PSV begint nieuw Europees avontuur Hoornse Damclub deelt punten met de koploper Van Hooijdonk weet niets van spelersruil met Jardel V Leiderdorp raakt ieper in problemen Sport SPORT&SPEL Neill beëindigt zwemloopbaan De Australische zwemster Susan O'Neill heeft gisteren Jrafscheid aangekondigd. „Het is tijd om te stoppen", lichtte tiaar besluit toe. „Zwemmen is de laatste achttien jaar zo'n x»t deel van mijn leven geweest. Er is niets meer wat ik nog ;bereiken. Het is mooi geweest." De 27-jarige O'Neill ver- trde bij de Olympische Spelen in Sydney de gouden medaille de 200 meter vrije slag. In Atlanta pakte ze vier jaar eerder goud op de 200 meter vlinder. oogendoorn pakt regionale damtitel gEN_i Erik Hoogendoom heeft het individueel kampioen- jap van de regionale dambond (DMH) gewonnen. De dam- =rvan het Hazerswoudse Samen Sterk had in de slotronde remise genoeg voor de titel. Direct na z'n eerste zet bood hij jnstander Eric-Jan van Reenen (HDC) remise aan, maar de ige titelhouder weigerde dat. Van Reenen bereikte wel een nstige positie, maar die was niet genoeg voor de winst. Remi- was onvermijdelijk. Tweede werd Cor van Dusseldorp, die ardoor ook mag deelnemen aan de halve finale van het NK. 3ru:i H« PETER VAN DER HULST basketbalseizoen begint ciale BV Leiderdorp dramati- om. «vormen aan te nemen. De g staat in de eredivisie on- ian met nul punten en moet !l|ng jeuw twee speelsters mis- LMarije de Groot en Laurien lis zetten beiden vanwege knieblessure een punt ach- bun sportieve carrière. Eer- al haakte Sandra Wagema- om dezelfde reden af. urien Teunis kwam aan het van het seizoen over van Amsterdam. De speelster kte samen met trainer Laki ;nko Lakner de overstap Leiderdorp. Problemen het kraakbeen in haar knie mderen haar om verder te tn. arije de Groot was bezig haar tweede seizoen bij de Svisionist. Zij raakte in de !e competitiewedstrijd te- Grasshoppers opnieuw ar geblesseerd aan haar gewricht. De beslissing om te stoppen viel haar ar. „Ik heb er wat nachten wakker gelegen. Dat heeft vooral te maken met de proble men binnen Leiderdorp." De selectie waarop Lakner aan het begin een beroep kon doen was al smal, maar na het afhaken van achtereenvolgens Wagema- ker, Teunis en De Groot kan de coach nog slechts rekenen op vijf basis- en twee jeugdspeel- sters. Elke andere eredivisionist heeft een selectie van minimaal tien tot twaalf basketbalsters. De Groot: „Dat maakte de be slissing zo moeilijk." De keuze om voorlopig met basketbal te stoppen heeft vooral te maken met de oplei ding van de speelster. De Groot volgt een studie aan de Haagse Academie voor Lichamelijke Opvoeding en begint binnen kort met een extra cursus. Zij kan zich geen blessures veroor loven. „Ik heb al een jaar of tien problemen met mijn knie. Een verrekte of ingescheurde knie band, niet zo heel ernstig. Maar ik wil niet voor een vijfde keer geblesseerd raken. Je kan je wel laten opereren of een brace dragen, maar daar heb ik geen zin in. Ik stop daarom voorlopig met basketbal." Na het echec in de Cham pions League begint PSV vanavond aan een nieuw Europees hoofdstuk. Ge steund door een goede reeks in de competitie kijkt de landskampioen met vertrouwen naar het tref fen met PAOK Saloniki. Trainer Eric Gerets: ,,Want overwinteren blijft ons streven." UEFA-cupvoetbal, het is wen nen in Eindhoven. Na de pijn lijke uitschakeling tegen de Noorse dreumes Brann Bergen (EC II) in 1996 was PSV vier sei zoenen op rij actief bij 'de grote jongens'. In het eerste seizoen van het nieuwe millennium aasde PSV na drie mislukte edi ties op een doorbraak in de