Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Q)! Assistente Intellectuele Eigendom corus Test Engineer Hertz Lease: de snelste weg naar een leuke baan ZATERDAG 18 NOVEMBER 2000 Woonstichting 'Vooruitgang' Woonstichting 'Vooruitgang' tc Sassenhcim is met circa 2050 verhuurccnhedcn een zich sterk ontwikkelende woningcorporatie. Het personeelsbestand bestaat uit 21 medewerkers verdeeld over de afdelingen Woondiensten, Financiën en Ontwikkeling Woninghezit. Vanuit een moderne bestuurs- en organisatiestructuur wil zij adequaat inspelen op de ontwikkelingen in de (regionale) volkshuisvesting. Professionalisering, klantgerichtheid en enthousiasme staan hierbij centraal. Woonstichting 'Vooruitgang' heeft een ondernemingsplan, een voorraadbeheerplan en een huurbcleidsplan ontw ikkeld. Vanuit dit vastgestelde beleid w orden jaarlijks een aantal omvangrijke projecten uitgevoerd, zowel in nieuwbouw als in grootschalig onderhoud. De afdeling Ontwikkeling Woningbezit is verantwoordelijk voor de samenstelling van de meerjaren onderhoudsbegroting en de voorbereiding en uitvoering van het planmatig onderhoud van de bestaande woningvoorraad en van nieuwbouwprojecten. In verband met een groot aantal te realiseren projecten is er op deze afdeling plaats voor één zelfstandig functionerende Projectleider voor 36 uur per week U maakt deel uit van een afdeling van 3 medewerkers. Als projectleider bent u belast met de voorbereiding van het planmatig onder houd en het toezicht op de uitvoering daarvan. Naast de administratieve taken, die bij deze functie horen, voert u overleg met aannemers en bewoners. Wat vragen wij: technische kennis op het niveau van minimaal MTS/HTS bouwkunde gevoel voor een juiste benadering van de klant goede contactuele en onderhandelingsvaardigheden in staat zelfstandig te werken kennis van automatisering Wat bieden wij: een collegiale werksfeer arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO voor woningcorporaties een 36-urige werkweek (voor onbepaalde tijd) Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing. J. C. Bouwmeester, hoofd afdeling Ontwikkeling woningbezit, of de heer S. M. Schrader, directeur, telefoonnummer 0252-241010. De afdeling Woondiensten is het hart van de organisatie. Binnen deze afdeling vinden alle direct op de bewoners gerichte activiteiten plaats waaronder de verhuur- en bewonerszaken en de uitvoering van het klachten-mutatieonderhoud alsmede het strategisch beheer van de woningvoorraad en activiteiten t.a.v. de regionale woningmarkt. Wegens vertrek van één van onze vaste medewerkers is op deze afdeling plaats voor een enthousiaste Administratief medewerker woondiensten voor 20 uur per week U maakt deel uit van een afdeling van 14 medewerkers. U verzorgt de contacten met klanten aan balie en telefoon en bent het eerste aan spreekpunt in de organisatie. Daarnaast verricht u administratief ondersteunen de taken ten behoeve van de organisatie zoals postverwerking en archivering. Tevens bent u belast met de notulering van diverse vergaderingen, waaronder de wekelijkse stafvergadering. Wat vragen wij: Secretariële/administratieve kennis en ervaring op minimaal MBO werk- en denkniveau Uitstekende contactuele vaardigheden Zowel mondeling als schriftelijk een uitgesproken klantgerichte instelling Zowel in team als zelfstandig kunnen werken Kennis van automatisering Werkervaring is een pré. Wat bieden wij: Een collegiale werksfeer arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor woningcorporaties Een 28-urige werkweek Salaris indicatie tussen 3.400,- tot 4.000,- per maand bij een 36-urige werkweek. De dinsdag is gereserveerd voor de stafvergadering. De overige werkdagen en tijden zullen in overleg met de parttime medewerker Woondiensten worden vast gesteld. