s Personeel Personei iï Ar naut Telefonische Helpdesk Medewerker M|V Zilveren Kruis I Achmea ZATERDAG 18 NOVEMBER 2000 Als u het gevoel hebt dat u wel meer kunt dan alleen uw vak uitoefenen, praat dan eens verder met Argonaut. We zijn binnen de Achmea-groep het toonaangevende bedrijf dat het com plete terrein van preventie tot en met reïntegratie bestrijkt. Van consultancy en preventieve programma's tot behan delprogramma's voor klachten van het bewegingsapparaat en de psyche en uiteindelijk tot arbeidstoeleiding en bemiddeling voor ander werk. Wij groeien snel. Zo werd onlangs Rug Advies Centra onderdeel van Argonaut. Argonaut is landelijk verspreid trou wens, via negen regio's en ruim 40 vestigingsplaatsen, waaronder Den Haag. Mensen die hun vak verstaan kunnen bij ons dus alle kanten op. Daarom stoppen wij bij Argonaut mensen niet in een vakje. Zo zult u niet de eerste arts bij ons zijn die z'n managementkwa liteiten ontplooit. En zo gebeurt het regelmatig dat een arbeidsdeskundige bij Argonaut zich ontwikkelt tot arbeidsdeskundig consultant of vesti gingsmanager wordt. Wat dacht u van onze psychologen: die doen bij Argonaut niet alleen onderzoek, maar kunnen ook zien wat er met het resul taat gebeurt. Dat is Argonaut. Een uitdagende om geving in een fris bedrijf waar mensen werken aan tastbaar en meetbaar resultaat. Met elkaar en voor elkaar. Omdat we van mensen houden. U ook? Dan zoeken wij u. Verzekeringsartsen/bedrijfsartsen m/v U bent als arts werkzaam en op zoek naar een nieuwe uit daging. Dat kan bij Argonaut op diverse terreinen. U wordt ingezet op het brede terrein van advisering over zorg, op het gebied van interventies en beoordelingen die te maken hebben met arbeid, sociale verzekeringen en schadelastbeperking. U mag rekenen op afwisselende werkzaamheden. U heeft daarbij directe contacten met klanten en opdrachtgevers en veel ruim te voor eigen inbreng. Binnen Argonaut werkt u samen met andere disciplines en krijgt u alle ruimte om te werken aan verdere professionele ontwikkeling. Arbeidsdeskundigen m/v U bent geregistreerd arbeidsdeskundige met enkele jaren werk ervaring. U ziet het als een uitdaging om te werken binnen nieuwe concepten van schadelastbeperking voor werkgevers en verzekeraars. Argonaut biedt u daarbij een breed scala aan mogelijkheden. Zoals het doen van interventies bij werkgevers in het eerste spoor, beoordeling van dossiers voor verzekeraars, 'consultancy, behandeling van bezwaarzaken, het verzorgen van bedrijfstrainingen rond sociale wetgeving of gedeeltelijke deta chering bij een uitvoeringsinstelling. Bij Argonaut zorgen we ervoor dat u bezig bent met het werk waar u de meeste affiniteit mee heeft. Soms bent u solistisch bezig en dan weer in projectvorm. Maar in ieder geval is er altijd overleg met professionals van andere disciplines. U heeft daarbij directe con tacten en veel ruimte voor eigen inbreng. Indicatieadviseurs Arbeid m/v U bent paramedicus of verpleegkundige met ervaring. U gaat inhoudelijke ondersteuning geven bij medische herbeoordeling van arbeidsongeschikte cliënten. U werkt daarbij breed op het raakvlak van arbeid en zorg en werkt samen met verzekeringsartsen en arbeidsdeskundigen. U krijgt regelmatige werktijden binnen de geldende kantooruren en mag rekenen op een goede beloning. Deze kantoorfunctie is ook geschikt als u arbeidsgehandicapt bent of niet in staat bent zwaar lichamelijk werk te verrichten. Reacties Bel onze vestiging Den Haag 070 - 305 14 20 of kijk op www.argonaut.nl/jobs voor een uitgebreidere kennismaking. Schrijven kimt u naar Argonaut hoofdkantoor, Afdeling P&O, Postbus 711,1180 AS Amstelveen, o.v.v. 'Vestiging Den Haag'. Argonaut. Voor als je van mensen houdt. Achmea is een van de grootste financiële dienstverleners op coöperatieve grondslag in de Benelux. Achmea is actief op het gebied van verzekeringen, vermogensbeheer, bankdiensten, het voeren van pensioenadministraties, alsmede service/hulpverlening. Daarbij wordt gebruik gemaakt van alle belangrijke distributiekanalen. De producten en diensten van Achmea worden aangeboden onder een groot aantal merknamen. Een aantal van deze merken voert de naam Achmea achter hun merknaam; andere merken vermelden dat ze onderdeel zijn van Achmea. Bij Achmea werken circa 14.000 mensen. De omzet van de Achmea Groep over 1999 bedroeg circa ƒ15,9 miljard. De halfjaarcijfers 2000 laten een winstgroei zien van 32 Achmea is partner in Eureko, een alliantie van een aantal grote Europese verzekeraars. U wilt niet alleen telefoontjes aannemen. U wilt een bijdrage leve aan een optimaal werkende kantoor-automatiserings omgeving, De Helpdesk van Zilveren Kruis Achmea heeft zich