Champions League. Het werd de bitterste Europese pil sinds de eliminatie tegen Brann Ber gen. Nu stak Anderlecht een stokje voor de ambities van PSV. De Belgen verwezen de Brabanders naar het door voor zitter Harry van Raaij zonder omwegen als surrogaat aange merkte toernooi om de UEFA- Cup. In Eindhoven moest aanvan kelijk diep worden ademge haald. De klap van de uitscha keling bleef door de tactische flaters van Gerets niet onbe sproken. De Belg liet tegen zijn landgenoten zijn spitsen Mateja Kezman en Arnold Bruggink aan de kant. „We hebben niet veel tijd gehad om in de put te zitten", zei Gerets gisteren. „Uit de nabespreking - en vooral ook wat ik vóór de wedstrijd heb verteld - is een aantal zin nige dingen gekomen. We heb ben ons helemaal kunnen fixe ren op de competitie." Aan de vooravond van de confrontatie met het Griekse PAOK Saloniki benadrukte Ge- PSV-verdediger André Ooijer (rechts), hier in duel met Jan Roller van Anderlecht, is op tijd hersteld voor de wedstrijd tegen PAOK Saloniki. foto anp robert VOS rets dat PSV en Eindhoven de kater van de Champions Lea gue hebben weggespoeld. De landskampioen verspeelde al leen twee punten aan Ajax, maar won vervolgens overtui gend van Vitesse, FC Twente, Feyenoord en Heerenveen. „Het doet me deugd dat 29.000 supporters diep in de geldbui del hebben getast om ons tegen PAOK te steunen. Dat had ik absoluut niet verwacht. Door de goede serie in de eredivisie hebben zij, net als wij, de ont goocheling van de Champions League weggespoeld." PAOK Saloniki is vanavond de nieuwe opdracht in een nieuw toernooi. Voor het eerst in vier jaar staat PSV weer voor een knockout-wedstrijd in plaats van de groepsduels in de Champions League. „Dan doet een tegendoelpunt totaal geen pijn. Bij 1-0 achter hoefde je maar twee keer te scoren. En ie dereen was dik tevreden. Dat is nu wezenlijk anders. Als je nu een doelpunt incasseert is dat volgens UEFA-cupnormen een zeer slechte zaak. We zullen dus zeker niet blindelings aanval len." Bovendien kan PSV dit sei zoen in Europees verband nau welijks aansprekende rapport cijfers overleggen. In vier van de zes Champions Leaguewed strijden, waarvan drie voor ei gen publiek, kreeg PSV binnen tien minuten een doelpunt om de oren. Gerets: „Ik heb zelfs een keer de warming-up aange past. Ik wilde meer positie- en partijspelletjes om ze klaar te krijgen." PSV zal tegen PAOK (Pantes- salonische Atletiek Unie van Konstantinopel) vooral moeten oppassen voor de tegenaanval. Hoewel de Grieken de Russi sche counterspecialist Omar Tetradze geblesseerd hebben achtergelaten, heeft PSV vrees voor PAOK. Gerets stuurde zon dag assistent Ernie Brandts als spion naar Griekenland en keek met bewondering naar de vi deobanden van PAOK's over tuigende duels in de tweede ronde met Udinese, dit seizoen een topper in Italië. Bovendien zit in PSV's achterhoofd nog steeds het pak slaag in een oe fenwedstrijd van vijftien maan den geleden. De Eindhovena- ren verloren met 3-0 van het PAOK van, toen nog, Arie Haan. Nu staat de Joegoslaaf Dusan Bagevic aan het roer. Gerets stapte gisteren bij de training af van zijn voornemen de Grieken met een 3-4-3- speelwijze te bestrijden. Maar dankzij de absentie van de ge schorste Kevin Hofland en de vanwege een interland niet be schikbare Marokkaan Adil Ramzi leek het de Belg terecht niet het moment tot een tac tisch experiment. Bovendien meldde André Ooijer zich giste ren fit. De Amsterdammer neemt zijn plaats van rechts back weer in. Jürgen Dirkx ver vangt als centrum verdediger Hofland, waardoor Ernest Fa- ber vermoedelijk weer op