e'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel I Hoofd Financiële Administratie /erzorgenden, verpleegkundigen pf anders opgeleiden fulltime en parttime Rijnseest ESTIGINGSMANAGER m/v lUITZeNDBURÓ Bezorg(st)ers Van Rijn BEGELEIDER M/V MINDERJARIGE ASIELZOEKERS BAG 18 NOVEMBER 2000 •een werken aan betere geestelijke gezondheidszorg Maatwerkïn^ de zorg? ^■ngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1850 medewerkers. ^Hjpisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN. GGZ Rijnland. Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, ^Keen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord: een regio met circa 550.000 inwoners, igeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met sche en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en tstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een jke plaats in. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een inspirerend en («oord werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Flexpool De Rijngeest Groep start met een flexpool, een intern uitzendbureau voor alle onderdelen van onze organisatie. De hieraan verbonden medewerkers kunnen worden ingezet op allerlei afdelingen en op verschillende locaties. Een baan in de flexpool biedt u de mogelijkheid om kennis te maken met de vele facetten van onze GGZ-organisatie. Bovendien kiest u zelf het aantal uren dat u wilt worden ingezet. Ook kunnen ruime afspraken gemaakt worden over de werktijden. In onderling overleg bekijken we welke functies het beste aansluiten op uw wensen en mogelijkheden. Al met al een prima opstap voor herintreders of als u op zoek bent naar een baan op maat in de zorg. oor de flexpool zoeken wij De functie De medewerkers die wij zoeken gaan een bijdrage leveren aan de zorg, de dagelijkse begeleiding en behandeling van psychiatrische cliënten op verschillende afdelingen. Tevens draagt u bij aan een prettig woon- en leefklimaat voor de cliënten. Het takenpakket is afhankelijk van de aard van de afdeling. De vyerkzaamheden worden in onregelmatige diensten verricht. Uw profiel De medewerkers die wij zoeten beschikken over een relevant diploma en de nodige ervanng. U heeft interesse in behandeling, begeleiding en verzorging van mensen met een psychiatrische handicap en u kunt zelfstandig werken. Ons aanbod Wij bieden een interessante en afwisselende baan met veel ruimte voor afspraken op maat. t De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) en is afhankelijk van functie-inhoud, opleiding en ervaring. Mogelijkheden tot om- en bijscholing zijn over het algemeen volop aanwezig. Informatie Wilt u meer weten over het werken in de flexpool. de inhoud van de functies en bijvoorbeeld het salaris, dan kunt u contact opnemen met Lucienne van der Zanden, coördinator flexpool, telefoon (0252) 342 467, of Rik Vuurmans, P&Oadviseur, telefoon (0252) 342 339. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 2 december a.s., onder vermelding van de vacaturecode 1011000/RA. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk isis Bedrijfshuisvesting is marktleider op het gebied van de drijfshuisvesting in de Rijnstreek met vestigingen in Leiden en ihen aan den Rijn. jor onze vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar een ENTHOUSIASTE TELEFONISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER ij vragen: servicegerichte, flexibele ,,no nonsense" instelling zeer zelfstandig kunnen werken relevante opleiding ij bieden: uitstekend salaris collegiale werksfeer binnen een enthousiaste snelgroeiende organisatie «schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v. en pasfoto, kunt u uren naar: eet asis Bedrijfshuisvesting B.V. a.v. de heer P. J. van der Plas :hipholweg 9e ""tie XB Leiden BEDRIJFSHUISVESTING NVM'BOG CH Uitzendburo, met vestigingen in Rotterdam, Leiden, Eindhoven, rsfoort en Zoetermeer, is een jonge, snelgroeiende organisatie, te' «cialiseerd in het leveren van vakbekwaam personeel aan de horeca- ateringbranche. Voor onze vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar full-time int enthousiast en sociaal. Daarnaast ben je een echte pionier in het van ondernemerskwaliteiten. Voor deze functie is een flexibele "ing en stressbestendigheid een must. profiel owerk- en denkniveau. ^ervaring in de hotel/restaurant/catering sector is een pré. een coachende wijze geef je leiding aan intercedentes. draagt de verantwoordelijkheid voor de vestigingsresultaten. bent zowel verantwoordelijk voor relatiebeheer, als voor acquisitie. 