Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Medewerker kas/balie ABN-AMRO De bank Groen van Prinsterersch Bent u de olie van de organisatie? ZATERDAG 25 NOVEMBER 2000 Rijksvoorlichtingsdienst/DTC (RVD/DTC), onderdeel van het ministerie van Algemene Zaken, is het expertisecentrum van de rijksoverheid op het gebied van overheidscommunicatie. Het adviseren van opdrachtgevers binnen de rijksoverheid over de inzet van communicatie en over het inschakelen van de juiste marktpartij(en) is één van de kerntaken. Kennis van communicatie en van de communiealiemarkt wordt daarbij gekoppeld aan de vraag van een opdrachtgever. RVD/DTC positioneert zich als intermediair tussen opdrachtgever en opdrachtnemer, verzorgt de selectie, (Europese) aanbesteding en contractering van marktpartijen, begeleidt complexe communicatieprojecten en communicatie-onderzoek en ontwikkelt communicatiemiddelen. Welke projectassistent/medewerker traffic (m/v) wil communicatieprojecten ondersteunen De medewerker die wij zoeken is een spil in de ondersteuning van communicatieprojecten. Projecten waarin allerlei vakspecialisten van RVD/DTC samenwerken om een zo goed mogelijk resultaat voor onze opdrachtgevers te realiseren. De projectassistent/medewerker traffic houdt projectdossiers en agenda's bij, ondersteunt (Europese) aanbestedingstrajecten, maakt afspraken, regelt locaties, assisteert bij de organisatie van bijeenkomsten en evenementen, begeleidt eenvoudige drukwerkproducties, bereidt statusoverleggen voor en verwerkt contracten en offertes. Ook zorgen de traffic-medewerkers ervoor dat het marketing service systeem, met actuele data over de communicatiemarkt, up to date wordt gehouden. Traffic is een stevig team, waar goede samenwerking, eigen initiatief, enthousiasme en collegialiteit hoog in het vaandel staan. De unit is nog volop in ontwikkeling en van de medewerkers wordt hierbij een actieve inbreng verwacht. Wij denken aan een kandidaat met Havo/MBO werk- en denkniveau, die enige kennis heeft van, dan wel affiniteit heeft met, de communicatiemarkt, ervaring heeft met productiecoördinatie van middelen en zorgvuldig weet om te gaan met financiën en contracten. Kennis en ervaring met geautomatiseerde gegevens- en tekstverwerking en project matig werken zijn een must. Een flexibele en resultaatgerichte instelling gekoppeld aan servicegerichtheid, accuratesse en goede beheersing van de Nederlandse taal zijn vanzelfsprekend. Salaris: maximaal f 4.363,- bruto per maand (schaal 5). In 2001 wordt een herwaarderingsonderzoek uitgevoerd naar de functies binnen RVD/DTC. De verwachting is dat na herwaardering van de functie een hogere inschaling mogelijk wordt. Het gaat om een full-time dienstverband, in eerste instantie op tijdelijke basis. De standplaats is Den Haag. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door mevrouw A.A. Rademaker, hoofd Traffic (070 - 356 42 75). Schriftelijke sollicitaties vóór 8 december zenden aan: Ministerie van Algemene Zaken Ter attentie van mevrouw M.B. van den Eijnden, personeelsmanagementadviseur Centrale afdeling Personeel en Organisatie Postbus 20008 2500 EA Den Haag. Ministerie van Algemene Zaken ABN AMRO behoort met meer dan 3500 kantoren in ruim 70 landen tot de acht grootste banken ter wereld en tot de top 5 van Europa. Nederland kent ABN AMR0 als De bank. Overal aanwezig. Breed georiënteerd En met een veelzijdig pakket bank en verzekeringsdiensten voor zowel de zakelijke als de particuliere markt. ABN AMR0 is hierdoor een vooraanstaande bank van internationale stan ding en reputatie. De kracht van de bank wordt op de eerste plaats bepaald door de mensen die er werken Vanuit die visie creëert ABN AMR0 een omgeving waarin medewerkers zich kunnen ontwikkelen. Zowel professioneel ais persoonlijk ABN AMR0 stimuleert ondernemingszin en eigen initiatief. Het verleggen van grenzen is een gezamenlijke ambi tie van de bank en haar werknemers. Teamgeest en een open werkklimaat zijn daarbij onontbeerlijk. Je werkomgeving: rayon Rijnsburg. Het kantorennetwerk van ABN AMRO bestaat in Nederland uit 11 regio's, die weer zijn opgedeeld in rayons. De regio Haarlem telt 25 rayons en 90 kantoren. Voor rayon Rijnsburg is