Personeel Personeel Persone< VIND JE HET LEUK EN INSPIRBtEND, MET 5 KLEUTERS TE WERKEN? hb« Enthousiaste groepsleider m/v DAN HEBBEN WE JDU NODIG!!!! Kruis ziekenhuis Wie bouwt mee aan een metamorfose in de Randstal ZATERDAG 25 NOVEMBER 2000 Jij zoekt: een afwisselende baan, een dynamische branche, jonge en enthousiaste collega's en een goed salaris. Wij zoeken jou! Onze nieuwe: verkoopmedewerker binnendienst (m/v) Vinden wij elkaar? Deze uitdagende functie ontstaat wegens groei van de activiteiten van de verkoopafdeling In deze afwisselende baan werk je samen met je collega's aan het behalen van de omzetdoelstellingen. functie-omschrijving Wij zoeken iemand die samen met nog twee personen de steun en toeverlaat is van de verkoopafdeling, je bent de spil van deze drukke afdeling. Het is de bedoeling dat je voorstellen uitwerkt en opties nabelt. Ook onderhoud je tele fonisch contact met onze bestaande klanten: media- en reclamebureaus en adverteerders. Daarnaast behoort het schriftelijk en mondeling verstrekken van informatie aan nieuwe klanten tot je werkzaamheden, functie-eisen MBO HAVO VWO denk- en werkniveau Leeftijd tussen 18 en 30 jaar Commerciële instelling Prettige telefoonstem Probleemloos kunnen werken met Word en Excel for Windows Flexibele werkhouding Wij bieden je een veelzijdige functie in een jong en dynamisch bedrijf. Het sa laris is gedeeltelijk afhankelijk van je vooropleiding en ervaring. Tevens bie den wij je goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De datum van indiensttre ding wordt in overleg bepaald. Heb |e interesse7 Stuur dan voor 6 december |e brief en curriculum vitae ter attentie van Jan Tijl. Ook voor vragen kan je bellen met Jan, telefoon 071- 5157343. e-mail. iantiil@hillenaar.nl VVHillenaar outdoor advertising/? De COKL zoekt ten behoeve van kindercentrum de Basisbende op de kleutergroep een: voor 29,5 uur per week De Basisbende biedt buitenschoolse opvang voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 16 jaar. Het kindercentrum bestaat uit 5 verschillende horizontale groepen. Heb je affiniteit met en kennis van deze leeftijd? Heb je ervaring in het werken met kleuters als zijnde een individu zowel als in groepsverband? Ben je flexibel en positief ingesteld? Wil je meedenken aan pedagogische vernieuwing? Heb je een heldere kijk op kinderopvang? Kun je kinderen op een verantwoorde wijze begeleiden en stimuleren in hun ontwikkeling? Ben je collegiaal en kun je samenwerken zowel in een klein als in een groot team? Kun je samenwerken met ouders? Heb je gewoon zin in een nieuwe uitdaging? wij bieden: Een enthousiast, hecht en op de groei gericht team Collegiale ondersteuning Een veelzijdige en afwisselende werkkring Salariëring en rechtspositie conform de CAO-Kinderopvang. De Centrale Organisatie Kinderopvang leiden (COKL) is een professio nele organisatie met als doelstelling het bemid delen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat momenteel uit 18 kinder centra en 30 peuter speelzalen voor de leef tijdsgroep 0 tot 4 jaar, 14 centra voor buiten schoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maat werk. Dij de COKL wer ken 800 collega's Interesse? Schrijf snel een korte gemotiveerde brief naar: Kindercentrum de Basisbende Oppenheimstraat 2, 2313 Voor meer informatie bel: 071 - 512 43 69 Vraag naar: Saskia van den Bergh of Debby Jones Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet gewaardeerd. Het Rode Kruis Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis voor de regio Midden-Kennetnertand met een opnamecapaciteit voor 375 patiënten. Het Urandwondencentruin maakt deal uit van onze organisatie. Het Rode Kruis Ziekenhuis biedt een breed pakket aan specialismen en onderzoeksmogelijkheden om een goede patiëntenzorg te realiseren. Oft stelt hoge eisen aan onze ca. 1.100 medewerkers: niet alleen aan degenen die een actieve rol spelen in het directe