Byte Personeel Personeel Personee Werk v je trot op ben Rijn\anó tempo-team uitzendbureau Medewerker patiëntenregistratie 9 Baliemedewerker 9 door Logopedist Leiden Medewerker verpakking Belastingdienst ZATERDAG 18 NOVEMBER 2000 ziekenhuis 24 uren per week (66,67%) vacaturenummer 159LD - het inschrijven van patiënten en het onderhouden van de patiënt gegevens; - het verrichten van andere werkzaamheden, zoals het bewerken en opschonen van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO-niveau of gelijkwaardig, - representatief; - diëntvriendehik. - flexibele msteflingA/verVhouding. - zowel zelfstandig als in teamverband, maar vooral accuraat kunnen werken, - enige ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. 36 uur per week (100%) vacaturenummer 182LD Lichte administratieve werkzaamheden zoals: - archiveren; - postverwerking; - correspondentie, - aannemen van telefoongesprekken; - alle andere voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma of vergelijkbaar, - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en een prettige telefoonstem; - bekendheid met het tekstverwerkingsprogramma Word en e-mailprogramma Outlook. Het salaris bedraagt voor beide functies, afhankelijk van ervaring, maximaal 4.093,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 30). De CAO Ziekenhuizen is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t a v. mevrouw E. Schoneveld, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer DEZE ADVERTENTIE IS ALLÉÉN GESCHIKT VOOR ECHTE Je hebt je niet laten afschrikken door wat hierboven staat? Mooi! Dan is de eerste selectie vast gemaakt. Vind jij jezelf zo'n initiatiefrijke doorzetter, dan pas je in ons team. Lees snel verder...! Door een enorme groei aan opdrachten en door tal van andere ontwikkelingen zijn wij naarstig op zoek naar enkele enthousiaste nieuwe collega's: Programmeurs m/v voor het ontwikkelen van software voor PC's en/of Psion handterminals. De capaciteit om praktische en concrete oplossingen te bedenken, is voor deze job van veel belang. Onze PC-software wordt ontwikkeld in de xbase-talen (Visual) Foxpro en Clipper. Voor de Psion handterminal worden de talen OPL (Basic-achtige taal) en C gebruikt. Heb jij daarmee ervaring, dan heb je wat ons betreft een streepje voor. Support-medewerkers m/v voor het installeren, implementeren en begeleiden van onze systemen bij klanten. Je vindt het leuk om je ervaring in de bloemenbranche te koppelen aan de affiniteit die je met computers hebt. Bezit je daarnaast goede contactuele vaardigheden, dan ben wat ons betreft de man/vrouw die uiteindelijk kan doorgroeien tot een 'stevige' commercieel- medewerker. Wie wij zijn... Alfa Automatisering ontwikkelt administratieve en logistieke software voor o.a. de bloemenbranche en levert de daarbij behorende PC's, netwerken, scanners, handterminals en andere randapparatuur. Kortom: onze opdrachtgevers kunnen rekenen op een volledige ondersteuning als het om automatisering gaat. Wat mag je verwachten... Een afwisselende baan in een gezellig en informeel team waarin we initiatiefrijke en enthousiaste medewerkers uitstekend weten te belonen...!. Voorts kun je rekenen op goede voorzieningen zoals een op maat gesneden pensioenregeling, diverse collectieve verzekeringen, goede studiefaciliteiten, mogelijkheden om thuis te werken en ruime groeikansen. Geïnteresseerd... Ben jij één van die enthousiastelingen die wij zoeken? Bel voor meer informatie of schrijf direct een sollicitatiebrief en stuur deze naar: Alfa Automatisering, t.d.v. Arie Lagerwerf Laan van Verhof 10, 2231 BZ Rijnsburg, Telefoon (071) 402 11 91 E-mailen kan natuurlijk ook. Ons adres: aric.lagenverföalfa-automatisenng.nl AUTOMATISERING Aan de Wassenaarseweg 499 te Leiden is een van de acht Pedologische Instituten gevestigd die er in Nederland zijn. Dit zijn centra voor kinderstudie die werkzaam zijn ten dienste van kinderen met zodanige ontwikkelingsproblemen dat ze in de opvoedings- en onderwijssituatie dreigen vast te lopen. Aan het Instituut te Leiden is een school voor speciaal onderwijs verbonden genaamd De Brug. Instituut en school richten zich op kinderen in de leeftijd van 3 tot 14 jaar. Per januari 2001 zoekt De Brug een 24 uur per week in verband met zwangerschapsverlof met ingang van 1 mei 2001 is er een structurele baan voor 16 uur (vacaturenummer DBR.12) Functie-eisen: - afgeronde studie Logopedie (HBO). Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - in staat zijn een actieve bijdrage te leveren m.b.t. observatie en verslaglegging in de diagnostische en behandelfase; - bereid zijn tot samenwerken met verschillende vakdisciplines; - affiniteit hebben met het behandelen van kinderen in de leeftijd van drie tot zes jaar, die naast hun logopedische problemen te kampen hebben met uiteenlopende ontwikkelingsproblemen als ASD, NLD en ADHD; - affiniteit hebben met het behandelen van met name taalontwikkelingsproblemen en articulatieproblemen. Wij bieden: - een uitdagende werkplek in het overgangsgebied speciaal onderwijs-jeugd hulpverlening; - de mogelijkheid tot het actief participeren in een multidisciplinair teamverband ter ondersteuning van kinderen in een - in principe kortdurend en intensief ondersteunend - onderwijsprogramma; - schaal 8 conform RPBO Primair Onderwijs. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheids groepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen richten aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer DBR.12. Bureau Openbaar Onderwijs De functie: In deze functie wordt u verantwoordelijk voor hei laatste deel van het verpakkingsproces, het uitrei) nen van de opbrengst en het laten keuren van de verpakte geneesmiddelen. U werkt met 4 verschil de geautomatiseerde verpakkingsmachines. I Daarnaast vindt enige handverpakking plaats. 1 Het schoonmaken van de productieruimtes en de apparatuur behoort ook tot uw taken. Elke ploegt 15 personen. Uw profiel: Deze functie vraagt om accuraat, hygiënisch en. netjes werken. Dit alles in teamverband. U heeft (LTS of Mavo-niveau, m/v in 2-ploegendienst KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent uan geneesmiddelen en gevestigd in het Bio Science Park in Leiden. Katwijk Farma BV produceert merkgeneesmiddelen en merkvrije geneesmiddelen, hoofdzakelijk voor apotheken, ziekenhuizen en farmaceu tische groothandelaren. Ook uindt enige export plaats. Gemotiveerd en goed opge leid personeel zorgt voor een continue pro ductie van hoogwaardige geneesmiddelen. De productie uan deze geneesmiddelen is verdeeld over meerdere afdelingen. "wijk BAR VA BV 85 enkele jaren werkervaring en bent voorts bereid) het volgen van de cursus "Farmaceutisch Vakman Vakvrouw". Deze functie behelst 40 uur in een 5-daagse werkweek in 2-ploegendienst: ochtend/middagdienst en middag-avonddienst, zaterdag en zondag vrij. Bovendien spreekt en schrijft u goed Nederlands. Wij bieden.' Wij bieden een goede werksfeer in een dynamisi bedrijf. De juiste kandidaten kunnen rekenen o\ prima beloning en goede secundaire voorwaardt waaronder 8% gratificatie, 14% ploegentoeslag,g| pensioenregeling, fiets privéproject, spaarloonn ling, 25 vakantiedagen en 12 ATV-dagen. Ook b« de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen. Informatie: Direct meer weten? Neem dan contact op van de voormannen, de heer J. Varkevisser of del H. van Leeuwen, op werkdagen tussen 09.30-12.9 uur of tussen 19.30-21.00 uur (telefoonnummer: 071-5243136) Heeft u belangstelling voor deze functie? Stuuri voor 2 december a.s. uw schriftelijke sollicitatie CV naar onderstaand adres. Vermeld bovendien functie en term "vertrouwelijk" op de enveloppe KATWIJK FARMI t.a.v. de heer B. Judels, hoofd Postn 2300 AK LE katwijkEarma geneesmiddelenproduce Bio Science Park, Archimedesweg 2,1 KANTOOR Executive secretary m/v voor een groot internationaal bedrijf in Leiderdorp. In deze functie verricht je secreteriële en organisatorische werkzaamheden voor de Regional Director. Je voert de correspondentie, maakt presentaties en organiseert bij eenkomsten en vergaderingen. Heb je een secretaresse opleiding gevolgd en al heel wat Jaren ervaring achter de rug, dan kun je in deze veeleisende functie goed uit de voeten. Natuurlijk beheers je de Nederlandse en Engelse taal uitstekend en ben je communicatief vaardig, zelf standig en stressbestendig. Herken je jezelf in dpze omschrijving, kom dan langs op de vestiging. Informatie:(07l) 512 06 88, Michelle de Koning Leiden, Stationsplein 212 Telefoniste/ receptioniste m/v bij een groot accountantskantoor in Leiden.Voor deze afwisselende functie ben je representatief spreek |e goed Engels en heb je bij voorkeur relevante werkervaring Ook ben je klantgericht en handig met Word en Oudook. Heb je interesse in deze parttime functie neem dan contact op met ondergetekende. Informatie:(071) 512 