Personeel Personeel Personeel Personeel Personee u -f- Parlevliet v.d. Plas B.V. Commercieel medewerker WESSELS BV VAKBEKWAME METSELAARS de koning De zorg, het echte werk. Ook in woon-zorgcentrum Haagwijk. De ouderwetse manier om je baas af te schermen! Coördinator Bezwaar en Beroep v/m Leiden ZATERDAG 25 NOVEMBER 2000 Hotel restaurant Sassenheim Hotel restaurant Sassenheim zoekt: Ontbijtmedewerkers, fulltime en parttime Werktijden vanaf 7.00 uur. Vooral geschikt voor herintreders. - Keukenschoonmakers. Zij die het een uitdaging vinden om onze keuken volgens HACCP regels grondig schoon te maken. De werkzaamheden vinden plaats vanaf 22.00 tot ongeveer 02.00 uur. Indien gewenst kunnen deze uren worden uitgebreid. - Nachtportiers parttime Wij zoeken voor in het weekend vrij/za/zo nachtportiers die op rooster één of meerdere nachten willen werken. Wij verwachten van deze kandidaten ervaring met computers, cijfermatig inzicht en een behoorlijke dosis gezond verstand. Medewerkers afwas/keuken/bediening. Veel geld verdienen in de kerstvakantie. Wij zoeken medewerkers voor alle afdelingen, vanaf 16 jaar. Kelners voor ons restaurant en onze zalen afdeling. Zowel fulltime als parttime. Wij bieden een leuVe vlotte werksfeer, goede verdienstenen en flexibele werktijden. Inlichtingen en sollicitaties: Hotel Sassenheim Warmonderweg 8 Parlevliet van der Plas behoort internationaal tot een van de grootste Reders in Europa, gericht op de visvangst van hoogwaardige vissoorten met moderne vnestrawlers. de opslag in eigen koelvrieshuizen en industriële venwerking (totaal ruim 600 werknemers). Afnemers zijn importeurs, groothandelaren, buitenlandse overheden en handelsagenten in vrijwel alle Europese landen, het Midden en Verre Oosten (o.a. China en Japan) en Afrika. De dagelijkse leiding vindt plaats vanuit het hoofdkantoor in Katwijk. Op dit moment zoeken wij voor het hoofdkantoor in Katwijk contact met kandidaten (MA/) voor de fulltime functie van: De funktie: U bent verantwoordelijk voor het dagelijks onderhouden van telefoni sche contacten met onze cliënten in Duitsland, België en Nederland. U neerrft orders aan eri zorgt voor de verdere verwerking met de daarbij behorende administratieve handelingen. U heeft dagelijks overleg met de overige verkopers m.b.t. de uit te voeren werkzaamheden. De be drijfscultuur is informeel met een accent op een directe, actiegerichte communicatieve en teamgerichte instelling. Wij vragen: - MBO werk- en denkniveau; - Kennis van Duitse en Engelse taal; - Een energieke persoonlijkheid, met 'aanpak' mentaliteit; - Flexibele instelling met communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Een uitdagende en zeer verantwoordelijke functie in een succesvolle onderneming met goede doorstromingsmogelijkheden; Door de veelzijdigheid komen uw persoonlijke talenten in brede zin tot verdere ontplooiing; Een goed salaris, mede gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Richt uw brief met c.v. aan Parlevliet van der Plas BV, Postbus 504, 2220 AM Katwijk tav. Directie Vakbouwers te Lichtenvoorde is een gespecialiseerd aan nemersbedrijf dat al 30 jaar in onderaanne ming metselwerk uitvoert. Met 80 medewer kers zijn wij vooral actief in de nieuwbouw woningbouw. Voor langlopende projecten in Leidscheveen en Wateringen zijn wij op zoek naar zelfstandige Wij bieden: - continuïteit - goede beloning en voorwaarden Ben je op zoek naar een kantoorfunctie? Dan ben je bij ons aan het goede adres. Want uitzendbureau De Koning is dé specialist in Leiden en omgeving. Voor een tijdelijk of vast dienstverband. Fulltime of parttime Bij De Koning kun je altijd terecht.* Parttime accountmanager Voor een bank in Waddinxveen. De werkzaamheden zijn o.a. beheren en adviseren van MKB klanten en particuliere relaties volgens het commerciële actieplan, commercieel plannen, commercieel beheer, voorbereiden relatiebezoeken en samenwerken met specialisten. Heb je ervaring in soortgelijke functie en/of een MBO/HBO opleiding aangevuld met relevante NIBE opleiding en op zoek naar een baan voor 2 dagen per week. neem dan snel contact met ons op. Secretaresse marketing Voor een marketing en promotie organisatie in Leiden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit correspondentie, telefoon, afspraken regelen, het vervaardigen van drukwerk-orders, teksten coördineren en corrigeren, kostenoverzichten bijwerken, maken van presentaties en het coördineren van projecten. Heb je ervaring als management-assistente, kan