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. v.d. West, interim hoofd woondiensten, of de heer S. M. Schrader, directeur, telefoonnummer 0252-241010. Heeft u interesse voor een van deze functies, dan ontvangen wij graag uw solli citatiebrief met curriculum vitae vóór 26 november 2000. U kunt uw brief richten aan de heer S. M. Schrader, directeur. Het adres is Hoofdstraat 10, 2171 AT Sassenheim. Corus is de naam van een nieuwe wereldspeler. De onderneming is in het najaar van 1999 ontstaan uit het samengaan van Koninklijke Hoogovens en British Steel. Corus heeft Europa als thuisbasis en beschikt over een internationaal productie- en distributie-apparaat. Vestigingen zijn onder meer in het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Duitsland, België, Noorwegen en de Verenigde Staten. Met een breed pakket aan metaalproducten - staal, aluminium en roestvrij staal - kan Corus tegemoet komen aan de wensen van een wereldwijde klantenkring. De belangrijkste markten zijn de bouw, de automobielindustrie, de lucht- en ruimtevaart, de scheepsbouw, de energiesector, de machinebouw, verpakkingen en constructie. Corus telt 23 business units die zich richten op specifieke product-marktcombinaties. In Europa neemt Corus de eerste positie in voor wat betreft productie en verkoop van staal en staat op de vijfde plaats met de productie van gewalst aluminium. Corus heeft een omzet van 14,7 miljard Euro en telt 66.000 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Londen. J Corus Intellectual Property Department is voor de Nederlandse en buitenlandse ondernemingen van Corus belast met het vestigen van intellectuele eigendomsrechten. Rechten binnen Europa worden door de afdeling rechtstreeks verzorgd. Voor het vestigen van rechten buiten Europa beschikt de afdeling over een uitgebreid netwerk van nationale agenten die vanuit de afdeling worden geïnstrueerd. Voor het signaleren van octrooien van derden onderhoudt de afdeling een uit gebreid signalerings- en bewakingssysteem. Corus Intellectual Property Department voert voornamelijk op verzoek van de researchafdelingen onderzoek uit in de octrooiliteratuur en geeft daarover adviezen. De afdeling houdt zich bezig met zowel het beoordelen van voorstellen van derden, als het zelf opstellen van teksten van overeenkomsten op technologisch gebied Dit betreffen gewoonlijk overeenkomsten op het terrein van geheimhouding, samenwerking en licenties. Ter ondersteuning van de afdeling zijn wij op zoek naar een accurate en zelfstandige ASSISTENT INTELLECTUELE EIGENDOM M/V Functie Een groot deel van de correspondentie behandel je in de Engelse taal. Je werkzaamheden bestaan tevens uit - zelfstandig uitwerken van octrooi aanvragen - indienen van aanvragen bij octrooi- verlenende instanties - merken- en modeldepots verzorgen - behandelen van legalisaties, volmachten en andere formaliteiten met betrekking tot octrooiaanvragen en model- en merkendepots - contacten onderhouden met buitenlandse agenten en octrooiverlenende instanties. Profiel Je bent een stressbestendige teamplayer en je beschikt over - diploma HAVO/VWO met Schoevers of MEAO-secretarieel - flexibiliteit - capaciteiten om zelfstandig te kunnen werken - uitstekende beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Arbeidsvoorwaarden Corus Staal kent uitstekende arbeidsvoor- i waarden. Kies je voor Corus, dan kies je tevens voor persoonlijke groei in een modern industrieel bedrijf met prima studiemogelijkheden. Informatie Voor meer informatie over de functie van Assistente Intellectuele Eigendom kun je tijdens kantooruren contact opnemen mét de heer W.J.M. Hansen, telefoon 0251 49 69 56. Belangstelling? Schrijf binnen 14 dagen een brief met cv as Corus Iron Services IJmuiden t.a.v. de heer PR de Wildt Personeelsbemiddeling Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden E-mail: pers.bemiddeling@corusgroup.co GLI (Gaming Laboratories International) is een lest