de bank belandt. Gerets: „Ons streven is te overwinteren. Dat zou de burger hier weer hele maal moed geven. Dan ga ik geen resultaat forceren door te experimenteren. Onder redactie van Michel van Gent rartz, Arno van Duin, Jan revaar, Paul Wolters en van der Wouden behaal- op de vierde speelronde 15-15 gelijkspel tegen Hok een 17-13 nederlaag tegen in Al 3. Dat was te wei- om los te komen van de (laatste plaats. De Leide- hebben ruim vijftig pun- achterstand op een plek bo de degradatiestreep. Alleen topprestatie in de laatste wedstrijden die komend ieinde op het programma i, zou hen nog uit de nood ten helpen. valt niet uit te sluiten dat h 3 wordt opgevolgd door vierde of vijfde team, want viertallen zijn nog altijd in om promotie in de sde divisie groep 4. Het de heeft met nog vier ron- te gaan zelfs een beschei- achterstand op leider BOC Sleutels staat in de mid- moot, maar is slechts acht ten verwijderd van de de- latielijn. eerste klasse: 1. Utrechtse BC 20- EGBC 20-333, 3. Buitenhof 20- I. Sittard 20-328, 5. Delftse BC en 20-327, 24. Crash 3 (Leiden) 20- ledivisie: 1. BOC 2 9-166, 2. Bridge- een Crash 5 9-162, 4. Crash 4 9- LBC 9-141.8 Sleutels 9-127. Stand hoofdklasse 2: 1 Pim's Bowling 9- 19. 2 Kol's 9-18, 3. Verboon Versservi- ce/GW Distelvelt (Leiden) 9-14, 4. Burger 9-13, 5. Hawkey 9-12, 6. Vechtsebanen 9- 11.5, 7. Bowling Scheveningen 9-10.5, 8 Volendam 8-10. POOL Dijkjes HWS/Car- tex is goed begonnen aan de nieuwe competitie in de twee de divisie Noord. Captain Ching-I Fu, Mario Blansjaar, Gertjan Verkerk, Shui-Chong Fu en Gert-Jan Klinkenberg openden met een 4-4 gelijkspel tegen Rack 'em Up en wonnen vervolgens met 9-0 tegen Van Galen. De Leidenaars bezetten met deze prestaties de tweede plaats achter Pool in Cue Ac tion, dat won van CA Arnhem 2 (9-0) en CA Groningen 4 (7-2). Tweede divisie Noord: 1. Pool in Cue Action 2-16, 2. Dijkjes HWS/Cartex 2-13, 3. Ex cessive Force 2-11,4. Rack 'em Up 2-8, 5. Van Galen 2-7, 6. CA Groningen 4 2-6, 7. De Gracht 2-6, 8. CA Arnhem 2 2-2 Schouten (Plas) 7-8. 5 Hans Pieterse (Plas) 7-8. 6. Harry van Lith (Watersport) 7- 6. 7. Bau van der Meer (Pepersteeg) 7-4, 8. Cor Wijsman (Jacobswoude) 7-0. Driebanden groot A: Taveerne - Monopole 7-0. Sport 6 - HBS 5-2, RBV - TAS 1 7-0. TAS 7 - Sport 12 0-7, TAS 5 -Fort 2-5. Stand aan kop: 1. Sport 9-48, 2. Taveerne 9-42, 3. Fort 9-38, 4. TAS 5 9-35, 5. TAS 11 9-35. Driebanden klein BI: RBV 11 - Fort 10 4- 3. RBV 13 - Vergulde Vos 4-3, Alpha Bar - Fort 3 7-0, Roac - R a.veen 6 7-0, R.a veen 12 - Fort 9 0-7, Schelp - Jacobswoude 7-0, Fort 1 - RBV 5 5-2, Fort 2 - R.a veen 4 0-7. Stand aan kop: 1. Fort 9 11-58, 2. Fort 1 11-53.3 Schelp 11-49, 4 RBV 5 11-45, 5. Vergulde Vos 11-44. Libre klein Cl: Soldaatje 2 - Rijnegom 12 3-4, Soldaatje 3 - Rijnegom 11 2-5, Sport 5 - Band 7-0, Sport 20 - Aalsmeer 3-4, R a- veen 23 - Scheepje 7-0, Jacobswoude 4 - Plas 10 3-4, RBV - Jacobswoude 16 5-2, Inn 't Lely Veldt 19 - Plas 18 5-2, MereJ - Inn 't Lely Veldt 7 5-2, Plas 22 - Fort 2-5, Schelp - Jacobswoude 13 5-2, Plas 6 - Sport 8 5-2. Stand aan kop: 1. Soldaatje 3 11-63, 2. Merel 11-54, 3. Soldaatje 2 11- 47. 