zorgverleningsproces, maar ook aan de medewerkers die binnen ons ziekenhuis een ondersteunende of dienstverlenende functie vervullen. n onderdeel van de dienst Financien, Informatievoorziening en Managementinformatie (FIM), TEAMLEIDER DEBITEURENADMINISTRATIE M/V full-time (gemiddeld 36 uur per week) tie-inhoud leiding geven aan het team 8 personen) het kwalitatief en efficiënt beheren van het administratieve proces en het organiseren van de werkzaamheden tie-eisen/profiel MEAO of een vergelijkbare opleiding minimaal U jaar relevante werkervaring ervaring als leidinggevende communicatieve vaardigheden een pro-actieve, resultaatgerichte en ent MEDEWERKER BOEKHOUDING M/V bij voorkeur full-time (- gemiddeld 36 uur per week) Functie-inhoud diverse administratieve werkzaamheden waaronder registratie van kas. bank is verantwoordelijk voor de grootboekadministratie het verlenen van assistentie bij interne controle draagt mede zorg voor de opstelling van resultatenoverzichten diverse werkzaamheden ten behoeve van de jaarrekening een MEAO/MBA opleiding bij voorkeur ervaring met financiële pakketten heeft minimaal driejaar ervaring in een vergelijkbare functie heeft kennis van en ervaring met excel neemt initiatieven en is resultaatgericht Voor beide vacatures geldt Uw xhnftetijke sollicitatie kunt u vóór 8 december 2000 richten aan mevrouw C.J. Wissenburg-Niesten, personeelsfunctionaris. Oe sollicitatiegesprekken zijn gepland op 19 december 2000. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Postbus 1074 1940 EB Beverwijk Telefoon 0251 26 55 55 POEDER COATINGS Lid VISEM Vereniging Industriële Spuit- En Moffel bed rij ven Knek Lakspuit- en Moffelinrichting B.V. is een dynamische organisatie, gespecialiseerd in het industrieel aanbrengen van poederlakken. Wij werken met vijfentwintig medewer kers die service, kwaliteit en collegialiteit hoog in het vaandel hebben staan. Ter versterking op onze voorbehandelingsafdeling zijn wij op zoek naar een Vakbekwame straler De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - Het reinigen van producten door stralen, bediening van straalapparatuur. intern transport. Profiel: - Wij denken aan een medewerker die de handen uit de mouwen wil steken. Zelfstandig kunnen werken heeft onze voorkeur maar iemand die verder in het vak op geleid wil worden is zeker welkom. Wij bieden: - Een prettige werksfeer in de groeiende organisatie, ruimte om uzelf professioneel en persoonlijk te ontwikkelen, uitstekende arbeidsvoorwaarden en een salaris overeenkomstig CAO voor de metaalnijverheid. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer B. P. Kriek. Directeur productie, telefoon: 0172-434934. Uw schriftelijke reactie zien wij graag binnen 10 dagen tegemoet: Knek Lakspuit- en Moffelinrichting B.V., t.a.v. de heer B P Kriek. Bedrijfsweg 5-11, 2404 CB te Alphen aan den Rijn. op korte termijn zoeken wij een secretarieel manager m/v Wie zijn wij? De Leidse Rechtswinkel verleent al meer dan 25 jaar gratis rechtshi De Leidse Rechtswinkel is een grote (nog steeds groeiende) organis Op dit moment zijn er ongeveer 110 (student)vrijwilligers werkzaam de Rechtswinkel. De Rechtswinkel heeft een omvangrijk cliëntenbe stand. Wie zoeken wij? Op korte termijn zijn wij op zoek naar een secretarieel manager m/v U bent in uw functie verantwoordelijk voor het administratief proces. Naast secretariële werkzaamhedenzoals postregistratie- en verwer) i bent u ook verantwoordelijk voor de coördinatie van de receptie en archief. Wij zijn een flexibele organisatie. Dat brengt met zich mee d met betrekking tot uw werktijden en andere zaken in nader overleg mogelijk is. Wie bent u? U bent flexibel, gemakkelijk in de omgang en punctueel. U heeft bij keur een juridische achtergrond of in ieder geval een interesse op di gebied. U heeft tenminste een MBO-opleiding of opleiding van vergi baar niveau afgerond. U heeft ruime ervaring met computers