ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel filiaal manager m/v MAGAZIJNMEDEWERKER LASSER SALES EXECUTIVE m/v geef schoon water SlaapkamerCentrum Slaapcomfort voor iedereen! 18 NOVEMBER 2000 iting de Mare-MKD Margriet is een slagvaardige nisatie en zoekt daarom vaardige medewerkers. de Mare en MKD Margriet van dit jaar 9 Hiermede is iale organisatie hulpverlening oZuid-HollanH (staan. Wij b»e- 'P3 rntiële- dag- en tie ie behandeling and in alle ef- ianhunoud'-rs. les! [hiing zijn onge- nedewerkers in e ni )p dit moment ij met de CAO it is pverlening en de stelijke Gezond- Stichting dc Mare-MKD Margriet is volop in ontwikkeling. Zo verandert de relatie met onze cliënten en de collega-instellingen. De organisatie zelf verandert ook. De organi satie is vraaggericht georganiseerd en werkt tevens volgens de methodiek van het competentiemodel. Onze uitgangspunten hierbij zijn korte lijnen, een slagvaardig be leid en resultaatgericht werken. Met als doel de kwaliteit van de hulpverlening verder te optimaliseren. Wij komen graag in contact met PEDAGOGISCH MEDEWERKERS M/V fulltime (parttime is ook mogelijk) Verder zoeken wij inval-pedagogisch medewerkers en een nachtwacht (20 uur per week) voor de crisisopvang. Van begeleiden tot huishoudelijke werkzaamheden Uw taak omvat het begeleiden van kinderen en jongeren. Het gaat om de behandel- groep van 14 tot 18 jaar en van 8 tot 15 jaar. bij Boddaert om kinderen van 12 tot 18 jaar, om KTC ex-delinquenten. Bespreken van bchandeldoelen en methodes tijdens de teamvergadering. Onderhouden van contacten met plaatsende instanties en relevante derden in de omgeving van de jongeren. Schrijven van rapportage over de inhoudelijke werkzaamheden voor in- en extern gebruik. Meedenken over beleid en organisatie. Deel nemen aan cursussen ten behoeve van deskundigheidsbevordering. Uitvoeren van enige huishoudelijke werkzaamheden. Van opleiding tot werktijd Wij zien uit naar kandidaten die over een relevante MBO - of HBO opleiding beschik ken. Verder heeft u inzicht in de ontwikkeling en ontwikkelingsstoornissen van jonge ren van 12 tot 21 jaar. Inzicht in hulpverlening is een pré. Bekendheid met het taak- vaardigheidsmodel en met sociale vaardigheidstraining. Daarnaast vragen we een hel dere, schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Van arbeidsvoorwaarden tot salaris De arbeidsvoorwaarden en het salaris zijn volgens de CAO Jeugdhulpverlening. De functie wordt gehonoreerd conform pedagogisch medewerker II, volgnummer 8-25 en bedraagt maximaal 4.691.- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Van informatie tot sollicitatie Voor meer informatie kunt u terecht bij mw. R. van der Plas, mw. M. Stokman of bij mw. Y. Ouwens, sectormanagers, telefoon (071) 579 50 50. Uw schriftelijke reactie zien wij graag vóór 9 december tegemoet. Richt uw schrijven aan Stichting de Mare- MKD Margriet, t.a.v. mw. M. Schotemeijer, personeelsfunctionaris, Postbus 1134,2302 BC Leiden. De eerste gesprekken zijn gepland in week 50. Allochtonen worden met nadruk gevraagd te solliciteren. De vacaturemclding wordt gelijktijdig zowel in- als extern opengesteld. bng tudentenhuisvesting te iOO gei nan lenheden in eigendom vva ervoor derden skr 002 aanbieder van nte voor jongeren en directe 9- .S zijn 52 mensen m. de biedt studerenden re |ongeren J," ef goede woonruimte. JJJ stelt de SLS zich op AVI /eg! open, lei iinnovatieve ïpl: slt RA ud maatschappelijke ^ordelijkheid als poratie serieus Stichting Leidse Studentenhuisvesting Voor de afdeling interne Diensten zijn wij op zoek naar een: MEDEWERKER (M/V) DOCUMENTEN MANAGEMENT (36 uur) die de documentenstromen verder professionaliseert