fersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Haal eruit wat erin zit! ORDERVERZAMELAARS JTl ertz Lease: de snelste weg naar een leuke baan Lease IAC 18 NOVEMBER 2000 913 ;een dynamisch en d vak. Bij Dura Groep weten we I -n ander. Dagelijks e/ig onze ambities j 3n onze opdracht- 10(n te zetten in e en duurzame 1 Met een omzet 1.6 miljard en 3000 kers behoort het :ot de top 10 van de jse bouwindustrie. Binnen Dura Vermeer opereren 30 zelfstandige werkmaatschappijen. Een overzichtelijke orga nisatie met korte beslislijnen en volop ruimte voor creativiteit en innovatie. Hierdoor kunnen wij onze klanten maatwerk bieden. Dura Bouw Leidschendam is een jonge en ambitieuze onderneming waarin de ontwikkeling van de medewerkers centraal staat Het sterk groeiend aantal medewerkers kent een hoog opleidingsniveau en een lage gemiddelde leeftijd. Het bedrijf telt bijna 200 medewerkers. Wegens verdere opbouw van de nieuwe organisatie zijn wij op zoek naar een jonge enthousiaste PERSONEELSFUNCTIONARIS die kan meegroeien met de organisatie. Je hebt na het voltooien van de HBO opleiding Personeel en Arbeid ongeveer twee jaar erva ring opgedaan in een operationele functie in een profit omgeving. Je bent toe aan een meer zelfstandige functie waarbij je direct rapporteert aan de directie en op afstand wordt begeleid door het hoofd P&O. Je nieuwe taak bestaat ondermeer uit werving en selectie, het leggen en onderhouden van contacten met de arbeids markt. het begeleiden van de instroom en de doorstroom van het personeel, het verzorgen van de beoordelingsronden, het toepassen van de arbeidsvoorwaarden en het adviseren van personeel en directie op je vakgebied. Verder lever je input voor de ontwikkeling van het personeelsbeleid binnen de divisie bouw van Dura Vermeer. Om deze leuke en boeiende functie goed te kunnen vervullen bezit je goede communica tieve vaardigheden die je tot een plezierig gesprekspartner maken. Je bent in staat zelfstandig en zelfsturend te werken in een hectische omgeving waarin je vlot kunt "scha kelen" tussen de uiteenlopende niveaus van de mensen waarmee je werkt. nxr aanleiding van rentie wordt met op Je bent gericht op je interne en externe klant en je verliest de zakelijke en individuele belan gen niet uit het oog. Je hebt doorzettingsver mogen en bent in staat van niets iets te maken. Je woont in de regio. Wij begrijpen dat we niet zomaar wat vragen. We hebben dan ook heel wat te bieden. Een uitdagende baan in een uitstekend bedrijf. Een functie waarin heel veel te leren is. Leuke colle ga's die vooral vooruit kijken. Volop kansen om je ontwikkelen en mee te groeien met dit nog geen twee jaar jonge bedrijf. Je schriftelijke sollicitatie kunt je richten aan Dura Bouw Leidschendam BV De heer P. Scheers, Hoofd P&O Overgoo 6. Postbus 195, 2260 AD Leidschendam Mailen kan ook: p.scheers@duravermeer.nl DURA VERMEER Dura Bouw Leidschendam BV Sligro zoekt voor haar nieuwe vestiging in Leiden betrokken en enthousiaste U verzamelt in de vestiging aan de hand van orderlijsten de bestelde artikelen voor onze bezorgklanten. Dit doet u met behulp van electrische pallettrucks en rolcontainers. U werkt zelfstandig en draagt verantwoordelijkheid voor een nette afwerking. Functie-eisen LBO doeniveau - representatief - klantvriendelijk - inzet - nauwkeurigheid Interesse Schrijf of bel ons Uw brief ontvangen we graag binnen een weekvoorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van "vacature 00-98',' ons telefoonnummer is (0413) 37 09 08. Sligro bv, t.a.v. Ciska Stil, afdeling P&O, postbus 47,5460 AA Veghel of mail naar p&o@sligro.nl Voor andere vacatures in Leiden kunt u ook een open sollicitatie sturen. Meer weten Bel met Dhr. A. de Jong, vestigingsmanager vestiging Leiden, (071)572 14 60. J A C I I TBOLJW Dé watersportwinkel van de randstad is op zoek naar een enthousiaste ERKOOPMEDEWERKER m/v nje goed thuis in de wereld van de watersport in het algemeen en zeilen in het bijzonder? 