'et bezit van rijbewijs. tachtig in omgeving Leiden. "nis van MS-Office is een pré. !«den een zeer afwisselende baan, een goede salariëring en uitstekende 'dsvoorwaarden. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv MACH Uitzendburo B.V. ter attentie van Diete Rouffaer, Nieuwe Rijn 15, 'JC Leiden. CH Uitzendburo B.V., Nieuwe Rijn 15, 2312 JC Leiden, tel. (071) 516 00 55 Algemeen Dagblad, Volkskrant, Trouw zoekt met spoed in Rijnsburg Dagelijks een uurtje bezorgen tegen een flinke vergoeding Ben je een vroege vogel, 15 jaar of ouder en op zoek naar de beste vergoeding? Wil je graag een goede kerstbonus verdienen?? Meld je snel aan en ontvang een startpremie van 75,- Regelmatig zijn er extra bonussen te verdienen! Info: 071-4021214 Fam. v.d. Gugten of bel gratis: 0800-0230351 Werken Onderneming Stichting Werk en Onderneming te Leiden biedt ondersteuning bij het starten van een onderneming. Zij richt zich met name op mensen die vanuit een minder gunstige uitgangspositie een eigen bedrijf willen beginnen. Hiertoe biedt Werk en Onderneming bedrijfsadvisering, financieringsondersteuning, thema bijeenkomsten, scholing en bedrijfsruimteverhuur. De Stichting heeft de verhuur van bedrijfspanden en de uitvoer van projecten in een aantal BV's ondergebracht, die ieder een eigen financiële administratie voeren. Werk en Onderneming wordt financieel bijgestaan door een aantal gemeenten en Nederlandse en Europese steunfondsen. Menselijk kapitaal vraagt o De Human Capital Group brengt nauwkeurig in kaart. Die individ beste aansluiting bij de wensen Als Hoofd Financiële Administratie heeft u een initië rende en leidinggevende rol bij het voortdurend verbeteren, vereenvoudigen en verder stroomlijnen van de financiële administratie en de administratieve en geautomatiseerde procedures. Hierbij staan u twee medewerkers terzijde.Tot uw taken behoren het verzor gen van begrotingen, jaarrekeningen en consolidatie van de verschillende B.V.'s en het opstellen van analyses, verslagen, overzichten en prognoses. U onderhoudt externe contacten (o.a. accountant, subsidieverstrek kers), verzorgt aangiftes en informeert medewerkers, onder meer over de financiële afrekening van projec ten. Er wordt een actieve rol van u verwacht in het adviseren van de directeur en het bestuur inzake financieel beleid. Accuratesse,flexibiliteit en assertiviteit zijn eigenschappen die u sieren, naast eerlijkheid, duidelijkheid en directheid. U bent in het bezit van een gezonde dosis werklust en teamgeest. Een SPD I en II of een HEAO-BE achtergrond met minimaal 5 jaar relevante werkervaring zijn vereist. Indien u belangstelling heeft, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar Human Capital Group/ Recruitment Selection, ter attentie van mevrouw mr. N.A. Koumans, Postbus 4433, 3006 AK Rotterdam. Telefoon: 010 - 272 15 30. Ook kunt u per e-mail reageren: r&srotterdam@deloitte.nl Fish- and foodprocessing machinery Machinefabriek van Rijn is een vooraanstaande producent van o.a. visverwerkende apparatuur en interne transportsystemen t.b.v. de visverwerkende en conservenindustrie. Van Rijn maakt deel uit van de Siersema Groep, met vestigingen in binnen- en buitenland. Op onze afdeling administratie is wegens vertrek van de huidige medewerker op korte termijn een vacature ontstaan voor de functie van: Financieel administratief medewerk(st)er Hij/zij zal onder leiding van het Hoofd Administratie voornamelijk belast worden met het zelfstandig verwerken en controleren van de grootboek- en sub administraties. Daarnaast krijgt u te maken met een aantal overige activiteiten waarbij u kennis zult maken met alle aspecten van het administratieve vak, waaronder het leveren van een bijdrage aan de projectadministratie. Onze