je góed overweg met Word. Excel en Powerpoint, beheers je de Engelse en Franse taal, reageer dan snel op deze fulltime functie. T Z E N D U R E A U Kort Rapenburg 20, 2311 CC Leiden Tel. 071 5144143 Fax. 071 5127513 E-mail info@uitzendbureaudekoning nl Stichting Du n en Rhyn lieeft ca. 41X bewoners under zijn hoede in verzor gings- en verpleeghuizen. Wij denkei dat onze bew oners zelf het beste wetet wat ze nodig hebben. Onze zorg- ei dienstverlening richt zich dus op hui behoeften, in aanvulling op zelf redzaamheid en eventuele mantelzorg Bij Stichting Duyn en Rhyn w erken ruin 600 mensen op drie lokalies in de omge ving Katw ijk/Leiden: Psychogeriatriscl Woonzot pleeg- et Leiden, en schot Wij bieden boeiend werk met ontwikkelings mogelijkheden. De omvang van je dienst verband en je werktijden zijn bespreekbaar. Je wordt betaald conform de CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen al naar gelang opleiding en ervaring. Daarnaast biedt de stichting een aantrekkelijk pakket secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een spaarloon regeling, pc-privéproject, korting op verzekerin gen en een actieve personeelsvereniging. Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, maakt deel uit van het werkverband "De Open Ankh" Voor nadere informatie kun je contact opne men met Ronald Hoekman, hoofd bewoners- zorg, of Janny van Smirren, hoofd welzijn, tel. (071) 579 60 10. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, dienst personeelszaken, Nachte gaallaan 5, 2225 SX Katwijk of per e-mail: pz.opl@duyn-en-rhyh.nl Haagwijk, gelegen aan de Beethovenlaan in Leiden zuid-west, biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met zeer uiteenlopende zorgvragen. Kern van onze zorgvisie is: "zorg voor anderen zoals je ook voor jezelf zou wensen". Daarbij gaat het niet alleen om lichamelijke verzorging, maar ook om (psychosociale) begeleiding. De individuele zorgbehoefte is uitgangs punt, waarbij gewerkt wordt met zorgplannen. Haagwijk kent al vele jaren een huiskamerproject (dagverzorging) voor psychogeriatrische bewoners. Deze is erop gericht bewoners in een stimulerende omgeving te activeren en structuur te "bieden. Momenteel wordt uitbreiding en omvorming naar een meerzorgafdeling voorbereid. Mede door deze uitbreiding is er weer plaats voor enkele verzorgenden m/v (voor vast of op afroepbasis) Wij zoeken enthousiaste collega's met het diploma ziekenverzorgende, bejaardenverzorgende of verzorgende .(IG) voor uiteenlopende dienstverbanden. Daarnaast zijn wij op zoek naar verzorgingsassistenten m/v (voor de nachtdienst, min. 12,25 en max 29,75 uur per week) Diploma's zijn niet vereist, maar ervaring in de zorg is wel gewenst. U werkt gemiddeld 7 nachten per twee weken, maar een duobaan (3 a 4 nachten per twee weken) is ook mogelijk. William M. Mercer William M Mercer richt zich op het optimaliseren van de relatie werk gever-werknemer De adviezen en diensten van Mercer, 's werelds grootste onafhankelijke advies organisatie, hebben een sterk multi disciplinair karakter. Zij variëren van actuariaat tot financial management en van juridische zaken tot communi catie en automatisering. In Nederland werken zo'n 300 medewerkers, in vestigingen in Amstelveen en Rotterdam Wereldwijd heeft Mercer, met vestigingen in alle belangrijke wereldsteden, bijna 13.000 mede werkers in meer dan dertig landen In verband met onze snelle groei zoeken wij voor SECRETARESSES (M/V) (fulltime of parttime minimaal 2 i uur) William M. Mercer gelooft in moderne methoden om medewerkers aan zich te binden Wij bieden je de mogelijkheid om je baan flexibel vorm te geven. Maar wij vragen diezelfde flexibiliteit ook van jou. Ter ondersteuning van diverse teams van pensioenconsultants zoeken wij afdelings secretaresses. Daarnaast zoeken wij een directiesecretaresse en.secretaresses die voor verschillende afdelingen inzetbaar zijn. Essentiële bijdrage aan het resultaat Je houdt je bezig met alle voorkomende secretaressewerkzaamheden en werkt samen met hoogopgeleide professionals. Als secretaresse ben je het aanspreekpunt voor relaties en collega's. In elk van deze zelfstandige en afwisselende functies lever je een essentiële bijdrage aan het resultaat Je combineert een dienstverlenende instelling met eigen initiatief en mondigheid. Je bent accuraat en werkt systematisch Omdat je gaat werken in een organisatie- met een sterk internationaal karakter, verwachten wij dat je ook de Engelse taal goed