'eb je technische inzicht en kun je met de klanten "meedenken"9 Kun je zelfstandig werken en hou je van afwisseling? Dan ben jij degene die we zoeken! Stuur je c v. naar: Tijssen Jachtbouw Hoge Rijndijk 143, 2382 AE Zoeterwoude Tel: 071-5410185, www.tijssen.com ieer dan 30 jaar specialist in perfectie "jn op zoek naar een enthousiaste collega niet een sterk dienstverlenende instelling ministratief Medewerker [Onze afdeling Customer Service Mobrero b.v. Een producent van kunststof artikelen, gevestigd in Voorschoten, zoekt op korte termijn een enthousiaste Productiemedewerker Wij bieden een afwisselende baan met een goed salaris en op termijn een auto van de zaak. Voor sollicitaties of inlichtingen, kunt u bellen 071-5612733 en vragen naar Leendert van Leeuwen. voor de functie van: huhuei .15(1 ,fwk is nllu bijbehorende correspondentie te vt ersturen. lien leuke baan (als je w ilt parttime) collegns en een prettige werksfeer. Voor dit 'vu middelbare schoolopleiding nodig en im kunnen met Word en li.xeel. Verder zoeken wi ÏHmplaver, met goede eontaetuele eigonsehapp Geïnteresseerd? Laat het ons dan meteen weten door e brief met CV te sturen naar Hertz Lease, t.a.v. Otto Blo Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. .Ie kunt ook mailen n; ohlom@hertzleiise.com. Wil je Sneer informatie over wie zi|n en wat we te bieden hebben? Kijk op onze website www.hertzlease.nl of hel naar (023) 569 44 44. De ene leerling is de andere niet, en daarom doen wij er alles aan om ons onderwijs intensief af te stemmen op ieders individuele capaciteiten. Het doel daarvan is de leerlingen op hun eigen niveau uit te dagen tot prestaties, zonder van het Teylingen College een "leerfabriek" te maken. Er moet sprake zijn van een boeiende en aangename schoolperiode waarop de leerlingen later in hun leven met plezier kunnen terugkijken. Wij zoeken r.k. scholengemeenschap Teylingen College De sector KTS: De sector Technisch College, vmbo-school voor Leeuwenhorst - Willibrord: techniek (bouw, metaal, elektra) mavo, havo, atheneum en consumptief en mavo gymnasium Leidsevaart 4, 2215 RE Voorhout Langelaan 1, 2211 XT Noordwijk Wijttenbachweg 23, 2341 VX Oegstgeest op de sector KTS wegens ziekte een docent Nederlands 18 lessen p.w. m.i.v. heden een docent natuurkunde 12 lessen p w. m.i.v. 8/1/01 Informatie kunt opvragen bij de heer A.C.M de Groot, telefoon 0252-214614 op de sector Leeuwenhorst - Willibrord wegens ziekte een docent Duits 10 lessen p.w. m.i.v. 4/1^/00 uitbreiding tot 26 lessen m.i.v. 8/1/01 ter vervanging wegens opfrisverlof I-> een docent wiskunde 12 lessen p w van 8/1/01 - 28/5/01 een docent geschiedenis 26 lessen p w. van 19/2/01 - 1/8/01 Informatie kunt opvragen bij mevrouw A.M. de Lely, telefoon 0252-373216 10p de sector Duinzigt een docent muziek 20 lessen p.w. m.i.v. 8/1/01 Informatie kunt opvragen bij de heer A.J.Vermet, telefoon 071-51711 31 Het betreft in alle gevallen 2" graads functies. Heeft u belangstelling, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie (voorzien van een c.v.) zo spoedig mogelijk naar Teylingen College, postbus 200, 2215 ZL Voorhout Teylingen College Binnenlandse Het Korps Landelijke Politiedien sten (KLPD) vormt samen met de 25 regionale politiekorpsen de Nederlandse politie. Binnen het KLPD zijn er 6 divisies en een centrale staf. De 6 divisies van het KLPD zijn: Divisie