ABN AMRO op zoek naar commercieel talent met een havo- of mbo-opleiding voor de functie van kas-/baliemedewerker. Een functie met een veelzijdig karakter. Als kas-/baliemedewerker ben je het gezicht van de bank. Je verricht alle voorkomende kas-/balietransacties en bent alert op verkoopkansen. Binnen de bank bestaat de moge lijkheid om op termijn door te groeien. Je professionele bagage. Je hebt een havo- of mbo-opleiding afgerond, bij voorkeur met het vak economie in je pakket Je hebt goede contactuele en commerciële vaardigheden en handelt accuraat, efficient en cliëntgericht. Je bent stressbestendig, representatief en flexibel Je vindt het leuk om in een team te werken. De waardering die je verdient ABN AMRO weet kennis, ervaring en gedrevenheid naar waarde te schatten. Dat wordt duidelijk door de ontwikkelingsmogelijkheden bij de bank De waardering blijkt ook uit de prima voorzieningen. Naast een goed salaris mag je rekenen op arbeidsvoorwaarden als 8% vakantietoeslag, een 13e maand, winstdeling, een bijdragevrij pensioen, studie faciliteiten en korting op vele bankdiensten. Informatie en sollicitatie. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer P A. de Graaf, telefoon 071-402 92 II. Als je wilt, kun je ook meteen solliciteren. Stuur binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met je curriculum vitae naar ABN AMRO Bank N.V.. t a v. de heer J Kapteyn (CA 9006), Personecladviesdienst. postbus 29. 2000 MC Haarlem. Of reageer per e-mail: j.kapteyn(&jnl.abnamro.com. Kijk op Internet voor meer infor matie over ABN AMRO als werkgever: www.abnamro.nl/werken/. Brouwers en Kroeks Netwerk Notarissen Samen kunnen wij meer voor u betekenen 'Brouwer en Kroeks notarissen' is aangesloten bij Netwerk Notarissen. Wij bedienen een brede markt van particuliere en zakelijke klanten. Dat doen we met een enthousiast, servicegericht team van twee notarissen, zes kandidaat-notarissen, en twaalf overige medewer kers. Door toenemende werkzaamheden breidt onze praktijk gestaag uit, zodat wij graag ruimte bieden aan een nieuwe medewerker in ons rustieke kantoorpand aan de Zoeterwoudsesingel 62 te Leiden. Wij zoeken een SECRETARIEEL MEDEWERKERfm/» In deze functie zult u zich bezighouden met zowel secretariële als notariële werkzaamheden. Als secretaresse ondersteunt u één of meer van de (kandidaat)notarissen bij administratieve werkzaam heden en bij de organisatie daarvan, maakt u afspraken, verzorgt u de correspondentie enz. Als notarieel medewerk(st)er bereidt u - onder de nodige begeleiding - diverse soorten akten voor. Wij vragen MBO-werk- en denkniveau, dat u heeft verkregen door een relevante opleiding, zoals een HAVO met Schoevers of MEAO in een secretariële richting. U heeft ervaring met Microsoft Office-programma's als Word en Out look. Verder beschikt u over een servicegeriehte instel ling, heeft u een flexibele werkhouding en oog voor de tail. Sollicitatie en informatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan Brouwer en Kroeks Notarissen, Postbus 507, 2300 AM Leiden. Uw sollicitatie per e-mail is uiteraard ook mogelijk; u kunt uw sollicitatie verzenden naar r.h.breedveld@brouwer.kroeks.knb.nl. Ook kunt u voor nadere informatie contact opnemen met mr. M. Schwarze of mr. R.H. Breedveld, telefoon 071-512 81 00. HERHAALDE OPROEP!! Katwijk aan Zee #t 1 Het bestuur van bovengenoemde basisschool v GROEPSLEERKRACHTEN IV Informatie over deze functies: Groepsleerkracht voor groep 1 met ingang van 8 januari 2001 (na de zomervakantie is een andere groep bespreekbaar); Groepsleerkracht voor een bovenbouwgroep (indiensttreding in overl Wij zijn op zoek naar collega's die: bewust kerkelijk meelevend zijn (Hervormd); instemmen met de doelstelling en grondslag van de school; beschikken over pedagogische en didactische kwaliteiten; willen samenwerken met collega's, maar ook een eigen inbreng hebl ook buiten de schooluren actief willen zijn voor de school. Schoolgegevens: De stichting heeft tot grondslag de Bijbel en de Drie Formulieren van heid. De school telt 240 leerlingen, verdeeld over 9 groepen. In het geheel van de school wordt veel aandacht besteed aan samenw het geven van extra hulp aan kinderen. Er wordt