4 Inn 't Lely Veldt 19 11-47, 5. Inn 't Lely Veldt 7 11-47. op name le kam- ïspoule. De Leidenaars be ien op de derde speeldag de vijfmans league 2-1 winningen op Hawkey en itsebanen en verloren met legen Pim's Bowling, goed een derde plaats in het inklassement. Marius van eren was goed op dreef met van zijn zes worpen over tweehonderd, waarbij hij pins als top haalde. Jan iet en Hans Landwaart men twee keer over de Èonderd met 225 en 215 ntschieters. Rolf Huyden en nis Knijff hadden met 203 04 pins hun beste worpen, lerkelijk genoeg behaalde non in de eerste game van lag haar laagste teamscore 1 de laatste game haar top- i met respectievelijk 890 en pins. Veen, Peter de Haas, Paul Ho- genboom, Jan Honsbeek, Co Stompé, Jos Vasen en Jilles Ver- maat zegevierden met 8-2 bij DT Zwolle. Zij blijven zodoende op een punt achterstand van DT Venlo, dat Veni Vidi Vici met 10-0 verpletterde. De wed strijd tussen middenmoters Brandewijn United en No En tertainment werd uitgesteld naar 2 december. Uitslagen Superleague: The Specials - Vrij buiter 8-2, Vent Vidi Vici - DT Venlo 0-10, Silver Arrows - DVW Game Masters 0-10, DT Zwolle - The Hornets 2-8, Brandewijn United - No Entertainment en Computer Kings - Loos Alarm worden 2 december ge speeld Stand aan kop: 1DT Venlo 7-18, 2. The Hornets (Noordwijkerhout) 7-17, 3. DVW Game Masters 7-16, 4. The Specials 7-15, 5 DCK Eindhoven 7-15, 7 Brande wijn United (Leiden) 6-10. Milco Schermer won voor Snookerij 0 alledrie zijn partijen in de eredi visiewedstrijd tegen Bierbengels. foto mark lamers Sassenheimers wonnen met 4-2 van De Plas (Langeraar), nadat zij eerder ook al De Engel (Lisse) hadden verslagen. Ronald Filippo won in negen beurten van Hans Borst dankzij een serie van 102, waarmee hij een 55-148 achter stand ongedaan maakte. Mark Bakker zegevierde in acht beur ten over René Overgauw, waar bij hij tegelijk zijn hoogste par tijgemiddelde verbeterde. Al leen Paul Sassen wist namens de bezoekers iets terug te doen; hij was met 200-190 de meerde re over Ben Duivenvoorde. De Engel had tegen WBD 1 weinig kans, want Louis Opstal, Cas Juffermans en André van der Aart verloren allen: 6-0. Transport Van der Luijt 1 (Oegstgeest) was bij de drieban- ders het best op dreef met een 6-2 zege op TAS 3. Ming Pan, Bob van Ingen Schenau en Dick van Egmond wonnen en Erwin van Prehn miste de winst op één carambole. Het tweede team kwam tot 5-3 tegen Beune door winst van Hein Jan Sal man en Henny Flippo en een gelijkspel van Gijs van Hage. Jan van Loon en Joke Boot be zorgden MITT Coeriers (Oegst geest) een 4-4 gelijkspel tegen GBC. Poulegenoot Centraal (Oegstgeest) was niet opgewas sen tegen Business Fun 5: 5- 3. Jan Piet Haasnoot won en Ni co de Haas behaalde het gelijke spel. Ruud Warmendam is kampioen libre klein derde klasse van het district Bollenstreek gewonnen. Hij diende de finale te winnen van Joep Kroon, omdat hij in dat geval dankzij zijn betere spelgemiddelde de titel zou be machtigen. Dat lukte in een spannende wedstrijd die tot 70- 70 gelijk opging: 80-74. Hans Boere won dezelfde titel in het district Veen- en Rijnstreek. Hij moest eveneens zijn slotpartij tegen Hans Pieterse winnen, anders had Just van Stralen hem gepasseerd op moyenne. De kampioenen mogen bin nenkort proberen om zich op de gewestelijke finales te kwali ficeren voor de landelijke titel strijd. District Bollenstreek, libre klein 3e klasse: 1. Ruud Warmerdam (Klipper) 7-12 (2.90), 2. Joep Kroon (Bull's Inn) 7-12 (2 42), 3. Arie de Vromer (Luto) 7-9, 4. Jaap Lüdeke (Krim) 7-6, 5. Pieter Koning (Sportrust) 7- 6, 6. Eduard Gabriël (Sassenheim) 7-6, 7 Henk Visser (Krim) 7-3, 8. Johan Deedel (BSM) 7-2 District Veen- en Rijnstreek, libre klein 3e klasse: 1. Hans Boere (Westerhaven) 7-12, 2. Just van Stralen (Jacobswoude) 7-10, 3. Otto van Andel (Aalsmeer) 7-8, 4. Arie nend. De Leidenaars waren uit op revanche voor de 2-7 neder laag in de competitie, maar de Warmonders trokken in de laat ste frame toch aan het langste eind: 4-5. Lesley Liu (3) en Tuan Nguyen wonnen