Recherche, Divisie Koninklijke en Diplomatieke Beveiliging, Divisie Logistiek, Divisie Mobiliteit, Divisie Ondersteuning, Divisie Spoorwegpolitie. Korpsbeheerder is de Minister v Zaken en Koninkrijksrelaties. De divisies vormen de kerntaken van het KLPD. De kerntaken zijn toezicht op weg-, water-, spoor- en lucht verkeer, het beveiligen van Koninklijke en diplomatieke personen, het leveren van recherche- expertise en recherche-informatie en het bieden van algemene ondersteuning aan de regionale korpsen op het gebied van politiespecifieke hulpmiddelen, informatietechnologie en logistieke diensten. Het KLPD staat aan de vooravond van een grootscheepse verandering in de organisatiestructuur. Deze v dering zal moeten leiden tot een nog hogere kwaliteit van de dienstverlening en effectievere inzet van middelen, personen en materieel. De Divisie Recherche vindt haar basis in de fusie van bestaande recherche onderdelen van het KLPD. In de divisie worden zowel zelfstandige als ondersteunende rechercheprocessen uitgevoerd in een voorlopige structuur van vier nog te vormen diensten, te weten: Dienst Recherche Onderzoeken (DRO), Dienst Specialistische Recherche Toepassingen (SRT), Dienst Nationale Recherche Informatie (NRI), Dienst Internationale Netwerken (IN). De Dienst NRI heeft tot taak om op nationaal niveau ten behoeve van de beheersing van de criminaliteit kennis en expertise op te bouwen door het vergaren van, verwerken, veredelen, analyseren en beschikbaar stellen van informatie. De Dienst NRI heeft voortdurend aandacht voor -de verbetering van- de recherche informatie-keten. Binnen de Dienst NRI is sinds 1998 een speciale taskforce mensensmokkel in Nederland actief, onderdeel hiervan is het Informatie en Analysecentrum Mensensmokkel (IAM). Door recente gebeur tenissen is de aandacht sterk gericht op deze criminaliteitsvorm waarvan de aanpak wordt gekenmerkt door een internationaal, multidisciplinair, persoonsgericht en heeft qua opsporing een complex karakter. Het IAM heeft tot doel het verschaffen van inzicht in aard en omvang van mensensmokkel in relatie tot Nederland, het coördineren van activiteiten en informatie tussen de betrokken ketenpartners, het opstellen/voorbereiden van onderzoeksvoorstellen (w.o strafrechterlijke aanpak), het adviseren naar de betrokken diensten en organisaties op diverse terreinen, het stimuleren van wetenschappelijk onderzoek op het terrein van mensensmokkel en het fungeren als (inter-)nationaal aanspreekpartner (expertisecentrum) op dit criminaliteitsveld. Om deze taken te vervullen verricht het IAM voor komende werkzaamheden vanuit een sterk klantge richt, resultaatgerichte en kwalitatief hoogwaardige ondersteunende rol. Het IAM onderhoudt functionele contacten met tal van instanties betrokken bij verschillende vormen van mensensmokkel, zowel in binnen- als buiten land. Van belang is dat IAM afhankelijk is van door anderen aangeleverde informatie en de meerwaarde schuilt in het landelijk coördineren op informatie van diverse activiteiten, het kunnen analyseren van geleverde informatie en deze veredelde informatie op maat retourneert naar de partners. Dit is in de dagelijkse praktijk een kwestie van tweerichtingsverkeer, "halen en brengen" van informatie. Het IAM is op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Criminaliteits beeldanalist (2x) v/m Vacaturenummer R/60 Het werk - u verricht analyses ten behoeve van de prioriteit van de aanpak van criminaliteit door het systema tisch in kaart brengen van recherche- en andere informatie en het daaruit signaleren van opvallend heden en veranderingen in criminaliteit; - u verricht operationele analyses met betrekking tot