en vim het prettig om met computers te werken. U kunt zelfstandig werken toont initiatief. Bent u geïnteresseerd, dan kunt u uw solliciatie, begeleid met CV vij 2 december richten aan: De Leidse Rechtswinkel, ter attentie van voorzitter, Ketelboetersteeg 10, 2311 TN Leiden. Wij zijn iedere werl geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Haarlemmermeer gevestigd te Hoofddorp, jim 110.000 inwoners en o'n 900 medewerkers en Nederland De gem jaat de komende jere morfose door de bou\ uitbreiding van Schiphol, bedrijfsterreinen en omvangrijke groengebieden. De gemeentelijke organisatie heeft de algelopen jaren een intensieve organisatieontwikkeling gekend Doelmatigheid, klantgerichtheid In de gemeente Haarlemmermeer zijn de activiteiten met betrekking tot vergunningverlening, toezicht en handhaving ondergebracht in de sector Vergunningen en Handhaving van de dienst Openbare Werken. De sector bestaat uit 6 afdelingen, te weten de afdelingen Bouwvergunningen, Bouwtoezicht, Milieuvergunningen, Milieuhandhaving, Overige Vergunningen en Algemene en Juridische Zaken. Voor de twee laatstgenoemde afdelingen wordt versterking gezocht. Wat doet de afdeling Algemene en Juridische Zaken? De afdeling ontwikkelt het beleid en bewaakt de kwaliteit van de werkzaamheden binnen de sector. Verder worden de bezwaar- en beroepschriften, die bij dienst binnenkomen, behandeld. De afdeling fungeert voorts als juridisch kenniscentrum op het gebied van publiekrecht en privaatrecht binnen de dienst. Wat doet de afdeling Overige Vergunningen? De medewerkers van de» afdeling Overige Vergunningen houden zich bezig met: - de uirvoering van bijzondere wetten zoals de Drank- en Horecawet, de Wet op de Kansspelen e.a.; - de APV en diverse andere gemeentelijke verordeningen met een vergunningvcrciste; - de parkeerverordening. Bij elkaar vormen de taken een boeiende mix van meer dan 30 vergunningen. De afdeling is ook verantwoordelijk voor het beheer en de verdere ontwikkel van het Eén Loket Systeem - de publieksbalie van de gehele sector- ondergebracht. Voor de afdeling Algemene en Juridische Zaken zijn wij op zoek naar 2 enthousiaste medewerkers, die het werken in Haarlemmermeer, juist in een tijd waarin vele grote projecten worden opgepakt, als een uitdaging zien. A. Senior bestuurlijk juridisch medewer ker (privaatrecht en bouw) m/v 36 uur (vacaturenummer DOW/OO-59) Functie-informatie Van jou wordt verwacht dat jé: - als inhoudelijk aanspreekpunt en vraagbaak fungeert op het gebied van het privaatrecht, maar ook voldoende bagage in huis hebt op het terrein van het publiekrecht: - zorgdraagt voor vergroting van het juridische begrip van de medewerkers binnen de dienst en in dat kader meewerkt aan het verbeteringsproces rond overeenkomsten; - over complexe overeenkomsten advies uitbrengt: - beleid op de diverse vakgebieden van de sector met name op het gebied van bouw- en woningtoezicht ontwikkelt, formuleert en evalueert; - het gemeentebestuur adviseert in complexe schorsings- en beroepszaken en de gemeente in deze gevallen vertegenwoordigt bij Raad van State en rechtbank; - over sectoroverstijgend beleid adviseert en projecten en samenwerkingsver banden binnen de dienst initieert en begeleidt. Functie-eisen - universitaire opleiding Nederlands Recht; - adequate kennis en ervaring op het gebied van privaatrecht; - kennis van en ervaring op het terrein van ruimtelijke ordening en Woningwet; - ervaring in het begeleiden van projecten; - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - uitstekende communicatieve en redactionele vaardigheden; - klant-, doel- en oplossingsgericht kunnen denken en werken. B. Bestuurlijk juridisch medewerker (bouw) m/v 36 uur (vacaturenummer DOW/00-60) Functie-Informatie Vaii jou wordt verwacht dar jc: i van bouw- ca woningtoezicht advisectt over te voeren beleid e termijn en over de consequenties van wet- en die gebieden