bij de thuis club en Huib Kuilboer, Martin Zevenhoven (2) en Alex den Hartog bij de bezoekers. Eredi visionist Snookerij 0 liet zich in Noordwijkerhout niet verrassen door Bierbengels: 8-1. Milco Schermer (3), Steven Toal (3) en Rogier van de Kamp (2) won nen. Jumbo 1 en Hogewoerd 2 behaalden maximale 9-0 zeges op De Ketel 2 en Scrumpy's Dwergen. Grey Elephants (War mond) haalde dezelfde score tegen Dekker 2 als gevolg van een walk over. Xander van Rossum is in het kampioenschap van Warmond momenteel de grote man. Hij won van gerenomeerde tegen standers als Wladimir Roedoe en Martin Zevenhoven met 2-0. Vervolgens zegevierde hij in de finale tegen Alex den Hartog met 2-1 via breaks van 60 en 53. Van Rossum heeft in het tus- senklassement een voorsprong van minimaal zeven punten op zijn achtervolgers. Stand Warmonds kampioenschap: 1 Xan der van Rossem 68 pnt, 2. Wladimir Roe- doe 61 pnt, 3. Ronald Blok 59 pnt, 4. Mar tin Zevenhoven 57 pnt. 5 Florian Moeder- scheim 51 pnt. Uitslagen tweede bekerronde: Jumbo 7 - Zeekant 1-8, Jumbo 4 - Scrumpy's 5-4, Ke tel - Jumbo 1 0-9, Upstairs - Hogewoerd 5- 4, Loods 2 - Jumbo 3 4-5, Scrumpy's Dwer gen - Hogewoerd 2 0-9, Concordia - Snookerij 7 uitgesteld, Snookerij 5 - Snook's 7-2, Bierbengels - Snookerij 0 1-8, Concordia 2 - Jumbo 2 3-6, Grey Elephants - Dekker 2 walk over, Pocket - Snookerij 8 8-1, Snookerij 10 - Op naar Teletekst 2-7, Snookerij 6 - Pi|nackër 5-4, Snookerij 1 - Jumbo 5 4-5. DAMMEN «JAN BEY De Hoornse Damclub (HDC) hield in de vierde ronde van de competitie de onbetwiste kop loper, de Gouwe Damcombina- tie, op een puntendeling: 8-8. Het team uit Alphen aan den Rijn doet daardoor nog volop mee in de strijd om een plaats in de play-offs in de hoofdklas se van de regionale dambond. HDC kwam vlot op een 3-1 voorsprong door een winstpar tij van André Venema en een puntendeling van Henk Brunt, wiens tegenstander schijfwinst miste, waardoor Brunt kon ont snappen. Erik Hoogendoom verzilverde groot terreinvoor deel tegen Richard Meijer via een eenvoudig zetje en bracht de stand weer in evenwicht. De Gouwe Damcombinatie kwam weer aan de leiding toen Wim Meijer een remisevariant niet zag en verloor van Ruud de Kooter. Vervolgens kwam een aantal remises op het score bord. HDC-captain Eric-Jan van Reenen moest daardoor provocerend gaan spelen tegen Raymond van Es. Van Reenen kreeg een gezonde aanval, maar hij ging uiteindelijk in verloren stelling door de vlag. Het Katwijkse KDC rekende vooraf op een grote zege tegen DEZ uit Reeuwijk. Achteraf mag KDC zich gelukkig prijzen met de 6-10 winst. De Katwijkers kwamen erg makkelijk op een 1-5 voorsprong. Jan Jungerius met een damzet en Arend van Beelen met schijfwinst wonnen vrij eenvoudig. Hans Klinken berg ging ook op een zege af, maar hij wilde de winst te snel pakken en eindigde in remise. Het keerpunt kwam toen Frans de Jonge zich in een eindspel liet beetnemen en verloor, en ook Jaap van Duyvenbode blunderde. Hij moest sinds lan ge tijd weer eens capituleren. Bij een 6-6 stand werd het nog even spannend, maar kopman Bas Messemaker was in vorm en won op superieure wijze een eindspel. Ten slotte modderde Jack van der Plas in een remise stand tegen de sterke Alex Bit ter, nog even door en wist hij zelfs Bitter in de tijdnoodfase nog te verslaan (6-10). De reserves van het Leids Damgenootschap kunnen een plek in de play-offs even verge ten. De Leidenaars hadden de pech te spelen tegen een op volle sterkte opgekomen DID uit Zoetermeer. De strijd ging lange tijd gelijk op en werd op het laatst pas beslist. LDG ver loor met 10-6. De