laboratorium voor speelautomaten dar al meer dan 10 jaar speelautomaten test en certificeert voor landen over de gehele wereld. Y)oor toenemende groei en om Europese klanten beter te kunnen ondersteunen is ruim twee jaar geleden een Europese vestiging geopend m Hillegom. Van uit hier worden speelautomaten van Europese klanten getest en ge certificeerd voor onder meer Amerika, Europa en Afrika. Door het internationale karakter van het bedrijf bestaat de mogelijkheid om naar deze landen te reisen voor trainingen of het testen van de auto- Voor deze technische en uitdagende functie zijn wij op zoek n Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkpenode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen v technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit- vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur. onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd en ervaring). Mogelijkheid tot reizen. Gevraagd: Afgeronde MTS/HTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; beheersing van de Engelse taal; beheersing van de Spaanse taal is een pre. Wie durft Wij nodigen u uit om te reageren naar: GLI Europe BV Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com Hertz Lease is een toonaangevende naam in autoleasing. Een naam die staat voor een modern, flexibel en dynamisch bedrijf, dat leaseservices verleent aan bedrijven en instellingen. Hertz Lease is niet aan een automerk of bank gebonden. Met een wagenpark 150.000 lease-auto's is Hertz Lease,een van de grootste autoleasemaatschappijcn van Europa. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste eollega met een sterk dienstverlenende instelling voor de functie van: Systeem- en Netwerkbeheerder Je taken Het is jouw t:i:ik om ervoor te zorgen dat het netwerk van Hertz Lease, onze pes en onze Compaq Alpha optimaal functioneren en goed worden onderhouden. Haar hen je als systeem- en netwerkbeheerder ook verant woordelijk voor. Bov endien ondersteun je onze pe-gebruikers en help je hij de ontwikkeling en implementatie van nieuwe pc-applieaties. hoogwaardige van meer dan Je hardware .Ie hebt een afgeronde opleiding op MBO- of IIBO-i' 'itueleIT-keiinis Winde Exchange Server mogen geen gehcir Bacil works. Heb je relevante ervarinj dat een .pluspunt. We zoeken een m doelgericht werkt. Bij Hertz Lease Ik flexibel en leergierig zijn. 95, 98, 2000 en Microsoft r je hebben, evenals 'VMS en vergelijkbare functie? Dan is ouw die graag zelfstandig en Je omgeving Als systeem- en netwerkbeheerder heb je bij Hertz Lease een verant woordelijke functie met veel ruimte voor eigen initiatief Je werkt in een ondernemende organisatie die opereert in een sterk groeiende markt. Een organisatie met korte lijnen en een prettige werksfeer. Hertz Lease biedt je bovendien een aantrekkelijk salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een uitstekende pensioenregeling en aller hande studiemogelijkheden. Schrijf, mail, bel of surf naar Hertz Lease Ben je geïnteresseerd in deze uitdagende functie? Laat het ons dan meteen weten door een brief' met CV te sturen naar Hertz Lease, t.a.v. Otto BJom, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. Je kunt ook mailen riaar oblom@hertzIease.com. Wil je meer informatie over wie we zijn en wat we te bicden hebben? Bel dan naar Herman Am bergen, telefoonnummer (023) 569 44 44 of kijk op onze website,www.hertz.lease.nl NEM FINANCE: HET BEDRIjFSECONOMISCHE GEWET NEM is een internationaal opererende onderneming, toonaangevend op het gebied van complexe ketelinstallaties. Het hoofdkantoor is gevestigd te Leiden De sterke internationale groei van NEM biedu financiële discipline veel perspectief, deze.vormt het bedrijfseconomische geweten van NEM De uitbre: professionalisering van de financiële activiteiten vraagt om een nieuwe collega. Werken bij de marktleider NEM Finance heeft veel