Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg Behandelunit verpleegkundige Behandelunit verpleegkundige Activiteitenbeqeleider 15 Verpleegkundige 18-36 uur Rijnaeest Jsroep Medewerker personeelsbeheer 32-36 uur ZATERDAG 18 NOVEMBER 2000 BARREKA ZOEKT EEN ENTHOUSIASTE VASTE-MEDEWERKER (M/V) Barrera is een gerenommeerd horeca etablissement gelegen tegenover het Academiegebouw in het hart van de binnenstad. Als één der oudste studenten- cafe's in Leiden, verzorgen wij sinds jaar en dag lunches, afstudeer- en promotieborrels. Daarnaast richten wij ons op toeristen passanten. Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor 32 uur in de week. Ben jij dienstverlenend, flexibel* collegiaal en kun je zelfstandig werken? Schrijf of bel naar A.Wijnmalen, Rapenburg 56, 2311 EX Leiden telefoon: 071 514 66 31 RAPENBURG 5 6 LEIDEN Telefoon: 071 514 66 3 1 Graafstal optiek Graafstal Optiek is een vooruitstrevend optiekbedrijr dat kwaliteit en optimale service hoog in het vaandel heeft. hodapio Importeur van zonnebrillen van het merk Vuarnet en skibrillen van het merk Salice. SECRETARIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V full- of parttime Werkzaamheden: Je bent verantwoordelijk voor de bestellingen, voorraadbeheer, crediteu renadministratie en je onderhoudt contacten met klanten en leveranciers. Ook het verzorgen van Nederlandse en Engelse correspondentie behoort tot de taken. Daarnaast help je mee met het verzorgen en eventueel bedenken van diverse mailings en andere marketingactiviteiten. Profiel: Je hebt een administratieve en/of secretariële opleiding op minimaal M.B.O.-niveau, ervaring met Word en je kunt je goed uitdrukken in het Nederlands en Engels. Verder kan je zowel zelfstandig als in teamver band goed functioneren, ben je accuraat, initiatiefrijk en klantgericht. Leeftijdsindicatie: 25 - 45 jaar. Geboden wordt: Een drukke en afwisselende functie in een collegiaal team, ruime moge lijkheden voor het volgen van gerichte cursussen en een aantrekkelijk salaris. Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar Graafstal Optiek, t.a.v. de heer F.P. Graafstal, Langestraat 129-131, 2242 KL Wassenaar, tel. 070 51 11149 of privé 070-5111808. Christelijke basisschool Oostergeest Laan van Oostergeest 2 2361 Ga Warmond Christelijke 'Basisschool OOSTERGEEST De Christelijke basisschool Oostergeest is gestart in 1915 en staat op een unieke locatie in het mooie dorp Warmond. We beschikken over 6 groepslokalen, een speellokaal, dat momenteel als groepslo- kaal is ingericht, en een ruime ontmoetingsruimte. Wij zijn op zoek naar flexibele, hardwerkende, enthousiaste, sportieve, humorvolle, creatieve en muzi kale meesters/juffen voor: Groep 7/8: 4 dagen, waarbij het gaat om een vaste aanstelling Groep 1/2: full-time, hierbij gaat het om een tijdelijke aanstelling tot de zomervakantie 2001 IB/RT werk: 1 dag per week Wij bieden een school van 150 leerlingen een fijne werksfeer in een collegiaal team een school waarin 'zorg' een belangrijke plaats inneemt een school waarin goede communicatie mogelijk is mei ouders een school waarin naar evenwii gezocht wordt tussen cognitien creatieve vaardigheden Wij vragen - volledige bevoegdheid basisonderv c - een bewuste keuze voor het Chrisli onderwijs Heb je door het lezen van deze advertentie interesse gekregen? Stuur je sollicitatiebrief voor 5 december 2000 naar de selectiecommissie van Christelijke basisschool Oostergeei Laan van Oostergeest 2 2361 GA Warmond Wil je nadere informatie? Bel dam naar de directeur, André de Best, 071 3011480 (school) 071 4077852 (privé) De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1850 medewerkers. De organisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland, Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord, een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een inspirerend en verantwoord werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Het Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Rijnstreek, gevestigd in gebouw Rijnaarde in Alphen aan den Rijn, geeft door middel van een programmatische aanpak vorm aan een geïntegreerd aanbod voor de, voornamelijk kortdurende, geestelijke gezondheidszorg voor volwassenen in de subregio Rijnstreek. Het Centrum voor GGZ Rijnstreek heeft ongeveer 1.100 cliënten in zorg. Naast de ambulante zorgverlening beschikt het centrum over 24 dagklinische