regelingen en verordeningen opstelt; - een juridische/bestuurlijke toets uitvoert over bedenkingen, bezwaren e beroepen; - het gemeentebestuur vertegenwoordigt in de bezwarencommissie en bij Raad van State/rechtbank; - op het gebied van het bouwrecht/algemeen bestuursrecht een vraa: binnen de sector; - het bestuur adviseert over bcstuursdwangprocedures en strafrechtelijke zi Functie-eisen - een hoge administratiefrechtelijke opleiding, bij voorkeur HBAHBDQ met specialisatie op het gebied van ruimtelijke ordening en Woningwet) - ruime ervaring op het terrein van gemeentelijk beleid op het gebied vai bouw- en woningtoezicht, waaronder strijdig gebruik; - affiniteit met APV, bijzondere wetten, en de onderdelen milieuvergunn en -handhaving; - communicatieve en redactionele vaardigheden; - klant-, doel- en oplossingsgericht kunnen denken en werken. Voor de afdeling Overige Vergunningen zijn wij op korte termijn op zoc naar een enthousiaste, klantgerichte en accurate nieuwe collega. C. Administratief juridisch medewerker v/m 36 uur (vacaturenummer DOW/00-61) Functie-informatie Van jou wordt verwacht dat je: - zelfstandig zorgdraagt voor de verlening van vergunningen en ontheftinj en communiceert hierover zonodig met de aanvragers en de deskundige - in voorkomende gevallen adviseert in beroepszaken en ondersteuning bi aan je collega's van de handhavingsafdelingen; - rapporteert over de uitvoering van je taken, nieuwe ontwikkelingen signaleert en meedenkt met wenselijke bijstellingen van het beleid; - ook zorgt voor de publieksinformatie over de overige vergunningen en kader van het Eén Loket Systeem gedurende enkele dagdelen inzetbaar in het Front Office voor de algemene publieke dienstverlening van de g functie-eisen - middelbare administratiefrechtelijke opleiding (bij voorkeur BA of BD( - hetWerken bij een lagere overheid met haar publiekscontacten en haar overzichtelijke schaal spreekt je aan; - over je communicatieve en redactionele vaardigheden ben je tevreden ei bent zeker accuraat; - een bijdrage leven aan het ontwikkelen cn evalueren van het beleid met wn ah$o}Ute teamwerker die weet te geven en te nemen name op bouwgebied; - voor de uirvoering van vastgesteld beleid op deelgebieden zorgdraagt cn op Wat hebben wij te bieden? Leuke» enthousiaste en betrokken collega's die samen een hecht team vormen, waarbinnen naast een bedrijfsmatige aanpak ook voldoende ruimte is voor hi Kortom, een groep waar je snel vertrouwd mee bent. Verder aanrrckkelijkc secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 83% vergoeding van de kosten van üpenfc Vervoer, verhutskostenrcgcling cn flexibele werktijden. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, voor functie A. maximaal fl. 7.937,- 3-602,-) bruto per maand (schaal 11), voor functie B. maximaal fl. 6.872,- 3.118,-) bruto per maand (schaal 10) cn voor functie C. maximaal fl. 5-473,- 2.484,-) bruto per maand (schaal 8). Voor functie A. maakt een assessment deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Voor meer informatie over functie A. cn B. kun je contact opnemen ma Frits Broekman, hoofd van de afdeling Algemene en Juridische Zaken, telefoon 023-5674145. Voor functie C kun je contact opnemen met Koos Kaspers, hoofd van de afdeling Overige Vergunningen, telefoon 023-5674395- Sollicitatie Heb je belangstelling voor cén van deze functies, dan nodigen wij jc uit om vóór 11 december 2000 te solliciteren, jouw sollicitatiebrief stuur je, o.v.v. het vacaturenummer, naar de directeur van de dienst Openbare Werken, t.a.v, Caty Uithol, postbus 75? 2130 AB Hoofddorp. Voor nadere informatie over de gemeente kunt u ook op onze websue terecht: hupi/www.haarlemmctmccr.nl Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep op de arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooralzij uitgenodigd te solium Acquisitie op grond

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24