beheerst. Werkervaring (minimaal 2 jaar) als secretaresse vinden wij belang rijker dan een secretaresseopleiding. WILLIAM M. MERCER vestiging in Amstelveen: We verwachten wel dat je een opleiding op minimaal havo-niveau hebt afgerond. Ook herintreders worden uitgenodigd te solliciteren. Uitstekende arbeidsvoorwaarden Onze uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden omvatten onder meer een premiévrij pensioen, studiefaciliteiten en flexibele werktijden. William M. Mercer o biedt goede ontplooiingsmogelijkheden en stimuleert medewerkers om opleidingen en cursussen te volgen. Flexibel solliciteren Ben je geïnteresseerd in één van deze- uitdagende functies: - stuur dan je brief en CV naar: William M; Mercer B.V T.a.v. Chris Veenstra Postbus 2271 1180 EG Amstelveen - of stuur een e-mail naar personeelszaken(" nl.wmmercer.com Voor meer informatie: - bel Chris Veenstra op telefoonnummer 020 - i3 13 "33 - of bezoek onze international website: www.wmmercer.com Succes is mensenwerk Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd openzet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad ademt, gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaar dige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leidse publiek (117.000 inwonersgeniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en al die andere voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past In de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en creatief. Vijf diensten werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel, informatie, communicatie, organisatie en financiën. De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. De afdeling Fiscaal Juridische Zaken en de afdeling Belastingen zijn per 1 september 2000 één afdeling Belastingen geworden. De reorganisatie is mede dankzij enorme inzet en enthou siasme van de medewerkers binnen een jaar gerealiseerd. De afdeling Belastingen is onderverdeeld in een stafgroep beleid/beheer en de volgende vier taak groepen: taakgroep relatiebeheer, taakgroep WOZ, taakgroep betaling en inning en taakgroep bezwaar/beroep. De cultuur en sfeer binnen de afdeling belas tingen is te beschrijven als: een open, eerlijke en positief kritische houding ten opzichte van elkaar, de wil om met een team tot goede resul taten te komen en humor op de werkvloer. Binnen deze afdeling is een functie vacant (voor 34 uur per week) De afdeling Belastingen is onderverdeeld in een aantal taakgroepen, waaraan -met uitzon dering van Beleid en Beheer- coördinatoren leidinggeven. De coördinator Bezwaar en Beroep geeft leiding aan de taakgroep die belast is met de afhandeling van bezwaar- en beroepschriften. De taakgroep bestaat uit ongeveer 10 medewerkers. Functie-inhoud - geeft leiding aan de taakgroep Bezwaar en Beroep en is binnen de politieke beleidskaders en het bedrijfsplan van de afdeling belastingen verantwoordelijk voor de uitvoering van de werkzaamheden van de taakgroep en de kwali teit van de geleverde interne en externe dien sten en producten door: - een motiverende en resultaatgerichte stijl van leidinggeven; - samenhang te realiseren tussen beleid en de uitvoering binnen de eigen taakgroep. Functie-eisen: - Affiniteit met management en organisatie; - Beschikt over leidinggevende capaciteiten; - Bij voorkeur kennis van GH* en onderliggen de modulen; Bestuursdienst - (fiscaal) juridische opleiding op HBO-ni: dan wel aantoonbaar vergelijkbaar werk-i denkniveau. m Om de functie goed te kunnen uitoefenen 1 R de kandidaat over de volgende gedragsvaan heden te beschikken: - Overtuigingskracht; - Individu gericht leiderschap; - samenwerken; - plannen en organiseren; - probleemanalyse; - initiatief; - Klantgerichtheid. Het salaris voor deze functie is afhankelijk: opleiding en ervaring en bedraagt maxima 6.490,22 bruto per maand (schaal 10) bi 34-urige werkweek. Nadere informatie kan worden ingewom bij mr. Jacqueline Abspoel-Jonkhout, hoofd Belastingen, telefoonnummer 071-516 27 02. Om de mobiliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen zal aanstelling plaatsvinden ii If algemene dienst Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, richh St aan het stafbureau PICOF van de Bestuur» in dienst, ter attentie van Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder verffl e ding van vacaturenummer BD 00/16. Mailen kan natuurlijk ook: richt de mail aan picof@xs4all.nl Acquisitie naar aanleiding van deze adverte wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18