ontwikkeld tot een profession service-gerichte afdeling. Zij ondersteunt ruim 2000 gebruikers van automatised apparatuur. Deze ondersteuning gebeurt voor een groot deel op afstand. De apparatuur staat op diverse lokaties, maar met name in Noordwijk, Rotterdam Heemstede en Haarlem. De PC's zijn naast de bedrijfsspecifieke applicaties ingerit met NT en MS-Office Suit. Het netwerk operating systeem is Novell. Vanwege pron van een van onze medewerkers zoeken wij een nieuwe collega voor de functie van voor 20 uur per week (5 ochtenden) Op de telefonische helpdesk worden alle storingen en vragen van gebruikers g U staat de gebruikers te woord en registreert de binnenkomende vragen. Daar waj mogelijk lost u de vraag direct telefonisch op en anders sluist u de vraag door naj collega's. U bent verantwoordelijk voor de voorgangsbewaking. Wat wij verwachten van kandidaten voor deze functie U heeft een mbo werk- en denkniveau. Vanzelfsprekend is het belangrijk dat u aantoonbare affiniteit heeft met pc's en beschikt over goede communicatieve- en luistervaardigheden. Een klantgerichte instelling is u op het lijf geschreven en derhalve bent u flexibel, een teamplayer en kunt u goed samenwerken. U beschik over globale kennis van Novell, NT (Client), MS Office Suit. Kennis van ITIL is eenj Wat u van ons kunt verwachten U kunt rekenen op een prettige werksfeer. Binnen de functie behoort doorgroei n 2e lijns helpdesk tot de mogelijkheden. Daartoe worden studiefaciliteiten beschil gesteld. Daarnaast biedt Zilveren Kruis Achmea een uitstekend salaris en een aantrekkelijk pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mw. J. Bosman, Hoofd Helpdi telefoon (071-3670602). Uw reacties kunt u binnen 10 dagen na vacaturedatum rit aan Zilveren Kruis Achmea, Afdeling P&O, t.a.v. mw. A.M. Bays, Personeelsadviseu Postbus 30000, 2200 GA Noordwijk. Gemeente Voorhoi Voorhout is een snelgroeiende gemeente in de Duin- en Bollenstreek. Dankzij het eigen NS-station en de nabi van de A44 liggen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag binnen handbereik. In Voorhout w de komende jaren zo'n 1.600 extra woningen gebouwd. Het aantal inwoners groeit daardoor van 14.000 naar 20.0 2015. Deze bewoners zullen gebruik gaan maken van de bestaande voorzieningen, maar zeker ook van de n ontwikkelen voorzieningen. Om alle voorzieningen té kunnen realiseren, verwachten we veel van de huidig de toekomstige medewerkers. Dit betekent: handen uit de mouwen en een no-nonsense aanpak. De gemeenc organisatie bestaat uit drie sectoren: Bouwen en Werken, Welzijn en Middelen en een beleidsbureau Ruime Ordening, Volkshuisvesting en Juridische zaken. Ter ondersteuning van het bureau Personeel Organisatie van de sector Middelen is er voor de komende drie jaar plaats voor een Medewerker P&O m/v voor 18 uur per week Wij vinden het belangrijk dat onze mensen plezier hebben in hun werk en zich thuis voelen in een infor mele omgeving waarin collegialiteit en communicatie sleutelwoorden zijn. Uitdaging in het werk met goede ontplooiingsmogelijkheden en daarbij prima passende arbeidsvoorwaarden zijn voor ons belang rijke aandachtspunten. De functie: Je zult je bezighouden met het ontwerpen, redigeren en uitvoeren van rechtspositionele regelingen en het begeleiden van procedures van werving en selectie. Het adviseren over personele en organisatorische vraagstukken en het uitvoering geven aan de Arbeidsomstandighedenwet behoren ook tot je werkzaamheden. Tevens verzorg je de informatiebulletins. Daarnaast verricht je ondersteunende werkzaamheden voor de overige medewerkers bij het bureau P&O. Je hebt twee jaar ervaring met de genoemde werkzaamheden en beschikt over een opleidir op MBO-niveau, bij voorkeur MBO AP/PB. Als je het aantrekkelijk vindt om te werken in een snelgroeiende organisatie dan ben jij de kandidaat die wij zoeken. Ons aanbod Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wj een bruto maandsalaris van minimaal f.1.636,50 742,61) en maximaal f. 2.736,50 1.241,77), maximaal salarisniveau schaal 7/8. Daarnaast hebben wij prima secundaire arbeidsvoorwaardi waaronder flexibele werktijden, betaald ouder schapsverlof, een premiespaar- en spaarloonregi ling en opleidingsfaciliteiten. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over de functie kun je krijger bij Cor van der Plas, hoofd bureau P&O, telefoff (0252) 265763. Enthousiast? Stuur dan vóór 29 november a.s. een brief met cv naar het College van burgeme; en wethouders, postbus 149, 2215 ZJ Voorhout Gemeente Voorhout Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesM Voorhout... prettig werken, leuk leve

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40