plaatsen en 36 bedden. Er wordt gewerkt in vijf multidisciplinaire programmateams met ruim 80 medewerkers. Gebouw Rijnaarde biedt daarnaast huisvesting aan kinder-, jeugd- en ouderenzorg en een polikliniek voor verslavingszorg. Voor CGGZ Rijnstreek te Alphen aan den Rijn zoeken wij per direct een Zorqproqramma Psychotische Stoornissen 16 uur Zorqproqramma Lanqerdurende Zorg 32-36 uur Voor CGGZ Rijnstreek te Alphen aan den Rijn zoeken wij een De functie De behandelunit verpleegkundige is, samen met collega's, verantwoordelijk voor de behandeling en begeleiding van cliënten van het zorgprogramma in deeltijdbehandeling, opname vervangende deeltijd behandeling en verblijf zonder toezicht. Daarnaast wordt u mede verantwoordelijk voor behandel programma's van cliënten die zijn opgenomen. Het zorgprogramma psychotische stoornissen is nog volop in ontwikkeling (onder meer de aspecten preven tie en voorlichting betreffende eerste psychose). De behandelunit verpleegkundige begeleidt groepen cliënten en fungeert als co-therapeut bij psycho-educa- tie. Daarnaast worden cliënten individueel begeleid. Tot het takenpakket behoort ook het verrichten van aan de functie verbonden administratieve werkzaam heden, zoals verslaglegging, en schriftelijke en mondelinge rapportage aan het programmateam. In het zorgprogramma Langerdurende Zorg wordt de cliënt benaderd vanuit de rehabilitatiegedachte. Veel aandacht wordt besteed aan wonen, werken, leren en recreëren. In het kader van de deeltijdbehandeling worden zowel groeps- als individuele activiteiten aan geboden, zowel binnen als buiten gebouw Rijnaarde. Uw profiel De verpleegkundigen die wij zoeken beschikken over een diploma HBO-V of B-verpleegkundige (of gelijk waardig) en ervaring in het werken met de doelgroep. U heeft bij voorkeur ervaring met groepsgericht wer ken en kunt goed samenwerken in een multidisciplinair Ons aanbod Wij bieden u een boeiende en verantwoordelijke functie in een moderne werkomgeving- De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris is, in afwach ting van een definitieve indeling in het kader van FWG 3.0, voorlopig ingedeeld in functiegroep 50. Informatie Voor nadere informatie over deze functies kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer J. Obbema, teamleider, mevrouw A. Koopman of mevrouw Kroon, behandelunit verpleegkundigen, telefoon (0172)460 300. Vacaturecode 021000/RK Voor de kliniek van het Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg in Alphen aan den Rijn zoeken wij een De functie De kandidaat die wij zoeken wordt verantwoordelijk voor de begeleiding van cliënten op de open en gesloten opnameafdeling. Tot uw takenpakket behoort ook de zorg voor cliënten in de opnamevervangende deeltijdbehandeling en het verblijf zonder toezicht. Daarnaast verricht u in voorkomende gevallen werk zaamheden in de behandelunit. Opname is een intensieve vorm van psychiatrische hulpverlening, waarbij door de cliënten wordt deel genomen aan kortdurende behandelprogramma's jn de behandelunit. Tot uw taken behoren verder: - het uitvoeren en mede ontwikkelen van individuele behandel-en begeleidingsplannen; - de zorg voor crisishantering met aandacht voor een correcte omgang/bejegening en adequate conflict hantering; - de zorgvuldige uitvoering van medicatie- en MiMa- beleid; - de schriftelijke rapportage aan de programmateams. Uw profiel U beschikt bij voorkeur over het diploma B-verpleeg kundige of HBO-V. Ook kandidaten met een diploma A- of Z-verpleegkundige, HBO-IW of HBO-SPH met relevante werkervaring, dan wel de bereidheid om zich bij te scholen, nodigen wij graag uit om te reageren. Voor deze functie dient u verder te beschikken over een flexibele instelling en het vermogen om goed samen te werken in een multidisciplinair team. U denkt graag mee over de verdere vormgeving van het Centrum voor GGZ Rijnstreek en bent bereid om op onregelmatige tijden te werken. Ons aanbod Wij bieden u een boeiende en verantwoordelijke functie in een moderne werkomgeving. De arbeids voorwaarden zijn overeenkomstig de CAO- Ziekenhuiswezen, FWG 45. Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer K. Zwetsloot, coördinator kliniek of de heer J. Paauw, teamleider, telefoon (0172) 460 300. Vacaturecode 161100/RE De functie De activiteitenbegeleider die wij zoeken organiseert en verzorgt zelfstandig activiteiten en wordt mede verant woordelijk voor het gehele activiteitenaanbod van de eenheid. Het ondersteunen van bezoekers bij de acti viteiten behoort vanzelfsprekend tot het takenpakket, evenals het in voorkomende gevallen leveren van een bijdrage aan activiteiten van anderen. Initiatieven van bezoekers worden door u gestimu leerd. Daarbij zorgt u voor de integratie van de deelna me binnen het geheel van activiteiten en voor een prettige en veilige werkomgeving. Daarnaast geeft u uitvoering aan de ondersteunende beheersmatige taken, het op adequate wijze hanteren van de huis regels en het deelnemen aan het werkoverleg. Uw profiel Voor deze functie dient u te beschikken over een relevante opleiding op tenminste MBO-niveau, bij voorkeur AB/SPH en over ervaring in het begeleiden van mensen uit de GGZ. U beschikt over een flexibel; opstelling en kunt zelf initiatieven nemen en proble men creatief oplossen. U kunt zowel goed zelfstandi als in teamverband werken. Ons aanbod Wij bieden u een boeiende en verantwoordelijke functie in een'moderne werkomgëying. Dë arbeids voorwaarden zijn övfërèën'kdWsfttJde CAO Geestelijt Gezondheidszorg, FWG 40. Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer J. Obbema, teamleider, telefoon (0172) 460 300. Vacaturecode 260600/RM De afdeling Personeelsbeheer en -informatie (PBI) maakt deel uit van Personeel en Organisatie. Er wordt nauw samengewerkt met P8<0-adviseurs en medewerkers van de salarisadministratie. De afdeling PBI telt; dit moment 6 medewerkers. Personeel en Organisatie bestaat in zijn geheel uit 25 medewerkers en is gehuisvest in Noordwijk. Momenteel vindt binnen de afdeling een herziening plaats van de administratieve procedures. Deze vloeit enerzijds voort uit de fusie en worden anderzijds gevoed door nieuw, nog vast te stellen beleid. Er wordt hard gewerkt aan de totstandkoming van de beoogde uniformiteit, waarbij nog rekening gehouden moet worden met eventuele wijzigingen in de gehanteerde werkwijzen. Veel aandacht gaat verder uit naar d> invoering van het nieuwe personeelsinformatiesysteem BeaufoFt in het komende jaar. Ter versterking van de afdeling Personeelsbeheer en -informatie zoeken we op korte termijn een De functie De medewerker personeelsbeheer stelt arbeids overeenkomsten op en werkt contractwijzigingen uit in opdracht van en in samenwerking met de P81O- adviseur. De medewerker beheert het personeels informatiesysteem, is verantwoordelijk voor de administratieve uitvoering van de toepassing van arbeidsvoorwaarden en geeft zelfstandig uitvoering aan diverse administratieve procedures. Ook het ver- strekken van informatie aan medewerkers over uit voeringsregelingen en collectieve arbeidsvoorwaarden behoort tot het takenpakket. over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkinc vaardigheid. Door de aard en spreiding van de werkzaamheden worden hoge eisen gesteld aan het vermogen omr veel zaken gelijktijdig bezig te zijn en toch product- leveren. Ons aanbod Wij bieden u een boeiende en verantwoordelijke functie. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomst): de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 40. Indeling binnen deze functiegroep is afhankelijk vai geschiktheid en ervaring. Uw profiel De medewerker die wij zoeken heeft een middelbare schoolopleiding op tenminste HAVO niveau, aangevuld met een relevante MBO opleiding, bijvoorbeeld MBO- SJD of 3 jaar relevante werkervaring. U beschikt over ruime ervaring met MS Word en Excel en geautomati seerde gegevensverwerking en heeft bij voorkeur praktische kennis van sociale verzekeringswetgeving. Vacaturecode 041000/RP U heeft gevoel voor systematisch werken en u beschikt Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Marianne van Duijn, hoofd afdeling Personeelsbeheer en -informatie, telefoon (0252) 342 780. Als medewerker van de Rijngeest Groep kunt u rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaard? waarondereen collectief verzekeringspakket, mogelijkheden voor kinderopvang en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Ook is er sprake van een uitgebreid opleidingsplan, gericht op deskundigheidsbevordering de verbreding van uw functie. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 2 december a.s., onder vermelding van de bij de fund vermelde vacaturecode. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep, Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42