Personeel Personeel Personeel Personeel Personee I Mbo-toptalent mcxx O MANPOWER Gerechtsdeurwaarderskantoor Van Arkel jy« Partners BOUWKUNDIG TEKENAAR PROJECTLEIDER ABN-AMRO Dé'bank Ben jij onze 'rots in de branding' tempo-team uitzendbu re Afdelings- verantwoordelijke Verkopen meubelen (open vloerbedekking Filiaalmedewei i/algemek rk iers LEEN BAKKER/ ZATERDAG 18 NOVEMBER 2000 Eet- proeflokaal "In den Bierbengel" is een gezellig en druk restaurant, waarin persoonlijk contact met gasten en collega's als essentieel wordt gezien. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: ENTHOUSIASTE ERVAREN MEDEWERKER (MZ) VOOR BEDIENING voor twee avonden in de week en/of de zaterdagmiddag. Wij staan positief tegenover herintreders (m/v). Leeftijd tussen 24 en 35 jaar. Heb je interesse, stuur dan je c.v. en een begeleidend briefje naai" Eet-& proeflokaal "In den Bierbengel" «-V/o-ir-irCX^ t.a.v. IngridHooyenga Langebrug 71 2311 TJ LEIDEN 'J' Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim S00 mensen, verdeeld over 17 ver schillende bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuis Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. De zeven Opel-dealerbedrijven van de De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwa liteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Voor ons Opel-dealerbedrijf Het Motorhuis Leiden komen wij graag in contact met enthousiaste belangstellenden voor de functie van: Part-time telefoniste/receptioniste m/v Vacaturenummer Wij zoeken iemand die op woensdagmiddag (van 13.00 tot 18.00 uur) en op donderdag en vrijdag (van 08 00 tot 18.00 uur) de telefooncen trale bedient en die klanten die onze showroom bezoeken, ontvangt en te woord staat |e brengt hen vlot in contact met de verkopers of met andere collega's met wie zij een afspraak hebben. Daarnaast verricht ie ook lichte administratieve werkzaamheden Kennis van de PC-program- ma's Word en Excel is dan ook een pré. Het allerbelangrijkste vinden wij echter dat ie representatief bent en een sterke persoonlijkheid bezit zodat je ook in diverse, soms onverwachte situaties 'je mannetje staat' Ben je scholier of student (16 jaar of ouder) en zoek ie een bijbaantie voor een beperkt aantal uren. dan kun je solliciteren als 'Zaterdag-tele foniste'. Leuk part-time werk waan/oor dezelfde functieomschrijving geldt. |e werkt op zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. Daarnaast moet je bereid zijn om in te vallen tijdens schoolvakanties. Ben je sociaal vaardig en geïnteresseerd in een prima job bij een hart stikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het betreffende vacaturenummer naar Motorhuis Groep, afd Personeel Organisatie, postbus 1. 2160 AA Lisse. Of bel eerst voor meer informatie met Cynthia van den Bosch (071-535 18 00) Het Motorhuis Leiden Met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Leiden en Delft VRAGEN VOOR SPOEDIGE INDIENSTTREDlNGvoor de vestiging Leiden gelegen aan de Perzikweg 15 te Leiden INCASSO- MEDEWERKERS M/V die worden belast met het zelfstandig behandelen van dossiers, zoals het onderhouden van telefonische en schriftelijke kontakten met clienten, debiteuren enz. - Havo/Meao - goede contactuele eigenschappen - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken i prettige werksfeer en goede Schriftelijke sollicitaties r kunt u binnen 14 dagen richten aan: Gerechtsdeurwaarderskantoor Van Arkel Partners Postbus 239 2300 AE Leiden architektenburo ir Boudewijn Veldman Vollersgracht 23 2312 VK Leiden Wij zijn een middelgroot architektenburo met een veelzijdig en interessant opdrachtenpakket in nieuwbouw, verbouwing en restauratie. Wij zoeken voor indiensttreding per januari 2001 een op HTS-niveau of MTS-niveau met enige jaren ervaring en met de ambitie door te groeien tot projectleider. Leeftijd 20-30 jaar. Het buro bestaat uit 8 personen, die in goed teamverband werken aan de realisering van de vele kleine en grote projecten. Voor meer informatie over ons buro of onze projecten zie onze web-site www.bouveld.nl. Reacties graag per post of e-mail buro@bouveld.nl. ABN AMR0 behoort met meer dan 3500 kantoren in ruim 70 landen tot de acht grootste banken ter wereld en tot de top 5 van Europa. Nederland kent ABN AMR0 als De bank Overal aanwezig Breed georiënteerd. En