constructies (hierbij kan men denken aan bijvoor beeld organisatie- of bedrijfsconstructies) waarbij de samenhang tussen een groot c.q. complex aantal factoren verduidelijkt dient te worden; - u rapporteert en presenteert de analyse-resultaten; - u adviseert ten aanzien van nader in kaart te bren gen en te analyseren onderwerpen. Wij vragen - u heeft HBO werk- en denkniveau; - u heeft ruime vaardigheid in het inschatten van de relevantie en waarde van gegevens in het kader van de gestelde analysevraag en eventueel te formuleren analysevragen; - u heeft inzicht in bedrijfsmatige aspecten van orga nisaties; - u heeft inzicht in de organisatie en werkwijze van diensteenheden van de politie welke recherche informatie en -gegevens gebruiken; - u heeft het vermogen tot het vanuit losse informa tie synthetiseren van vermoedens over een totaal beeld en analytisch inzicht; - u heeft ruime presentatievaardigheden; - u beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - u heeft gedegen kennis van moderne talen. Wij bieden Afhankelijk van uw ervaring bieden wij een salaris van maximaal Fl. 6495,- (schaal 9) bruto per maand, exclu sief 8% vakantie-uitkering. Voorts kent het KLPD een flexibel in te delen 36-urige werkweek en werktijden, studiefaciliteiten, fïtnessmogelijkheden, regeling kin deropvang en overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie verwerker A v/m Vacaturenummer R/61 Het werk - u distilleert uit beschikbare informatie de voor onderzoeken relevante gegevens. U gebruikt hiervoor zowel open als gesloten bronnen; - uitwerken van/of uitvoeren van deelprojecten binnen een onderzoek; - opzetten, bewerken en up-to-date houden van werk- documentatie; - op verzoek van deelnemende partners (binnen de gestelde kaders) informatie aan deze diensten verstrekken; - ondersteunen bij dossiervorming van zowel Rechercheurs als Dossiervormers; - beheer van materiaal, planning en agenda's; - overige administratieve en planningswerk zaamheden. Wij vragen: - procedureel-inhoudelijke kennis op het gebied van informatieopslag en -verwerking; - vaardigheid in het op gebruikswaarde en mogelijke relevantie kunnen beoordelen van gevraagde of verstrekte gegevens en informatie; - algemene kennis van wet- en regelgeving t.a.v. (internationale) verstrekkingen; - accurate en structurerende werkwijze; - vaardigheid in het toepassen van richtlijnen ten behoeve van de correcte selectie en invoering en codering van aangedragen gegevens, informatie en bewerkingen; - kennis van moderne talen. Wij bieden Afhankelijk van uw ervaring bieden wij een salaris van maximaal Fl. 4831,-(schaal 6) bruto per maand, exclu sief 8% vakantie-uitkering. Voorts kent het KLPD een flexibel in te delen 36-urige werkweek en werktijden, studiefaciliteiten, fitnessmogelijkheden, regeling kin deropvang en overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Plaats uan tewerkstelling De plaats van tewerkstelling is Zoetermeer. Bijzonderheden Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Als bezwarende omstandigheid geldt psychische druk en volstrekte geheimhouding. Meer informatie Voor nadere informatie omtrent de functie en de procedure kunt u contact opnemen met de heer A. IJzerman, telefoon 06 21518247. Sollicitatieiuijze Indien u geïnteresseerd bent in nevenstaande functies verzoeken wij uw schriftelijke sollicitatie met curricu lum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie, (voor 4 december 2000) te zenden naar het Korps landelijke politiediensten. Bureau Werving, t.a.v. de heer R.J. Adelaar, projectleider. Postbus 100, 3970 AC Driebergen. deze advertentie wordt

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33