gewerkt in een mooi schoolgebouw, gevestigd in één van de plaatsen van ons land! De informatiegids en de schoolgids sturen wij u graag toe! Voor inlichtingen kunt u bellen met dhr. H. C. van Erk (directeur), telefoon 071-4016917 (school) of 071-4024405 (privé) of met dlir. C. Hoogendijk (adjunct-directeur), telefoon 071-4077343. Sollicitaties graag voor 5 december richten aan de secretaris van het sch( dhr. A. A. G. Balkenende, per adres Abeelplein 40, 2225 NH Katwijk In 1999 ging er bij ons, de Sociale Verzekeringsbank (SVB), ruim 50 miljard gidden om in pensuL en kinderbijslag. Binnen de SVB draait het om grote bedragen, complexe wetgeving en bovenal mm van vlees en bloed. Miljoenen mensen die er blindelings op vertrouwen dat ze iedere maand de uitkering krijgen zcaar ze recht op hebben. Of ze nu om de hoek wonen of rond de evenaar. Het is onze taak ervoor te zorgen dat volksverzekeringen als de Algemene Ouderdomszvet (AOW), de Algemene nabestaandenzvet (Anw) en de Algemene Kinderbijslagwet (AKW) op tijd zuorden uitgevoerd. Naast een hoofdkantoor in Amstelveen heeft de SVB negen vestigingen verspreid over heel Nederland. De Sociale Verzekeringsbank, vestiging Leiden, biedt in haar nieuwe kantoor bij het station Leiden Centraal werk aan ruim 350 medewerkers. Wij profileren ons als een professionele dienstverlener in de sociale zekerheid door een kwalitatief hoogstaande uit e voering van de aan ons toebedeelde wetten. Om dit te bereiken, richten wij ons in de bedrijfsvoering op een optimale afstemming van de wensen en behoeften van onze klant op de wensen en behoeften van onze medewerkers. Teamleider Facilitaire Zaken (m/v) (voor 36 uur per week) Uw werkzaamheden Voor de afdeling Financiën Faciliteiten zijn wij op zoek naar een medewerker met leidinggevende kwaliteiten en ervaring. U geeft leiding aan een team van 12 a 15 mede-oi werkers, dat zorg draagt voor facilitaire diensten (technische dienst, magazijn, inkoop, postkamer, receptie/telefoon en gebouwbeheer). U bent verantwoordelijk voor de (verdc 21 ling van) de werkzaamheden en u controleert en bewaakt de uitvoering daarvan. U bent medeverantwoordelijk voor de uitvoering van het personeelsbeleid van het team. U ond ,n houdt contacten met leveranciers van goederen en diensten. U adviseert over technisch h beheer, personeels- en bezettingsaangelegenheden. U maakt deel uit van het afdelings overleg met het oog op de optimalisering van de werkzaamheden van het team. U gaat verplichtingen aan met derden en houdt toezicht op door derden verrichte werkzaam heden. U rapporteert aan de manager F&F. Uw profiel U bent een enthousiast teambuilder die beschikt over een opleiding op MBO-niveau (Facilitair Management), daarnaast heeft u aanvullende (management)opleidingen/ cursussen gevolgd. U beschikt over een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdruk-13 kingsvaardigheid, zeer goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden. U bene* zelfstandig, flexibel en stressbestendig. Daarnaast heeft u MS-Office-ervaring. Verder ve wachten wij van u dat u in staat bent mensen te motiveren en te enthousiasmeren. U streeft ernaar het beste uit uzelf en anderen te halen. Uiteraard staan service en dien-K verlening hoog bij u in het vaandel. [el Ons aanbod Wij bieden u een aantrekkelijke functie bij een organisatie die volop in beweging is. De SVB kent prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een uitstekende pensio* j|* voorziening, spaarloonregeling en studiefaciliteiten. De salariëring voor deze functie bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maxim ig 6.042,- bruto per maand op basis van een gemiddeld 36-urige werkweek, exclusief 81 ij i vakantietoeslag en 5,35% eindejaarsuitkering. Een assessmentonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.J.M. Schoen, manager F&ëi telefoon (071) 512 95 00. Uw brief, met motivatie en c.v., kunt u uiterlijk 8 december sturen naar de Sociale Verzekeringsbank, afdeling P&O, t.a.v. mevrouw K.D. Frowijn, Postbus 9104, 2300 PC Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor een baan met verantwoordelijkheit S V) B Sociale Verzekeringsbank

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22