met een veelzi|dig pakket bank en verzekeringsdiensten voor zowel de zakelijke als de particuliere markt. ABN AMR0 is hierdoor een vooraanstaande bank van internationale stan ding en reputatie. De kracht van de bank wordt op de eerste plaats bepaald door de mensen die er werken Vanuit die visie creëert ABN AMR0 een omgeving waarin medewerkers zich kunnen ontwikkelen. Zowel professioneel als persoonlijk. ABN AMR0 stimuleert ondernemingszin en eigen initiatief Het verleggen van grenzen is een gezamenlijke ambi tie van de bank en haar werknemers Teamgeest en een open werkklimaat zijn daarbij onontbeerlijk. De carrièrestart in de regio Haarlem. Het kantorennetwerk van ABN AMRO is in Nederland opgedeeld in elf regio's, die op hun beurt weer een aantal rayons tellen De regio Haarlem bestaat uit 25 rayons. Voor deze hele regio is ABN AMRO op zoek naar commerciële talenten met een afgeronde mbo- opleiding met of zonder werkervaring In twaalf maanden leg je een prima basis. Je begint bij ABN AMRO met een opleidings- en inwerkperiode van twaalf maanden. Via stages en het volgen van een aantal in- en externe opleidingen word je voorbereid op een commerciële loopbaan bij de bank. Een loopbaan die na de introductieperiode kan uit monden in een functie waarin je ons hele pakket standaarddiensten aan onze particuliere cliënten weet te verkopen Een andere mogelijkheid is datje in de functie van medewerker commerciële binnendienst de steun en toeverlaat wordt van de accountmanager(s) van onze bank. Hoe dan ook, de introductieperiode is voor commerciële talenten met door- gioeipotentie het begin van een interessante loopbaan. Aan welke talenten denken we? We verwachten datje een mbo-oplciding succesvol hebt afgesloten en niet ouder bent dan 25 jaar. Verder heb je een commerciële instelling, beschik je over communicatieve kwa liteiten en stel je je cliëntgericht op Ook ben je accuraat en representatief, toon je enthou siasme cn inzet en wil je jc door studie steeds verder ontwikkelen. Waar mag je op rekenen? Ben je een commercieel talent, dan weet ABN AMRO dat te waarderen. Onder andere met een prima salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden en uitgebreide opleidings- en ontwik kelingsmogelijkheden Allo reden om meteen te reageren. Vooreen plaats in de opleiding kun je beter vandaag dan morgen een sollicitatiebrief met c.v. sturen naar ABN AMRO Bank N.V.. Personeeladviesdienst, t.a.v. mevrouw E. Odcrkerk (CA 9006). postbus 29, 2000 MC Haarlem Jc kan ook reageren per e-mail ellen.oderkerk a nl abnamro.com Wil je eerst nog wat meer informatie'' Bel mevrouw E. Oderkerk. telefoon 023-516 74 62. Of kijk voor algemene info over ABN AMRO op Internet wwwabnamro.nl/werken Restaurant "De Zwaan een vis- en vleesspecialiteitenrestaurant in Katwijk, direct aan de kust met uitzicht op zee Zelfstandig werkend Kok (m/v) (uil-time Medewerker Bediening (m/v) full-time afspraken informatie: dhr. C.P Boonstoppel Boulevard 111, 2225 HC Katwijk telefoon: 071-4012064 Op zoek naar een nieuwe uitdaging Magazijnmedewerker Heftruckchauffeur m/v Mexx is een jong, dynamisch kledingbedrijf met een magazijn gevestigd in Leiden en Voorschoten. Er zijn diverse mogelijkhe den op de afdeling inkomende en uitgaande goederen en de afdeling orderpicken. Naast heren zijn we ook op zoek naar een groot aantal dames. Ook is Mexx op zoek naar Heftruckchauffeurs met een diploma. Wat vraagt Manpower? Je spreekt, leest en begrijpt Nederlands. Het werk is voor onbe paalde tijd, maar ook interessant voor krachten die minimaal 4 weken beschikbaar zijn. Wat biedt Manpower? Wij bieden een goed salaris, fulltime werk, goede lunches en een leuke werkomgeving. Interesse? Neem contact op met Manpower, Prinsessekade 3-4, Leiden, (071) 512 04 34. r vacatures op www.manpower.nl. Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. Tempo-Team zoekt voor de post een groot aantal nieuwe medewerkers (m/v) voor de kerst- en nieuwjaarsperiode. De werkzaamheden bestaan uit het sorteren en verspreiden van de post. Je spreekt en leest Nederlands en kunt nauwkeurig werken. Er zijn full- parttime mogelijkheden zowel ove 's avonds als 's nachts. Wil je iets bijverdienen, kom dan langs bij de onderstaande vestigingen of meld aan via tempo-team.nl. Leiden, Stationsplein 212,(071) 512 64 43 www.tempo-team.nl Stichting Halt Zuid-Holland Noord Van der Valk Boumanweg 180-Q 2352 JD Leiderdorp telefoon 071-5891222 telefax 071-5898396 H A L |T De stichting HALT Zuid- Holland Noord stelt zich ten doel een bijdrage te leveren aan het terugdringen ofwel voorkomen van strafbaar baldadig gedrag van jongeren en aan het wegnemen van oorzaken die tot dit gedrag leiden. Bureau HALT is het uitvoerend bureau van de stichting en bestaat uit 10 medewerkers. VACATURE: Administratief medewerker M/| (voor gemiddeld 20 uur per» Bureau HALT Zuid Holland Noord naar een vlotte, gezellige colleg; woensdag, donderdag en om de vrijdag, voor ondersteuning op de tratie kan zorgdragen. Het invoeren van gegevens omtre» jongeren in een geautomatiseerd registratiesymsteem; Werkzaamheden m.b.t. post- e archiefzaken; Receptiewerkzaamheden; Bijhouden van voorraden; Typen van Nederlandse teksten at hand van een onvolledig concept Op aanwijzing en/of in overleg ind agenda, maken van afspraken, ge a.. maken van vergaderstukken en hi iC| bewaken van de voortgang van a) van lopende zaken; Verrichten van notuleerwerkzaaraf'^ t.b.v. team en bestuur. Functie-eisen: ng op h t met de doelgroep van Pragmatische instelling; Minimaal 2 jaar werkervaring; Kennis van/ervaring met Microsol! Kennis van/ervaring met geautomatiseerde registratie-sysd Kandidaten dienen aan alle hierboven genoemde functie-eisen te voldoen en bj woonachtig te zijn in de regio Leiden. Aanstelling, vooralsnog voor de duur van één jaar, geschiedt bij de Stichting HALT land Noord te Leiderdorp. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO salarisregeling Sociaal Cultureel Werk. functie administratief/secretariaat niveaul risschaal 10 t/m 23), afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Schriftelijke reacties kunnen binnen 10 dagen worden gericht aan de directeur drs. V. Wisman onder vermelding van: vacature administratief medewerker Van der Valk Boumanweg 180 Q. 2352 JD Leiderdorp. Informatie bij Monique Pieterse, tel. 071-589 12 22, op maandag of dinsdag. HF hie zich Hierb Leen Bakker is een succesvolle internationale keten in de woi^ inrichtingbranche met 127 filialen in Nederland en België. Wij zijn een organisatie met een geheel eigen stijl en cultuur belangrijkste kenmerk: dynamisch ondernemerschap. platte organisatiestructuur en een open, informele sfeer liggt hieraan ten grondslag. De circa 2000 enthousiaste medewerkers zich volledig in om de geplande doelstellingen te realiseren Hierbij verliezen zij hun persoonlijke ontwikkeling niet uit het oog. Vanwege de sterke groei en de ambitieuze toekomstplannen zijn wij ons nieuw te openen filiaal in Leiderdorp op zoek naar collega's volgende functies: Doel van de functie: Je bent verantwoordelijk voor één afdeling (vloerbedekking, textiel of binnen het Leen Bakker filiaal, je rapporteert rechtstreeks aan de filiaalm» Functie-eisen: Afgeronde opleiding op mbo- niveau, bij voorkeur met een specialisatie in de detailhandel Leidinggevende kwaliteiten Kennis van en ervaring met Word en Excel is een pré Woonachtig binnen van 25 km van het filiaal Leeftijd minimaal 25 jaar Fulltime beschikbaar Je bent het "gezicht" van Leen Bakker en hebt in de winkel rechtstreeks! met klanten. Je draagt daarmee actief bij aan de realisatie van de doelsté van het filiaal. Voor deze fulltime en parttime functies heb je minimaal een LBO diplom) bijvoorbeeld in de detailhandel of commerciële economie. Daarnaast ben klantgericht en hulpvaardig en beschik je over goede sociale vaardighede Wij bieden een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, een werksfeer en uitzicht op een vast dienstverband. Ben je geïnteresseerd in de functie van afdelingsverantwoordelijke, ons dan je cv met motivatie. Voor de overige functies kun je gebrè maken van onderstaande strook. Beide kun je sturen (postzegel nidLir nodig) naar Leen Bakker, afdeling Personeel en Organisatie, Antwo nummer 43, 4900 VL Raamsdonksveer. Voor meer informatie kun je bellen met de afdeling Personeel Sr Organisatie, tel. 0162-583107/147. Sollicitatie op de functie van: In het filiaal Leiderdorp Naam Voorletters Adres Postcode Woonplaats Telefoon Geboortedatum Opleiding Werkervaring Ije ryo lede

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34