Functie Opzetten en beheren van de (digitale) archivering en verzorgen van correspondentie en aanverwante zaken. Werkzaamheden Opzetten van het digitale archiveringssysteem van alle in- en uitgaande stukken; beheren van het digitale archiveringssysteem; verwerken van in- en uitgaande post (registreren, typen, verzenden, scannen e.d.); notuleren van (afdelings)vergaderingen; vervangen van de directiesecretaresse bij afwezigheid. Profiel beschikt over MBO opleiding aangevuld met specifieke kennis van documentenbeheer (IDM, SOD); heeft kennis van automatisering (Windows, Word, Access); heeft ervaring met het opzetten van systemen (DIS); beschikt over goede kennis van Nederlandse en Engelse taal; is communicatief sterken flexibel; is accuraat, stressbestendig, representatief en heeft gevoel voor humor. Aanbod De SLS biedt een boeiende, veelomvattende en uitdagende functie, waaraan men zelf veel vorm kan geven. Op de functie is de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties van toepassing. Honorering is volgens deze CAO met een minimum van 3703,- en een maximum van 4764,- per maand, waarbij uitloop niet is uitgeslo ten. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder kinderopvang en opleidingsmogelijkheden. Aanstelling geschiedt voor de duur van een jaar overgaand in een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid. Reacties Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling Interne Diensten a.i., de héér A. Bezoen, tel. 071-5161714 of per e-mail a.bezoen@sls.nl. Reacties kunt u tot 2 december aanstaande richten aan: Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Postbus 11275, 2301 EG Leiden, o.v.v. "sollicitatie" op de envelop of per e-mail aan eer der genoemd adres. fan Reijzen en Verbeek I Architecten bv Postbus 137 2300 AC Leiden 071 579 05 40 Lammenschansweg 138 c Leiden Ons kantoor is sinds 1978 actief in de regio met utiliteitswerken en woning bouw. In het team van 10 a 12 enthousiaste medewerkers ontstaat binnenkort een vacature voor de functie van SECRETARESSE/TELEFONISTE De functie bestaat uit alle voorkomende administratieve en secretariële werkzaamheden, als ook het behandelen van de telefoon en het ontvangen van bezoekers. Al met al een leuke en afwisselende baan met een prima salaris. De full-time functie zou eventueel door twee part-timers kunnen worden ingevuld. Accuratesse, PC-vaardigheid en een uitstekende beheersing van de Neder landse taal zijn voor deze functie een vereiste. Ervaring en/of een secretariële opleiding gelden als pré. Indien je geïnteresseerd bent, laat ons dat dan per brief per omgaande we ten. Je sollicitatie met CV kun je sturen aan ons postadres Postbus 137, 2300 AC in Leiden t.a.v. ir. J. A. Verbeek. Basisschool De Rozenbeek te Velserbroek is een groeischool met momenteel ruim 500 leerlingen in een nieuwbouwwijk. De school is op twee locaties gehuisvest. Een team van 34 enthousiaste leerkrachten geeft kwalitatief goed onderwijs en op school is een uitgebreid systeem van interne zorg voor leerlingen ontwikkeld. Met ingang van 8 januari 2001 zoeken wij: Twee groepsleerkrachten Van de kandidaten wordt verwacht dat hij/zij: - een duidelijke visie op onderwijs en omgang met kinderen hebben - bekend zijn met en openstaan voor onderwijskundige ontwikkelingen zoals basisontwikkeling en adaptief onderwijs - een eigen bijdrage kunnen leveren aan de opbouw van de school - enthousiaste teamleden kunnen zijn - breed inzetbaar kunnen zijn - flexibel kunnen zijn - de katholieke identiteit van de school kunnen onderschrijven. De functies zijn vanaf 8-1-2001 of zo spoedig mogelijk daarna. Voor een nieuw te starten kleutergroep en voor groep 4 ter vervanging van zwangerschapsverlof. Beide functies zijn i.v.m. groei van de school met uitzicht op vaste aanstelling. Voor informatie kunt u contact opnemen met Thecla Kemper, directeur van de school: tel. 023 5389325 (school) 023 5372977 (privé) of Thea Hoogeland tel. 023 5392627 (school) 023 5388127 ()privé). Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u voor 29 november 2000 sturen naar: Stichting BBV Postbus 393 1970 AJ IJmuiden Wij zijn op zoek naar: Je assisteert de magazijnbeheerder bij het verzenden en in ontvangst nemen van de dagelijkse bestellingen. Het is afwisselend werk. Een rijbewijs is gewenst. Je verricht alle voorkomende las-, zaag- en boorwerk- zaamheden. Meestal kleine series volgens tekening. Afwisselend werk met de nodige doorgroeimogelijkheden. Voor de funkties geldt een leeftijdsindicatie van 20 tot 25 jaar. Wat doen wij? Wij passen auto's aan voor gehandicapten. Mensen met een beperking die zelf willen rijden of mensen in een rolstoel die gereden moeten worden. Ons bedrijf is volop in beweging en telt momenteel 25 medewerkers. Wat daar bij komt kijken willen we je graag laten zien. Kom rustig langs op onze site www.biermanab.nl of bel me voor een afspraak. Aanpassingsbedrijf Bierman Erik Henneken J. v. Beierenweg 31 2215 KT Voorhout 0252-210611 of na 19.00 uur 06-53141738 ROTRA FORWARDING BV Rotra is een internationaal expeditiebedrijf met vestigingen in Doesburg, Rotterdam, Schiphol en heeft daarnaast een uitgebreid wereldwijd agentennetwerk. Wij houden ons in hoofdzaak bezig met nationaal en internationaal vervoer, waarbij van diverse transportmodaliteiten zoals rail-, lucht-, zee- en wegvervoer gebruik wordt gemaakt, alsmede biedt Rotra geavanceerde logistieke dienstverlening. Voor onze vestiging te Schiphol zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Uw werkzaamheden zullen bestaan uit: Bezoeken afleggen bij (potentiële) klanten Het onderhouden van bestaande relaties. Voor deze functie is het noodzakelijk dat de kandidaat beschikt over: Een afgeronde HBO-opleiding. Goede contactuele eigenschappen. Uitstekende communicatieve vaardigheden. Een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Representatief. Het vermogen om initiatieven te durven nemen. Wij bieden: Salaris conform de zwaarte van de functie. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan: ROTRA FORWARDING b.v., t.a.v. afdeling per soneelszaken, Postbus 45, 6980 AA Doesburg of mailen naar info@rotra4cargo.nl 80% van alle ziektes komt door slecht drinkwater SlMAN^f Met 15 gulden drinkt een kind in Zimbabwe een jaar lang betrouwbaar water Het SlaapkamerCentrum is een dynamische, zichzelf vernieuwende onderneming met 7 vesti gingen in de Randstad en een hoofdkantoor gevestigd in Leiderdorp. Voor ons filiaal op het Meubelplein te Leiderdorp zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de nevenstaande functie met de volgende werkzaamheden. U bent een ervaren verkoper die activeert, stimuleert en leiding geeft aan een gemotiveerd team verkopers. U bent flexibel, representatief, stressbestendig en een teambuilder in de leeftijd tussen 25 en 40 jaar met een opleiding op minimaal MBO-niveau. U bent verantwoordelijk voor het rendement, uitstraling en de omzet van het filiaal. 1V Wij bieden u een uitdagende baan, een stimuleren- de werkomgeving en prima arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Woninginrichting. Heeft u interesse in deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie (binnen 2 weken) richten aan: SlaapkamerCentrum, t.a.v. de Directie, Postbus 129, 2350 AC Leiderdorp www.fedex.com Whatever it takes.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 27