jeugd, de selecties en de leden een grote plaats inneemt. Gelieve uw schriftelijke reaktie met c.v. binnen 3 weken na verschijnen van deze advertentie te sturen naar: KLTV, Postbus 337, 2220 AH Katwijk aan Zee Tel. 071-4023705 parttime TANDARTSASSISTENTE m/v Het betreft geneeskundig assisteren, het maken van afspraken, pc-administratie (Windows, Exquise), sterilisatie e.d. De werktijden zijn ma di do 8.15 u tot 17.15 u, vrijdag 8.15 u tot 13.45 u, ca. 29 uur. Werkervaring of diploma tandartsassistente is een pre, echter niet vereist. Flexibiliteit, kunnen aanpakken, stressbestendigheid en spontaniteit veel belangrijker. Interesse? Neem z.s.m. kontakt op met Mw. A. C. Labruyere, Langestraat 14 te Leiden tel. 5126930 of mobiel 0653128787. Wasserij Stomerij de Arend Herensingel 27 G 2316 JV Leiden vraagt met spoed Tel: 071-5218149 Cementbouw Handel Industrie, gevestigd te Cruquius (Heemstede), maakt deel uit van het beursgenoteerde Amstelland en is de afgelopen jaren sterk gegroeid. Met ruim 150 zelfstandige ondernemin gen/vestigingen produceert, verhandelt en vervoert Handel Industrie bouwmaterialen, bouwstoffen en doe-het-zelf artikelen. De ondernemingen zijn toonaangevend in hun marktsegment en regio (veelal marktleider) en zijn verenigd in vijf productgroepen: Betonmortel, Bindmiddelen Logistiek, Bouwmaterialenhandel, Detailhandel (Gamma- en Karwei bouwmarkten) en Industrie. Handel Industrie zal in het jaar 2000 met behulp van ongeveer 4000 gemotiveerde mensen een omzet realiseren van ruim fl. 2 miljard. Dankzij een voortgaande innovatie van producten en diensten en de open dialoog met haar opdrachtgevers, leveren de ondernemingen een balangrijke toegevoegde waarde aan hun afnemers. Het bedrijf BV De Ringvaart, gevestigd te Hillegom, is producent van betonproducten die hun toepassing vinden bij de fundering van gebouwen zoals heipalen en funderingsbalken. De onderneming maakt onderdeel uit van Cementbouw Handel Industrie. De onderneming bestaat uit circa 80 medewerkers. De vacature is ontstaan door een interne promotie. De functie BV De Ringvaart BV levert op projectbasis een totaalpakket aan producten én diensten voor de complete fundering van gebouwen. Voor deze bouwprojecten verzorgt u, als rechterhand van het hoofd projectenrealisatie, de projectcoördinatie vanuit de binnendienst. U bent "spin in het web" voor een goed verloop van de opdrachten. Kerntaak is het zorgdragen voor de tijdige beschikbaarheid van materiaal, eigen personeel en personeel van derden. Daarnaast bent u belast met het voeren van de volledige projectadministratie. Uw profiel U vindt het prettig om een dynamische functie te vervullen, waarbij u veel kontakten hebt met klanten, leveran ciers en collega's van de commercie, projectenbureau en administratie. Daarbij behoudt u het overzicht. Het werken met geautomatiseerde gegevensverwerking is voor u bekend terrein. U bent punctueel, zowel als het gaat om het tijdig informeren van men sen als bij het voeren van de adminis tratie. U heeft een afgeronde MBO-opleiding in een administratieve of bouwtechnische richting. Ervaring met een soortgelijke coördinerende functie, strekt tot aanbeveling. Reageren Als u aan bovengesteld profiel meent te voldoen en uw kennis en kunde verder wilt uitbouwen binnen een professionele, industriële onderneming, dan verzoeken wij u een bondige sollicitatiebrief, inclusief curriculum vitae te richten aan de afdeling Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw G. van Camerijk, Postbus 666, 2100 AR Heemstede. Het e-mailadres is g.vancamerijk@cementbouw.nl. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Rook, com mercieel directeur BV De Ringvaart, telnr. 0252-576700. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LEIDEN Beek Container Cleaning is een landelijk opererend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelings systemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht van gemeentelijke overheden bedrijven en instellingen Voor ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar: CHAUFFEURS (Rijbewijs B/C) en BIJRIJDERS om ons team van enthousiaste medewerkers te versterken. Ben je in 2001 toe aan een nieuwe uitdaging en heeft deze advertentie je interesse gewekt, stuur dan een sollicitatiebrief of bel even. Een e-mail sturen kan natuurlijk ook. BEEK CONTAINER CLEANING t.a.v. de heer R Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden Tel: 071-5232365 E-mail: pzonderop@beekcontainercleaning.nl De Dienst Vervoer Ondersteuning is een landelijke facilitaire organisatie belast met vervoers-, bijstands- en ondersteunings- taken binnen Justitie. In dit kader verzorgt deze dynamische en sterk gegroeide organisatie onder andere alle te beveiligen vervoer ten behoeve van de rechtsgang en gestrafte gedetineerden. Voor al deze uit te voeren taken zijn wij op zoek naar TAKEN Executieve Ondersteuning: u verricht werkzaamheden ten behoeve van de beveiliging en bent belast met de (in)directe bewaking en toegangscontrole; werkt met gedetineer den in de leef- en arbeidssector; visiteert en fouilleert en regelt het gedetineerdenverkeer binnen de inrichting. Vervoer: u verricht en begeleidt collectieve en individuele transporten van ge detineerden, TBS-gestelden, jeugdige delinquenten en vreemdelingen; draagt samen met collega's zorg voor een veilig en ordelijk verloop van het transport. Landelijke Bijzondere Bijstand: u herstelt danwel handhaaft in bijzondere omstandigheden de orde in de inrichtingen; verleent assistentie bij bijzondere zoekacties in de inrichting; verzorgt de bewaking van gedetineerden in ziekenhuizen; verzorgt bij zondere transporten c.q. begeleidt gedetineerden buiten de inrichting, die een risico vormen voor de maatschappij. FUNCTIE-EISEN LBO-, MAVO-, VMBO-niveau; rijbewijs B; representatief voorkomen; correcte omgangsvormen; bereidheid tot het volgen van interne opleidingen; een onbesproken gedrag; flexibele werkhouding; goede communicatieve en contactuele vaardigheden; de bereidheid om in onregelmatige diensten te werken en een goede fysieke conditie. SOLLICITEREN Schriftelijke sollicitaties met c.v. onder vermelding van het aantal te werken uren binnen uiterlijk 10 dagen richten aan de Dienst Vervoer Ondersteuning, ter attentie van dhr. R. Pastoor, hoofd Tijdelijke Executieve Ondersteuning, Postbus 34, 9330 AA Norg.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25