administratie is nagenoeg geheel geautomatiseerd; er wordt gebruik gemaakt van een in eigen beheer ontwikkeld registratiesysteem. Daarnaast wordt er gebruik gemaakt van programma's als MS Word, Excel e.a. Een veelzijdige functie waarin de juiste persoon zich volledig kan ontplooien! Gevraagd wordt: - een afgeronde middelbare opleiding, bijv. MBO administratieve richting of MBA, bij voorkeur met enige jaren ervaring; - accuraat; - affiniteit met automatisering; - kennis van moderne automatiseringspakketten zoals MS Word. Excel; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - een flexibele instelling. Geboden wordt: - afwisselend en verantwoordelijk werk in een prettige werkomgeving; - een 40-urige werkweek; 25 vakantie- en 13 ATV-dagen per jaar; - een zelfstandige en verantwoordelijke functie; - een passend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor de Metaalnijverheid. Voor inlichtingen over deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met de heer F. Bosua, tel. 071-4090575. Ook kunt u ons e-mailen; contact fbosua@vanrijn.com Indien u belangstelling heeft nodigen wij u uit om binnen 10 dagen uw sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae op te sturen naar onderstaand adres. Machinefabriek van Rijn B.V., t.a.v. de Directie, Postbus 3074, 2220 CB Katwijk aan Zee De Stichting Frentrop Orthopedagogisch Centrum Kennemerland (OCK) is een multifunctionele organisatie met een zeer gevarieerd hulpaanbod: diverse residentiële projecten, video-hometraining, preventie en pleegzorg. Ten behoeve von de residentiële projecten is er een Wij bieden: een prettig werkklimaat, interne trainings- en scholingsmogelijkheden, goede introductie, zorg voor medewerkers, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwoorden. ORTHOPEDAGOGISCH CENTRUM KENNEMERLAND Voor een kleine wooneenheid voor meiden te Velsen-Noord komen wij groog in contact met een (voor 28 uur per week) Aangezien het gaat om een meidenwoongroep gaat de voorkeur uit naar een vrouw. Algemeen Het OCK is in 1994 gestart met een project voor de opvong van alleenstaande minderjarige asielzoekers. Binnen dit project worden minderjarige asielzoekers in de leeftijd van 15 tot 18 joor gehuisvest in wooneenheden onder andere in de gemeente Velsen. De functie is per 1 januari 2001 vacant. Taken Individueel begeleiden van minderjarige asielzoekers. Coördineren van de da gelijkse gang van zaken binnen het project. Informatie vergaren met betrek king tot de-culturele/sociale achtergronden van de opgenomen jongeren. Zorg dragen voor de sfeer en het klimaat binnen het project en in de directe woon omgeving vanuit een basisstructuur. Deelnemen aon diverse overlegvormen zoals teamvergaderingen en jongerenbesprekingen. Verzorgen von een goede rapportage en overdracht. Meedenken over beleid, organisatie en methodiek ontwikkeling. Contacten leggen en onderhouden met relevante derden die verband houden met de begeleiding van de jongeren. Verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. Profiel Een relevante MBO - of HBÓ opleiding in het vakgebied met de daorbi| beho rende werkervaring. Woonachtig in de regio. Een evenwichtige persoonlijk heid die beschikt over een goed relativeringsvermogen, creativiteit en gevoel voor humor. Orgonisotorisch vermogen, natuurlijk gezag uitstralen, vermogen om zelfstandig en in teamverband te kunnen werken. Goede contactuele ei genschappen. Stressbestendig. Enige kennis van etnische minderheden. Be reidheid onregelmatig te werken. Werktijden zi|n in principe van maandag t/m vrijdag van 15.00 uur tot 20.00 uur. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Jeugdhulpverlening. Het salaris bedraagt minimaal 2.946,- en maximaal 4.466,- bruto per maand op fulltime basis exclusief toeslagen. Nadere informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Stevens, coördinator, telefoon (023) 520 25 00. Uw schriftelijke reactie ontvangen wij graag vóór 2 december aanstaande gericht aan het OCK, ter attentie van de heer Z. Hutten, algemeen directeur, Postbus 581, 2070 AN Santpoort-Noord.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25