Leidse dam mers namen een 1-3 voor sprong door een goede zege van Hans Willemse en een re mise van Wim Kleyn. Toen Jaap Vermeer en Maurits Meijer voor LDG verloren, besloot Hans Kolfoort zijn ingewikkelde partij remise te geven. Achteraf had Kolfoort spookbeelden gezien en stond hij gewoon goed. Har ry Dekker bracht door een for cing in het middenspel (schijf winst) tegen Bram Doeves, de teams weer op gelijke hoogte (6-6). Grootmeester Arjan van Leeuwen had een mooie aanval tegen Leidenaar Wim Heems kerk, die een goede verdediging had klaarliggen. Hij speelde die echter in de verkeerde uitvoe ring af, en verloor. Ook de als remise ogende partij van Peter Bronstring ging verloren, zodat LDG met lege handen bleef. ARNHEM GPD Pierre van Hooijdonk weet niets van een spe lersruil met Mario Jardel. Volgens berichten in de Portugese media wil Benfica de Nederlander als wisselgeld gebruiken bij het aantrekken van de topscorer van Galatasaray. „Allemaal cow boyverhalen", zei Van Hooijonk (30) gister avond. „Ik weet nergens van af. En ik bepaal ook zelf waar ik naar toe ga, als ik ergens naar toe ga." En Karei Jansen junior, die de zaken van Van Hooijdonk behartigt: „Het is pas zinnig er iets over te zeggen, wanneer het via de officiële ka nalen loopt. En daar is geen sprake van." Jardel verkaste afgelopen zomer voor ruim zeventig miljoen gulden van FC Porto naar Galatasaray. In de Turkse competitie scoorde hij al zestien keer in twaalf duels. Bij de recente verkiezingen voor het voorzitterschap van Benfica beloofde Manuel Vilarinho dat hij Jardel naar Lissabon zou halen. Hij werd gekozen. Benfica zou be reid zijn meer dan veertig miljoen gulden bij te leggen voor de Braziliaanse aanvaller. Ik ben klaar om naar Lissabon te vertrekken", aldus Jardel die heimwee heeft naar Portugal. Glasgow Rangers denkt de transfer van de Noorse international Tore Andre Flo vandaag definitief af te ronden. De aanvaller van Chelsea is al medisch goedgekeurd. Hij bereikte gisteren met de Schotse club van trainer Dick Advocaat overeenstemming over een contract van 4.5 jaar. Rangers betaalt een recordbedrag van 44 miljoen gulden voor Flo. Het is de bedoeling dat de 27-jarige Noor, die in 1997 voor iets meer dan een miljoen gulden van Brann Bergen naar Londen verhuisde, zondag debuteert tegen ri vaal Celtic. Diego Maradona wil nog één keer een come back maken op het voetbalveld. De voormalige Argentijnse international droomt van een af- scheidswedstrijd in september 2001, tegen aartsrivaal Brazilië. Geen vriendschappelijk pot je, maar een kwalificatieduel voor het WK van 2002 in Japan en Zuid-Korea. „Ik zal zorgen dat ik er klaar voor ben", beloofde de inmiddels 40- jarige Maradona de Argentijnse bondscoach Marcelo Bielsa in een interview. MW heeft het contract met verdediger Jerry de Jong met onmiddellijke ingang beëindigd. Volgens algemeen directeur Ron Weyzen van MW liggen aan het besluit 'dringende redenen' ten grondslag. Vitesse-trainer Ronald Koeman heeft Dragosl- av Jevric teruggezet naar het tweede elftal. Koe man is niet tevreden over de inzet en de moti vatie van de reservekeeper. Jevric (26) kreeg gis teren na de training te horen dat hij voorlopig niet welkom is op de training van de hoofd macht. Na de komst van Edwin Zoetebier, afge lopen zomer, raakte Jevric in Arnhem op het tweede plan. Hij kwam in de zomer van 1999 over van Rode Ster Belgrado en speelde vorig seizoen alle wedstrijden van Vitesse. De plaats van Jevric in de selectie is ingenomen door de zestien jarige Sjoerd Rensen.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23