06 88, ImkeVos Leiden, Stationsplein 212 Project assistent m/v voor een internationaal bedrijf in leiden. Het betreft eer interessante en afwisselende functie met veel ruimte en eigen inuatief.Vloeiend engels in woord en geschrift is een must evenals een zeer goede beheersing van Excel.Spreekt deze zelfstandige fulltime funcue je aan kom dan langs en vraag naar meer informatie. Informatie:(071) 512 06 88, Ingrid van Haasterecht Leiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING Medewerkers bediening m/v voor een congrescentrum in Noordwijkerhout. De mogelijkheden in dit congrescentrum zijn zeer divers. Je kunt aan de slag als restaurantmedewerker maar ook als barmedewerker. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om I of meerdere dagen of avonden per week te werken. Ben je gastvriendelijk, gemotiveerd, in het bezit van zwart-wit kleding en geïnteresseerd? Kom dan snel even langs. Informatie:(07l) 513 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 Horecamedewerkers m/v voor een croissanterie in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het klaarmaken en bakken van broodjes, simpel kassawerk, de verkoop van broodjes, frisdrank en snoep en het opruimen van de werkvloer. Je bent klant vriendelijk, gemotiveerd en representatief.Voor deze functie ben |e vijf dagen in de week beschikbaar. Ben |e flexibel en heb je er verder geen problemen mee om vroeg op te staan of in de avond te werken, neem dan snel contact met ons op. Informatie:(07l) 513 27 43, Chantal Verplancke Leiden, Stationsplein 212 MAGAZI1N EN TRANSPORT Heftruckchauffeurs m/v voor een distributiecentrum in Sassenheim. Heb jij een heftruckdiploma of -ervaring geef je dan op bij Tempo Team. De werktijden zijn flexibel van 5:00 tot 23:00 uur De functie is per direct lnformatie:(071512 64 43, Irma vanWensem Leiden, Stationsplein 212 tempo-team <LL STARS www.tempo-team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. MBH De Belastingdienst staat bekend als een moderne en inno vatieve organisatie. Daar zijn we trots op. En daar komen onze medewerkers rond voor uit. Overigens niet alleen omdat we een pro-actieve en grensverleggende dienstverlener zijn. Maar ook vanwege de zeer goede doorgroeimogelijkheden. Snel grote verantwoordelijkheid. De vele opleidingsfaciliteiten. Of de kans om ook in bijvoorbeeld 32 uur per week een meer dan interessante carrière te maken. Fiscaal-technische starters (HBO) "/m HBO'ers met ambities in de fiscaliteit of accountancy kiezen voor de Belastingdienst. Bijvoorbeeld voor een eenheid Onder nemingen, waar we de fiscale zaken afhandelen van het gehele midden- en kleinbedrijf. Van bouwbedrijven tot startende ICT- bedrijven. Of een eenheid Grote ondernemingen, waar we de belastingzaken behandelen van de grootste organisaties in ons land, zoals banken, oliemaatschappijen en clubs in het betaald voetbal. In een 1 tot 1,5 jaar durend traject van theorie en praktijk ontwikkel je je tot fiscaal-technisch professional. Om vervolgens een belangrijke gesprekspartner te worden voor ondernemers. Je behandelt belastingaangiftes, controleert bedrijfsadministraties, en neemt in overleg met de belastingplichtigen en hun adviseurs mogelijke onduidelijk- en onvolledigheden weg. Zo nodig schakel je gespecialiseerde collega's in of breng je aanvullingen of correcties aan. Als ons gezicht naar buiten ga je daarbij steeds duidelijk, slagvaardig en zorgvuldig te werk. Een overstap naar een sped tische functie op het gebied van heffing en/of controle isi logisch vervolg van je carrière. Je standplaats wordt Rijs Den Haag, Leiden of Gouda. Je salaris kan op termijn opl tot 103.500 bruto per jaar. Je profiel Om de professional te worden die we zoeken, heb je in de te plaats een opleiding HEAO (FE, AC, BE, of MER) of Bedrijfsadministratie nodig. Maar ook als je binnenkort afstuii horen we graag van je. Verder ben je een stevige persoonlijk^ die analytisch sterk is, op alle niveaus gemakkelijk communiw en zowel zelfstandig als in teamverband kan presteren. Je reactie Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemeni Karin van Domburg, medewerker Stafsecretariaat, tel» (070) 330 47 51. Stuur je sollicitatie met c.v. onder van 2086/LD naar Belastingdienst/Ondernemingen Den K afdeling P&O, ter attentie van Marianne Rietvink, Postbus 301 2500 GC Den Haag. www. belastingdienst, t'

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32