internationale relaties, zoals opdrachtgevers, toeleveranciers van materialen i zonden personeel Ter versterking van het team, dat betrokken is bij de financiële administratie is NEM naar een: MEDEWERKER Financiële Administratie Het is de bedoeling dat je breed inzetbaar bent. Je ondersteunt het team bij activiteiten rr crediteurenadministratie, bijvoorbeeld het betalen van facturen. Maar ook de debiteurenkant en het gr; v komen aan bod. Al met al een veelzijdige functie waar je veel van alle facetten van de administratie into Je hebt hiervoor een PD. opleidingsniveau. Ervaring is niet noodzakelijk. Wel zien wij graag terug datjt bentin teamverband te werken Accuraat, flexibel en stressbestendig Meer informatie Breng voor een uitgebreidere kennismaking een bezoek aan onze website, www.nem.nl Voor aa'< 2 informatie kun je contact opnemen met mevrouw R. Smit, afdeling Finance, telefoon 071-579 24 93 Jouw schriftelijke reactie is welkom bij de heer J. Kottmann, Personnel Department Het adres: Pctë 2300 AD Leiden of personnel@nem.hbg.nl NEM ontwikkelt, levert en installeert ondermeer alle typen afgassenketels achter gash a complete warmte/krachtinstallaties en rookgasreinigingsinstallaties, installaties voor de I ding van chemisch en huishoudelijk afval, industriële proces automatisering en rookgaiï Ie NEM is gecertificeerd volgens ISO-9001 sinds 1989. Novo Nordisk, gevestigd in Alphen aan den Rijn heeft ongeveer 90 medewerkers. Mensen die alle ruimte krijgen door onder andere voortdurende training en zo een belangrijke bijdrage leveren aan producten die door de markt stuk voor stuk worden gezien als toppers. ie dk 1 lissen Novo Nordisk Farma B.V. is een farmaceutische medico-marketing organisatie richt op de gebieden Diabetes, Hormoonsubstitutie, Hemofilie en Groeistoornisse Novo Nordisk is gevestigd in Alphen aan den Rijn in een modern kantoorgebouw, voorzien van alle faciliteiten en kenmerkt zich door betrokken medewerkers goede werksfeer. Ben jij zowel technisch als emotioneel intelligei |i Dan heeft Novo Nordisk de baan voor jou! Wij zijn op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de functie van: ICT SUPPORTMEDEWERKER Fulltime: 38 uur per week* Functie-omschrijving: In deze veelzijdige functie bent je op gebruikersniveau het lokale aanspreekpunt op het gebied van ICT voor alle medewerkers van onze onderneming. Je werkt m 5' samen met Novo Nordisk IT in Denemarken (NNIT), van waaruit het systeembehee voor de Nederlandse dochteronderneming geregeld wordt. Je bent verantwoorc voor een tijdige afhandeling van vragen en klachten op gebruikersniveau. Verdfl je erop toe dat het Intraweb ordelijk en up-to-date blijft conform een vaste huissi en verzorg je de administratieve afhandeling van ICT zaken t.b.v. de procesbewat Profiel: Je bent enthousiast, weet van aanpakken en je hebt een goed analytisch vermo? g om technische problemen op te lossen. Tevens ben je nauwgezet, communicatief vaardig, hebt een pro-actieve instelling en je vindt het leuk om te werken in eenf )e waarbij zowel technische kennis als klantgericht werken van belang zijn. Functie-eisen: Naast een opleiding Informatica op MBO niveau (of gelijkwaardig) heb je goede kennis van Windows/Office 2000 en ervaring met Webdesign tools. Daarnaast je over een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Het salaris is afhankelijk van je leeftijd en ervaring. Reacties: Ben je geïnteresseerd in deze functie en denk je aan de gestelde functie-eisen tfj kunnen voldoen, richt dan je sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dag? a( Novo Nordisk Farma B.V. T.a.v. Mevrouw D. Ooms, Assistant Human Resources. Flemingweg 18, Postbus 443, 2400 AK ALPHEN AAN DEN RIJN Voor telefonische informatie zijn wij te bereiken op: 0172 - 44 94 94. it (vier dagen van negen A novo

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38